Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (1 μέλη και 43 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εγω ως γνωστον δεν ξερω τιποτα!!!!ΥΓ.ναι μπορεις να τις παρεις και τις 2 μαζι!
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Σημερα το μεσημερι κατά τις 2.30 περασα απο το στουντιο που βρισκεται στην Αλκαμένους (νομιζω ετσι λεγεται ο δρομος νουμερο δεν θυμαμαι καθετη στην Πιπίνου) βγαινει η κοπελα πολυ καλο κορμι αδειο το στουντιο, μου λεει η τσατσα προγραμμα 50 ευρώ. Δεν ηθελα να κατσω, απλά περατζαδα εκανα(σκαουτιγκ) και της λεω οχι ευχαριστώ. Και μου λεει μη φευγεις μπορω να το αφησω κι 40!!!!!!! Για μενα δν εχει σημασια το ποσό, απλά το λεω γιατι για μερικα παιδια μπορει να εχει αρα μπορουν να παζαρεψουν. Υποθετω ομως οτι το σκοντο δεν γινεται τις ωρες αιχμης. 
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Το απόγευμα στην Καρέα ήταν η Λίλυ, μελαχρινή με σκούρο δέρμα. Δεν πήρα. Τί παίζει ρε παίδες Βράδυ και πρωί;
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
σημερα στη βρηλισσου ποιες κοπελεσ παιζουν?
 

mamicoolass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2
Κριτικές
3
Like
21
Πόντοι
0
Το τηλεφωνο για Δροσοπουλου 97 το ξερει κανεις ?
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Έχει πάρει κανείς την Κατερίνα στη Λεμπέση;
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
ΙΒΑΝΑ στην Λέλας , λίγα ...αλλά φιλότιμα ....
Δροσοποόυλου 97 το πρωί Βερόνικα ...
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
869
Κριτικές
31
Like
1.061
Πόντοι
5.845
Καλημερα στους συναγωνιστες μπουρδελιαρηδες.
Εχθες στις 14:00, επισκεψη για πρωτη φορα Δροσοπουλου 95. Πεντακαθαρος χωρος και δωματιο με φρεσκα σεντονια,καθαρες πετσετες, μωρομαντιλα κλπ. Διπλα μπανακι πεντακαθαρο. Κοσμος καθολου. Λαουρα ,ξανθο Ρωσιδακι απο Vladivostok,πολυ ντελικατο και μοσχομυριστο.Βυζακι στητο, φυσικο 1,5 χουφτα και πιασιματακια οσα πρεπει.
Εξαιρετικα φιλοτιμη πιπα, ολες οι στασεις, αλλα θελει καθοδηγηση.Δεν ειπε σε τιποτα οχι και καθολου βιαστικη.Εμεινε σχεδον 25 λεπτα στο δωματιο και δεν το χορταινα.Συστηνεται σε οσους αρεσουν τα γλυκουλια ντελικατα μωρα,δεν κανει για αγριες off road καταστασεις,ειναι ευθραφστο.Τα πιο καλοξοδεμενα 50? της 20ετους μπουρδελοκαρριερας μου.
Το studio στη Λελας πρεπει να ανεβασει το μαγαζι στο παλιο του επιπεδο διοτι ο ανταγωνισμος ειναι πλεον σοβαρος.Ειναι απαραδεκτο να μπενεις μεσα και ενω κεφαρεις το μωρο να φευγεις απο τη βαρια μυρωδια.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Έχει πάρει κανείς την Κατερίνα στη Λεμπέση;
Είναι 1 ξανθιά η οποία βγαίνει με χαμόγελο και είναι αρκετά συμπαθητική?Με ωραίο στήθος,μικρό και ωραίο σώμα?Αν είναι αυτή που σκέφτομαι δούλευε παλιά στην Σερβίων 26....αν είναι αυτή από την Σερβίων την έχω δοκιμάσει....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κι αν ειναι αυτη που εχεις δοκιμασει, τι λεει ????
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
κι αν ειναι αυτη που εχεις δοκιμασει, τι λεει ????
Πολύ καλή...με καλή συμμέτοχη και αρκετά....καυλιάρα.Μόνο θα σου πώς πως με προέτρεπε να την γλείψω(κάτι που δεν έκανα φυσικά) για να τελειώσει....την είχα πάρει 2 φορές....βγαίνει με 1 λεοπαρδαλέ?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Σάββατο πρωί. Κατάθεση στη Δροσοπούλου 97. Ήταν η Βερόνικα . Λιθουανή , από το Κάουνας. Ψαρωμένο πουτανάκι, 23 χρονών. Με ένα μόνιμο ηλίθιο χαμόγελο σαν της Ντορίν. Έκανε όλες τις στάσεις χωρίς αντίρρηση. Ωραίο στήθος.  Μόνο δεν με άφησε να τελειώσω πάνω της. Όταν της το είπα μου είπε : «No mister, please».  :2funny:  Καλό το νομιστεράκι .
Κυριακή πρωί (σήμερα.) Κατάθεση στη Δροσοπούλου 97 (πρωτοτύπησα) . Καινούρια κοπέλα. Η Έβελιν. Μουνάρα, ξανθιά , Ουκρανή 25 χρονών. Με έβγαλέ νοκ άουτ γρήγορα γιατί καθ?οδόν προς το στούντιο,  έβλεπα  όλες να κυκλοφορούν ημίγυμνες κ ήμουνα φτιαγμένος... Αυτά.
Α, η Λάουρα θα είναι εκεί τη Δευτέρα 21 Μαΐου
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Παίζει κανένα studio με asian girls ή μαυρούκες;
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Στούντιο είναι στην Κωνσταντινουπόλεως; Και για ασιάτισες παίζει τίποτα;
 

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
MasterC γιατί τόση απέχθεια για μαυρούκες; Έχεις δοκιμάσει; Εγώ όχι και είμαι περίεργος...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Σημερα Κυριακη, καταθεση, γυρω στις 12.30' στην Κεφαλληνιας 75.Ειρηνη, γυρω στα 25 max.,με φυσικο 3+ βυζο και μεγαλη θηλη, αδυνατη, μαυρο, καρε μαλλι. Ε 50 τα κλασσικα, +10 για 69 και με Ε 70 sex show/αυταρχικο.Πηρα-χωρις παζαρι-το απλο.Καλη, δεν με ενθουσιασε ομως για να ξαναπαω. "Ενδιαφερουσα" παρουσια η ευγενης,μικροσκοπικη τσατσα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom