Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
που ρε παιδια??? πειτε κατι ρε να ξεψαρωσω ρεεεεεεεεεεεεεε
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μοναχούλη ,
τους δρόμους του μουνιού πρεπει να τους ανακαλύψεις σιγά - σιγά και τις περισσότερες φορές μόνος σου ! Καπίτο ?
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
του μουνιου τον εχω ανακαλυψει τι πουτανες ειναι... τις βιζιτας οχι... αναμενω βοηθεια... εξακολουθω να εχω την απορια με το ..ξεχιλωμα...
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
παιδια αν δε βοηθησετε θα το γυρισω στα τραβελια...
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
θα γινω gay τοτε και θα σας κυνηγαω σαν ..μερικους μερικους... χαχαχα...
ρε παιδια μεγαλη σκεψη ρε σεις ε? να χαμε πεθερα την κυρια Καιτη..... πωπω... πως θα σπρωχναμε ομως ρε σεις τα μωρα??? θα της κερατωναμε την κορη?
 

Επισκέπτης
οι κοπελλες που δουλευουν σε στουντιο ,εξαιτιας των συχνων ΄΄επαφων΄΄ δεν εχουν υγρα γι αυτο και βαζουν κρεμα στο μουνι τους!οι γκομενες που ειχες στο παρελθον,καυλωναν ,αρα ειχαν υγρα ,αρα εμπαινες πιο ευκολα!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ναι ρε συ, κατανοητο.. δεν ειναι πως εμπαινα ειναι οτι των μεν ηταν φοβερα χαλαρο - εμπαινε μεσα και βαρκα - και των δε σφυκτοτατο... αρα κατι παιζει..
ευχαιρστω παντως για την απαντηση warhol...!!!
 

Επισκέπτης
2 κοπελλες σε στουντιο ειναι παρανομο!!απο την αλλη ,τα μοναδικα μαγαζια που εχουν αδεια ειναι οσα βρισκονται στην βριλλησου!
 

Επισκέπτης
Ο Μοναχουλις στο τελος με τοσες αποριες δεν θα γαμηση αλλα θα παρει profisenci στις πουτανες ειμαι σιγουρος.
Μοναχουλι δεν θελω να γινω κακος αλλα αυτος ο δρομος δεν μαθαινετε απο το SAIT αλλα μονο LIVE
 

cokecoke

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
κυριοι μολις γυρισα απο μασαζ.οτι και να πω ειναι λιγο.καταπληκτικο απο το κεφαλι μεχρι νυχια για 15'.μετα ερχεται το 19ρικο ρωσιδακι.τα ειδα ολα.με ταισε φραουλες καιμετα οτι ηθελα  .πιπα με η χωρις,μουνακι θεοστενο ,κωλαρακι ξανα πιπα ξανα μουνι ,παλι κωλο,χυσιμο οπου ηθελες.υπ οψιν ειμαι 50 1.82,110κιλα οχι ο μπραντ πητ.μετα μπανακι ξανα μασαζ 30' μπανακι καιμε ρωτα η μασεζ να φωναξω παλι το μικρο?οχι ευχαριστω,με ειχε ξεθεωσει.ο φιλος πηρε παλι καθοτι νεοτερος 47  ετων.ολα 85 ευρο.καθαριοτητα σχολαστικη μονο μειον δεν εχει μπει ακομα το υδρομασαζ.τομαγαζι δουλευει 2 μηνες χωρις αδεια στη περιοχη φαληρου,με τηλ. πρωτα.επειδη ξερω θα γινει χαμος  για περισοτερες πληροφοριες μην ενοχλεισετε χωρις να εχετε κατι καλο για ανταλλαγη
 

Επισκέπτης
σιγα ρε μεγαλε ...για ξεκαβαλα λιγακι!!!πως την εχεις δεις?
 

cokecoke

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
μεγαλε εγραψα οτιειναι παρανομο που ξερω οτι δεν εισαι μπατσος αυτα και τελος
 

Επισκέπτης
αμα ειναι παρανομο να μην εγραφες στο φορουμ τιποτα!!και που ξερεις οτι οποιος σου στειλει πμ δεν ειναι μπατσος??και που ξερω εγω οτι δεν λες μουφες ,ειδικα αφου εχεις ανυπαρκτη παρουσια στο σαιτ!τελος....
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Έχω πέντα κιλά ντομάτες να σου δώσω για ανταλλαγή...


κυριοι μολις γυρισα απο μασαζ.οτι και να πω ειναι λιγο.καταπληκτικο απο το κεφαλι μεχρι νυχια για 15'.μετα ερχεται το 19ρικο ρωσιδακι.τα ειδα ολα.με ταισε φραουλες καιμετα οτι ηθελα  .πιπα με η χωρις,μουνακι θεοστενο ,κωλαρακι ξανα πιπα ξανα μουνι ,παλι κωλο,χυσιμο οπου ηθελες.υπ οψιν ειμαι 50 1.82,110κιλα οχι ο μπραντ πητ.μετα μπανακι ξανα μασαζ 30' μπανακι καιμε ρωτα η μασεζ να φωναξω παλι το μικρο?οχι ευχαριστω,με ειχε ξεθεωσει.ο φιλος πηρε παλι καθοτι νεοτερος 47  ετων.ολα 85 ευρο.καθαριοτητα σχολαστικη μονο μειον δεν εχει μπει ακομα το υδρομασαζ.τομαγαζι δουλευει 2 μηνες χωρις αδεια στη περιοχη φαληρου,με τηλ. πρωτα.επειδη ξερω θα γινει χαμος  για περισοτερες πληροφοριες μην ενοχλεισετε χωρις να εχετε κατι καλο για ανταλλαγη
 

Επισκέπτης
Για δώσε και άλλα στοιχεία ρε Κροταλία . Πάντως εγώ ανταλλάσω με ακτινίδια. Είναι ευεργετικά.
 

Επισκέπτης
ειναι τριχωτα τα ακτινιδια νιο???χαχαχαχαχαχαχ
 

Επισκέπτης
δεν λέω άλλες λεπτομέρειες δίχως αντάλλαγμα . ΑΡΚΕΤΑ.-
 

cokecoke

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
τι να γραψω γιατα παρακμιακα της φυλης η του μεταξουργιου,η μηπως για σωκρατους καικαποδιστριου που σου τα περνουν για 10 λεπτα?αυτα τα ξερει και ο γιος μου.παρτε τα κουβαδακια σας ,ντοματες και λοιπα και καντε τουμπεκι
 

Επισκέπτης
τι να γραψω γιατα παρακμιακα της φυλης η του μεταξουργιου,η μηπως για σωκρατους καικαποδιστριου που σου τα περνουν για 10 λεπτα?αυτα τα ξερει και ο γιος μου.παρτε τα κουβαδακια σας ,ντοματες και λοιπα και καντε τουμπεκι
μεγαλε τρεχα αλλου να διαφημισεις το μαγαζι σου ......!!αυτα τα κολπακια ουτε στον γιο σου δεν θα πιασουν!!!
 

Επισκέπτης
τι να γραψω γιατα παρακμιακα της φυλης η του μεταξουργιου,η μηπως για σωκρατους καικαποδιστριου που σου τα περνουν για 10 λεπτα?αυτα τα ξερει και ο γιος μου.παρτε τα κουβαδακια σας ,ντοματες και λοιπα και καντε τουμπεκι
Νταβατζη cokecoke πιες καμμια coca cola
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom