Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ρε παιδια μεγαλη σκεψη ρε σεις ε? να χαμε πεθερα την κυρια Καιτη..... πωπω... πως θα σπρωχναμε ομως ρε σεις τα μωρα??? θα της κερατωναμε την κορη?

ΌΛπως και να έχει το πράγμα, μοναχούλη, δεν είναι να αγχώνεται κανείς...αφού το χρήμαπάλι στην "οικογένεια"  θα μείνει :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κυριοι μολις γυρισα απο μασαζ.οτι και να πω ειναι λιγο.καταπληκτικο απο το κεφαλι μεχρι νυχια για 15'.μετα ερχεται το 19ρικο ρωσιδακι.τα ειδα ολα.με ταισε φραουλες καιμετα οτι ηθελα  .πιπα με η χωρις,μουνακι θεοστενο ,κωλαρακι ξανα πιπα ξανα μουνι ,παλι κωλο,χυσιμο οπου ηθελες.υπ οψιν ειμαι 50 1.82,110κιλα οχι ο μπραντ πητ.μετα μπανακι ξανα μασαζ 30' μπανακι καιμε ρωτα η μασεζ να φωναξω παλι το μικρο?οχι ευχαριστω,με ειχε ξεθεωσει.ο φιλος πηρε παλι καθοτι νεοτερος 47  ετων.ολα 85 ευρο.καθαριοτητα σχολαστικη μονο μειον δεν εχει μπει ακομα το υδρομασαζ.τομαγαζι δουλευει 2 μηνες χωρις αδεια στη περιοχη φαληρου,με τηλ. πρωτα.επειδη ξερω θα γινει χαμος  για περισοτερες πληροφοριες μην ενοχλεισετε χωρις να εχετε κατι καλο για ανταλλαγη

βρε τι παθαμε αυριο..
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
οι φραουλες ειναι μεσα στην τιμη η χρεωνονται εξτρα?
 

Επισκέπτης
σημερα στη φρατζη μεχρι τις 11.00 η νικολ και απο τις 11 μεχρι τις 5.00 η αλεξια!!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
κυριοι μολις γυρισα απο μασαζ.οτι και να πω ειναι λιγο.καταπληκτικο απο το κεφαλι μεχρι νυχια για 15'.μετα ερχεται το 19ρικο ρωσιδακι.τα ειδα ολα.με ταισε φραουλες καιμετα οτι ηθελα  .πιπα με η χωρις,μουνακι θεοστενο ,κωλαρακι ξανα πιπα ξανα μουνι ,παλι κωλο,χυσιμο οπου ηθελες.υπ οψιν ειμαι 50 1.82,110κιλα οχι ο μπραντ πητ.μετα μπανακι ξανα μασαζ 30' μπανακι καιμε ρωτα η μασεζ να φωναξω παλι το μικρο?οχι ευχαριστω,με ειχε ξεθεωσει.ο φιλος πηρε παλι καθοτι νεοτερος 47  ετων.ολα 85 ευρο.καθαριοτητα σχολαστικη μονο μειον δεν εχει μπει ακομα το υδρομασαζ.τομαγαζι δουλευει 2 μηνες χωρις αδεια στη περιοχη φαληρου,με τηλ. πρωτα.επειδη ξερω θα γινει χαμος  για περισοτερες πληροφοριες μην ενοχλεισετε χωρις να εχετε κατι καλο για ανταλλαγη

Αισώπου Μύθοι...
συνεχίζεται!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κανονικα πανο αυτος θελει να του πω σε πμ οτι εχω ενα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΕΜΑΧΙΟ και να του δωσω το δικο μου κινητο και οταν με παρει να γελαω για κανα μηνα απ το δουλεμα που θα του εχω ριξει..
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
εχθες βραδυ στο Αχαρνών 106 ηταν η Νατάσα... :rockon:
μαλλον ειναι καινουργια..-ολο καινουργιες εχει τελευταια-
δεν μιλαει σχεδον καθολου ελληνικα και ειναι Ρωσιδα..
εχει παρα πολυ ωραίο προσωπο..!! αν περασε και καποιος αλλος συναγωνιστης ας γραψει..σιγουρα θα την παρατηρησε!!
απο περιποιηση στο δωματιο παιρνει 8/10. δεν εχει προβλημα σε οτι της ζητησεις και ειναι ευχαριστη! η υφη του δερματός της ειναι απιστευτη :jerking: :jerking:..
με χαλασανε οι ραγαδες που εχει στην κοιλια  :headbang: :headbang:
αυτα..
πολυ ξεραίλα επεσε τελευταια....
γραψτε καμια αναφορα!! :dancing:
 

Επισκέπτης
μη ανησυχεις πανο ,κραταω τα μποσικα !!αμα εχεις ασφαλεια στα μετοπισθεν εισαι σιγουρος!και εχεις τον γουορ λεμεεεεε!!χαχαχαχαχα
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
κυριοι μολις γυρισα απο μασαζ.οτι και να πω ειναι λιγο.καταπληκτικο απο το κεφαλι μεχρι νυχια για 15'.μετα ερχεται το 19ρικο ρωσιδακι.τα ειδα ολα.με ταισε φραουλες καιμετα οτι ηθελα  .πιπα με η χωρις,μουνακι θεοστενο ,κωλαρακι ξανα πιπα ξανα μουνι ,παλι κωλο,χυσιμο οπου ηθελες.υπ οψιν ειμαι 50 1.82,110κιλα οχι ο μπραντ πητ.μετα μπανακι ξανα μασαζ 30' μπανακι καιμε ρωτα η μασεζ να φωναξω παλι το μικρο?οχι ευχαριστω,με ειχε ξεθεωσει.ο φιλος πηρε παλι καθοτι νεοτερος 47  ετων.ολα 85 ευρο.καθαριοτητα σχολαστικη μονο μειον δεν εχει μπει ακομα το υδρομασαζ.τομαγαζι δουλευει 2 μηνες χωρις αδεια στη περιοχη φαληρου,με τηλ. πρωτα.επειδη ξερω θα γινει χαμος  για περισοτερες πληροφοριες μην ενοχλεισετε χωρις να εχετε κατι καλο για ανταλλαγη
Στα ρχιδια μας και μας
Κωστης Παλαμας
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Καρέα, απόγευμα η Ναταλί, πολύ ψηλό, ξανθό, με μπόλικη κυταρίττιδα. Δεν πήρα. Κριτική κανείς;
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
παιδιά ξέρετε τίποτε για Σάνδρα κάπου στη βριλησσού νομίζω 36 (ώρες?)
 

Επισκέπτης
εγο ξερο τιν σαντρα απο μ,εταξουργειο αν ενδιαφερεσε σιναγονιστι!
 

krotalias

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
751
Like
7
Πόντοι
6
ολες σαντρες ειναι στην τελικη,ενα μουνι 2 βυζα κτλ κτλ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom