Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
στο στουντιο της λ.καβαλας και σερβιων 26, τωρα η μελινα με τα διχτυα της..
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Το καινουριο studio στη Βριλησσου ειναι στο 12. Περασα σημερα για ενοπισμο μιασ και μενω κοντα αλλα δεν μπηκα γιατι βιαζομουνα. Προσοχη ανεβαινοντας Πρωτοπαπαδακη απο Ευελπιδων κανουμε δεξια πριν το φαναρι εκει που αρχιζει η Βριλησσου. Ειναι κατω απο τη γεφυρα. Ελπιζω  να εχουμε νεα και απο αλλον συναγωνιστη!

Ξαναστελνω το ποστ για Βριλησσου. Ειναι στο 12, δεν υπαρχει 16.
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
στο στουντιο της λ.καβαλας και σερβιων 26, τωρα η μελινα με τα διχτυα της..
Σοβαρα μιλάς επέστρεψε η Μελινάρα? Πού ακριβώς είναι αυτό το στούντιο? Παίζει και σε κανα άλλο ξέρεις?
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
βουρβαχη τι παιζει αυτεs τιs μερεs?
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Παίδες, σήμερα πήγα Δροσοπούλου 97 και ήταν η Ρενάτα, πέρασα λόγω των καλών σχόλιων που έχω διαβάσει εδω μέσα. Όλα οκ, μέχρι που περάσαμε στο 69. Εκεί κατα 85% παρατήρησα κονδυλώματα ακριβώς πάνω στο αιδοίο της Ρενάτας. Ξενέρωσα πολύ, συνέχισα βέβαια με στάση πισοκολλητού και μόνο έτσι ώστε να μην έρθω σε επαφή με την περιοχή αυτή(όσο είναι δυνατόν).

Ας το ελέγξει και κάποιος άλλος(ποιος να πάει άραγε..)
 

XENIOS84

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Περασα απο το μαγαζι Σερβιων και Καβαλας,μετα απο την πληροφορια του σεβαστου συναδελφου giorgospapa,οτι βρισκοταν εκει η Μελινα,για την οποια εχουν γραφτει εδω μεσα απο καλα σχολια μεχρι διθυραμβοι...Πραγματικα απογοητευτηκα.Τετοια συμπεριφορα,δεν εχω ξανασυναντησει.Μαλλον εχει καβαλησει καλαμι.Απο εμφανιση αρκετα καλη,αν και με χαλασε οτι τα παντα πανω της ηταν "πειραγμενα"(μαλλια,προσωπο στηθος,κτλ.).Η διαφημιση της ευγενεστατης τσατσουλας ατελειωτη"εισαι τυχερος αγορι μου,σημερα εχουμε το καλυτερο αστερι της Αθηνας,ειναι απιθανη,φοβερη,φανταστικη,προσπαθουμε να την πεισουμε να ερχεται δυο φορες τη βδομαδα,και μακαρι να μας πει το ναι"(Ουτε ο Γιασικεβιτσιους για τον ενδεχομενο ερχομο του στο Θρυλο να ηταν,σκεφτηκα).Τελος παντων αφου ειναι τοσο εγγυημενη η γκομενα,ας παρω το προγραμμα των 70,της λεω,να το ευχαριστηθω και περισσοτερο. Στο δωματιο ηταν πολυ ομιλητικη,αρκετα ευχαριστη,μονο που παρατηρησα οτι μου ελεγε συνεχως για τους μονιμους πελατες που εχει,οι οποιοι την ακολουθουν παντου.Το πρωτο ξενερωμα ηταν οτι δεν εβγαλε καθολου,το δικτυωτο κολαν που φορουσε,και το οποιο καθολου δε με εφτιαχνε.Αφου μου εκανε ενα υποτυπωδες ισπανικο,προχωρησε σε μια καλη πιπα,και μετα της ειπα να ανεβει απο πανω.Ακολουθησε πισωκολλητο,και μετα την εβαλα απο κατω.Κατα τη διαρκεια ολων αυτων δε σταματουσε να μιλαει,με ατακες τυπου ελληνικης τσοντας των 70'ς,που περισσοτερο γελιο μου προκαλουσαν,παρα με εφτιαχναν.Εκει λοιπον που την ειχα απο κατω,της ζητησα να ξαναστηθει στα τεσσερα,για να τελειωσω.Εκει ηταν και το τελειωτικο ξενερωμα."Μωρο μου,μου λεει με υφος χιλιων καρδιναλιων,δεν κανω την ιδια σταση δευτερη φορα,κοιταξε να τελειωσεις ετσι,μιας και ο χρονος τελειωνει,αλλιως ειναι δικο σου το προβλημα.Να σημειωσω οτι δεν ειχε περασει σιγουρα ενα δεκαλεπτο,απο τοτε που μπηκε στο δωματιο.Μου αρχισε κατι θεωριες οτι δεν εχει νοημα να γαμησεις πεντε λεπτα παραπανω,το θεμα ειναι η εκτονωση,ενω μου την επαιζε.Καλα της λεω,οκ,μπορεις να πηγαινεις.Αν ηταν ετσι,πηγαινα και στο Μεταξουργειο με ενα εικοσαρικο.Γι αυτο εδωσα 70,για να την κρατησω λιγο παραπανω,δεν ζητησα ουτε να τη χεσω,ουτε να τη σπασω στο ξυλο.Πεντακαθαρος πηγα,καυλωμενος,ευγενικος οπως παντα,με διαθεση να περασω καλα.Ξερω οτι πολλοι θα παραξενευτουν,δεδομενου οτι ακουγονται τα καλυτερα για τη συγκεκριμενη.Ισως να μην την πετυχα σε καλη μερα,ισως να μην ειναι ο τυπος πουτανας που θελω,σιγουρα η γκομενα εχει καβαλησει καλαμι καθως εχει στανταρντ πελατεια και μου εδωσε να καταλαβω οτι στο μουνι αν μεινω ευχαριστημενος η οχι,ετσι θεωρησα υποχρεωση μου να παραθεσω οσο πιο αντικειμενικα γινεται την εμπειρια μου και να πω οτι απο μενα τρωει ΜΑΥΡΟ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
Παίδες, σήμερα πήγα Δροσοπούλου 97 και ήταν η Ρενάτα, πέρασα λόγω των καλών σχόλιων που έχω διαβάσει εδω μέσα. Όλα οκ, μέχρι που περάσαμε στο 69. Εκεί κατα 85% παρατήρησα κονδυλώματα ακριβώς πάνω στο αιδοίο της Ρενάτας. Ξενέρωσα πολύ, συνέχισα βέβαια με στάση πισοκολλητού και μόνο έτσι ώστε να μην έρθω σε επαφή με την περιοχή αυτή(όσο είναι δυνατόν).

Ας το ελέγξει και κάποιος άλλος(ποιος να πάει άραγε..)

φίλε εισαι σίγουρος?
ρωτάω γιατι οι κοπέλες που δουλέυουν στα studio είναι δηλωμένες ιερόδουλες κανονικά , έχουν χαρτιά και περνάνε τακτικά απο γιατρό, κάτι που σημάινει πως αν μια κοπέλα έχει κονδυλώματα δεν πέρνει την σφαγίδα του γιατρου για να δουλέψει, αλλά φαρμακευτική αγωγή...
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Βριλησσού 46 πάρε την Πολωνίδα τη Γιάννα και με 60 ευρώπουλα θα σου κάνει ποδομαλακια ποιότητος
οταν λες ποδομαλακια ποιοτητος τι εννοεις?φοραει καλσον εχει καθαρα ποδια?
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Περασα απο το μαγαζι Σερβιων και Καβαλας,μετα απο την πληροφορια του σεβαστου συναδελφου giorgospapa,οτι βρισκοταν εκει η Μελινα,για την οποια εχουν γραφτει εδω μεσα απο καλα σχολια μεχρι διθυραμβοι...Πραγματικα απογοητευτηκα.Τετοια συμπεριφορα,δεν εχω ξανασυναντησει.Μαλλον εχει καβαλησει καλαμι.Απο εμφανιση αρκετα καλη,αν και με χαλασε οτι τα παντα πανω της ηταν "πειραγμενα"(μαλλια,προσωπο στηθος,κτλ.).Η διαφημιση της ευγενεστατης τσατσουλας ατελειωτη"εισαι τυχερος αγορι μου,σημερα εχουμε το καλυτερο αστερι της Αθηνας,ειναι απιθανη,φοβερη,φανταστικη,προσπαθουμε να την πεισουμε να ερχεται δυο φορες τη βδομαδα,και μακαρι να μας πει το ναι"(Ουτε ο Γιασικεβιτσιους για τον ενδεχομενο ερχομο του στο Θρυλο να ηταν,σκεφτηκα).Τελος παντων αφου ειναι τοσο εγγυημενη η γκομενα,ας παρω το προγραμμα των 70,της λεω,να το ευχαριστηθω και περισσοτερο. Στο δωματιο ηταν πολυ ομιλητικη,αρκετα ευχαριστη,μονο που παρατηρησα οτι μου ελεγε συνεχως για τους μονιμους πελατες που εχει,οι οποιοι την ακολουθουν παντου.Το πρωτο ξενερωμα ηταν οτι δεν εβγαλε καθολου,το δικτυωτο κολαν που φορουσε,και το οποιο καθολου δε με εφτιαχνε.Αφου μου εκανε ενα υποτυπωδες ισπανικο,προχωρησε σε μια καλη πιπα,και μετα της ειπα να ανεβει απο πανω.Ακολουθησε πισωκολλητο,και μετα την εβαλα απο κατω.Κατα τη διαρκεια ολων αυτων δε σταματουσε να μιλαει,με ατακες τυπου ελληνικης τσοντας των 70'ς,που περισσοτερο γελιο μου προκαλουσαν,παρα με εφτιαχναν.Εκει λοιπον που την ειχα απο κατω,της ζητησα να ξαναστηθει στα τεσσερα,για να τελειωσω.Εκει ηταν και το τελειωτικο ξενερωμα."Μωρο μου,μου λεει με υφος χιλιων καρδιναλιων,δεν κανω την ιδια σταση δευτερη φορα,κοιταξε να τελειωσεις ετσι,μιας και ο χρονος τελειωνει,αλλιως ειναι δικο σου το προβλημα.Να σημειωσω οτι δεν ειχε περασει σιγουρα ενα δεκαλεπτο,απο τοτε που μπηκε στο δωματιο.Μου αρχισε κατι θεωριες οτι δεν εχει νοημα να γαμησεις πεντε λεπτα παραπανω,το θεμα ειναι η εκτονωση,ενω μου την επαιζε.Καλα της λεω,οκ,μπορεις να πηγαινεις.Αν ηταν ετσι,πηγαινα και στο Μεταξουργειο με ενα εικοσαρικο.Γι αυτο εδωσα 70,για να την κρατησω λιγο παραπανω,δεν ζητησα ουτε να τη χεσω,ουτε να τη σπασω στο ξυλο.Πεντακαθαρος πηγα,καυλωμενος,ευγενικος οπως παντα,με διαθεση να περασω καλα.Ξερω οτι πολλοι θα παραξενευτουν,δεδομενου οτι ακουγονται τα καλυτερα για τη συγκεκριμενη.Ισως να μην την πετυχα σε καλη μερα,ισως να μην ειναι ο τυπος πουτανας που θελω,σιγουρα η γκομενα εχει καβαλησει καλαμι καθως εχει στανταρντ πελατεια και μου εδωσε να καταλαβω οτι στο μουνι αν μεινω ευχαριστημενος η οχι,ετσι θεωρησα υποχρεωση μου να παραθεσω οσο πιο αντικειμενικα γινεται την εμπειρια μου και να πω οτι απο μενα τρωει ΜΑΥΡΟ.

Μαυρο φιλε. 70 ευρω και να μη τελειωσεις?
ΚΑνονικα επρεπε να δινει και κωλο με αυτα.
Εγω προτεινω μπουκοταζ στη καριολα
 

kinitos grassadoros

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξέρω αν πρέπει ή αν επιτρέπεται να πώ για το στούντιο.Είναι το γνωστο στην λ.δ.εβδ.οκτώ.Φόλα ελληνίδα απο τα συνηθισμένα κοκκαλιάρικα ελληνιδάκια που σπάζουν τα σπασμένα μας αρχίδια.Δεν ρώτησα το όνομά της.Δεν τα πέρασα καλά .Ηταν γύρω στις 1.30 μμ.Μήπως ξέρει κανείς το όνομα΄της
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Βριλησσού 12: είναι παράρτημα των Τριγγέτα, Ισμήνης κλπ και φέρνει τα ίδια γκομενάκια (μπαζάκια τώρα τελευταία)

Πιπίνου 118 (Δευτέρα απόγευμα)πήρα την Λίντα: Πάει το πενηνταρικάκι μου.....
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Τη Δευτέρα Βριλησσού 60 παίζανε δύο γκομενάκια για όσους ενδιαφέρονται (Ρωσιδάκια ψιλοκακόμοιρα και τα δύο)....
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
φίλε εισαι σίγουρος?
ρωτάω γιατι οι κοπέλες που δουλέυουν στα studio είναι δηλωμένες ιερόδουλες κανονικά , έχουν χαρτιά και περνάνε τακτικά απο γιατρό, κάτι που σημάινει πως αν μια κοπέλα έχει κονδυλώματα δεν πέρνει την σφαγίδα του γιατρου για να δουλέψει, αλλά φαρμακευτική αγωγή...

Εαν αυτά που ειδα δεν είναι κονδυλώματα τότε τί να πω, έχω ξαναδεί και έιμαι κατα 80-90% σίγουρος. Μίκρα εξογκωματάκια πάρα πολλά όμως ακριβώς πάνω στα χείλια(μνι). Το οτι τελιώσα πάνω στον κώλο της καί όπου αλλού μπορείς να φανταστείς σκουπίστηκε με χαρτί και μπήκε κατευθείαν μετά σε άλλο δωμάτιο εμένα με χάλασε...ας το τσεκάρει και κάποιος άλλος.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
ακουσα για ενα στουντιο γρ.λαμπρακη τι παιζει εκει;

μόνο για ηχογράφηση...ο Πειριάς νοσεί στο θέμα ντέλο το έχουμε χιλιοπαίξει. Παίζει μόνο πριβέ για λίγους αλλά ουδεμία γνώση έχω παραπάνω για να τη μοιραστώ, είναι κάτι σαν ερμητική γνώση για αδιευκρίνιστες αιτίες.
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Να ενημερώσω την προσθεσινή μου βόλτα απόγευμα Καρέα 30.

Έπαιζε μια Τσέχα ονόματι Ντανιέλα (ή Ντενίσα??) ξανθό καρέ μαλλί, δεν είναι η τοπ μοντέλα, αλλά.....μιλάμε με στράγγιξε και ομολογώ ότι το 60άρι που επένδυσα έπιασε τόπο.
Πίπα στριφογυριστή με εναλλαγή fast deepthroat/ slow motion teaser, κύτταγμα λάγνο στα μάτια, κατάθεσα 2πλούρα μία πίπα και μία πισωκολλητό όπου έβγαλε κραυγή απύθμενης καύλας.

Το μόνο που έχω να επισημάνω είναι σχετικά με το χώρο.
Αν και τα κονομάνε με 60αρια στο συγκεκριμένο δεν προσέχουν τα δωμάτια όπως θα όφειλαν. Το σεντόνι είχε ξεραμένο αίμα σε μια μεριά...(την έβγαλα στην άλλη) κι αυτό αν και δεν είναι αισθητικά καλό, είναι το λιγότερο επικίνδυνο. Λίγα Γαλλικά: η τσατσόγριες να πάρουν τον κώλο τους και να αποφασίσουν να τα αλλάζουν πιο συχνά, μπορεί το ξύσιμο γερασμένου αιδοίου να αποτελεί τη μόνη τους ηδονή, αλλά σας πληρώνουμε ρε νεκροκυτταρίλες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom