Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
pitsillistis καλησπερα τι ωρες ειναι η αγνη>?????????????
 

lokos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω .........τρεχωωωωωω
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
χτές το απόγευμα πάω μετά τις 17.00 μία στην Λιοσιών 278 να πετύχω την σταρ και τίποτα ήταν ενα πολύ ψηλό ξανθο δεν το έκοψα για καλό και την έκανα  , βόλτα απέναντι μια πσιλοmature όχι κακό αλλά ούτε syper για 50 , δεν έμαθα όνομα την έκανα , καταλήγω πιπίνου 118 Λίντα , είχα να την πάρω καιρό και τα έδωσα εκεί , κάνει καλό παιχνίδι αλλά τελικά δεν θα μάθουμε ποτέ τι είναι ??
Προφανώς στο απέναντι το 303 δηλαδή εννοείς την Αλεξάνδρα. Καλούτσικη είναι αλλά εγώ την έχω βαρεθεί.
 

Επισκέπτης
χεχε!!!δε κρατιεσαι χιστι μου!!!!τιμορισε το το ατακτο πονιδιο!!!λογικα ειναι απο απογευμα μεχρι βραδι...δε γνοριζο ακριβοσ τα οραρια απο το νεο στουντιο...παντος κλινι κατα τις 1 και 30...με 2!!!
 

Επισκέπτης
Προφανώς στο απέναντι το 303 δηλαδή εννοείς την Αλεξάνδρα. Καλούτσικη είναι αλλά εγώ την έχω βαρεθεί.
μαλλον αλεξανδρα ενοι...γιατι αυτι παιζει εκει βραδι....φοβερι περοιποιησι...για 50 ομοσ δε λει.....παμε μαζι και θα δοσεις 30!!!!αχχαχααχχαχα μπουαχαχχααχαχαχα!!!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε παιδια δε παιζει τοσο μακρια.. μπερδεμα.. εκει γυρω στα μερη Βουλιαγμενης, Συγγρου, ΝΕο κοσμο, Φρατζη κλπ??? Καρεα, κλπ.. και ΒΡΑΔΥΝΕΣ ωρες.. παιζει τιποτα καλο? πικρα πηρα βιζιτουδες κ λενε 120 ευρω ρε σεις.. εχει κανεις κανα τηλ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ και καλο? μιλαμε μεχρι 80αρι μαξιμουμ... εχω λιγο φοβια να παω σε στουντιο ξερω γω?? εστω πρωτη φορα.. οπου εχω παει ειναι ψαρεμα απο δρομο κ κανα αμαξι η σπιτι τους αλλα εξωτερικο...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Eχει παρει κανεις την Αννα που δουλευει Δροσοπουλου 95?Ξανθια απ`οτι μου ειπαν στο τηλ απο το στουντιο.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
χτές το απόγευμα πάω μετά τις 17.00 μία στην Λιοσιών 278 να πετύχω την σταρ και τίποτα ήταν ενα πολύ ψηλό ξανθο δεν το έκοψα για καλό και την έκανα  , βόλτα απέναντι μια πσιλοmature όχι κακό αλλά ούτε syper για 50 , δεν έμαθα όνομα την έκανα , καταλήγω πιπίνου 118 Λίντα , είχα να την πάρω καιρό και τα έδωσα εκεί , κάνει καλό παιχνίδι αλλά τελικά δεν θα μάθουμε ποτέ τι είναι ??
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
καλα μας δουλευει ο ψολοκοπανος τσατσος στο λιοσιον278???μου ειπε πωσ ι σαμπρινα δουλευι τεταρτι 17 00-23 00.....και παρασκευη μεταμεσονιχτιες βαρδιες....
  εκει ηταν η σαμπρινα φιλε πιτσι
το ξερω γιατι την πηρα κατα τις 9

θα ειναι εκει παρασκευη και κυριακη μετα τις 11 το βραδυ
 

Deadpool669

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
236
Κριτικές
7
Like
48
Πόντοι
1
καλημερα παιδια, χτες εμαθα για το site αυτο και επειδη μενω κοντα στη Δροσοπουλου πηγα πριν λιγο στο 95 και στο 97. Λοιπον στο 95 ανοιξε ενας αντρας και μου λεει σημερα έχουμε τη Ναρα απο το μουναρα απο τη θεσσαλονικη . Ηταν μια ξανθια οχι πολυ νεα και τα προγραμματα ήταν 50 και 40 ευρω οπως είπε. Εφυγα πήγα στο 97 όπου ήταν η Ρενατα όπως είπε, μικρη φαινοταν, με μικρό βυζί, ωραιο σώμα όμως, και μου είπε τα προγραμματα της, κανονικό 50, παιχνιδιαρικο 60 και αυταρχικο 70.
Αν έχετε να προτεινεται κάποια σ αυτα τα 2 που είναι κοντά μου η και σ αυτο της Λ.Καραγιάνν η περιμενω να μου πείτε.
Ευχαριστω και παλι και καλώς σας βρήκα :-)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
καλημερα παιδια, χτες εμαθα για το site αυτο και επειδη μενω κοντα στη Δροσοπουλου πηγα πριν λιγο στο 95 και στο 97. Λοιπον στο 95 ανοιξε ενας αντρας και μου λεει σημερα έχουμε τη Ναρα απο το μουναρα απο τη θεσσαλονικη . Ηταν μια ξανθια οχι πολυ νεα και τα προγραμματα ήταν 50 και 40 ευρω οπως είπε. Εφυγα πήγα στο 97 όπου ήταν η Ρενατα όπως είπε, μικρη φαινοταν, με μικρό βυζί, ωραιο σώμα όμως, και μου είπε τα προγραμματα της, κανονικό 50, παιχνιδιαρικο 60 και αυταρχικο 70.
Αν έχετε να προτεινεται κάποια σ αυτα τα 2 που είναι κοντά μου η και σ αυτο της Λ.Καραγιάνν η περιμενω να μου πείτε.
Ευχαριστω και παλι και καλώς σας βρήκα :-)

το 97 έχει πάντα πολύ εξυπηρετικές κοπέλες. Η Ρενάτα είναι σούπερ αλλά κάποιος συναγωνιστής μίλησε για κονδυλώματα οπότε ας έχουμε το νου μας.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
επισισ θα σου προτεινα καυλεα μοναχουλι και ενα περασμα απο κεφαλινιασ 75....ειναι ιδια εταιρια νομιζο με το νεο αχαρνον 106....αλλα νομιζο ποσ κλινει νορισ.....αν μας πει καπιος που ξερει...γενικα αχαρνον 106 και κεφαλινιασ μπορεισ να ωρεισ καλα κοματια...ειδικα στο κεφαλίνιασ 75 ειχα πετιχι τιν κορινα απο το φιλισ 59...ελεοσ ρε παιδια....αν και καλο πορνιδιο απο εμφανισι....μπορισ να το πιτσιλισισ με 20 εθρο στο μπουρδελο και οχι στο στουντιο με 50....

αν εξαιρέσεις τη Λάρα δεν έχω πετύχει ποτέ κοινές κοπέλες σε Κεφαληνίας και Αχαρνών. ΄΄Εχω πετύχει ίδιες σε Κεφαληνίας 75 και Βριλησσού 60
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Λαουρα Δροσοπουλου 95 πριν απο λιγο εβγαλα πολυ σπερμα αδερφια τρελο γαμησι βεβαια βοηθησε και η κοπελα που ηταν ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ με τα ολα της αααααααααααααααχ Λαουρα!
H Λάουρα αυτή στο Δροσοπούλου 95 είναι η ίδια που δούλευε πριν λίγο καιρό στο Δροσοπούλου 97? Μια ξανθιά, με ωραία πόδια και σούπερ κρεβάτι? Ξέρει κανείς?
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Καβλωμένε συντροφε δεν είναι η ίδια η Λάουρα που ξέρεις αλλά μπορεί να είναι καλή κι αυτή απότι λένε και οι άλλοι.... αμφιβάλλω βέβαια γιατί η ορίγκιναλ είναι Νο1!!!! όταν πατήσει στο 97 σφυράτε .... έπαιζε Λεμπέση αλλά την αλλάξανε???
όποιος πάει εκεί ας ενημερώσει.... επίσης Λεμπέση είχα φάει μία Βερονικα Λιθουνία 20 χρονών ετών .....(όχι τη φόλα από Φραντζη 47και αχαρνων 85) αμα τη πετύχει κανείς πουθενα ... !!!! :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
φρατζη να παει!!!!βαλερια,αγαπη ,ντιαρα,βερονικα ,χριστινα ,αννα ,ευα!!για ολα τα γουστα!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε παιδες.. ειμαι ασχετος το ξερω... μια εξηγησουλα.. οταν λεμε κανονικο τι ειναι το προγραμμα??? σκας την 50αρα πχ στην τσατσα σωστα? μετα? εχει διαφορες να διαλεξεις? η καθε στουντιο (μιλαμε για αυτα φρατζη κ γυρω μερη) εχει μονο μια??? κ αν εχει κοσμο τι κανεις ? περιμενεις 1 ωρα στην ουρα?? περασα ιππονακτως εχθες ανοικτα ηταν αλλα χαος που να παρκαρω? μετα την εκανα.. πήγα στο αλλο απεναντι απο νεκροταφειο.. παλι χαος... που να παρκαρεις.. ξενερωσα.. την εκανα μετα.. παλι δεν εριξα... ρε σεις κανα καλο call φτηνο δεν παιζει?? περι των 80 οχι παραπανω..
 

Επισκέπτης
τα περισσοτερα στουντιο εχουν μια κοπελλα σε καθε βαρδυα!!μερικα εχουν 2κοπελες οπως π.χ η καρεα και η παιωνιου!!
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
τα περισσοτερα στουντιο εχουν μια κοπελλα σε καθε βαρδυα!!μερικα εχουν 2κοπελες οπως π.χ η καρεα και η παιωνιου!!

μάγκες στην παιωνίου υπάρχει ακόμα στο πρόγραμμα να πάρεις 2 κοπέλες μαζί;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom