Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.001
Κριτικές
2
Like
2.543
Πόντοι
456
Καλησπερα παιδια την πωλινα απο το filis104 ξερετε που ειναι ?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.373
Πόντοι
6.955
Μολις γυρισα απο Κ8, γαμησα την νεαρα ξανθια Τζοβανα. Πηρα το αγχολυτικο μου κι ηρεμησσ. Τα αρσενικα πρεπει να γαμουμε κι αν δεν εχουμε γκομενα να πηγαινουμε στις πουτανες.
Ονειρα γλυκα αδερφια.
 
Εγγρ.
17 Ιουν 2017
Μηνύματα
415
Κριτικές
25
Like
966
Πόντοι
311
Επίσκεψη φυλής 65β στην καινούργια τσέχα Χριστίνα.τιποτα το ιδιαίτερο εμφανισιακά.προγραμμα με ελεύθερο και 69 ..πολύ μέτρια υπάρχουν καλύτερες επιλογές στο 20 αρικο
 

Hotfeett

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
48
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Έχει να μου προτείνει κάποιος για καμιά κοπέλα που να είναι top στην ποδολαγνεια; ευχαριστώ
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.832
Κριτικές
30
Like
20.793
Πόντοι
8.815
βλεπω το λ.αθηνων 343 ξανανοιξε,δε βλεπω πουθενα και οχι μονο εδω αλλα γενικως,καμια πληροφορια. περιεργο!
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Κασσάνδρας Λαουριτα...
Τίποτα το ιδιαίτερο...
Θα σημειωθούν λεπτομέρειες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

the__undertaker

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
128
Like
28
Πόντοι
1
Κωνσταντινουπόλεως 92 πήγα για την Αλινα 5:30 κι ήταν κλειστό..
Αν δεν ισχύουν οι βάρδιες ρίχνετε μια ενημέρωση κορίτσια
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, μπορεί κάποιος να μου στείλει πμ που μπορώ να βρω τη δάφνη, προην Τζίνα Ελληνίδα μιλφ , ??
 

don_gr5

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Like
50
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει Κάποιος Giana από Λυκόβρυση Studio 12 να μου δώσει λίγο φως?
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
946
Κριτικές
12
Like
2.657
Πόντοι
736
Μήπως γνωρίζει κανάς παλιός αν η Λάουρα με τα μεγάλα τα βυζιά δουλεύει ακόμα στα στούντιο της κασσάνδρας η αν έχει μεταφερθεί αλλού.
Θυμάμαι την γαμούσα από το 2011 μέχρι μέσα του 2014. Μετά σταμάτησα να περνάω διότι δεν την έβρισκα. Ευχαριστώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Μήπως γνωρίζει κανάς παλιός αν η Λάουρα με τα μεγάλα τα βυζιά δουλεύει ακόμα στα στούντιο της κασσάνδρας η αν έχει μεταφερθεί αλλού.
Θυμάμαι την γαμούσα από το 2011 μέχρι μέσα του 2014. Μετά σταμάτησα να περνάω διότι δεν την έβρισκα. Ευχαριστώ.
Δουλεύει ναι κανονικά
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Μήπως γνωρίζει κανάς παλιός αν η Λάουρα με τα μεγάλα τα βυζιά δουλεύει ακόμα στα στούντιο της κασσάνδρας η αν έχει μεταφερθεί αλλού.
Θυμάμαι την γαμούσα από το 2011 μέχρι μέσα του 2014. Μετά σταμάτησα να περνάω διότι δεν την έβρισκα. Ευχαριστώ.

Φιλε εγω θα σου προτεινα να μην πας, και εξηγουμαι , ενας φιλος μου πηγε και δεν περασε καλα, εκλαψε το 50αρικο, επισης καποιος συναγωνιστης απο εδω μεσα, πηρε τη Λαουριτα την πολυ αδυνατη, και εκλαψε επισης τα λεφτα του! Εκει ειναι, ψεκαστε, σκουπιστε , τελειωσατε! Εκει ειναι αρπακτικα, ναι μεν εχει βυζαρες η συγκεκριμενη που αναφερεις, αλλα τι να το κανεις αν ειναι ξεπετα! Επισης, τελευταια φορα ηταν και πολυ ειρωνικη! Αυτα απο εμενα! Η επιλογη ειναι δικη σου! Καλα γαμησια σου ευχομαι, γενικα!:woldman:
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Φιλε εγω θα σου προτεινα να μην πας, και εξηγουμαι , ενας φιλος μου πηγε και δεν περασε καλα, εκλαψε το 50αρικο, επισης καποιος συναγωνιστης απο εδω μεσα, πηρε τη Λαουριτα την πολυ αδυνατη, και εκλαψε επισης τα λεφτα του! Εκει ειναι, ψεκαστε, σκουπιστε , τελειωσατε! Εκει ειναι αρπακτικα, ναι μεν εχει βυζαρες η συγκεκριμενη που αναφερεις, αλλα τι να το κανεις αν ειναι ξεπετα! Επισης, τελευταια φορα ηταν και πολυ ειρωνικη! Αυτα απο εμενα! Η επιλογη ειναι δικη σου! Καλα γαμησια σου ευχομαι, γενικα!:woldman:
Εγώ πήγα στη Λαουριτα... :confused:
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
946
Κριτικές
12
Like
2.657
Πόντοι
736
Που λέτε παιδιά καλοκαίρι του 2013 μόλις είχα τελειώσει το μάθημα στην σχολή και το μεσημέρι σιγά σιγά έφευγε για να έρθει το απόγευμα. Φουλ ζέστη να έχω σταξει ώστε να πάρω το μετρό και επιπλέον σταξιμο από πλατεία γκαζιού μέχρι το αυτοκίνητο που το άφηνα μπροστά από τα στούντιο της Κασσάνδρας. Λέω από μέσα μου η Λάουρα έχει σχολάσει,εφόσον είμαι δίπλα να πάρω μάτι να έχω δουλειά για το σπίτι. Χτυπάω πόρτα στο δελο με το μεγάλο πάρκινγκ και μπαμ σκάει τύπος από πίσω με εξοπλισμό μηχανής,κράνος και όλα τα λοιπά. Βγαίνει μια κοπέλα ούτε καν την είχα ξαναδεί στα χρόνια που πέρναγα από εκεί και πριν προλάβει να φέρει δύο σβούρες στο σαλόνι κάνει μεταβολή να φύγει ο τυπος. Ανοίγει πόρτα να φύγει και πετάγεται μέσα από τις κουρτίνες η Λάουρα με ένα κοντό mini, μπλούζα και τιράντες που ακουμπουσαν ακριβώς πάνω στα βυζια της. Και ρωτάει τον τύπο''γιατί φεύγεις δεν σου γεμίζουμε το μάτι '' και μπαμ βγάζει ότι φόραγε από πάνω σε nanosecond με αποτέλεσμα οι βυζοι να μας έχουν κλειδώσει για στόχευση. Ο τύπος φοβήθηκε και βγήκε έξω από τον χώρο. Εγώ στο καναπέ '', ωπα ρε Λάουρα, πως τα κάνεις έτσι αυτά, θα μας έρθει κάνα εγκεφαλικό μαζι και με την ζέστη. Το έκανες για χαβαλέ έτσι όπως σε βλέπω με τα ρούχα εκτός δουλειάς γιατί συνήθως έβγαινες γυμνή. Η απάντηση της ήταν ότι είχε κάτι δουλειές που είχε τελειώσει και περίμενε στο δελο τον νταβα η το ταξί να την πάει σπίτι. Της έριξα σπόντα αν έχει χρόνο να μπούμε δωμάτιο και μου απάντησε θετικά. Μου είχε καρφωθεί όταν τα πέταξε μέσα από τις τιράντες και έπρεπε να την ξανά γαμησω επί τόπου. Μπήκε στο δωμάτιο όπως βγήκε στο σαλόνι και της γαμησα ότι είχε. Θυμάμαι ακόμα που φώναζε'' σκίσε με ρε πουστη''. Καλά γαμησια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom