Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί και να το δοκιμάσω ,...θα ενημερώσω πάντως! Thanks
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Για μοναχουλη εχω καλο Milf την γιαγια ενος φιλου 98 ετων.
Μιλαμε για το απολυτο MILF.
εχει πιασει και αραχνες και θα το εκτιμηση πολυ.

Γουστάρωωωω ..τρελλα :-)))) μοιαζει με την κυρια Καιτη???? :-)
 

nikiko

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
η λαουρα παιδια τι ωρα παιζει δροσοπουλου 97
 

casio26

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά κανένα μινιόν μωρό υπάρχει σε κάποιο στούντιο; Σαν τη barbie στη Δροσοπούλου 97 για παράδειγμα. Το φχαριστίθηκα αλλά άκουσα το συναγωνιστή πιο πάνω να λέει για αφροδίσια και ξενέρωσα. 
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Πηρα το απογευμα την Μονικα στο studio της Λεμπεση.
Ξανθο καρε μαλλι, μπιμπελο σωμα, 22χρ., παρομοιο πιπινακι με την Εβελιν, αλλα χειροτερο sex performance. Πηρα το Dildo show πακετο των 60Ε, αφου παιδευοταν με το παιχνιδι της και εμφανως δεν το κατειχε το αντικειμενο της λεω "αστο, δεν πειραζει" και απανταει "do you want me to fuck you?"... Οποιος συναδελφος γουσταρει τετοιες φασεις η Μονικα και το βαλιτσακι του Sport Billy, πρεπει να ανταποκρινονται στις προσδοκιες του.
Anyway, συμπαθητικη πιπα, απο σεξ μετρια πραγματα. Ευτυχως που ειχε αρκετα στενο μουνακι και τελικα καταευχαριστηθηκα το πιτσιλισμα. Στα συν οτι στο ιεραποστολικο μαζευει τα ποδια της στο στηθος της.  
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Μια και αναφέρθηκε το studio..Λεμπέση 8..και δεν είδα φωτογραφία στον κατάλογο...πάρτε να δείτε ποιο λέμε...
 

Επισκέπτης
Eίστε μέσα οι εκλεκτοί μου  Γκανγκστα και Βρόνσκυ και  έχετε διαπρέψει  ποστάροντας ....
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ΛΟΙΠΟΝ... ΓΑΜΙΚΟΥΛΕΣ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!! ΜΕ ΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΜΟΥ AVATAR!!! Περιμενω σχολια!!!! :-))) α ρε πουστη#$@#δες καποτε θα την κανω πεθερα μου και θα τρωτε ολοι πορτα :-))... θα βαλω τον πιτσιλιστη πορτιερη... ο μονος που θα περναει ειναι ο αξιοτιμος stunt... :-))) καλα και οσοι μου εχουν απαντησει στις γελοιες μου αποριες :-))
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Αχαρνών 106 Πσρασκευή και Σάββατο 6-2 θα βρείτε την Αγνιέσκα μικρό βυζί αλλά μιλάμε για μηχανή του σεξ, πολύ δυνατό κρεβάτι. Μου είπε ότι κάποια άλλα απογεύματα είναι και Κεφαλληνίας 75
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Γεια σας καυλιαρηδες. Εχτες το βραδι κατα τις 12 μετα απο ατελειωτες καυλες υπεκυψα τελικα. Συναντιεμαι με skidoo και η τσαρκα αρχιζει. Θελαμε να ψαξουμε το στουντιο στην Κων/νου Σχοινα οπου εχει πει καλα λογια ο μεγιστος πιτσιλιστης αλλα δεν το βρηκαμε μαλλον θα ηταν κλειστο. Μετα κατηφοριζουμε για Αχαρνων 106 και πηγα στην Αγνη. Νταξει η κοπελα ειναι μουναρος και απο περιποιηση σε αφηνει να κανεις οτι γουσταρεις. Πιτσιλιστη μου ειχες απολυτο δικιο. Παρεπιπτοντως εκει συναντησαμε τυχαια και τον masterc μας ακουσε που μιλαγαμε και μας καταλαβε οτι ειμαστε απο το σαιτ και μετα συστηθηκαμε. Τελοσπαντων περασα πολυ ωραια στην Αγνη ηταν η 2η συνεχομενη μερα που πιτσιλισα και μαλλον θα παω και σημερα.
 

Επισκέπτης
καταλαβατε κυριοι??μαθαμε του κυριου μοναχουλη την κυρα καιτη στην ιππωνακτος και θελει να μας ριξει και πορτα!!να θυμαστε οτι ο θειος γουορ εχει χτισει το στουντιο αυτο!!σεβασμος!!!αντε μην πω  να μην σε ξαναβαλει μεσα!!!χαχαχαχα
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
πήρε τα πάνω του το Αχαρνών 106 , πήγα το πρώι και ήταν μια Λίνα μελαχρινλη , πρέπει να είναι πιτσιρικάκι , μικρό στήθος και γενικά μικροκαμωμένη , εμένα μ αρέσουν αυτές , πήρα τον 50? για αλλάγη αλλά σχεδόν ίδιο με τον 30? , η κοπελίτσα έκανε προσπάθειες , από πάνω μου , έπαιζε με το μ...ακι της και γενικά ητάν ευχάριστη .. not bad
 

Επισκέπτης
Μήπως θε ήξερε κανείς να μου πει πότε θα είναι πάλι η Αγνή στην Αχαρνών 106;
Ευχαριστώ.
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
καταλαβατε κυριοι??μαθαμε του κυριου μοναχουλη την κυρα καιτη στην ιππωνακτος και θελει να μας ριξει και πορτα!!να θυμαστε οτι ο θειος γουορ εχει χτισει το στουντιο αυτο!!σεβασμος!!!αντε μην πω  να μην σε ξαναβαλει μεσα!!!χαχαχαχα
Επειδή έχω μεγάλη καρδιά, εσύ θα μπαίνεις free!! :-)  Καλο το avatar Μου??? βεβαια δεν εχω γνωρισει την αλλη κυρια στη Φραντζη που εχω ακουσει καλα λογια... αλλα που θα μου παει.. παντως ρε σεις το 47 δε το βρηκα... ξερει κανεις τι παιζει αποψε βραδυ ιππωνακτος?
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Χθες κατα της 1 το βράδυ ανοιχτά στη Φωκαίας τα 2 σπιτάκια και ο λαβύρινθος.Στο Αντελόσπιτο ήταν ένα μελαχροίνο πολύ ωραίο 25? αλλά όλα τα δωμάτια γεμάτα και έφυγα για το 106 και Αγνή...Εκεί λοιπόν που περίμενα να αδειάσει δωμάτιο ήρθαν 2 συναγωνιστές .... skidoo αν θυμάμαι καλά... Πιάσαμε τη συζήτηση ...Και μετά ήρθε η ώρα για το πιτσίλισμα στην Αγνή...Δεν άφηνε δάχτυλα μόνο χάιδεμα...αλλά δεν είπε όχι σε κάτι άλλο...Ηταν και κουρασμένη αφού δούλευε απο της 10 το πρωί...Σήμερα θα είναι εκεί απο το απόγευμα μέχρι της 2 το βράδυ...30? το απλό...αλλά αξίζει η Αγνούσκα...Και όπως λέει και ο άρχοντας πιτσιλιστίς .... Πολύ άτακτο πορνίδιο !!
 

Επισκέπτης
μαστερ τις καυλας χαιρετο!!!πιτσιλισες αγνι τρελο αγορι τελικα???χεχε το ειχεσ βαλει στοχο εδο και περα τσολια μου!
πολι ατακτο πορνιδιο μιλαμε....οταν τα λεο εγο...δεν με ακουει κανεις....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom