Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Στούντιο είναι στην Κωνσταντινουπόλεως; Και για ασιάτισες παίζει τίποτα;

Στην Κωνσταντινουπόλεως είναι στούντιο με λατινοαμερικάνες. Αν σου αρέσουν, γενικά είναι πολύ καλές. Με ασιάτισες μην ψάχνεις. Δεν παίζει τίποτα. Υπήρχε παλιά μια θεά φιλιπινέζα στην Πλατεία Κολιάτσου στο σπίτι της. Φοβερά όμερφη και γλυκύτατη αλλά εγκατέλειψε. Υπήρχε και μια Ταυλανδέζα κάπου στην Πειραιώς αλλά και αυτή χάθηκε. Τις θυμάται κανένας πάλιουρας;
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Υπήρχε και μια Ταυλανδέζα κάπου στην Πειραιώς αλλά και αυτή χάθηκε. Τις θυμάται κανένας πάλιουρας;

Μιλάς για χαμηλά στην Πειραιώς κοντά στο ύψος που στρίβει για Μοσχάτο? Μια βαμμένη ξανθιά? Μιλάμε για πολλά χρόνια πίσω....Ο πιο σκληρός κώλος που έχω δει ποτέ μου! Πέτρινος...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μιλάς για χαμηλά στην Πειραιώς κοντά στο ύψος που στρίβει για Μοσχάτο? Μια βαμμένη ξανθιά? Μιλάμε για πολλά χρόνια πίσω....Ο πιο σκληρός κώλος που έχω δει ποτέ μου! Πέτρινος...

Μπράβο, αυτή! Δεν έλεγε και πολλά αλλά ήταν και το μόνο asian που έπαιξε ποτέ, μαζί με τη Φιλιπινέζα που προανάφερα. Επίσης το δωμάτιο είχε ντουζάκι. Πρωτοπορία...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Μπράβο, αυτή! Δεν έλεγε και πολλά αλλά ήταν και το μόνο asian που έπαιξε ποτέ, μαζί με τη Φιλιπινέζα που προανάφερα. Επίσης το δωμάτιο είχε ντουζάκι. Πρωτοπορία.


Μία φορά είχα πάει μαζί της. Καλή ήταν. Φαντάσου όμως διαφορά στην ποσότητα και την ποιότητα με το σήμερα...Σήμερα αν ήταν θα είχε τρελή πελατεία (αφού ελάχιστες είναι καλές). Τότε δεν πρέπει να ήταν τίποτα σπουδαίο, αφού κάθε στούντιο είχε 10 κοπέλες.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Μία φορά είχα πάει μαζί της. Καλή ήταν. Φαντάσου όμως διαφορά στην ποσότητα και την ποιότητα με το σήμερα...Σήμερα αν ήταν θα είχε τρελή πελατεία (αφού ελάχιστες είναι καλές). Τότε δεν πρέπει να ήταν τίποτα σπουδαίο, αφού κάθε στούντιο είχε 10 κοπέλες.
Ας οψεται ο Μακης.
 

Επισκέπτης
χθες ι αγνι ιταν στο ποστο τις στο αχαρνον 106!το στουντιο να πλιροφορισο ποσ ειναι ανοιχτο απο τις 10 το προι και κλινι στις 2 το βραδι οπος μασ ειπε ι ευγενεστατι ιπιρεσια...επισισ αλλαζει πουτανακι στις 6 το απογευμα!
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
για σημερα βραδυ ξερεις κανεις ποια θα ειναι Αχαρνών 106, 85??
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Αρχοντα ΠΙΤΣΙΛΙΣΤΙ .....Τι ώρες μπορούμε σήμερα να πετύχουμε την Αγνή ;;
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Η Αγνή είχε παίξει και στο 71Β με την μπλε πόρτα;Μια Πολωνέζα;Αν ναι,μου είχε πρήξει τ'αρχίδια η τσατσά η Εύα να μπω,αλλά δεν μου άρεσε εμφανισιακά!
 

Επισκέπτης
Η Αγνή είχε παίξει και στο 71Β με την μπλε πόρτα;Μια Πολωνέζα;Αν ναι,μου είχε πρήξει τ'αρχίδια η τσατσά η Εύα να μπω,αλλά δεν μου άρεσε εμφανισιακά!
πολονεζα εινια αλλα δε γνοριζο αν πιτσιλιοταν και στο 71...παντος ειναι respect το μικρο πορνιδιο!πολι καυλιαρικο....
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Εμφανισιακά, μελαχροινή , άβυζι πιτσιρίκα......έτσι ;
 

Επισκέπτης
ο ναιιιιιιιι!!!!ακιβος!!!και εχι και ενα κολαρακι ...πολι γευστικο!!!ι καυλαααα στο μεγαλιο τις!!!!
 

Επισκέπτης
το πιο καυλοτικο τις σιμιο ειναι ...οταν βαζει το καποτιδιο με το στοματακι τις!!!!εκει περνασ απευθειασ στο κοσμο τις ιπερτατις ιδονισ!!!!!!!
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
φρατζη παιδια τι εχει ?
αυτη η Αγαπη....
 

Επισκέπτης
στη φρατζη τωρα η βαλερια και το βραδυ η γκαμπριελα!!
 

georgiooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
77
Like
0
Πόντοι
0
μετα τις 11 οπως ειχες πει αν θυμαμαι καλα
λοιπον τωρα στηριζομαι πανω σου....  (ποια?)
 

Επισκέπτης
αμα θες να πας στην γκαμπριελα να πας κατα τις 11.15-11.30!!τετοια ωρα ξεκιναει η βραδυνη βαρδυα!!
 

strata

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα Θησέως 365 απόψε. Η Στεφανία δεν ήταν εκεί, αδιάθετη λέει(μήπως την κοπάνησε για να πάει τελικό ;)).

Στη θέση της μιά Ανίτα. Από σώμα δεν ήταν άσχημη αλλά από φάτσα ήταν σαν τον Γεωργίου με περούκα, γι'αυτό δεν πήρα.
Καλά έκανες αυτή είναι μια μουφα, ούτε πιπα σωστη κάνει ούτε τιποτα, μονο την ασχημια της κρυβει με την περουκα...
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Πήγα χθεσ κατα της 1.20 Αχαρνών 106 για την Αγνή.

Δεν ήταν εκεί, στη θέση της μου λέει η τσατσά κάποια Ντενίζα...Λέω απο μέσα μου λες ;;;

Μετά απο λίγο βγαίνει η Ντενίζα αλλά όχι η γνωστή.Απο πρώτη άποψη εμφανιση οχι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά με τις καύλες που είχα εκείνη τη στιγμή μπήκα...

Το δωμάτιο βρώμαγε ποδαρίλα !!! ξενέρα τελείος...

Αλλάξαμε πάρα πολλές στάσεις και ήταν υπερβολικά ευγενική, όταν μπήκε πήγα να σβήσω το τσιγάρο και μου λέει τι κάνεις ;; Κάπνισετο και μετά αρχίζουμε...

Απο εμφάνιση τελικά μόλις την είδα απο κοντά δεν μου άρεσε.

Αφού τελείωσα και συνεχίζαμε να μιλάμε μου είπε πως δουλεύε απο το πρωί εκεί μέχρι της 2-3 το βράδυ.....και τη μια μέρα θα δουλεύει μόνο απόγευμα την επόμενη θα δουλεύει απο πρωί μέχρι βράδυ !!!!

Και κάτι άσχετο / σχετικό ..... Την ώρα που πήγαινα Αχαρνών πέρασα απο την πιάτσα που είνια το ξενοδοχείο και στη γωνία το καφε . 1.10 περίπου και γινόταν ΠΑΝΙΚΟΣ !!! Περισσότερες απο 10 γκόμενες......Απο τρελά μουνιά μέχρι μαύρες .... Ανοιξε ο καιρός και εμφανίζονται μάλλον
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom