Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αυτι ι σανδρα στο μεταξι ειναι γερμανιδα νταρντανα!και ειναι στο κοκινοσπιοτ λεονιδου και κολονου γονια!απο περοιποιισι ενα τιπικο πιτσιλισμα σιμφονα με αλουσ σιναγονιστεσ που εχουν δοκιμασει......
 

Επισκέπτης
με σιγχορισ σαβαλα ...ξεχασα να το αναφερο!εχει τεραστιους βιζουσ σιλικονατουσ!!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Και ΔΕΝ ειναι τραβελι,οπως είχε ρωτήσει κάποιος!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
νομιζω την ξερω αυτή πιτσι έχει καρέ μαλλιά? εγω αναζηταω την ολλανδεζα!! στη βριλησσου
 

Επισκέπτης
αχ σιγνομι φιλαρακο αλλα δεν γνοριζο κατι...σνιφ!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
παιδες την καλησπερα μου! εχθες πηρα Μαργαριτα απο ιππωνακτος οπως σας ειπα.. ποιο θεωρειται το καλυτερο κομματι της ιππωνακτος??? λεω να ξαναπαω γιατι εμεινα ικανοποιημενος απο service και χαρακτηρα της κυριας (θαθελα πολυ πεθερας μου)))......
ποια να περιμενω να εχει? κατι εντυπωσιακο καλο, milf κλπ???

σας ευχαριστω
 

Επισκέπτης
ρε μοναχουλη μασημενη τροφη θελεις!πηγαινε και σε αλλα στουντιο ,δοκιμασε και αλλες γυναικες και σιγα σιγα θα βρεις εκεινες που σου ταιριαζουν καλυτερα!!αλλα γουστα εχεις εσυ αλλα εγω ,αλλα ο παραδιπλα!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
στο τελος θα καταληξει με την κυρια Καιτη...!!! :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :rockon:
 

Dilkavot

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
33
Like
2
Πόντοι
0
Παλικαρια τιποτα καλο για σκρα 4 εχει κανεις εστω κ για αγνωστου στρατιωτη βλεπω κατι καλα που περνανε κ πανε σκρα 4 αλλα δεν ξερω αν ειναι μονο για μασαζ η γαμας κιολας τα φωτα σας ειναι απαραιιτητα σε μας τους καινουργιους του ειδους
 

Επισκέπτης
Για μοναχουλη εχω καλο Milf την γιαγια ενος φιλου 98 ετων.
Μιλαμε για το απολυτο MILF.
εχει πιασει και αραχνες και θα το εκτιμηση πολυ.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Δροσοπούλου 97 (χτες το βράδυ) η Barbie! Μικρό, ξανθό, όμορφο και καυλιάρικο ρωσιδάκι με ωραίους βύζους.  Σούπερ τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό τα παίρνει όλα στο στόμα (?70). Ο σίγουρος τρόπος για να κολλήσει κανείς κάποιο από τα άπειρα αφροδίσια που κουβαλάει. Ελπίζω να επικρατήσει η λογική και να μην ξαναπάω!! (Μου είπε ότι δουλεύει κάθε μέρα)
 

Επισκέπτης
Λοιπων οπως ειπα .
Η Μιλανα συνεχιζει να τα γλυφει ολα στην Αριστοτελους.
Μαλλων δεν ειναι θεμα γιατρου αλλα θεμα μπουρδελου με στουντιο.
Αυτα απο σημερα το πρωι.
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Παλικαρια τιποτα καλο για σκρα 4 εχει κανεις εστω κ για αγνωστου στρατιωτη βλεπω κατι καλα που περνανε κ πανε σκρα 4 αλλα δεν ξερω αν ειναι μονο για μασαζ η γαμας κιολας τα φωτα σας ειναι απαραιιτητα σε μας τους καινουργιους του ειδους
Εχει την ιστορία του που ειναι πολύ καλή ....αλλά για τώρα δεν ξέρω ..εχω καιρό να πάω ,αν διερευνήσεις ενημέρωσε..
 

Depth meter

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
34
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Βουρβαχη χθες βραδυ Μαρινα, παρα πολυ καλο MILF  με πολυ καλη περιποιηση (κατα την γνωμη μου παντα)...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ελατε ρε αρρωστημένοι μουνάκιδες.......... εμεινα λιγο εκτος λογω υποχρεώσεων αλλα θα μπω με φόρα .... γυμνος και καβλωμένος ορμάω στην αρένα!!!
λοιπόν κατευθείαν στη Βερονικα ΔΡοσο 97 ... λεει ειναι καβλιάρικο και ξεκολλιάρικο αλλά δεν μου έγλειψε τα μπαλάκια ... αν θελει κατι τετοιο καποιος δεν του κανει αλλά ειναι μικρο ακόμα και θέλει εμπειρίες απο γεροδασκάλους!!! παιζει σήμερα μετά τις 9?? η Λαουαρα πότε??? οοοεεεοοο!!!
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εχει κανειs τηλ. απο τριγγετα 3 ?
αν ναι στειλτε μου πμ.
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα πρωί Βούρβαχη η Ανίτα .
Καλό κορμί,μικρό βυζί, κοιλιά και κολάρα πέτρα!
Αλλά μέχρι εκεί !
Αδιάφορη στο μαμισι. Ξεφώνησε 2 ι και 1 α... (Τώρα μαθαίνει Ελληνικά το κορίτσι?!) 
Δε θα ξαναπάρω. :(
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μια Ρουμάνα Ευα, στη Φρατζή 47, τί λέει? μπορεί να ενημερώσει κανείς ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom