Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636

Theodor73

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
52
Like
5.163
Πόντοι
7.636
Χθες ξημερώματα Bella Μελαντίας και Βουλιαγμένης.
Πολύ καλό σώμα μοντέλου.
Στητος βυζος όσοι δεν έχουν θέμα με tattoo's έχει.Εμενα μου άρεσαν πάντως πάνω της.
Service με υπομονή πιο πολύ gfe.Στο 50ρικο καλή επιλογή με καλή απόδοση.
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.159
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα παιδιά!!! Έχει δοκιμάσει κανείς Μαντόνα από Kωνσταντινουπόλεως 132 βλέπω ότι είναι καλό κομμάτι από φωτογραφίες και πάνω από όλα έχει βυζάρες
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Καλησπέρα παιδιά!!! Έχει δοκιμάσει κανείς Μαντόνα από Kωνσταντινουπόλεως 132 βλέπω ότι είναι καλό κομμάτι από φωτογραφίες και πάνω από όλα έχει βυζάρες

Παλιά καραβάνα. Τα έκανε όλα και σε εγλυφε από πάνω μέχρι κάτω. Τώρα δεν ξέρω σε τι φάση είναι αλλά θα πήγαινα για ένα refresh
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.159
Πόντοι
1.011

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Περασα με κατια στο συγγρου 232, πιπινακι ωραιο σωμα και βυζακι στο σεξ τυπικη, δεν ξερω αν στο φουλ προγραμμα θα εχει καλυτερη αποδοση μου εκανε και ενα μινι χορο τριψιμο στον πουτσο οπως κανουν οπως κανουν στα στριπ μπορει και να δουλευε παλαιοτερα δεν ξερω, Ηταν καλη επιλογη για στουντιο στο 50αρικο παντως!
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
562
Κριτικές
26
Like
1.897
Πόντοι
2.476
Καλησπέρα παιδιά!!! Έχει δοκιμάσει κανείς Μαντόνα από Kωνσταντινουπόλεως 132 βλέπω ότι είναι καλό κομμάτι από φωτογραφίες και πάνω από όλα έχει βυζάρες
Ιεροσυλία να μην ξέρεις τι εστί Μαντόνα! Απ' τις καλύτερες που έχουν περάσει. Έχω να πάω χρόνια γιατί παίζει να πλησιάζει τα 50, αλλά νομίζω είναι δύσκολο να μην μείνεις ευχαριστημένος
 

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
562
Κριτικές
26
Like
1.897
Πόντοι
2.476
Ρε παιδιά ξέρουμε τίποτα για την Leyla από Caroline και Κασσάνδρας 6? Έχω πάει να την δω αλλά δεν μπήκα δωμάτιο. Σαν φιλιππινέζα μου φάνηκε, ωραία γκόμενα. Φοβήθηκα μην τα κλάψω γιατί μου φάνηκε τα ζώα μου αργά. Ξέρει κανείς τίποτα? Έχει περάσει δωμάτιο κάποιος ?
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.159
Πόντοι
1.011
Ιεροσυλία να μην ξέρεις τι εστί Μαντόνα! Απ' τις καλύτερες που έχουν περάσει. Έχω να πάω χρόνια γιατί παίζει να πλησιάζει τα 50, αλλά νομίζω είναι δύσκολο να μην μείνεις ευχαριστημένος
Δεν απαντάνε και σε τηλέφωνα το πρόγραμμα τους είναι ότι να ναι που να την βρω μετά ?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.055
Πόντοι
4.546
Ερώτηση: πόση ώρα είναι το πρωκτικό ρε παιδιά σε στούντιο; Υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος;

Τις προάλλες, η κοπέλα μου είπε ότι συνήθως δεν κρατάει πάνω από 2 με 3 λεπτά, γιατί αλλιώς δεν θα μπορέσει να βγάλει την βάρδια της, δεν θα αντέξει.

Σημείωση: δεν ήμουν άγριος καθόλου, σιγά σιγά, ήρεμα και προσεκτικά επί το έργον, ούτε τίποτα τεράστιων διαστάσεων.

Υ. Γ.: Νομίζω ότι μου είπε πίπες, αλλά θέλω να σιγουρευτώ.
Επίσης, δεν θέλω να πω που και με ποια.
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
145
Κριτικές
26
Like
1.159
Πόντοι
1.011
Ξέρει κανείς τι παίζει με το Κωνσταντινουπόλεως 132 πέρασα απ' έξω και ούτε ταμπέλα ούτε τηλέφωνα σηκώνουν...είπα μια που ήρθα είχε δίπλα το 128 είπα να ρίξω μια ματιά και ούτε στο βαθύ Μεταξουργείο δεν βλέπεις τέτοια πράγματα ? ( 30€ απλό)!! Πρέπει να πάρω την Μαντόνα έχω λυσαξει
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Ξέρει κανείς τι παίζει με το Κωνσταντινουπόλεως 132 πέρασα απ' έξω και ούτε ταμπέλα ούτε τηλέφωνα σηκώνουν...είπα μια που ήρθα είχε δίπλα το 128 είπα να ρίξω μια ματιά και ούτε στο βαθύ Μεταξουργείο δεν βλέπεις τέτοια πράγματα ? ( 30€ απλό)!! Πρέπει να πάρω την Μαντόνα έχω λυσαξει
Νομίζω ότι στο πρόγραμμα τους δεν είναι πολύ τυπικοί.Αλλες φορές ανοίγει το πρωί άλλες όχι.Και το βράδυ δεν παραμένουν μέχρι αργά.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.959
Πόντοι
4.546
Ερώτηση: πόση ώρα είναι το πρωκτικό ρε παιδιά σε στούντιο; Υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος;

Τις προάλλες, η κοπέλα μου είπε ότι συνήθως δεν κρατάει πάνω από 2 με 3 λεπτά, γιατί αλλιώς δεν θα μπορέσει να βγάλει την βάρδια της, δεν θα αντέξει.

Σημείωση: δεν ήμουν άγριος καθόλου, σιγά σιγά, ήρεμα και προσεκτικά επί το έργον, ούτε τίποτα τεράστιων διαστάσεων.

Υ. Γ.: Νομίζω ότι μου είπε πίπες, αλλά θέλω να σιγουρευτώ.
Επίσης, δεν θέλω να πω που και με ποια.
Δεν έχω πάρει ποτέ πρωκτικό σε στούντιο αλλά υποθέτω εκεί πρέπει να είναι, γύρω στα 5 λεπτά (βέβαια εξαρτάται και την εκάστοτε κοπέλα).
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.055
Πόντοι
4.546
Δεν έχω πάρει ποτέ πρωκτικό σε στούντιο αλλά υποθέτω εκεί πρέπει να είναι, γύρω στα 5 λεπτά (βέβαια εξαρτάται και την εκάστοτε κοπέλα).
Εντάξει ευχαριστώ, απλά ήθελα να σιγουρευτώ ότι μου είπε την αλήθεια.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.959
Πόντοι
4.546
Εντάξει ευχαριστώ, απλά ήθελα να σιγουρευτώ ότι μου είπε την αλήθεια.
Η αλήθεια είναι υποκειμενική γιατί, όπως ανέφερα, εξαρτάται την κάθε κοπέλα. Ίσως κάποιος που έχει πάρει πρωκτικό σε στούντιο να μπορεί να σου απαντήσει πιο στοχευμένα.
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Δεν έχω πάρει ποτέ πρωκτικό σε στούντιο αλλά υποθέτω εκεί πρέπει να είναι, γύρω στα 5 λεπτά (βέβαια εξαρτάται και την εκάστοτε κοπέλα).
Έχω ακούσει για 100 ευρώ φουλ πρόγραμμα συν το πρωκτικό.Για χρόνο δεν έχουν αναφέρει κάτι σε επισκέψεις μου.Βεβαια δεν έχω ρωτήσει κιολας
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.959
Πόντοι
4.546
Έχω ακούσει για 100 ευρώ φουλ πρόγραμμα συν το πρωκτικό.Για χρόνο δεν έχουν αναφέρει κάτι σε επισκέψεις μου.Βεβαια δεν έχω ρωτήσει κιολας
Το πρωκτικό δεν το κάνουν όλες οι κοπέλες (μη σου πω ότι το κάνουν μετρημένες στα δάκτυλα). Το φουλ πρόγραμμα είναι συνήθως 30 λεπτά. Τώρα αν πεις σε μία πάμε να σε πάρω από κώλο για 30 λεπτά, δεν ξέρω κατά πόσο θα ενδιαφερθεί :dunno:. Από την άλλη, είναι μια καλή ερώτηση.
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Το πρωκτικό δεν το κάνουν όλες οι κοπέλες (μη σου πω ότι το κάνουν μετρημένες στα δάκτυλα). Το φουλ πρόγραμμα είναι συνήθως 30 λεπτά. Τώρα αν πεις σε μία πάμε να σε πάρω από κώλο για 30 λεπτά, δεν ξέρω κατά πόσο θα ενδιαφερθεί :dunno:. Από την άλλη, είναι μια καλή ερώτηση.
Το αφήνουμε έτσι
Άκρη πιθανον δε βγαίνει
Μάλλον θέλει να το ξεκαθαριζεις πριν το επιλέξεις
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.055
Πόντοι
4.546
Έχω ακούσει για 100 ευρώ φουλ πρόγραμμα συν το πρωκτικό.Για χρόνο δεν έχουν αναφέρει κάτι σε επισκέψεις μου.Βεβαια δεν έχω ρωτήσει κιολας
Εγώ πήρα το απλό, το οποίο και έκανα αμέσως αλλαγή για 69 γιατί μου άρεσε η κοπέλα όταν την είδα, και επειδή έκανε και πρωκτικό η συγκεκριμένη, έδωσα +50 (τόσο το χρεώνουν μου είπε). Σύνολο: 120€, αλλά ήθελα και τα έδωσα, συνήθως απλό(50€) ή 69(70€) διαλέγω

Απλά, η απορία μέσα στο δωμάτιο που είχα σχετικά με την ώρα του πρωκτικού: η ίδια η κοπέλα μου είπε ότι δεν γίνεται να βγάλει 10+ ώρες δουλειάς με τον περισσότερο χρόνο να είναι με πρωκτικό, είναι για μερικά λεπτά, όχι παραπάνω, έτσι κάνει η πλειοψηφία των κοριτσιών, μου είπε.

Άλλη εύλογη απορία: εκείνα τα κορίτσια των μασάζ που κάνουν πρωκτικό, πώς στο καλό αντέχουν με τέτοιο πρόγραμμα που προσφέρουν, τόση ώρα καθημερινά; Γιατί τα κορίτσια των στούντιο να διαφέρουν σε αυτό, έχουν λιγότερη αντοχή; (εννοείται φυσικά ότι δεν ισχυρίζομαι ότι είναι εύκολο για μια κοπέλα να την μαγάνε από πίσω για ώρες και να είναι σωματικά εντάξει για την επόμενη ημέρα!!! )
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Ξέρει κανείς τι παίζει με το Κωνσταντινουπόλεως 132 πέρασα απ' έξω και ούτε ταμπέλα ούτε τηλέφωνα σηκώνουν...είπα μια που ήρθα είχε δίπλα το 128 είπα να ρίξω μια ματιά και ούτε στο βαθύ Μεταξουργείο δεν βλέπεις τέτοια πράγματα ? ( 30€ απλό)!! Πρέπει να πάρω την Μαντόνα έχω λυσαξει

Βλεπω στο προγραμμα οτι ηρθε και η Μαριαννα στο 132! Τωρα οσον αφορα το 128 διπλα, ειναι μεγαλη μπαζοφωλια , δεν παταω ποτε εκει, παλια ομως ειχε ωραια μουνια! :cheesy: :cheesy: :grin: Η αληθεια ειναι παντως οτι το 132 δεν εχει σταθερο ωραριο, για αυτο ειναι καποιες μερες κλειστο!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom