Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

XENIOS84

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
43
Like
0
Πόντοι
0
Η Μελίνα είναι θεά και πρέπει να σε γουστάρει για να σου κάνει καλή περιποίηση. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω κανένα πρόβλημα μια χαρά περνάω με αυτήν και την θεωρώ την καλύτερη πουτάνα της Αθήνας αυτή τη στιγμή όπως είπε και η τσατσά. Τέτοιο ερωτισμό πουθενά δεν έχω βρει.
Σεβαστό φιλε αυτό,όπως όλες οι απόψεις.ʼν και δεν ήξερα ότι πρέπει να με περάσει απο face control πρώτα,κι αφού τα έχω σκάσει,για να αποφασίσει αν με συμπαθήσει η κυρούλα,και μου κάνει μια στάση παραπάνω.Ούτε ήξερα ότι πρέπει να σκάσω κανα τρακοσάρι πρώτα για να θεωρηθώ πελάτης και να απολαύσω τα προνόμια,που η Ισαβέλλα π.χ. μου πρόσφερε απο την πρώτη φορά.Εν πάσει περιπτώσει εγώ θεωρώ ότι απλώς πέταξα ένα εβδομηντάρι,τίποτα λιγότερο,τίποτα περισσότερο.ʼς κάτσει λοιπόν με τη στάνταρ πελατεία της,κι όσο για εμάς τους"πληβείους",δόξα τω θεώ ο κόσμος βρίθει απο άτακτα μικρά πορνίδια(μεγάλε Πίτσι)από ανατολικό μπλοκ,με μωρουδίσιες επιδερμίδες,που και πιο φιλότιμα ειναι,και από εμφάνιση οι συγκρίσεις περιττεύουν.Μαύρο σαν την καούκα που φορούσε λοιπόν.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
[size=10pt]Η Μελίνα[/size] είναι θεά και [size=10pt]πρέπει να σε γουστάρει για να σου κάνει καλή περιποίηση[/size]. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω κανένα πρόβλημα μια χαρά περνάω με αυτήν και την θεωρώ την καλύτερη πουτάνα της Αθήνας αυτή τη στιγμή όπως είπε και η τσατσά. Τέτοιο ερωτισμό πουθενά δεν έχω βρει.

παληκαρια, για να μην παρεξηγηθω, χθες που εδωσα την πληροφορια για την ελληνιδα μελινα στη σερβιων, την εδωσα απλα και μονο γιατι βλεπω οτι στο σαιτ την γουσταρει πολυ κοσμος. εγω εχθες ΔΕΝ την πηρα και ΔΕΝ προτιθεμαι δηλαδη κιολας..!!
εγω μια φορα που την πηρα στην ιππωνακτος, αναρωτιομουν τι στραβο εχω επανω μου και δεν με γουσταρε και μου εκανε ξινο πηδημα.
αν ειναι δυνατον να φτασαμε στο σημειο να πρεπει να σε γουσταρει η τανα για να σου παρεχει το αυτονοητο..!!!!  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

και να με συγχωρησει ο μπουρδελιαρης, Η ΚΑΛΛΙΤΕΡΗ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΤΟΣ 2007 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΔΑ !!!!!  :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Α ναι αρχηγός ο τσάτσος. Και εγώ όταν είχα πάει τον ρωτάω ποια κοπέλα έχουμε σήμερα και μου απαντάει την Παπαρίζου. Μορφή ο τσάτσος. Ήτανε Κυριακή βράδι κατά τις 3 και έβλεπε je t'aime.
και εμενα το ιδο μου ειχε πει ο καυλιαρις τσατσος!!!αν θιμαμια καλα το ονομα του ειναι βασιλις!!!χεχε!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Στην Σερβιών 26,αν είναι αυτό στην Σπύρου Πάτση,κατά καιρούς παίζουν κάτι καλά κομμάτια...πάντως είναι 1 κοπέλα ονόματι...Ταμάλα...η οποία ενώ είναι εμφανισιακά πολύ καλή στο κρεββάτι δεν λέει...πολύ  :jerking: :jerking: :jerking:....μακριά...παίζει άλλο 1 καλό ονόματι Στεφανία αλλά δεν έχω δοκιμάσει...την έχει πάρει κανείς?Και συμφωνώ 100% με τον γιώργο που σωστά λέει πως δεν είναι δυνατόν να διαλέγει που θα κάνει καλό ή κακό γ.....ι.Όπως έλεγε και 1 παλιός μπουρδελιάρης γνωστός μου:''Είναι δυνατόν να σου πεί η πουτάνα...δεν σε αγαπάω?'' :2funny: :2funny: :2funny:....αν είναι δυνατόν.... :headbang: :headbang: :headbang:
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Παρασκευη 27/4 πηγα στο Σερρων και Δοξατου για να παρω τη Σιμον.Με ρωτησε πως εμαθα για το μαγαζι και της ειπα απο το σαιτ και μου πε μετα πως μπαινει και αυτη μεσα και βλεπει τι γραφουμε αλλα θελει να της πουμε και τα ονοματα μας εδω μεσα για να ξερει λεει ποιος λεει τι.Τελος παντων την συγκεκριμενη δεν την ειχα παρει  ποτε αλλα εμεινα αρκετα ευχαριστημενος.Μου ειπε η τσατσα το προγραμμα και προτιμησω το απλο των 50 ευρω,αλλα η Σιμον μου εκανε το φουλ με τα ιδια λεφτα,ξεσκουφωτη πιπα και 69.Η γυναικα αυτη παντως φαινεται να απολαμβανει το γαμησι και τα δινει ολα στο κρεβατι.Πραγματικα απο τα καλυτερα γαμησια σε στυντιο η μπουρδελο.

τι μερες και τι ωρες παιζει η σιμον φιλαρακι?
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λαουρα Δροσοπουλου 95 πριν απο λιγο εβγαλα πολυ σπερμα αδερφια τρελο γαμησι βεβαια βοηθησε και η κοπελα που ηταν ΠΟΥΤΑΝΑΡΑ με τα ολα της αααααααααααααααχ Λαουρα!
 

Επισκέπτης
καλα μας δουλευει ο ψολοκοπανος τσατσος στο λιοσιον278???μου ειπε πωσ ι σαμπρινα δουλευι τεταρτι 17 00-23 00.....και παρασκευη μεταμεσονιχτιες βαρδιες....
 

nikosathens

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
θελω για σημερα απογευμα πεμπτη ενα με μεγαλα βυζια και καλο γαμησι μπουρδελο η σε στοθντιο που να παω??? τα φωτα σας
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες... ψαχνω κατι για να παω πρωτη φορα στην ελλαδα αν και με..τραγικες εμπειριες συνηθως.. Εκει φραντζη, 1ο νεκροταφ, ιππονακτως κλπ ειναι μια χαρα (με βολευει κ μπορω να παω) αλλα για αργα.. κατα τις 11-12 ισως κ αργοτερα...
Εχει κανεις να προτεινει κατι ΠΟΛΥ καλο?? οχι σκυλι κλπ... τιποτα γλυκουλι, μικροκαμομενο κλπ milf οπως λεμε???? Κατι ακουσα για το αλλο που ειναι Βουρβαχη, ηλιουπολεως κλπ??? η ενα αλλο στην Καρεα?? ρε παιδες ανοιχτε μου λιγο τα ματια.. ρε Πιτσιλιστη βοηθα ρε
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
To τηλέφωνο του σπιτιού Δροσοπούλου 95 το έχει κανείς? Εγώ το είχα αλλά το έχασα  :headbang: ... Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα. απο 867 άρχιζε και είχε κάτι μηδενικά μέσα. Ας μου στείλει pm κάποιος αν δε θέλει να το δώσει στο φόρουμ.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
To τηλέφωνο του σπιτιού Δροσοπούλου 95 το έχει κανείς? Εγώ το είχα αλλά το έχασα  :headbang: ... Δεν μπορώ να το βρω με τίποτα. απο 867 άρχιζε και είχε κάτι μηδενικά μέσα. Ας μου στείλει pm κάποιος αν δε θέλει να το δώσει στο φόρουμ.
8670008
 

Επισκέπτης
Καλησπερα παιδες... ψαχνω κατι για να παω πρωτη φορα στην ελλαδα αν και με..τραγικες εμπειριες συνηθως.. Εκει φραντζη, 1ο νεκροταφ, ιππονακτως κλπ ειναι μια χαρα (με βολευει κ μπορω να παω) αλλα για αργα.. κατα τις 11-12 ισως κ αργοτερα...
Εχει κανεις να προτεινει κατι ΠΟΛΥ καλο?? οχι σκυλι κλπ... τιποτα γλυκουλι, μικροκαμομενο κλπ milf οπως λεμε???? Κατι ακουσα για το αλλο που ειναι Βουρβαχη, ηλιουπολεως κλπ??? η ενα αλλο στην Καρεα?? ρε παιδες ανοιχτε μου λιγο τα ματια.. ρε Πιτσιλιστη βοηθα ρε
αναστατομενο σε ακουω καυλιαρετζο μου!!!δεν κρατιεσε...θες να τιμορισεις ατακτα πορνιδια....σε νιοθο! προσφατα πιστιλισε ενα φιλος στο στουντιο τις αριστοτελουσ τιν κιμ(μεταμεσονιχτιες βαρδιες)!!!ενα πολι ατιθασο πορνιδιο....που τον τρελανε!!!!ι αριστοτελουσ ειναι στιν παντιο κοντα.....καθετι στο παραδρομο τις σιγρου!!!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
θα τον ξενερώσει το κιμο-τράβελο
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
βοηθα ρε πιτσιλιστη απο εσενα κρεμομαι.. :-) για πες κατι καλο γιαποψε ρε συ!! ρε πιστιλιστη τι επιπεδου ειναι οι γκομενες αυτες?? ναι ειμαι αναστατωμενος... μια χαρα ακουγεται εκει που λες.. στουντιο ειναι??? μεταμεσονυκτιες τι ωρες?? λες καλυτερες εκει απο φρατζη κλπ ?? για πες...
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ΤΡΑΒΕΛΟ??? τι λετε ρε???????????????/ ρεεεεεεεεεεεεεεεε
κοψτε το χαβαλε κ πειτε κατι καλο ρε σεις.. εχω φαει φρικες με γκομενες στο εξωτερικο που κοιταγαν να σε ξεπεταξουν κ μου πεφτε.. κατι καλο σεξυ ομορφο ψαχνω.. χωρις πλακα μου εχει μεινει φοβια
 

Επισκέπτης
ι κιμ δε γνοριζο αν ειναι τρανσ ι οχι...ο φιλος που τιν πιτσιλισε ο οποιοσ ειναι μεγαλοσ μιστισ ατακτον πορνιδιον ειπε ειναι γιναικα....αν θεσ κατι πραγματικα ορεο απο εμφανισι και πολι καλι στο δοματιο σου σινιστο τιν αγνι στο αχαρνον 106....τιν πιτσιλισα προσφατα και εχασα το φος μου!!!χεχε!!!!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
δοκίμασε Αγνή γιατί Κιμ, δεν αφήνει να πιάσεις, δεν αφήνει γενικώς και είναι και Μπαρμπαγιώργος
 

Επισκέπτης
Μοναχούλη, μακριά από την Κιμ. Δεν είναι τραβέλι, είναι πολύ όμορφη, αλλά σπαστικιά και απότομη. Δεν κάνει για την περίπτωσή σου. Εγώ θα σου συνιστούσα την Λούση, πρωινές ώρες στην Καρέα 30, πολύ γλυκιά, πολύ όμορφη και πρόσχαρη που θα σε κάνει να νοιώσεις άνετα. Βέβαια δεν συμβαδίζει το ωράριό της με αυτό που έγραψες.
 

Επισκέπτης
δοκίμασε Αγνή γιατί Κιμ, δεν αφήνει να πιάσεις, δεν αφήνει γενικώς και είναι και Μπαρμπαγιώργος
αγνι εινια αγκιισι μπουρδελοκαυλιαριδες!!!τιν πιτσιλισα μαζι με τον γκομενιο και περασαμε σουπερ!!!!
 

Επισκέπτης
επισισ θα σου προτεινα καυλεα μοναχουλι και ενα περασμα απο κεφαλινιασ 75....ειναι ιδια εταιρια νομιζο με το νεο αχαρνον 106....αλλα νομιζο ποσ κλινει νορισ.....αν μας πει καπιος που ξερει...γενικα αχαρνον 106 και κεφαλινιασ μπορεισ να ωρεισ καλα κοματια...ειδικα στο κεφαλίνιασ 75 ειχα πετιχι τιν κορινα απο το φιλισ 59...ελεοσ ρε παιδια....αν και καλο πορνιδιο απο εμφανισι....μπορισ να το πιτσιλισισ με 20 εθρο στο μπουρδελο και οχι στο στουντιο με 50....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom