Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.548
Πόντοι
41.447
και μπαίνω χτες Αχαρνών 106 -που έλεγα ότι δε με εμπνέει ο χώρος να μαμήσω- και βλέπω αυτό το θεϊκό μικροκαμωμένο πορνίδιο τη Νίνα. Η τσατσά μου λέει "είναι η μικρότερη που έχουμε στο στούντιο". Πήρα το πρόγραμμα των 50 με σεξ σόου. Μπήκε στο δωμάτιο κι άρχισε στριπτιζάκι παίζοντας με ένα μαστίγιο. Παιδιά μου σηκώθηκε από το στριπτιζάκι κιόλας, τούρλωνε το κωλαράκι της... Μετά ανέβηκε στο κρεββάτι άρχισε να γλύφει, εγω να χουφτώνω και μετά έχασα τη μπάλα. Αυτά δεν θυμάμαι άλλα. Value for money. Zero, ψάξε την υπόθεση αυτή, σε καλο θα σου βγει.

Thanks φίλε...
θα το κοιτάξω και θα σε ενημερώσω για τις εντυπώσεις...Νίνα λοιπόν με το μαστίγιο, εγώ θα ττης πάω το καρότο....
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ναι ειχα γραψει και εγω γι αυτην αλλα δυστυχως τα μηνυματα διαγραφηκαν..
λοιπον απο προσωπο δεν λεει και πολλα, δεν σε τραβαει αλλα ειναι κοντοπουτανακι και φαινεται ευχαριστη και ευδιαθετη... δεν την πηρα τοτε γιατι ειχα παρει την Βαλερια απο το 85.. η τσατσα μου ειχε πει οτι ειναι 22-23 χρονων ενω δειχνει μικροτερη..
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Το καινουριο studio στη Βριλησσου ειναι στο 12. Περασα σημερα για ενοπισμο μιασ και μενω κοντα αλλα δεν μπηκα γιατι βιαζομουνα. Προσοχη ανεβαινοντας Πρωτοπαπαδακη απο Ευελπιδων κανουμε δεξια πριν το φαναρι εκει που αρχιζει η Βριλησσου. Ειναι κατω απο τη γεφυρα. Ελπιζω  να εχουμε νεα και απο αλλον συναγωνιστη!
Για Βριλησσού περνάμε τα δικαστήρια της Ευελπίδων προχωράμε και στρίβουμε αριστερά στο φανάρι όπου είναι ένα βενζινάδικο ΕΚΟ. Εκεί όλο ευθεία είναι η Βριλησσού.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66

Επισκέπτης
Εχει ψωνισει ποτε κανεις προσφατα σε στουντιο 2 πουτανακια μαζι?
Αξιζε τον κοπο? Ποσα δωσατε?
Εχω υποψη μου ενα στουντιο που παιρνεις 2 μαζι με 100.
Μη γραψετε εδω διευθυνσεις γιατι μου ειπαν οτι ειναι παρανομο. Μη τα καψουμε. Στειλτε pm με τη διευθυνση. Εδω γραψτε μονο σχολια.
Ευχαριστω
εγο ξερο διο στοντιο που παιζουν διο πουτανακια στο κρεβατι..θα στα πο απο κοντα!!χεχε!!!
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μηπως γνωριζει καποιος το προγραμμα κοριτσιων για αυτη τη  εβδομαδα στο στουντιο στη σερρων και δοξατου στο κεντρο!ειναι καλο στουντιο να παω η θα κλαιω τα λεφτα μου?
 

Επισκέπτης
καλισπερα στουσ τσαχπινοκαυλιαριδες του φορουμ!!!σιμερινο πιτσιλισματακι στο στουντιο στιν κοσταντινου σχινια και αλεξανδρασ γονια...ειχα σταμπαρι εδο και καιρο ενα ελινικο κεφαλινιτικι πορνιο τιν λινα...
το ατακτο πορνιδιο μπαινι στο δοματιο ....αρχιζο να τισ χαιδευο το κολαρακι..τις ζιταο να μου βγαλει το σλιπακι...
αυτι με ολι τιν ευχαριστισι τις ιδονις το βγαζει αμεσος...και αρχιζει να χαιδευει το παλαμαρι..
στο καπακι μου βαζει το καποτιδιο και αρχιζει κολασμενα να ρουφαει τιν ατακτι μαλαπερδα με μισος...το γλεντι σινεχιζετε με πιτσιλισμα απο πανο...οπου το πονιρο πορδιο αρχισε να κουναι τι μεσουλα και να φλερταρει με το μουνακι τισ το ιπερκαυλομενο  μου μαγικο ραβδι.....
αλλαγι στασις στο καπακι...ακολουθει το πισοκολιτο οπου και το πιτσιλισα ....
κριτικεσ.....σαν σαλονι φαινοταν καλο..αλλα στιν ουσια απο σομα ιταν πεσμενο...και για 40 ευρα δεν αξιζει το σιγκεκριμενο μαγαζακι...αν και μου το αφισε 30...
τεσπα...το μονο θετικο ιταν οτι ιταν ομιλιτικο και ευγενικο το πορνιδιο!
επισισ στα μιον ...το αξιριστο νουνακι...
ιταν μια εμπιρια για σκλιροπιρινικουσ καυλιαιριδεσ...δεν αξιζει το πορνιδιο...
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
εγο ξερο διο στοντιο που παιζουν διο πουτανακια στο κρεβατι..θα στα πο απο κοντα!!χεχε!!!
Κι εγώ ξέρω pisoxosti ,θα τα πουμε p.m. γιατί με ενδιαφέρει κι έμενα το θέμα.Stay tuned!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Μηπως ξερει κανει σε πιο στουντιο θε ειναι σημερα η νατασσα?
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ισε πολί καβλιάρις ρε πιτσιλιστί....αλλά στο Pm μου που σε ρωτάω για ντουέτα με άτακτα πορνίδια δε μου απάντισεσ
 

Επισκέπτης
2 κοπελλες εχουν στην ..... και συντομα .........θα σας πω!!!
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Με ενδιαφέρι ντουετίνο με 2 πορνίδια....παρακαλό όποια πλιροφορια ευπρόσδεκτι.....και σε pm
 

Επισκέπτης
α ρε σαβαλα διναμι τις ενιμεροσισ!!!ιμουν και εγο λιοσιον 278!!!πιγαμε με τον μαριο να πιτσιλισει γιατι δεν αντεχε αλλο απο τιν καυλα!!!τελικα πιτσιλισε ανδριανα!!!!περιμενουμε ενιμεροσι απο μαριοthmk!!!!!
 

Επισκέπτης
του εκανε καλι περοιποιησι του φιλτατου μαριου!απο εμαφνισι ταπινι μου γνομι...μετρια....οι βιζαρεσ τις ειναι μεγαλες οχι πολι στιτες...κανι επισισ ισπανικο...για ενα πιτσιλισμα πιστευο καλι ειναι..και οχι τιποτα παραπανο....παντος οταν πιγαμε εμεις δεν ιπιρχε ψιχι!!!χεχε!!!!οποτε δεπαιζει να σε ειδα!!!αχαχχαχαα μπουααχχχααχ!!!!
 

Επισκέπτης
μπλιαξ!!!!!!!με λιγο ασπρο φαρμακακι ισοσ φιγουν ομος βρε σαβαλα....!!!!!
 

Επισκέπτης
να επισιμανο το εξις για το λιοσιον278...
ι σαμπρινα δουλευι τεταρτες απο τις 5 απογευμα μεχρι 11 βραδι,...
και παρασκευη απο τις 11βραδι μεχρι το προι....μεταμεσονιχτια βαρδια διλαδι...
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
να επισιμανο το εξις για το λιοσιον278...
ι σαμπρινα δουλευι τεταρτες απο τις 5 απογευμα μεχρι 11 βραδι,...
και παρασκευη απο τις 11βραδι μεχρι το προι....μεταμεσονιχτια βαρδια διλαδι...
Θα της κάνουμε μια μεταμεσονύκτια 'επίσκεψη' φίλε? Τί λές? ;) ;)
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom