Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

fylisihos

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
η τελευταία αλλαγή στο σαιτ ήταν το προετελευταίο καρφί στο φέρετρο. Δυστυχώς
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
6
Σήμερα Σάββατο κατά τις 5 το απόγευμα πέρασα από Φραντζή 47 και πέτυχα την Ντάρια....!! Φυσικά και την  πήρα με το πρόγραμμα των 60€ και ήταν η παλιά καλή Ντάρια. Είχα να την πάρω από τότε που ήταν στην Λέλας. Η μόνη διαφορά τα ράστα μαλλιά τα οποία δεν είναι και τόσο άσχημα.
Λοιπόν παίδες θα είναι σήμερα στην Φραντζή από 12 μέχρι 5 το πρωί και μετά θα πάει διακοπές 3 βδομάδες. Όσοι πιστοί προσέλθετε.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Tί μπορείς να πάθεις στα καλά καθούμενα.Χθες πήγα για καφέ στη Φωκίονος Νέγρη. Είδα ότι έχει βγει μια καινούρια Coca Cola , με το όνομα Zero , και έτσι θυμήθηκα τον Zero, το σάιτ και το σπίτι στην οδό Δροσοπούλου 97 που είναι εκεί κοντά. Είχα 50 ευρώ οπότε ...κατέθεσα.  :2funny:  Κοπέλα ήταν η Νίκη. Η οποία απέδειξε γιατί αυτό το σπίτι είναι το καλύτερο σπίτι της Αθήνας. Μακράν το καλύτερο. By far που λένε ... Για τα δεδομένα του σπιτιού  η κοπέλα είναι «κακή». Με την έννοια ότι  οι άλλες σταρ του μαγαζιού (Λάουρα, Σάντρα ) είναι πιο ξεψάρωτες. Η Νίκη ήταν λίγο ψαρωμένη. Με την έννοια ότι , αν δεν πάρεις πρωτοβουλία να πιάσεις κουβέντα μαζί της, είναι ικανή να μπει μέσα , να κάνει το πρόγραμμά της και να φύγει χωρίς να ανταλλάξετε κουβέντα. Εγώ που δεν κολλάω και πιάνω την κουβέντα  πέρασα φίνα.  Η κοπέλα είναι μουνάρα. Θυμίζει λίγο την Κουρνίκοβα («λίγο» λέω, μην βαράτε ). Κάτασπρη, σούπερ προσωπάκι, κοτσίδα. Κάβλα. Απίστευτα άσπρη . Τα μπούτια της...γαλακτερά γαλακτερά σαν να είναι κόρη γαλατά. Στην αρχή φιλιά στο σώμα με ταυτόχρονο handjob. Έβαλε καπότα και γύρισε σε 69 στάση. Τα είδα όλα.... Αυτοί οι Ρώσοι , τί γυναίκες έχουν γαμώ την τρέλα μου. Μετά  σεξ σε κανονική στάση , footjob τα πάντα... Δεν ήθελα και πολύ. Τέλειωσα μέσα της. Πανέμορφη, μουνάρα. Θα ξαναπάω. Και όπως είπα, αυτή είναι από τις «κακές» του μαγαζιού. Η Λάουρα θα ξαναέρθει σε 15 μέρες .  Δροσοπούλου 97. Εκεί καταθέτουμε όλοι !! Τα προγράμματα τα κλασικά. Ως πότε θα αντέχω να μην παίρνω το πρόγραμμα με το γυμνό τσιμπούκι , ένας Θεός ξέρει... Με τέτοια μουνιά αργά ή γρήγορα θα υποκύψω στον πειρασμό. Η κοπέλα δουλεύει όλη την ημέρα...
A ρε Ζero τη χρυσοπλήρωσα την Coca Cola  ;)

 

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
αινιδα οτι ουδενιδα!!!!!!! :2funny: :2funny: :dancing:

Ρε συ Πίτσι εδώ ξεπέρασες τον εαυτό σου!!

Εν οίδα ότι ουδέν οίδα είναι η φράση. Της γάμησες τη μ.....! Θα αναστηθεί ο Σωκράτης και θα σε πιτσιλίσει!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Tί μπορείς να πάθεις στα καλά καθούμενα.Χθες πήγα για καφέ στη Φωκίονος Νέγρη. Είδα ότι έχει βγει μια καινούρια Coca Cola , με το όνομα Zero , και έτσι θυμήθηκα τον Zero, το σάιτ και το σπίτι στην οδό Δροσοπούλου 97 που είναι εκεί κοντά. Είχα 50 ευρώ οπότε ...κατέθεσα.  :2funny:  Κοπέλα ήταν η Νίκη. Η οποία απέδειξε γιατί αυτό το σπίτι είναι το καλύτερο σπίτι της Αθήνας. Μακράν το καλύτερο. By far που λένε ... Για τα δεδομένα του σπιτιού  η κοπέλα είναι «κακή». Με την έννοια ότι  οι άλλες σταρ του μαγαζιού (Λάουρα, Σάντρα ) είναι πιο ξεψάρωτες. Η Νίκη ήταν λίγο ψαρωμένη. Με την έννοια ότι , αν δεν πάρεις πρωτοβουλία να πιάσεις κουβέντα μαζί της, είναι ικανή να μπει μέσα , να κάνει το πρόγραμμά της και να φύγει χωρίς να ανταλλάξετε κουβέντα. Εγώ που δεν κολλάω και πιάνω την κουβέντα  πέρασα φίνα.  Η κοπέλα είναι μουνάρα. Θυμίζει λίγο την Κουρνίκοβα («λίγο» λέω, μην βαράτε ). Κάτασπρη, σούπερ προσωπάκι, κοτσίδα. Κάβλα. Απίστευτα άσπρη . Τα μπούτια της...γαλακτερά γαλακτερά σαν να είναι κόρη γαλατά. Στην αρχή φιλιά στο σώμα με ταυτόχρονο handjob. Έβαλε καπότα και γύρισε σε 69 στάση. Τα είδα όλα.... Αυτοί οι Ρώσοι , τί γυναίκες έχουν γαμώ την τρέλα μου. Μετά  σεξ σε κανονική στάση , footjob τα πάντα... Δεν ήθελα και πολύ. Τέλειωσα μέσα της. Πανέμορφη, μουνάρα. Θα ξαναπάω. Και όπως είπα, αυτή είναι από τις «κακές» του μαγαζιού. Η Λάουρα θα ξαναέρθει σε 15 μέρες .  Δροσοπούλου 97. Εκεί καταθέτουμε όλοι !! Τα προγράμματα τα κλασικά. Ως πότε θα αντέχω να μην παίρνω το πρόγραμμα με το γυμνό τσιμπούκι , ένας Θεός ξέρει... Με τέτοια μουνιά αργά ή γρήγορα θα υποκύψω στον πειρασμό. Η κοπέλα δουλεύει όλη την ημέρα...
A ρε Ζero τη χρυσοπλήρωσα την Coca Cola  ;)
Φίλε την έχω πάρει και εγώ την Νίκη και συμφωνώ 100%...και με πρόγραμμα με πίπα χωρίς καπότα...η γκόμενα σε φτιάχνει μόνο που την βλέπεις....είναι μούναρος με τα όλα της.....ότι στάση θές και αρκετή ώρα μέσα....απίστευτή....
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
αινιδα οτι ουδενιδα!!!!!!! :2funny: :2funny: :dancing:

:2funny: :2funny: :2funny:  :helpplea: :helpplea: αυτό θα τυπώσω στο μπλουζάκι οχι το γλόμπο.[πρέπει να μου ήρθε σκοτοδείνη, γιατί είδα την Οδύσεια του Διαστήματος όταν έμπαινε στο χωροχρονικό ασυνεχές]


[size=30pt]αινιδα οτι ουδενιδα[/size] σόρυ pits, δεν το πιστεύω που το βλέπω
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
λεω να περασω τριγγετα τωρα ποια να παρω?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
ι εν λογο ιμερα ιταν μεγαλι....μια χαλαροτικι βολτα στι μπουρδελιαριαρα αθηνα!!!!περασαμε απο μερικα στουντιακια με τους σινεμπδελιαριδεσ και φιλουσ gomenio kai dysan!
1)κοσταντινου σχοινια ,ρενα..μιλφακι..δεν αξιζε παιδες!παντος στιν προινι βαρδια παιζει ι λινα!ελινιδα μελαχρινι αξια πιτσιλισματος!!!
2)κεφαλινιασ ιταν ι γνοστι κορινα ,ξανθια απο το φιλισ 59 (απογευμα)...ορεο κολαρακι και απο φατσα μετρια!!!ορεο σοματακι παντος για πιτσιλισμα!!
3)λιοσιον 278 μιλφ κορινα ...δε θα το πιτσιλιγα αυτο το πορνιδιο....το μπουρδελιαρικο ματι μου επιασε κατευθειαν τι μπολικι κιταριτιδα σε ολο τισ το σομα!
4)λιοσιν 303 ι γνοστι τισ βραδινισ βαρδιας αλεξανδρα!!αν και πολι μετρια απο εμφανισι κανι πολι καλι περιποιησι και δε βιαζετε στο δοματιο και σεβετε πανο απο ολα τον καυλιαρι!!!αξιζει ενα πιτσιλισμα!
5)στο καπακι σινανταμε ενα μεγα μιστι τον θοδορα (φιλος γκομενιου)στιν πλατια ατικισ και φευγουμε παντα καυλομενοι για αριστοτελουσ...(παντιος)
εκει ιταν ενα ατακτο πορνιδιο το οποιο το τιμορισε ο μεγαλος μιστις τις καυλας θοδορας!κιμ απο ροσια....με 3αρι στιθος σιμφονα με τα λεγομενα του σιναγονιστι...και αρκετα ορεο σοματακι!αξιζει ενα πιτσιλισμα!!!
μπραβο στον μεγαλο βετερανο τις καυλας θοδορα!!
6)θισεος 35 ι αλεξανδρα ψιλι ροσιδα ...ατσουμπαλο σομα μαγκες...
7)το τοπ τις βραδιας ιταν το νεο στουντιο αχαρνον 106 με τιν ευγενεστατι τσατσα!!!
ι κιρια μενι ειναι καλοσινατι ιπιρεσια και  σεβετε το πελατι!
εκει πιτσιλισαμε με τον γκομενιο τιν αγνι.....!!!
ειναι απο τα πιο ατακτα και πονιρα πορνιδια που εχο πιτσιλισει στιν μπουρδελοκαριερα μου!!!!!δεχετε τα παντα...δαχτιλα...γλιψιμο στις ρογες....φιλακια στο σομα και το λαιμο...
πολι καυλιαρικο πορνιδιο...αξιοπτσιλιστο!!!!!!!!με χιλια!!!!!εγκιισι!!!!θα μπορουσε να χαρακτιριστι περιπου και οσ gfe!!!!στιν αρχι πιπονι στα ορθεια...στο καπακι βαζει το καποτιδιο με το στομα !!!και αρχιζει το πιτσιλισμα στα ορθια!τσαχπινιαρα με διακριτικα εφε!!!αμεσοσ μετα βουτιγμα στο κρεβατι για αγριο πιτσιλισμα....και αχαλινοτι ιδονι μεσα στο ζεστο τις μουνακι!!!αχ καυλες.....πιστευο ιταν μια αρκετα καλι θεια τιμορια για το ατιθασο μικρο πολονεζακι!!!
Απλά respect. Μπράβο ρε άρχοντα πίτσι συγχαριτήρια το έχυσες το άτακτο πορνίδιο ε??? Το'χες πάρει απόφαση εδώ και 1 βδομάδα ε? Πάντα τέτοια. Τι λες αξίζει ε? Και μόνο 30 ε?
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Μόλις γύρισα απο Νατασσα. Φοβερή!! Αν και είχε 3 - 4 ατομα στο σαλόνι, δεν βιαζόταν καθόλου. Πραγματικά είναι απο τις λίγες που τιμά το 50αρι.
Πεμπτη βράδυ και Σάββατο πρωί θα είναι Βριλησσού 36
Η Νατάσσα τι λέει κάνει ακάποτο? Γιατί απο όσο θυμάμαι από την εποχή που δούλευε Φυλής έκανε σούπερ πίπα αργή βασανιστική και για αρκετή ώρα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
και μπαίνω χτες Αχαρνών 106 -που έλεγα ότι δε με εμπνέει ο χώρος να μαμήσω- και βλέπω αυτό το θεϊκό μικροκαμωμένο πορνίδιο τη Νίνα. Η τσατσά μου λέει "είναι η μικρότερη που έχουμε στο στούντιο". Πήρα το πρόγραμμα των 50 με σεξ σόου. Μπήκε στο δωμάτιο κι άρχισε στριπτιζάκι παίζοντας με ένα μαστίγιο. Παιδιά μου σηκώθηκε από το στριπτιζάκι κιόλας, τούρλωνε το κωλαράκι της... Μετά ανέβηκε στο κρεββάτι άρχισε να γλύφει, εγω να χουφτώνω και μετά έχασα τη μπάλα. Αυτά δεν θυμάμαι άλλα. Value for money. Zero, ψάξε την υπόθεση αυτή, σε καλο θα σου βγει.
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Χθες Βράδυ Σάββατο, στην Τριγγέτας ήταν μια Νικη απο Ολλανδία λέει, με μαυρα μαλλιά, σοκολατενιο μαυρισμένο δερμα, τατου στην ουρά, τρομερό κορμί, απο μαμησι μετρια πραγματα, δεν νομιζω οτι αξιζει για δευτερη φορα.
 

Επισκέπτης
και μπαίνω χτες Αχαρνών 106 -που έλεγα ότι δε με εμπνέει ο χώρος να μαμήσω- και βλέπω αυτό το θεϊκό μικροκαμωμένο πορνίδιο τη Νίνα. Η τσατσά μου λέει "είναι η μικρότερη που έχουμε στο στούντιο". Πήρα το πρόγραμμα των 50 με σεξ σόου. Μπήκε στο δωμάτιο κι άρχισε στριπτιζάκι παίζοντας με ένα μαστίγιο. Παιδιά μου σηκώθηκε από το στριπτιζάκι κιόλας, τούρλωνε το κωλαράκι της... Μετά ανέβηκε στο κρεββάτι άρχισε να γλύφει, εγω να χουφτώνω και μετά έχασα τη μπάλα. Αυτά δεν θυμάμαι άλλα. Value for money. Zero, ψάξε την υπόθεση αυτή, σε καλο θα σου βγει.
που να πιτσιλισεις και τιν αγνι!!! ;) ;)
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Εχει ψωνισει ποτε κανεις προσφατα σε στουντιο 2 πουτανακια μαζι?
Αξιζε τον κοπο? Ποσα δωσατε?
Εχω υποψη μου ενα στουντιο που παιρνεις 2 μαζι με 100.
Μη γραψετε εδω διευθυνσεις γιατι μου ειπαν οτι ειναι παρανομο. Μη τα καψουμε. Στειλτε pm με τη διευθυνση. Εδω γραψτε μονο σχολια.
Ευχαριστω
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Το καινουριο studio στη Βριλησσου ειναι στο 12. Περασα σημερα για ενοπισμο μιασ και μενω κοντα αλλα δεν μπηκα γιατι βιαζομουνα. Προσοχη ανεβαινοντας Πρωτοπαπαδακη απο Ευελπιδων κανουμε δεξια πριν το φαναρι εκει που αρχιζει η Βριλησσου. Ειναι κατω απο τη γεφυρα. Ελπιζω  να εχουμε νεα και απο αλλον συναγωνιστη!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
θησέως 35 ΑΝΝΑ ....κάτι λέει...

ποια η βυζαρου η μελαχροινη που ειναι πολυ ξενερα μεσα?αν ειναι αυτη ειναι απο το καλοκαιρι εκει....την εχω σταξει 2 φορες αλλα το μετανιωσα....πολυ σπαστικια μεσα...!εν τω μεταξυ εχουν βαλει το τηλ.του εν λογω στουντιο σε εφημεριδα και οταν παιρνεις τηλ. σου βγαινει μυνημα τηλεφωνητη οτι και καλα εχουμε τα καλυτερα γκομενακια της αθηνας κλπ.....καλα ποσο μαλακες ειναι?δεν θελουν να κονομησουν παραπανω?γιατι να ζω σε αυτη την μπουρδελοχωρα ονομα και πραμα?αει στα τσακιδια ηλιθιες απο κει περα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom