Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
μπραβο πιτσιλιστη,το ειχες βαλει μερες στο ματι αυτο το μωρακι,νυχτες συζητουσες για την Αγνη και τελικα το γαμιαρες..πιστευω να μην εχυσες στα καπακια και το μαλλι 30?Ξανθια/μελαχροινη?
Μπανακι και μουσικη τωρα man
 

Επισκέπτης
το παιδεψα το μικρο πορνιδιο ψολαρα μου!!!αξιζει παντος..!οσο για τιν τιμι 30 ναι!!!!εχει και σινεχια ομοσ ι βραδια....επιστρεφο για σε λιγακι για τα επομενα θεματα!!!χεχε!!
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ι εν λογο ιμερα ιταν μεγαλι....μια χαλαροτικι βολτα στι μπουρδελιαριαρα αθηνα!!!!περασαμε απο μερικα στουντιακια με τους σινεμπδελιαριδεσ και φιλουσ gomenio kai dysan!
1)κοσταντινου σχοινια ,ρενα..μιλφακι..δεν αξιζε παιδες!παντος στιν προινι βαρδια παιζει ι λινα!ελινιδα μελαχρινι αξια πιτσιλισματος!!!
2)κεφαλινιασ ιταν ι γνοστι κορινα ,ξανθια απο το φιλισ 59 (απογευμα)...ορεο κολαρακι και απο φατσα μετρια!!!ορεο σοματακι παντος για πιτσιλισμα!!
3)λιοσιον 278 μιλφ κορινα ...δε θα το πιτσιλιγα αυτο το πορνιδιο....το μπουρδελιαρικο ματι μου επιασε κατευθειαν τι μπολικι κιταριτιδα σε ολο τισ το σομα!
4)λιοσιν 303 ι γνοστι τισ βραδινισ βαρδιας αλεξανδρα!!αν και πολι μετρια απο εμφανισι κανι πολι καλι περιποιησι και δε βιαζετε στο δοματιο και σεβετε πανο απο ολα τον καυλιαρι!!!αξιζει ενα πιτσιλισμα!
5)στο καπακι σινανταμε ενα μεγα μιστι τον θοδορα (φιλος γκομενιου)στιν πλατια ατικισ και φευγουμε παντα καυλομενοι για αριστοτελουσ...(παντιος)
εκει ιταν ενα ατακτο πορνιδιο το οποιο το τιμορισε ο μεγαλος μιστις τις καυλας θοδορας!κιμ απο ροσια....με 3αρι στιθος σιμφονα με τα λεγομενα του σιναγονιστι...και αρκετα ορεο σοματακι!αξιζει ενα πιτσιλισμα!!!
μπραβο στον μεγαλο βετερανο τις καυλας θοδορα!!
6)θισεος 35 ι αλεξανδρα ψιλι ροσιδα ...ατσουμπαλο σομα μαγκες...
7)το τοπ τις βραδιας ιταν το νεο στουντιο αχαρνον 106 με τιν ευγενεστατι τσατσα!!!
ι κιρια μενι ειναι καλοσινατι ιπιρεσια και  σεβετε το πελατι!
εκει πιτσιλισαμε με τον γκομενιο τιν αγνι.....!!!
ειναι απο τα πιο ατακτα και πονιρα πορνιδια που εχο πιτσιλισει στιν μπουρδελοκαριερα μου!!!!!δεχετε τα παντα...δαχτιλα...γλιψιμο στις ρογες....φιλακια στο σομα και το λαιμο...
πολι καυλιαρικο πορνιδιο...αξιοπτσιλιστο!!!!!!!!με χιλια!!!!!εγκιισι!!!!θα μπορουσε να χαρακτιριστι περιπου και οσ gfe!!!!στιν αρχι πιπονι στα ορθεια...στο καπακι βαζει το καποτιδιο με το στομα !!!και αρχιζει το πιτσιλισμα στα ορθια!τσαχπινιαρα με διακριτικα εφε!!!αμεσοσ μετα βουτιγμα στο κρεβατι για αγριο πιτσιλισμα....και αχαλινοτι ιδονι μεσα στο ζεστο τις μουνακι!!!αχ καυλες.....πιστευο ιταν μια αρκετα καλι θεια τιμορια για το ατιθασο μικρο πολονεζακι!!!

Εκανα και εγω μια στουντιοτσαρκα αποψε. Η Αγνη δε μου φανηκε τοσο καβλιαρα. Εχει μικρο βυζι. Απ'οτι καταλαβα σου εκανε ακαποτο με 30 ευρω? Το ζητησες εσυ η μονη της? Μη βρεθουμε ακαποτοι στα καλα καθουμενα
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Μολις γυρισα απο Φρατζη και Βερονικα. Πριν πηγα Καρεα αλλα ηταν 2 πατσαβουρες και εφυγα (Ηταν και αλλα δυο παλικαρια και εφυγαν κι αυτοι, μηπως ειναι συναγωνιστες ?)
Βερονικα λοιπον. Σωστοτατη η κριτικη που υπαρχει γι αυτην. Φαινεται μουναρα με το baby doll αλλα οταν το βγαζει βγαινει το ζαρωμενο κορμι και το πεσμενο βυζι. Φατσα ωραια και νεανικη. Μετα την πρωτη απογοητευση ηρθε η καυλα. Τσιμπουκι  παρα πολυ καλο (εχει ωραιο, μεγαλο στομα με βαθυ λαρυγγι). Δεν εγλειψε αρχιδια αλλα το τσιμπουκι ηταν πολυ καλο, χωρις μεσολαβηση χεριων. Την γυρισα ανασκελα και καθως επαιζε με το δονητη την τσιμπουκωσα απο πανω. Δεν διαμαρτυρηθηκε και το δεχτηκε και με παθος. Δοκιμασα να της το βαλω ολο και δεν ειχε κανενα προβλημα. Το σκηνικο ηταν απιστευτα καυλωτικο (υπηρχαν και μικρες κραυγουλες κατα τη διαρκεια) , τοσο που τελικα εχυσα με το τσιμπουκι.
Συμπερασμα, αξιζει να τη δοκιμασει κανεις λογω στοματος και συμμετοχης και ευγενειας. Καλο θα ειναι οποιος τη δοκιμασει να συγκεντρωθει στο στομα της και οχι στο σωμα της. Αν την δοκιμασει καποιος ας γραψει κριτικη για το γαμησι αν και φανταζομαι οτι θα ειναι κι αυτο με καλη συμμετοχη και σεβασμο στο 50ρικο. 
 

Επισκέπτης
Εκανα και εγω μια στουντιοτσαρκα αποψε. Η Αγνη δε μου φανηκε τοσο καβλιαρα. Εχει μικρο βυζι. Απ'οτι καταλαβα σου εκανε ακαποτο με 30 ευρω? Το ζητησες εσυ η μονη της? Μη βρεθουμε ακαποτοι στα καλα καθουμενα
δε κανει ακαποτο ι αγνι .....
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
το καινουριο καταστημα της λ.καβαλας 215 στο χαιδαρι, μαλλον παρεδωσε πνευμα..
τις τελευταιες 2-3 μερες ειναι συνεχως κλειστο.
κριμα, γιατι ηταν πολυ περιποιημενος χωρος..
 

Επισκέπτης
που εισαι τρελιαρι παπαγιοργι???θα σε μαλοσο......
 

XENIOS84

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
το καινουριο καταστημα της λ.καβαλας 215 στο χαιδαρι, μαλλον παρεδωσε πνευμα..
τις τελευταιες 2-3 μερες ειναι συνεχως κλειστο.
κριμα, γιατι ηταν πολυ περιποιημενος χωρος..
Κριμα και ηταν οντως περιποιημενο μαγαζι και βολικο γι'αυτους που μενουν στην ευρυτερη περιοχη.Θα περασω κι εγω μεσα στις επομενες μερες και θα ενημερωσω.
 

Επισκέπτης
ενα περασμα απο λιοσιον 278 μολισ πριν λιγι ορα....ι βικι....ψιλι με κατσαρο μαλι...μετριας καταστασης!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ναι, ξαφνικα μιλωντας κι εγω στο τηλεφωνο με καποιον, ακουσα τη μηχανη του να περναει..
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ρε παιδια τι έγινε νομιζω πως το προηγούμενο μήνυμα μου το σβήσαν και δεν ξέρω γιατί επειδη εγραψα ένα χελλο ... λοιπόν ξεναρωτω ... στη Λεμπεση σταμάτησαν Λαουρα και Βερόνικα (Λιθουανία όχι το μπάζο της Φραντζή))!! που είναι ??? οεο!!
ελεος όλα τα μωρα τα κρύβουν και έρχονταν νέα μπάζα!!!

και κατι άλλο που πηγαν τα downloads .... τα ισοπεδώσατε όλα... ρεεεεε!!
 

Επισκέπτης
ανοιξε καινουργιο στουντιο στην βριλλησου 16!
 

Επισκέπτης
να το εγκαινιασετε γιατι εγω ως γνωστον ,δεν ξερω τιποτα!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Συγγνώμη που διακόπτω το πίτσι πίτσι με τον πιτσιλιστά.
Να ενημερώσω ότι
-στη Βριλησσού 46 ήτο η Σάντρα, ξανθό καρέ και πρωκτικό. Φάτσα για καταπιεσμένους χιτλερικούς.
-Βριλησσού 57 η Αγάπη
-Δροσοσπούλου 97 η Νίκη
Η βόλτα τελείωσε άδοξα. Θα συνεχιστεί τις νυχτερινές ώρες.
Καινούργιο στη Βριλησσού 16; Τώρα μου το λέτε που γύρισα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom