Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ντανιελα η στρογγυλομουρα. Παραξενη τυπισα... μετρια σε εμφανιση και κρεβατι αλλα τελικα απολυτα αποτελεσματικη. Δεν σε προδιαθετει με την πρωτη ματια, αλλα και εγω περασα τελεια μαζι της.
Να τοποθετισουν διπλα τζαμια στα παραθυρα διοτι στα 2 δωματια απο την μερια της Λεωφορου δεν ακουγεται ο ηχος των τακουνιων καθαρα  :boobies: 
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παληκαρια, σε ποια βαρδια παιζει η ντανιελα ?

nefilim χωσε κι αλλα για τη βρωμια εκει μεσα. ειχαν το καλλιτερο μαγαζι και σε χρονο ρεκορ το εκαναν σαν το μουνι που περιγραφεις..!!!!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
παληκαρια, σε ποια βαρδια παιζει η ντανιελα ?

nefilim χωσε κι αλλα για τη βρωμια εκει μεσα. ειχαν το καλλιτερο μαγαζι και σε χρονο ρεκορ το εκαναν σαν το μουνι που περιγραφεις..!!!!

Φίλε νομίζω ότι θα μείνει ακόμη μια εβδομάδα (ίσως μόνο αυτή που διανύουμε) και μετά θα πάρει μεταγραφή σε άλλο σπίτι. Αυτά μου είπε γιατί τη ρώτησα.
Πάντως μακράν ότι καλλίτερο σε performance στον Κεντρο-Νοτιο Μπουρδελοημισφαίριο και αντοχή στις καταπονήσεις.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
τι ωρα την πετυχες παληκαρι ?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
απογευματινή βάρδια μεταξύ 18:00 και 11:00 έπαιζε.
 

Επισκέπτης
η μελινα δουλευε και πριν στο στουντιο στην καβαλας αλλα σκατζα!!δεν ειναι σιγουρο ποιες μερες δουλευει εκει!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Δροσοπούλου 95 σήμερα και μέχρι τις 5 το απόγευμα δουλεύει η Στεφανία.
40 αρα Ρωσίδα milf με πιασίματα και μεγάλο φυσικό στήθος.Ειχα να την δώ ένα χρόνο περίπου. Έχει βάλει μεν λίγα κιλά απο περσύ αλλά εξακολουθεί να είναι εντυπωσιακή και πολύ καλή στο δωμάτιο....Στο 95 δουλευει μόνο ΖΤετάρτες πρωί. Τις άλλες μέρες θα την βρίτε Θησέως 365 ή στη Σερβιών.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
ώπα ρε μάγκες το ξέχασα ...  την Δευτέρα και κατά τις 5.00 πάμε  Βριλησού 57 , ήταν η Χριστίνα καλό μουνί , την έκοψα για φώλα  , δεν ακούω ο νέος και μπαίνει ,, στο μεταξυ βγάινει συναγωνιστής και ενημερώνει οτι είναι μούφα , έλα ντε που ο άλλος είχε μπεί αποτέλεσμα μάπα το καρπούζι ,, καλά εκεί δεν έχω πετύχει ποτέ καλή γκόμενα του χώ ρίξει μαύρο εγώ ...
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
ZeroTolerance μήπως ξέρεις τι ώρες παίζει η Στεφανία Θησέως 365 ή Σερβιών;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
ZeroTolerance μήπως ξέρεις τι ώρες παίζει η Στεφανία Θησέως 365 ή Σερβιών;
Θησέως 365 είναι νομίζω Παρασκευή και Κυριακή Απόγευμα. Σήμερα το απόγευμα αν θυμάμαι καλά θα είναι Σερβιών. Σερβιών επίσης μου είπε πως είναι τις Πέμπτες αλλά δεν θυμάμαι τι ώρες.
 

Επισκέπτης
κάποιο καλό μπουρδέλλο σε μεταξουργείο έχει κάποιος να μου προτείνει?
καυλιαρι πιγαινε να γρασαρεισ το ελενακι το κοντοπουτανο στο ιασονος 19α...απο στι γμι σε στιγμι θα ερθει και ι μαρινα στο ιασονος 20α!!!!!εγκιησι!!!παρεπιπτοντος το σιγκεκριμενο tread ειναι για στουντιο μεγα γρασαδορε τον ατακτον πορνιδιον!!!αλι φορα να στελνεις στιν ιμερισια ενιμεροσι για μπουρδελα παιχτι μου!!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Θησέως 365 είναι νομίζω Παρασκευή και Κυριακή Απόγευμα. Σήμερα το απόγευμα αν θυμάμαι καλά θα είναι Σερβιών. Σερβιών επίσης μου είπε πως είναι τις Πέμπτες αλλά δεν θυμάμαι τι ώρες.
[/quo
συναδελφε τι εστι στεφανια?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Περασα απο το μαγαζι Σερβιων και Καβαλας,μετα απο την πληροφορια του σεβαστου συναδελφου giorgospapa,οτι βρισκοταν εκει η Μελινα,για την οποια εχουν γραφτει εδω μεσα απο καλα σχολια μεχρι διθυραμβοι...Πραγματικα απογοητευτηκα.Τετοια συμπεριφορα,δεν εχω ξανασυναντησει.Μαλλον εχει καβαλησει καλαμι.Απο εμφανιση αρκετα καλη,αν και με χαλασε οτι τα παντα πανω της ηταν "πειραγμενα"(μαλλια,προσωπο στηθος,κτλ.).Η διαφημιση της ευγενεστατης τσατσουλας ατελειωτη"εισαι τυχερος αγορι μου,σημερα εχουμε το καλυτερο αστερι της Αθηνας,ειναι απιθανη,φοβερη,φανταστικη,προσπαθουμε να την πεισουμε να ερχεται δυο φορες τη βδομαδα,και μακαρι να μας πει το ναι"(Ουτε ο Γιασικεβιτσιους για τον ενδεχομενο ερχομο του στο Θρυλο να ηταν,σκεφτηκα).Τελος παντων αφου ειναι τοσο εγγυημενη η γκομενα,ας παρω το προγραμμα των 70,της λεω,να το ευχαριστηθω και περισσοτερο. Στο δωματιο ηταν πολυ ομιλητικη,αρκετα ευχαριστη,μονο που παρατηρησα οτι μου ελεγε συνεχως για τους μονιμους πελατες που εχει,οι οποιοι την ακολουθουν παντου.Το πρωτο ξενερωμα ηταν οτι δεν εβγαλε καθολου,το δικτυωτο κολαν που φορουσε,και το οποιο καθολου δε με εφτιαχνε.Αφου μου εκανε ενα υποτυπωδες ισπανικο,προχωρησε σε μια καλη πιπα,και μετα της ειπα να ανεβει απο πανω.Ακολουθησε πισωκολλητο,και μετα την εβαλα απο κατω.Κατα τη διαρκεια ολων αυτων δε σταματουσε να μιλαει,με ατακες τυπου ελληνικης τσοντας των 70'ς,που περισσοτερο γελιο μου προκαλουσαν,παρα με εφτιαχναν.Εκει λοιπον που την ειχα απο κατω,της ζητησα να ξαναστηθει στα τεσσερα,για να τελειωσω.Εκει ηταν και το τελειωτικο ξενερωμα."Μωρο μου,μου λεει με υφος χιλιων καρδιναλιων,δεν κανω την ιδια σταση δευτερη φορα,κοιταξε να τελειωσεις ετσι,μιας και ο χρονος τελειωνει,αλλιως ειναι δικο σου το προβλημα.Να σημειωσω οτι δεν ειχε περασει σιγουρα ενα δεκαλεπτο,απο τοτε που μπηκε στο δωματιο.Μου αρχισε κατι θεωριες οτι δεν εχει νοημα να γαμησεις πεντε λεπτα παραπανω,το θεμα ειναι η εκτονωση,ενω μου την επαιζε.Καλα της λεω,οκ,μπορεις να πηγαινεις.Αν ηταν ετσι,πηγαινα και στο Μεταξουργειο με ενα εικοσαρικο.Γι αυτο εδωσα 70,για να την κρατησω λιγο παραπανω,δεν ζητησα ουτε να τη χεσω,ουτε να τη σπασω στο ξυλο.Πεντακαθαρος πηγα,καυλωμενος,ευγενικος οπως παντα,με διαθεση να περασω καλα.Ξερω οτι πολλοι θα παραξενευτουν,δεδομενου οτι ακουγονται τα καλυτερα για τη συγκεκριμενη.Ισως να μην την πετυχα σε καλη μερα,ισως να μην ειναι ο τυπος πουτανας που θελω,σιγουρα η γκομενα εχει καβαλησει καλαμι καθως εχει στανταρντ πελατεια και μου εδωσε να καταλαβω οτι στο μουνι αν μεινω ευχαριστημενος η οχι,ετσι θεωρησα υποχρεωση μου να παραθεσω οσο πιο αντικειμενικα γινεται την εμπειρια μου και να πω οτι απο μενα τρωει ΜΑΥΡΟ.
Η Μελίνα είναι θεά και πρέπει να σε γουστάρει για να σου κάνει καλή περιποίηση. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω κανένα πρόβλημα μια χαρά περνάω με αυτήν και την θεωρώ την καλύτερη πουτάνα της Αθήνας αυτή τη στιγμή όπως είπε και η τσατσά. Τέτοιο ερωτισμό πουθενά δεν έχω βρει.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο Δροσοπούλου 95 ποιά είναι η "Ρωσίδα Παπαρρίζου"? Πότε δουλεύει? Από περιποίηαση λέει τίποτα?
 

tonis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παρασκευη 27/4 πηγα στο Σερρων και Δοξατου για να παρω τη Σιμον.Με ρωτησε πως εμαθα για το μαγαζι και της ειπα απο το σαιτ και μου πε μετα πως μπαινει και αυτη μεσα και βλεπει τι γραφουμε αλλα θελει να της πουμε και τα ονοματα μας εδω μεσα για να ξερει λεει ποιος λεει τι.Τελος παντων την συγκεκριμενη δεν την ειχα παρει  ποτε αλλα εμεινα αρκετα ευχαριστημενος.Μου ειπε η τσατσα το προγραμμα και προτιμησω το απλο των 50 ευρω,αλλα η Σιμον μου εκανε το φουλ με τα ιδια λεφτα,ξεσκουφωτη πιπα και 69.Η γυναικα αυτη παντως φαινεται να απολαμβανει το γαμησι και τα δινει ολα στο κρεβατι.Πραγματικα απο τα καλυτερα γαμησια σε στυντιο η μπουρδελο.
 

Επισκέπτης
Στο Δροσοπούλου 95 ποιά είναι η "Ρωσίδα Παπαρρίζου"? Πότε δουλεύει? Από περιποίηαση λέει τίποτα?
δουλευει νομιζω μεταμεσονυχτια βαρδια.... σημειωνω οτι τον τσατσο τον εχω πετυχει να κανει τσαρκα φυλης... και οταν του μιλησα μου λεει "εδω φυλης για φιλικο περιβαλλον"!!!! μορφη ο τσατσος...
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Στο Δροσοπούλου 95 ποιά είναι η "Ρωσίδα Παπαρρίζου"? Πότε δουλεύει? Από περιποίηαση λέει τίποτα?
Α ναι αρχηγός ο τσάτσος. Και εγώ όταν είχα πάει τον ρωτάω ποια κοπέλα έχουμε σήμερα και μου απαντάει την Παπαρίζου. Μορφή ο τσάτσος. Ήτανε Κυριακή βράδι κατά τις 3 και έβλεπε je t'aime.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom