Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

stamatios

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας μαγκες! Πολυ καλο αυτο το σαιτ.Ειμαι εκτος Ελλαδας περιπου ενα χρονο και θα ερθω Αθηνα για διακοπες το καλοκαιρι.Θυμαμε τοτε τα καλυτερα σπιτια ηταν  Αχαρνων 106 (ΕΛΛΗ),γωνια με Αχαρνων Αγκυρας 1 , Λουκα Νικα 1 νωμιζω,Μυλλερου δεν θυμαμε νουμερο και Φυλλης 99 που καποτε ηταν εκει η θρυλικη ΑΦΡΟΔΙΤΗ (για τους παλαιοτερους).Ξερει κανεις τι παιζει σ αυτα τα σπιτια τη σημερινη εποχη? Σας ευχαριστω και συνεχιστε τον αγωνα της ενημεροσης!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα παίδες έχω καιρό να ρίξω μαύρο αλλά χτές ξενέρωσα απίστευτα , πάω Κεφαλλήνιας κατά τις 17,00 ήταν η Είρήνη , μελαχρινή καλό στήθος , λέω ας περάσω , αντί για 50 πάιρνω 70 έυρω πρόγραμμα , τι το θέλα , από τις πιο ξενέρωτες γκόμενες που χώ πάει ποτέ ,, τη γαμούσα ένα πτώμα τι τι γκόμενα ένα κ το αυτό , χάλια κρίμα τα ?? , σπάνια έχω γαμήσει καλά εκεί ... ούστττ
 

Επισκέπτης
Παιδια ,  τι  ωρες  ειναι  η Αγνη στο 106 ?
εχει σταθερε΄ς μερες  ?
Ευχαριστω
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ρε παιδιά τι είναι τούτο σήμερα;
- Βριλησού 46 η Μπαχλιδοπούλου
- Βριλησού 12 η Μπαχλίδου, από Πολωνία, νταρντάνα ασχημόφατσα. Η Ιζαμπέλ λείπει Πολωνία.
- Αχαρνών 106 καινούργια, μηδέν
- Δροσοπούλου 97 η ¨εβελιν, ξανθιά ρωσίδα, καλλό κομματάκι, αλλά την έχω πάρει πολλάκις
Μετά τις 9 η Βερόνικα, μήπως την ξέρει κανεις;

ΣΟΣ, αμα βρειτε καμμιά καλή σήμερα ειδοποιείστε
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Καβλωμένε συντροφε δεν είναι η ίδια η Λάουρα που ξέρεις αλλά μπορεί να είναι καλή κι αυτή απότι λένε και οι άλλοι.... αμφιβάλλω βέβαια γιατί η ορίγκιναλ είναι Νο1!!!! όταν πατήσει στο 97 σφυράτε .... έπαιζε Λεμπέση αλλά την αλλάξανε???
όποιος πάει εκεί ας ενημερώσει.... επίσης Λεμπέση είχα φάει μία Βερονικα Λιθουνία 20 χρονών ετών .....(όχι τη φόλα από Φραντζη 47και αχαρνων 85) αμα τη πετύχει κανείς πουθενα ... !!!! :boobies: :boobies:

κατά τα φαινόμενα θα είναι σήμερα στη Δροσοπούλου 97 μετα τις 9
Τη συστήνεις;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μεγάλη ξηρασία
 

Επισκέπτης
συνθεια??για πες λεπτομερειες....ειπες ρε τα χαιρετησματα μου στην κυρα ειρηνη??
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
συνθεια??για πες λεπτομερειες....ειπες ρε τα χαιρετησματα μου στην κυρα ειρηνη??

ναι ρε σαρδαναπαλε, της τα δωσαμε τα χαιρετισματα, αλλα ειπε οτι μολις σε δει θα σε σκισει !!!!! αγαπουλη..... ε αγαπουλη..!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να συμπληρωσω στο savala οτι η παπαριζου (αλινα)  :grin: μαζι με τον βασιλη (τον τρισμεγιστο τσατσο)  :grin: ειναι μακραν το καλλιτερο διδυμο αυτη τη στιγμη στην αθηνα και προσφερονται για ολοκληρωμενη βραδυνη ψυχαγωγια..  :rockon: :rockon:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να συμπληρωσω και κατι αλλο που ξεχασα για την παπαριζου (αλινα) στη δροσοπουλου 95..
ποδολαγνοι του λεκανοπεδιου δοκιμαστε την καινουρια πατεντα της αλινας την ΓΟΝΑΤΟΜΑΛΑΚΙΑ..  :rockon: :rockon:
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα , μόλις μίλησα με Δευκαλίωνος να δώ τι παιζει και αν έχουμε καμία ανανέωση , τίποτα καινούργιο για τώρα ʼννα και Κατερίνα , το απόγευμα όμως μου είπε οτι θα παιζει και μια καινούργια ... έχει πέσει ξεραήλα ,,, όλα τα ίδια και τα ίδια ...
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Κατάθεση σήμερα μεσημέρι σε Καρέα 30. Νικόλ ! Καλό γκομενάκι με βυζί 2 και ωραίο στητό κωλαράκι. Τσιμπούκι εξοχο με γλύψιμο στα διαρχί.! Στα μείον : δεν κάθεται πάνω σου. Αποτέλεσμα ικανοποιητικό γιατι παίζει καλά όσο τη γαμείς και τρίβει και τη μουνάρα της καιφτιάχνεται γενικά και γουστάρει! Βαθμός 7/10.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Γεια σας μαγκες! Πολυ καλο αυτο το σαιτ.Ειμαι εκτος Ελλαδας περιπου ενα χρονο και θα ερθω Αθηνα για διακοπες το καλοκαιρι.Θυμαμε τοτε τα καλυτερα σπιτια ηταν  Αχαρνων 106 (ΕΛΛΗ),γωνια με Αχαρνων Αγκυρας 1 , Λουκα Νικα 1 νωμιζω,Μυλλερου δεν θυμαμε νουμερο και Φυλλης 99 που καποτε ηταν εκει η θρυλικη ΑΦΡΟΔΙΤΗ (για τους παλαιοτερους).Ξερει κανεις τι παιζει σ αυτα τα σπιτια τη σημερινη εποχη? Σας ευχαριστω και συνεχιστε τον αγωνα της ενημεροσης!

Ολα αυτα που λες νομιζω ειναι τραβελοσπιτα.
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Παιδες καλησπερα.. ξερει κανεις τι παιζει αυριο πεμπτη το βραδυ ιππονακτος?? (αργα λεω κατα τις 1 τη νυχτα)... γενικα τι ωρα κλεινει αυτο??  ρε σεις εψαχνα να βρω αυτο στη Φραντζη που διανυκτερευει.. ποιο ειναι? δε το βρηκα... ξερει κανεις αν παιζει κατι καλο αυριο εκει επισης νυχτα?? ευχαριστω ολους!
 

Επισκέπτης
η ιππωνακτος κλεινει στις 2 το βραδυ!!η φρατζη 47 μενει ανοιχτα μεχρι τις 5 τα ξημερωματα!!το τηλεφωνο στην ιππωνακτος ειναι 210-9022438!!το τηλεφωνο στη φρατζη ειναι 210-9025005!!
 

Επισκέπτης
τωρα κα μεχρι το απογευμα στις 6 ,στην ιππωνακτος ειναι η αννετα!!
 

woodpecker

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
115
Like
4
Πόντοι
1
Παρακαλώ όποιον έχει τα τηλ. για Δροσοπούλου 95, 97 και Λέλας να κάνει ένα κόπο και να μου στείλει PM. Ευχαριστώ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom