Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς από την αλυσίδα Κασ.6, Κατεχάκη 5, Λ.Αθηνλων 343 κτλ αν αξίζει κάποια κοπέλα? έχω δει τη Καταλέγια και τη Μαρίνα αλλά δεν βρίσκω κριτικές.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς από την αλυσίδα Κασ.6, Κατεχάκη 5, Λ.Αθηνλων 343 κτλ αν αξίζει κάποια κοπέλα? έχω δει τη Καταλέγια και τη Μαρίνα αλλά δεν βρίσκω κριτικές.
Φίλε το αξίζει είναι υποκειμενικό. Πρωσοπικα εγώ θεωρώ αξίζει η σάρα απο Βουλγαρία (το επισημάνω μόνο για να καταλάβεις πια είναι εύκολα από τα στοιχεία και νσ μη μπερδευτείς) λίγο μαυρουλα σε χρώμα.

Αν και από όσο γνωρίζω έχουν αλλάξει διεύθυνση από ότι λέει το κατεχακη 5 και δεν είναι ίδια με το Συγγρού 232 όπως κάποτε ήταν νομίζω. Το 232 έχει μια που λεει από Ιταλία τη μπιανκα. Καλή σχετικά
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Φίλε το αξίζει είναι υποκειμενικό. Πρωσοπικα εγώ θεωρώ αξίζει η σάρα απο Βουλγαρία (το επισημάνω μόνο για να καταλάβεις πια είναι εύκολα από τα στοιχεία και νσ μη μπερδευτείς) λίγο μαυρουλα σε χρώμα.
ναι ρε φίλε το ξέρω. Απλώς δεν υπάρχουν πολλά χρήματα και ήθελα να πάρω μια γνώμη.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Φίλε το αξίζει είναι υποκειμενικό. Πρωσοπικα εγώ θεωρώ αξίζει η σάρα απο Βουλγαρία (το επισημάνω μόνο για να καταλάβεις πια είναι εύκολα από τα στοιχεία και νσ μη μπερδευτείς) λίγο μαυρουλα σε χρώμα.

ναι ρε φίλε το ξέρω. Απλώς δεν υπάρχουν πολλά χρήματα και ήθελα να πάρω μια γνώμη.
Ασε σε καταλαβαίνω απόλυτα. Απλά ξέρεις τι ρε φίλε το θέμα είναι τι αρέσει στον κάθε ένα και τι εποικινωνια θα έχει μαζί τους... Εγώ τη σάρα στη πρότεινα γιατί γενικά έχω δει ότι έχει όρεξη για δουλειά και επειδή πέρασα καλά μαζί της.
Μπιανκα ωραίο σώμα και γενικά σεξι αλλά ψηλό βαριόταν
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Ασε σε καταλαβαίνω απόλυτα. Απλά ξέρεις τι ρε φίλε το θέμα είναι τι αρέσει στον κάθε ένα και τι εποικινωνια θα έχει μαζί τους... Εγώ τη σάρα στη πρότεινα γιατί γενικά έχω δει ότι έχει όρεξη για δουλειά και επειδή πέρασα καλά μαζί της.
Μπιανκα ωραίο σώμα και γενικά σεξι αλλά ψηλό βαριόταν
οκ ευχαριστώ. Αυτή η Καταλέγια φαίνεται ωραίο γκομενάκι, αλλά μάλλον για φόλα τη κόβω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
οκ ευχαριστώ. Αυτή η Καταλέγια φαίνεται ωραίο γκομενάκι, αλλά μάλλον για φόλα τη κόβω.
Δεν τη ξέρω φίλε. Πάντως πιστεύω ότι και μόνο από το πως είναι στην υποδοχή και πως έρχεται μπορείς να καταλάβεις κάποιες φορές πως θα είναι στο δωμάτιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
οκ ευχαριστώ. Αυτή η Καταλέγια φαίνεται ωραίο γκομενάκι, αλλά μάλλον για φόλα τη κόβω.
Μια ξανθιά λες;
Αν λες αυτή τότε μόνο και μόνο έτσι όπως σαλοναρει για φόλα από μακριά φαίνεται
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
562
Κριτικές
26
Like
1.897
Πόντοι
2.476
Καλησπέρα, μήπως ξέρει κανείς από την αλυσίδα Κασ.6, Κατεχάκη 5, Λ.Αθηνλων 343 κτλ αν αξίζει κάποια κοπέλα? έχω δει τη Καταλέγια και τη Μαρίνα αλλά δεν βρίσκω κριτικές.
Για Μαρίνα δεν ξέρω αλλά φαίνεται καλό καυλί. Καταλεγια είναι ωραίο μουνάκι GFE. Όχι πολύ έμπυρη θα έλεγα αλλά μια χαρά. Σάρα ΘΕΑ! Μουνάρα, ωραία στιμπούκια και πέτρα κορμί. Δεν νομίζω να τα κλάψεις μαζί της.
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
562
Κριτικές
26
Like
1.897
Πόντοι
2.476
Αυτή την γαμιόλα την Nikol (serbian) την έχει δει κανείς; Όποτε την βλέπω στο πρόγρμμα όλο εξαφανίζεται. Και μια φορά που πήγα κασσάνδρας και υποτήθετε δούλευε μου είπαν πως δεν είχε έρθει.
https://*****/en/StudioWorker/7294-Nikol (Serbian)
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Αυτή την γαμιόλα την Nikol (serbian) την έχει δει κανείς; Όποτε την βλέπω στο πρόγρμμα όλο εξαφανίζεται. Και μια φορά που πήγα κασσάνδρας και υποτήθετε δούλευε μου είπαν πως δεν είχε έρθει.
Νικόλ Σέρβα δεν θυμάμαι πρόσφατα...Και το λινκ δεν μου άνοιξε...:cool2:
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Για Μαρίνα δεν ξέρω αλλά φαίνεται καλό καυλί. Καταλεγια είναι ωραίο μουνάκι GFE. Όχι πολύ έμπυρη θα έλεγα αλλά μια χαρά. Σάρα ΘΕΑ! Μουνάρα, ωραία στιμπούκια και πέτρα κορμί. Δεν νομίζω να τα κλάψεις μαζί της.
ευχαριστώ φίλε και εγώ προς τα εκεί έκλινα.
 

WolfOfWallStr

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
24
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι νέος σε όλο αυτό δεν γνωρίζω απολύτως τίποτα και θα ήθελα μία καθοδήγηση καθότι πρόκειται να επισκεφτώ για πρώτη φορά κάποιο από τα sex studio εδώ στην Αθήνα! Υπάρχει κάποια πρόταση για το παρθενικό ταξίδι μου στους χώρους αυτούς; Να προτιμήσω κάποιο μπουρδέλο ή κάποιο call-girl για αρχή; Υπάρχει κάποιο σχετικό δημοσίευμα που να δίνει σχετικές πληροφορίες για το τι θα πρέπει να
προσέξω για να μην με πιάσουν κορόιδο;
Ευχαριστώ!
 

Jimmy belarino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2020
Μηνύματα
38
Κριτικές
4
Like
281
Πόντοι
280
Καμία κριτική για Μαργαρίτα από Β19 και Η82;;; Την έχει τεστάρει κανείς ;;;
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456
Γνωριζει κανενας αν εργαζεται καμια μαυρουλα ή Ασιατισσα σε studio (εκτος την Γιν Γιν απο Φυλης104)?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Εχουν καλυτερη συμπεριφορά στα studio γενικοτερα η εμενα μου φαινεται? ακομα και σε απλο πρόγραμμα σε αφηνουν μεχρι να τελειωσεις δεν ενοχλουν ουτε οι κοπελες ουτε η τσατσα πιεζουν για τελειωμα..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.052
Πόντοι
4.546
Εχουν καλυτερη συμπεριφορά στα studio γενικοτερα η εμενα μου φαινεται? ακομα και σε απλο πρόγραμμα σε αφηνουν μεχρι να τελειωσεις δεν ενοχλουν ουτε οι κοπελες ουτε η τσατσα πιεζουν για τελειωμα..
Συνήθως ναι, στα στούντιο σου λένε ότι πρέπει να τελειώσεις γιατί ο χρόνος τελειώνει, με λίγη υπομονή, και προσπάθεια, το καταφέρνεις. Μόνο μια φορά η κοπέλα κυριολεκτικά έφυγε την στιγμή που "δυνάμωσε" ο ήχος της μουσικής, γιατί έτσι τους επιβάλλουν αυστηρά μου είπε, οπότε έμεινα άχυστος.
Δεν έχω εμπειρία από μπουρδέλα κλασσικά, αν εξαιρέσεις 2-3 φορές στο στρατό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom