Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παρασκευη 20/4/2007 και ωρα περιπου 12 εχουμε και λεμε.
πιπινου 118 και αριστομενουs 72 ηταν κλειστα.Λ.Αθηνων και δοξατου 2 κλειστο οπωσ και σερβιων 26.
Αχαρνων 106 ηταν μια μελαμψη μετρια κοπελια και δεν μπηκα συνεχιζω και παω Λ.κηφισου 30 και ηταν η Αλινα ,ψηλη με μαυρο ισιο μαλλι και ωραι πεδιλα.Προγραμμα απο 50-100 το full δηλαδη (sex show-μασαζ-ποδολογνεια)στο δωματιο αρκετα καλη με φοβερεs κινησειs.
Τριγγετα 3 η ολανδεζα Λαουρα ψηλοξενερωτη.
Βουλιαγμενηs 68 η Νταρια με τα προστυχα γυαλακια τηs και περναω με 60 ευρω και 69.Οπωs παντα πολυ ωρα γλυψιμο στα αρχιδια και να βαζει και δαχτυλο στη κωλοτρυπα τηs και δεν κρατηθηκα και τηs εγλυψα το μουνακι τηs.Αφου την γαμησα απο πανω τελειωσα με μια ωραια μαλακια και γλυψιμο στα αρχιδια επανω στα δαχτυλα τησ.Η τυπισα ειναι φοβερη.
Αναβαινωντασ για σπιτι σταματησα και Λιοσιων 278 στον Κωστα που επαιζε μια Σοφια ωραιο μουνι αλλα δεν μπηκα γιατι ειχαν τελειωσει τα ευρω μου,και γινονταν και χαμοσ απο συναδελφουs.
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
σε δεκα μερες γυρναω και θελω  τη ρενατα, αποφασιστε που ειναι, μην τρεχω τελευταια στιγμη..
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Προχτές Πέμπτη 19/4 στο Αχαρνών 106 ήταν η Αγνη η Πολωνέζα. Πολύ καλό κομμάτι pitsilable ωραίο σωματάκι και μελαχρινή. Είναι στα υπόψιν.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
λοιπον, στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα, εγραψε ενα παληκαρι νωριτερα για ενα καινουριο μαγαζι στη λ.καβαλας(αθηνων) 215 στο υψος του χαιδαριου.
μετα απο επιτοπιο scouting εχουμε και λεμε..
ειναι τελικα στουντιο, χωρος παρα πολυ καλος, φρεσκοανακαινισμενος, με ωραια ανετα δωματια, μπανιο σε καθε δωματιο, ωραια μεγαλα κρεβατια κλπ κλπ
την ωρα που πηγα δουλευε μια κοπελα ολλανδη, κατα τα λεγομενα της ευγενικης τσατσας, αλλα οχι αξιολογης και με σιλικονουχο (μπαμ) βυζι.
τα προγραματα ξεκινουν απο 50 ευρω και φτανουν τα 100, συμπεριλαμβανομενου ελευθερου στοματικου, αλλα οχι πρωκτικου.
στα υποψην και επειδη ειναι σε βολικο σημειο, ως προς το χωρο εργασιας μου, θα ξανα ενημερωσω.

ακολουθει φωτο απο την εξωτερικη οψη του μαγαζιου, ωστε να το κοζαρετε πιο ευκολα.
 

Συνημμένα

  • 21042007306b.jpg
    21042007306b.jpg
    92,2 KB · Εμφανίσεις: 66

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Στην Πραγα φιλε θα βρεις πολλες γυναικες στα στριπτιζαδικα, που κανουν και σεξ σε δωματια. συστινω το ΑΤΛΑΣ. ευκολα να τα βρεις μαζεμενα στον κεντρικο δρομο που ειναι το εθνικο τους μουσειο. βραδυ αμα περπατησεις θα βρεις πολλα. ειναι ομως ακριβα.
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Βραδυνή τσάρκα για μάτι μόνο:

Βουλιαγμένης 68 Κλειστό
Βουλιαγμένης 83 Μακριαααά (ούτε που πέρασα)
Φραντζή: Μικρό με ράστα και γυαλιά, Νταϊάνα ή Ντάϊνα. Δεν λέει τίποτα.
Βούρβαχη: Μπάζο milf
Καρέα: Απόγευμα η Λίνα, Βράδυ Μαρία (μπάζο) και Νικόλ (καλούλα)

Μετά βαρέθηκα το μάτι κι έφυγα για παραλία.
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Α! το τσατσίδιο της Λίνας στην Καρέα, πρέπει να ήταν πολύ καλό πριν 10 χρονάκια. Ακόμα είναι ωραίο milf, λίγο σπασμένο στη φάτσα, μακρύ μαύρο, ίσιο μαλί, λεπτή, με αρμονικό σώμα που θα ζήλευε 25άρα.
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
ξερει κανεις τιποτα για την Γιαννα (Πολωνεζα) που δούλευε σημερα αργα βραδυ στην Βριλλησου 46?την πηρε κανεις?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Απόψε το βράδυ πήρα τη Ρενάτα στο Αχαρνών 85 πήρα και καρτούλα με το τηλ του studio 2108239623 προσθέστε το στον κατάλογο αν είναι εύκολο. Καλή αλλά όχι του στύλ μου στο τσιμπούκι (το κάνει αρκετά δυνατά) ενώ με ξενέρωσαν και οι ατάκες της όταν την έπαιρνα πισωκολλητά (προτιμώ το μουγγό στυλ!) Επίσης μικρό βυζί δεν ενδείκνυται για βυζολάτρεις. Ποιες άλλες κοπέλες παίζουν στο εν λόγω studio? Στο Αχαρνών 106 ήταν η Αγνή, πολύ αδύνατη και άβυζη για τα γούστα μου! Στο Λιοσίων 303 μια ξανθιά milf με το που πας να φύγεις σουρίχνει την τιμή αυτόματα από 50 σε 40
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ρε μαγγες ξερει κανεις να ενημερωσει για κανενα στουντιο με καλη περιποιηση για αυριο Κυριακη (περιοχη κοντα σε φυλης, Λιοσιων κτλ, οχι Συγγρου Βουλιαγμενης κτλ).
Επισης ποια υπαρχουν με κουλουρι και ποσο παει?
Ευχαριστω πολυ
 

Επισκέπτης
....Φραντζή: Μικρό με ράστα και γυαλιά, Νταϊάνα ή Ντάϊνα. Δεν λέει τίποτα.....
-----
Nαι , όντως- η Ντάρια για την οποίαν γράφονται ύμνοι, έπη, ραψωδίες και επικλήσεις !
Συναγωνιστές, διαπιστούται, μεγίστη απόκλισις απόψεων και ασυμβατότης !
 

Επισκέπτης
....Φραντζή: Μικρό με ράστα και γυαλιά, Νταϊάνα ή Ντάϊνα. Δεν λέει τίποτα.....
-----
Nαι , όντως- η Ντάρια για την οποίαν γράφονται ύμνοι, έπη, ραψωδίες και επικλήσεις !
Συναγωνιστές, διαπιστούται, μεγίστη απόκλισις απόψεων και ασυμβατότης !
απλα ο φιλος δεν την εχει παρει και με το μαλλι το ραστα και ετσι που ηταν ντυμενη εχτες δεν σου κανει εντυπωση να δωσεις 50 ευρω.... γενικα σαν ομορφια σιγα-σιγα χαλαει μονη της την εμφανιση της!!!!
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Ρε παιδιά, δεν ξέρω τι λέει στο κρεβάτι, αλλά από εμφάνιση δεν μου έκανε κλικ. Πιο πολύ μου άρεσε στο ίδιο μέρος η Πάολα. (Αλήθεια, που είναι τώρα;) Η Ντάρια μου έφερνε σε μαθήτρια λυκείου, με γυαλάκια και στρίγκο στενό για την πρύμνη της...
 

Επισκέπτης
Παιδιά, (θα) έχει κανείς το  επόμενο εβδομαδιαίο ωράριο της φραντζή 47,
όπως είχαμε το αυτής της εβδομάδας - και ήταν πολύ χρήσιμο ?!
 

Επισκέπτης
....Η Ντάρια μου έφερνε σε μαθήτρια λυκείου, με γυαλάκια και στρίγκο στενό για την πρύμνη της....
αυτη ειναι η καβλα οτι ειναι σαν μαθητρια λυκειου....και περασα εχτες με ακριβως 50 ευρω πανω μου και τα τσιγγουνευτικα τελευταια στιγμη.... και κυριως δεν περασα γιατι ηταν τιγκα στον κοσμο και δεν θα ειχα την ανεση που ηθελα.... παντως μεσα στην βδομαδα αυτη θα παω σιγουρα....
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Eίχα πάρει την Ντάρια τον Ιούλιο στη Λέλας Καραγιάννη. Έσκασε στο σαλόνι ηλιοκαμμένη , με μπικίνι και ξανθούλα... Έπαθα πλάκα. Με το ζόρι κρατήθηκα να μην τη χουφτώσω στο σαλόνι. Μετα , στο δωμάτιο φωτιά . Από τις καλύτερες εμπειρίες σε στούντιο. Τώρα όντως βάζει πολλά ... αυτογκόλ . Τί τη θέλει τη ράστα ? Σαν τον Χένρικ Λάρσον είναι....  Και άσπρισε πολύ . Βάλε λίγο χρώμα Ντάρια μου(ξέρω ότι μπαίνεις ως επισκέπτης στο σάιτ). Ο ήλιος είναι πηγή ζωής. Μην κρύβεσαι. Δεν δαγκώνει...
 

XENIOS84

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον, στην ημερησια ενημερωση για μπουρδελα, εγραψε ενα παληκαρι νωριτερα για ενα καινουριο μαγαζι στη λ.καβαλας(αθηνων) 215 στο υψος του χαιδαριου.
μετα απο επιτοπιο scouting εχουμε και λεμε..
ειναι τελικα στουντιο, χωρος παρα πολυ καλος, φρεσκοανακαινισμενος, με ωραια ανετα δωματια, μπανιο σε καθε δωματιο, ωραια μεγαλα κρεβατια κλπ κλπ
την ωρα που πηγα δουλευε μια κοπελα ολλανδη, κατα τα λεγομενα της ευγενικης τσατσας, αλλα οχι αξιολογης και με σιλικονουχο (μπαμ) βυζι.
τα προγραματα ξεκινουν απο 50 ευρω και φτανουν τα 100, συμπεριλαμβανομενου ελευθερου στοματικου, αλλα οχι πρωκτικου.
στα υποψην και επειδη ειναι σε βολικο σημειο, ως προς το χωρο εργασιας μου, θα ξανα ενημερωσω.

ακολουθει φωτο απο την εξωτερικη οψη του μαγαζιου, ωστε να το κοζαρετε πιο ευκολα.
Περασα χτες απο το συγκεκριμενο μαγαζι κατα τις 23.00 και πριν απο βραδυνη εξοδο.Τα πραγματα ειναι οπως τα λεει ο φιλος.Ενα διακριτικο σπιτι πανω στην Καβαλας,ανακαινισμενο μεσα με παρα πολυ καλους χωρους και σουπερ διακοσμηση στα δωματια.Καθαρο,με μεγαλα κρεβατια,καθρεφτες,ντουζιερα hi tech,tv,κτλ.Ευγενικη και η τσατσα.Το μονο που με χαλασε ειναι οτι το σαλονακι αναμονης ειναι ακριβως αναμεσα στα δυο γαμηστροδωματια και τα χωριζει μονο μια συρομενη πορτα το καθενα.Φανταζομαι δεν ειναι οτι πιο ανετο και βολικο  για τον καθενα σε στιγμες πολυκοσμιας.Οταν πηγα ημουν μονος.Και παμε στην πουτανα τωρα που ενδιαφερει και ολους μας¨Μου εμφανιστηκε η γνωστη Ντιανα η Νταιανα η Τουρκαλα απο την αλυσιδα Τριγγετα,Κηφισσου,Ισμηνης κτλ.Την ειχα ξαναπαρει παλιοτερα,και αποφασισα να μπω,μιας και ειχα περασει ικανοποιητικα την προηγουμενη φορα.Παραδοξως η εθνικοτητα της αλλαξε και μου ειπε οτι ειναι Ολλανδεζα.Γενικα ειναι ενα καλο,φιλοτιμο,ευγενικο milf,με αρκετα εντυπωσιακη εμφανιση για τα χρονακια της(35-40),αλλα μεχρι εκει.Την κρατησα αρκετη ωρα μιας και υπηρχε αλλος κοσμος,(ειχα πιει και τα dimplakia μου πριν),με αλλαγη τριων στασεων,γλυψιμο στις μπαλλες.Δεν ξερω αν τελικα το μαγαζι ειναι ενας ακομα κρικος στην αλυσιδα και φερνει τις ιδιες κοπελες με τα αλλα.Παντως αν ειναι ετσι,δεν καταλαβαινω το σκεπτικο τους να ανοιξουν σ'αυτην την περιοχη,μιας και το κηφισσου 30,απεχει με αυτοκινητο 2-3 λεπτα σε ωρες μη αιχμης απο κει.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
να συμπληρωσω για το νεο μαγαζι της λ.καβαλας 215 οτι κατα τσατσοδηλωση, θα δουλευει σε δυο βαρδιες = 2 κοπελες/ημερα, με ωρα ληξης τη δευτερα βραδυνη..
 

Fazer600

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
560
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
6
Στο ρεύμα προς Κόρινθο είναι ή προς Αθήνα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom