Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.178
Πόντοι
30.298
Έχει κάποιος άποψη για Βικτώρια από Αριστοτέλους 6
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
H Γιάννα από στοθντιο 12 πήγε στο Alien girls ?
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
280
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
280
Πήγα μια βολτα απο κωσταντινουπόλεως 94 χωρις να εχω σκοπό να μπω προχθές 17/7.
Μου έτυχε μια προτόγνωρη εμπειρία.
Στο στούντιο ήταν δυο γκόμενες που δε θυμαμαι καν πως τις λενε γτ δεν εδωσα βάση και εμφανησιακά δεν ηταν και κάτι ιδιέταιρα αξιόλογο,απλά οκ.
Αν θυμάται κανείς ποιες ήταν βραδινη βάρδια μετα τις 12 να πει ονοματα.
Μπαίνω λοιπόν φίλοι μου,είναι μια τσατσα χοντρούλα αλλα σχετικά μικρή σε ηλικία,βγαίνουν οι γκόμενες και ενω δε μ αρεσαν και τόσο πολύ,προσπαθούν να με ψήσουν να μπω,εχει βγαλει τη πουτσα μου εξω η μια και μου τη παίζει,χουφτώνω και γω την αλλη,και ενώ ειχα σκοπό να φύγω γιατί δε με τρέλαιναν εμφανησιακά,μου λεει η μία που πας κατσε εδω να σου γλύψω εγω το πούτσο και η φίλη μου τα αρχίδια και αρχίζουν οντως και με τσιμπουκώνουν μπροστά στη τσατσα,πόσο να αντεξω και γω,τους λεω μεχρι 70 δινω,λενε οκ.
Ολα αυτά σε ενα σαλονάκι πιο χρέπι που εχει πιο μέσα οπως μπαινεις αριστερά αν θυμάστε.
Και εκεί που δε μ αρεσαν η φάση εχει γινει λίγο καυλωτική και γουστάρω γιατί είχα αράξει εκεί οπως ήμασταν η μία μου ρούφαγε τα αρχίδια και η αλλη το πούτσο κι ολα αυτά μπροστά στη τσατσά η οποία δεν ελεγε να φύγει καθόταν και κοίταγε.
Σε μια φάση της λεω εδω θα κάτσεις εσυ?λεει οτι θες,ενοχλώ?αμα θες φευγω.
Πανω στη τρέλα μου εκεινη την ωρα της λεω μηπως θες να με ρουφήξεις και συ λίγο αφού καθεσαι που κάθεσαι?και αρχίζουν οι γκόμενες και τη ψήνουν ναι ελα λιγο και συ,οχι οχι,με τα πολλά γονατιζει η χοντρούλα και με ρουφάει για κανα λεπτό κι αυτή,χτυπάγανε κουδούνια δεν ανοίγανε και κατάλαβα κανα δυο φορες που ειχαμε παει και δε μας ανοίγανε παλιότερα τι γινότανε μέσα και γιατί δεν ανοίγανε.
Εν τέλει γαμησα και λιγο τη μια στα 4,σφαλιάρισα και λιγο το κωλο της και της τα πέταξα μεσα(στη καπότα έτσι).
 

don_gr5

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
83
Like
50
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος για ιζαμπελ από Κηφισού να μας ανοίξει τα μάτια?
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
Μεγάλο παλτό, σύμφωνα με τις κριτικές συναδέλφων, που συνεχίζει να δουλεύει μόνο εξαιτίας των βυζιών της.
τεραστιο παλτο απο τις χειροτερες υπηρεσιες...επιπεδου σωκρατους,,,,αν δεν ηταν τα βυζια στη μεση θα ηταν με διαφορα η χειροτερη εμπειρια που ειχα ποτε σε στουντιο/μπουρδελο/κολγκρλ/τσιμπουκι σε μαυρη στο δρομο....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Kαμιά εμπειρία από τη Γιάννα που δουλεύει σήμερα στο Alien Girls Αντιοχείας 64?
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Έχει κάποιος άποψη για Βικτώρια από Αριστοτέλους 6
Αμέ. Την έχω πάρει κάμποσες φορές. Αν δεν χύσεις γρήγορα σου πρήζει τα ούμπαλα. Πρέπει να πάχυνε και λίγο τελευταίως.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Είδα προχθές στους δίπλα την Εύα απ' το Άλιεν γκίρλζ και Σχηματάρι. Την έχει δει κανείς από κοντά; Δουλεύει σε κανένα πιο μέσα;
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Εγω,κωλάρα και γενικά πολύ καβλα η γκομενα σωματικά.
Στα υπολοιπα τπτ φοβερό γενικά αλλά ούτε ξενέρα εντελώς.
Αξίζει παντως να δεις στα 4 αυτό το πάτο.


Αυτή μου θυμίζει την Πάολα απ' τα βορδελα του εμετικού στην Κολωνού στο δεκαπεντάρι.

Λες ; :think:

Μπα..
 

Pilotos13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2016
Μηνύματα
216
Κριτικές
3
Like
226
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστες θα ήθελα τα φώτα σας αν ξέρει κάποιος καμια πληροφορία για την Κλαούντια την Ρουμανα που δουλευε στο Βριλησσου 36 και μετέπειτα στην Τριγγετο-Αλυσιδα... Οι παλιοι μυστες θα την ξέρουν σίγουρα... Αν γνωρίζει κάνει αν δουλευει ακόμα ή τι απέγινε τελικά με πολυ χαρά θα δεχτώ την απάντηση του καθώς μόνο καλές αναμνήσεις έχω από αυτή... Έχασα τα ίχνη της κάπου το 2016 με 17 και έκτοτε τιποτα...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618

Lefchar

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2021
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια, ξερει κανεις η Patricia απο βενεζουελα που δουλευε στην αλυσιδα της θησεως που ειναι?Τρομερο πιστολι!
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα συναγωνιστες θα ήθελα τα φώτα σας αν ξέρει κάποιος καμια πληροφορία για την Κλαούντια την Ρουμανα που δουλευε στο Βριλησσου 36 και μετέπειτα στην Τριγγετο-Αλυσιδα... Οι παλιοι μυστες θα την ξέρουν σίγουρα... Αν γνωρίζει κάνει αν δουλευει ακόμα ή τι απέγινε τελικά με πολυ χαρά θα δεχτώ την απάντηση του καθώς μόνο καλές αναμνήσεις έχω από αυτή... Έχασα τα ίχνη της κάπου το 2016 με 17 και έκτοτε τιποτα...
Νομίζω έχει αποσυρθεί και δεν έργαζεται πολύ καιρό τωρα
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.153
Πόντοι
11.836
Καλησπέρα συναγωνιστες θα ήθελα τα φώτα σας αν ξέρει κάποιος καμια πληροφορία για την Κλαούντια την Ρουμανα που δουλευε στο Βριλησσου 36 και μετέπειτα στην Τριγγετο-Αλυσιδα... Οι παλιοι μυστες θα την ξέρουν σίγουρα... Αν γνωρίζει κάνει αν δουλευει ακόμα ή τι απέγινε τελικά με πολυ χαρά θα δεχτώ την απάντηση του καθώς μόνο καλές αναμνήσεις έχω από αυτή... Έχασα τα ίχνη της κάπου το 2016 με 17 και έκτοτε τιποτα...

Έχει αποσυρθεί εδώ και χρόνια
 

gkazakos

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Αυγ 2018
Μηνύματα
107
Κριτικές
47
Like
2.644
Πόντοι
5.211
Σημερα αδεια η Αθηνα εκανα στουντιοτσαρκα στα μισα και βαλε στουντιο της Αθηνας απο κατεχακη εως Λ.Αθηνων
ειλικρινα σε ορισμενα ειχε εντυπωσιακα τεμαχια
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
Σημερα αδεια η Αθηνα εκανα στουντιοτσαρκα στα μισα και βαλε στουντιο της Αθηνας απο κατεχακη εως Λ.Αθηνων
ειλικρινα σε ορισμενα ειχε εντυπωσιακα τεμαχια
ειμαι ολος αυτια τυπε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom