Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Λοιπόν, έχουμε και λέμε:
Ξεκίνησα κατά τις 6
- Βριλησσού μια Κατερίνα, ξανθιά, κοντό μαλλί, δούλευε στην Κεφαληνίας 75. Δε λέει...
- Βριλησού 36 η Νατάσα, γνωστή στους πιτσιλιστές, φαντάρους και καυλομάχους της επικράτειας
- Βριλησού 57 μια Πάολα, ομορφη θα έλεγα, μακρύ μαλλί
- Αχαρνών 106 μια καινούργια, Έλενα νομίζω, συμπαθέστατη
- Βριλησού 12 η Σούζυ, ωραίο ξανθό μοντελάκι
- Ιπποκράτους 144 η Χριστίνα, Μελαχρινή. Παραπληγική είναι; Περπάταγε κάπως περίεργα...
- Παιωνίου 10 Τζούλια και Μαρία, πιπινάκια. Πήρα τη μελαχρινή ρουμάνα Τζούλια με 60 γιούρια. Στο δωμάτιο κόλαση. Με πέθανε στο τριψιμο και το γλύψιμο, γύρναξε 69 άφηνε δάχτυλα και τελικώς με ξέκανε στην πίπα όπου δεν άντεξα και έχυσα.
Αυτά για σήμερα. Α και η Μαρία καλή φαινότανε αν και κάπως ψαρωμένη.    
 

Επισκέπτης
μπαινεις στο σαλονι και ερχεται η κοπελλα να την δεις!κανει την επονομαζομενη ΄΄πασαρελα΄΄!!αμα σου αρεσει το λες στην τσατσα και σε πηγαινει στο δωματιο αφου πρωτα σου εχει πει τα προγραμματα και τις τιμες!πληρωνεις και περιμενεις στο δωματιο ,οπου και ερχεται η κοπελλα για να αποσπασετε τους οφθαλμους σας!!στην φρατζη το βραδυ ειναι υπηρεσια η κυρα ειρηνη ,η οποια ειναι πολυ ξηγημενη και σε αφηνει αρκετη ωρα στο δωματιο χωρις να βαραει την πορτα!στην ιππωνακτος ειναι η κυρα καιτη ,η οποια λειτουργει ακριβως οπως και η κυρα ειρηνη!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Τιμημενε σε ευχαριστω πολυ!!! θελω να γινω κ εγω ενας bourdela.com ειδικος!! :-) λοιπον να σε ρωτησω αν δηλαδη εχει κοσμο (βλεπω κ μπαινοβγαινουν) τι γινεται περιμενουν ολοι μαζι εκει στο σαλονακι?? εκει κολλαω λιγο κ δεν εχω μπει... :-( κ αν ειναι αλλος μεσα?? 1 κοπελα δεν εχει μονο? αν δηλαδη εχει 4 ατομα αναμονη κ ο αλλος μεσα ειναι σαν τον ..πιτσιλιστη (σπρωχνει καμια ωρα) θα περιμενουμε σειρα??
χαζες ερωτησεις αλλα i need the answers !!! :-)))
και παλι χιλια ευχαριστω!
 

Επισκέπτης
η φρατζη εχει ενα σαλονακι ,οποτε θα περιμενετε ολοι μαζι!στην ιππωνακτος εχει 2 σαλονακια οποτε οι μισοι πανε στο ενα και οι αλλοι μισοι στο αλλο!αν ο πελατης που εχει μπει πριν απο σενα αργει να τελειωσει και περναει ωρα χωρις να του χτυπανε πορτες ,αυτο ειναι καλο!σημαινει οτι θα εχεις και εσυ ανεση χρονου!αλλωστε η υπομονη ειναι αρετη και ανταμοιβεται!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Τιμημενε σε ευχαριστω πολυ!!! θελω να γινω κ εγω ενας bourdela.com ειδικος!! :-) λοιπον να σε ρωτησω αν δηλαδη εχει κοσμο (βλεπω κ μπαινοβγαινουν) τι γινεται περιμενουν ολοι μαζι εκει στο σαλονακι?? εκει κολλαω λιγο κ δεν εχω μπει... :-( κ αν ειναι αλλος μεσα?? 1 κοπελα δεν εχει μονο? αν δηλαδη εχει 4 ατομα αναμονη κ ο αλλος μεσα ειναι σαν τον ..πιτσιλιστη (σπρωχνει καμια ωρα) θα περιμενουμε σειρα??
χαζες ερωτησεις αλλα i need the answers !!! :-)))
και παλι χιλια ευχαριστω!

Φυσικά αν έχει κόσμο θα περιμένεις, αλλά συνήθως δεν έχει πολύ. Όλοι στο σαλονάκι, αλλά συνήθως υπάρχει μια διακριτικότητα. Σε βάζουν σε χώρο που να μην σε βλέπουν οι άλλοι αν θες. Πως θα γνωσρίσεις συνμπουρδιελιάρηδες όμως; Σε μερικά στούντιο έχει δυο γυναίκες όπως σήμερα στην Παιωνίου 10.
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
χαχχααχα συνμπουρδελιαριδες!! χαχαχα.. τι εννοεις οταν λες συνηθως δεν εχει πολυ κοσμο??? 2? 3 ? 5 ??
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ε τώρα εξαρτάται, σήμερα γυρισα 10 στούντιο και εκτός από το Αχαρνών 106 σε όλα τα άλλα δε συνάντησα κανέναν. Τώρα αν πας αργά το βράδυ και στη Φρατζή μάλλον θα βρεις το μισο μπουρδέλα κομ μέσα. Δε βλέπεις τι γίνεταιθ εδώ φεύγουν 5 μηχανάκια δικά(υ)βαλα και πέφτουν σαν τις ακρίδες. 
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
τι ωρα αργα εννοεις? 1 το βραδυ θα εχει κινηση ρε ????
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Αφού όλοι μεταμεσονύχτια γαμάτε. Πάτε και λίγο απογευματάκι με το λιόγερμα
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε συ πηγα εχθες (πρωτη μου αποπειρα) 2 παρα 20 κ ηταν μια ευγενικοτατη κυρια στο ιππονακτος κ μου λεει κλεισαμε...
:-(

 

Επισκέπτης
η κυρα καιτη ηταν που στο ειπε......καλη ωρα να πας ιππωνακτος ειναι κατα τις 9 με 10 το βραδυ!
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ρε μεταμεσονυχτιοστουντιομπουρδελιαρηδες ας λεμε περιπου τι ωρα θα παει ο καθενας για να συντονιζομαστε και μην μαζευομαστε 5 στη Φρατζη. Ξεκιναω εγω, κατα τις 3 θα παω
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ΣΗΚΩΣΕΕΕ ΤΤΟΟΟ ΤΟ ΤΙΜΗΜΕΝΟΟΟΟΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩΩ ΔΕ ΜΠΟΡΡΡΩΩΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Οπως καταλαβατε αγαπητοι, ενας ακομη νεος (μετα απο 41 μηνυματα) εκανε το πρωτο βημα και σας ακουσε!! Σημερα λοιπον (για πρωτη μου φορα στην Ελλαδα) πηγα σε στουντιο... τιμησα την Μαργαριτα στην ιππονακτος.. πολυ χαμογελαστη κ ευγενικη αλλα και πολυ βασικα πραγματα... ευγενικοτατη η κυρια στην Εισοδο (παντα η ιδια ειναι εκει???) μου εκανε φοβερη ενυυπωση... πολυ θαθελα να την ειχα...πεθερα :-)))ρε σεις φανταζεστε??? να την ειχατε πεθερα?? τι θα κανατε??? ε???  ετσι πηγα.. με ενα μεγαλο αγχος που δε μου σηκωνοτανε... πωπω ητα..
ρε σεις στα στουντιο τι κανουν?? παπι οκ, μετα τι? μπορεις μετα τις στασεις να τελειωσεις στο στηθος κλπ? δεν ηξερα ρε δε με εκπαιδευσατε καλα...
απο αναμονη περιμενα 3 πριν απο μενα πολυ γρηγορους (οπως κ εγω),,,
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
συνεχιζω εκφραζοντας την απορια μου.. ρε σεις πως γινεται κ οποτε παω σε στουντιο γενικα call girls κλπ εχουν τοσο σφυκτο νιμου, και ολες οι πρωην μου το ειχαν τοσο ξεχυλωμενο????

χωρις πλακα μου κανει φοβερη εντυπωση.. καποτε ειχα διαβασει οτι μπορουν κ το σφιγγουν καπως...  ...
 

Επισκέπτης
η κυρα καιτη ηταν και συνηθως ειναι τα βραδυα!!δεν ειχες ξαναγαμησει???πρωτη φορα σημερα?
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
σε στουντιο εδω ελλαδα οχι... εξω.. Ιταλια (ιταλιδες απιθανες), Ολλανδια... εδω οχι παντα ειχα γκομενα κ δεν ειχα παει ποτε... ρε παιδια οι αλλες που εχει ειναι καλυτερες γιατι ομολογω οτι δεν εντυπωσιαστικα.. Θα απαντησει ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΗΣ τις ερωτησεις μου???

ευχαριστω
 

Επισκέπτης
μην βιαζεσαι!!πηγαινε μερικες φορες ακομα σε στουντιο και θα σου λυθουν μεσα στο δωματιο ολες οι αποριες!!!
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς στούντιο σε Γλυφάδα ?
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ελα ρε τιμημενε λεγεεεεεεεεεεεεεε εχω πατησει 100 φορεσ F5 περιμενοντας απαντηση απο τους εμπειρους.. αντεεεεεε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom