Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (2 μέλη και 40 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Savala απλά πήγαμε στο φυσικό μας περιβάλλον...
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Τι έγινε ρε Πίτσι...?Σαν πολύ δεν έχεις studiίσει???Τα μπουρδέλα της Φυλής σ'αναζητούν!!χαχαχα!

μετα σικονομαι καθομαι στα γονατα και αρχιζει παλι να πιπαλαει το εργαλειο...
μετα ανεβαινει απο πανο...με το κεφαλι τις να κοιταει τις πατουσες μου....μετα γιρναι στο καπακι προς τα μενα...
μετα απο λιγο τις ζιταο να αλλαξουμε στασι και αυτι προθιμι στινετε στα 4....οπου τις βαζο μανιοδος το αροστιμενο μου κονταρι...
τελευτεα στασι ιεραποστολικο οππου εφιγε ολο το καυτο ιγρο πιρ...
αυτα τα ολιγα για σιμερα...αχχ νανι!μας φαγανε παλι τα πουτανακια!
Ααα...σε πόσες στάσεις την πήρες πια??Την ζάλισες την κοπέλα!Σαν τον Μαραντόνα όταν κάνει τρίπλες!Είσαι ο Μαραντόνα των μπουρδέλων άρχοντα!

Τουλάχιστον πιτσίλισες καλά και αυτό έχει σημασία...
 

Επισκέπτης
Pitsi το θεωνακι απο τα Κυθηρα καλο. Εχω να το παρω κανα χρονο.
 

Επισκέπτης
χθεs το βραδυ Σερβιων 26 η μελινα η γνωστη με περουκα ραστα και σιλικονι στο βυζι.θα δουλευει τριτη και πεμπτη απογευμα 50 ευρω το απλο,70με 69,και 100 πρωκτικο.σταθερη αξια.
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
αναφερω απο βριλησσου χτες βραδυ.. ψιλοαπογοητευση..
στο 46 μια χωριατοπουλα, :birdman: αγγλιδα (ετσι τουλαχιστον ειπε η τσατσα)αδιαφορη δεν μπηκα
στο 36 μια σιτεμενη, γερμανιδα (παλι κατα δηλωση τσατσας) πρεπει να τα πανω απο 40 ψηλη αρκετα εντυπωσιακη αλλα σιτεμενη οπως και να το κανουμε... :think:
δεν μπηκα.... κατι μου λεει οτι για 50 και που ζητανε πρεπει να ανεβασουν την ποιοτητα..
στην φυλης με 20 εχει πολυ καλυτερα κομματια
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
η νονη που αναφερει ο πιτσιλιστης ειναι (για τους παλαιοτερους) η γνωστη γλυκερια της φυλης (διδυμου) η οποία είχε κανει και ενα περασμα απο Θεσσαλονικη(προ δεκαετιας αυτα).μαλιστα εαν θελετε να την εξαγριωσετε , φωναξτε την με το ονομα γλυκερια.θα παθει πλακα
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Σήμερα μέχρι τις 6:
Βριλησσού 12: Νικόλ (έχω γράψει πιό πάνω γι' αυτή)
Βριλησσού 36: Φαίη (ποιά είναι αυτή? Την ξέρει κανείς?)
Ιπποκράτους 144: Λάρα (Ρουμάνα καινούργια. Ούτε αυτή την ξέρω)
Βριλησσου 57: Χριστίνα (μπάζο)
Ιππώνακτος 14: Ροξάνη
 

Επισκέπτης
Τι έγινε ρε Πίτσι...?Σαν πολύ δεν έχεις studiίσει???Τα μπουρδέλα της Φυλής σ'αναζητούν!!χαχαχα!
Ααα...σε πόσες στάσεις την πήρες πια??Την ζάλισες την κοπέλα!Σαν τον Μαραντόνα όταν κάνει τρίπλες!Είσαι ο Μαραντόνα των μπουρδέλων άρχοντα!

Τουλάχιστον πιτσίλισες καλά και αυτό έχει σημασία...
χαχαχαχα!!!τα σεβοι μου ξακουστε ποιητη στο βασιλιο τις καυλας!
απλα ιταν ενα καλο τιπικοτατο πιτσιλισμα...οχι κατι τρελο !
σε σχεσι με τιν αγνι ι νονι ειναι ενα τιποτα!
το καλο τις ιταν οτι εκανε πολλες στασεις ι νονι!τιν πιτσιλισα σε 4 στασεις !
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
χαχαχαχα!!!τα σεβοι μου ξακουστε ποιητη στο βασιλιο τις καυλας!
απλα ιταν ενα καλο τιπικοτατο πιτσιλισμα...οχι κατι τρελο !
σε σχεσι με τιν αγνι ι νονι ειναι ενα τιποτα!
το καλο τις ιταν οτι εκανε πολλες στασεις ι νονι!τιν πιτσιλισα σε 4 στασεις !

πιτσι σταματα τις επισκεψεις σε στουντιακια γιατι ακουγεται οτι ολα τα κολασμενα πουτανιδια αφου ελθουν σε επαφη με το φλογοβολο σου, ολοκληρωνονται ως γυναικες και αποσυρονται απο τον χωρο!!!!
 

Επισκέπτης
Διαβασα και εγω τα παραπανο και τι να κανω εκλεισα το γραφειο εβαλα ταμπελα γυρναω σε δυο ωρες και πηγα στην ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΣΟΝΙΑ.
Εφτασα πηρα δυο καφεδες και μπηκα.Με το που μπηκε της εδωσα το καφεδακι και πιασαμε την παρλα για λιγο.Της λεω μετα θελω κατι σπεσιαλ και διαφορετικο σημερα και  μου λεει τι .Οτι θες εσυ λεω.Και αν δεν σου αρεσει.Της λεω σοβαρολογεις και την πιασαν τα γελια.
Λοιπον πιπα τρελλη ....μετα χωσιμο ιεραποστολικα ξανα πιπα  .......χωσιμο απεναντι στο πουφ (δωμα Νο3) ξανα πιπα ...μετα στα τεσσερα και πιτσιλατιερ απιστευτο με πιπα παλι.
Και μετα μου λετε διαφορα. Μαγκες κοντα στα τρια χρονια την παιρνω και δεν την αλλαζω με τιποτα γιατι ειναι η καλυτερη στην δουλια της και εκτος αυτου και το πιο ενταξη θυληκο που κυκλοφορει απο θεμα χαρακτηρα.
Αντε αυριο το πρωι να παμε και μια Μιλανα για να κλεισουμε το Σαββστοκυριακο και να παμε για μπανακι στον Αστερα να δουμε τα ξεκωλα απλωμενα.
Αντε να δουλεψω τωρα αι σιχτιρ ...... :uglystupid:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ρε τον λιστί που έχει ξεσκιστεί!
 

Επισκέπτης
η νονη που αναφερει ο πιτσιλιστης ειναι (για τους παλαιοτερους) η γνωστη γλυκερια της φυλης (διδυμου) η οποία είχε κανει και ενα περασμα απο Θεσσαλονικη(προ δεκαετιας αυτα).μαλιστα εαν θελετε να την εξαγριωσετε , φωναξτε την με το ονομα γλυκερια.θα παθει πλακα
θα το δοκιμασο!να εισαι σιγουρος σιναγονιστι!χεχε!!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
...οταν μαλιστα την ειχα αποκαλεσει με το ...παλιο της ονομα και αφου εφυγε φρικαρισμενη, ηρθε ο τσατσος και μου ειπε οτι δεν ηταν σωστο που την φωναξα με το ονομα ...το οποιο δεν θελει να...θυμαται!!!Μαλλον εννουσε οτι δεν θελει να ξερουμε οτι πριν δεκα χρονια την παιρναμε με 2.500 δρχ και οχι με 50 ευρω!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το στουντιο της λ.αθηνων 215 στο χαιδαρι ξανα-ανοιξε..
 

dinosayros

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2007
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τι παιζει στο λ. αθηνών 215 ? Ξέρει κανείς απο 1ο χέρι ???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν ξερω παληκαρι ποια κοπελα δουλευει σημερα, απλα εχω δει ξανα τις φωταψίες αναμενες απο χθες. παντως σαν χωρος ειναι σουπερ..
 

Επισκέπτης
παπαγιοργι πρεπει να το ελενξουμε το εν λογο μασαζιδικο!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom