Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Συνήθως ναι, στα στούντιο σου λένε ότι πρέπει να τελειώσεις γιατί ο χρόνος τελειώνει, με λίγη υπομονή, και προσπάθεια, το καταφέρνεις. Μόνο μια φορά η κοπέλα κυριολεκτικά έφυγε την στιγμή που "δυνάμωσε" ο ήχος της μουσικής, γιατί έτσι τους επιβάλλουν αυστηρά μου είπε, οπότε έμεινα άχυστος.
Δεν έχω εμπειρία από μπουρδέλα κλασσικά, αν εξαιρέσεις 2-3 φορές στο στρατό.
Η συγκριση ειναι προ covid και μετα covid, μεχρι και ποτο κερνανε χαχαχ
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.959
Πόντοι
4.546
Ρε σεις, τη Σία από την αλυσίδα των Γερμανών την έχετε ξεσκίσει. Τις προάλλες είχα πάει για επίσκεψη στο De Paris, και την ώρα που ήμουν στο σαλόνι, 5 άτομα ζήτησαν τη Σία. Την έχετε φάει την κοπέλα :cheesy:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Ρε σεις, τη Σία από την αλυσίδα των Γερμανών την έχετε ξεσκίσει. Τις προάλλες είχα πάει για επίσκεψη στο De Paris, και την ώρα που ήμουν στο σαλόνι, 5 άτομα ζήτησαν τη Σία. Την έχετε φάει την κοπέλα :cheesy:
Την ειδα αυτες τις μερες καλο πιπινακι αλλα δε περασα μεσα, ειχε 2 δωματια και βαριομουν να περιμενω, αμα της λιωνουν στη πουτσα μετα γραφουν κριτικες καποιοι γιατι ειναι κομοδινο ε αμα τρωνε 15 παπαρια την ημερα τουλαχιστον ποση ορεξη να χουν επιτελους πεφτει η αποδοση ?
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Έχει πάρει κανείς την Jenny στο Dreamplace να μας δώσει τα φώτα του;
Φαίνεται αρκετά δυνατό κομμάτι στις φωτογραφίες αλλά δυστύχως καμία κριτική ως τώρα.
H Tσέχα μικρούλα που δούλευε παλιά στην Θησέως αν θυμάσαι.Πολύ καλή
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.959
Πόντοι
4.546
Την ειδα αυτες τις μερες καλο πιπινακι αλλα δε περασα μεσα, ειχε 2 δωματια και βαριομουν να περιμενω, αμα της λιωνουν στη πουτσα μετα γραφουν κριτικες καποιοι γιατι ειναι κομοδινο ε αμα τρωνε 15 παπαρια την ημερα τουλαχιστον ποση ορεξη να χουν επιτελους πεφτει η αποδοση ?
Ρε φίλε τέτοια ζήτηση για μια κοπέλα δεν έχω ξαναδεί. Υπερβολικά πράγματα.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Ρε φίλε τέτοια ζήτηση για μια κοπέλα δεν έχω ξαναδεί. Υπερβολικά πράγματα.
Ετσι ειναι αυτα τα πραγματα, αυτο γινεται ακομα και στις βιζιτες που ναι πιο ακριβες να μη τη βρισκεις να ναι φουλ book ολη μερα, Ειναι λες και δινεις φρεσκο φαι στα λιοντάρια χαμος ?
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.651
Πόντοι
7.636
Την Maya που είναι Πειραιώς,Θησέως και γενικά στην αλυσίδα;Πρώην εσκορτ δεν ήταν;
 

El-professor

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
280
Παιδες καλησπέρα ως καινούργιος εδω αλλα και επειδή τα σχόλια σας και οι ενημερώσεις σας με εχουν βοηθήσει αρκετά εδω στο σάιτ ειπα να ξεκινήσω και γω να γράφω και να ενημερώνω... Λοιπον Τζοβανα απο Λ. Αθηνων 373 η μεγαλύτερη φολα που εχω φάει ποτε η τύπισσα το παίζει ευγενική αλλα βαριόταν να κουνηθεί... Θα ανεβασω κριτική!!!
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
Για πο3ια λες για την Μαρία που δούλευε στο Θησέως 35 εμφανίστηκε ξανα ?
Όχι,μιλάω για την παρακάτω που δεν είναι πλέον μικρούλα,απλά την λέω έτσι γιατί μικροφέρνει

 

Frida boobs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Like
12
Πόντοι
0
0AE8AB66-9AD0-4EDB-BF2C-6D1DC594D942.jpeg
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Το Τριγγέτα 3 το πήρε το Βριλησσού 46, το οποίο έχει και το Κασσάνδρας 4Β, αφού στο "*****" ανέβηκαν φωτογραφίες των κοριτσιών που δουλεύουν στα δύο τελευταία στούντιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.055
Πόντοι
4.546
Τις προηγούμενες ημέρες, επίσκεψη στο Βουλιαγμένης 238, deluxe, karoline., Θησέως 35. Ετιμήθησαν 7 κοπέλες(2 από αυτές διαδοχικά, δεν μου έκανε καρδιά να αφήσω και την άλλη αδοκίμαστη).
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Τις προηγούμενες ημέρες, επίσκεψη στο Βουλιαγμένης 238, deluxe, karoline., Θησέως 35. Ετιμήθησαν 7 κοπέλες(2 από αυτές διαδοχικά, δεν μου έκανε καρδιά να αφήσω και την άλλη αδοκίμαστη).
Από αυτές που δοκίμασες ποιες άξιζαν;σε εμφάνιση υπηρεσίες;;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.055
Πόντοι
4.546
Από αυτές που δοκίμασες ποιες άξιζαν;σε εμφάνιση υπηρεσίες;;
+++Αντζελίνα(+69), Αντέλ: Πολυ γλυκές κοπελίτσες, όμορφα κορμάκια (ειδικά η πρώτη, πετιτ λουκουμακι), τρυφερές και λαχταριστες. Απόλαυση, μου αφέθηκαν.
++Νάντια(+69, αναλ): επίσης πέρασα καλά, ωραίο νεανικό σωματακι.
+Ζιζελ: μελαχρινή, καλό σώμα, δεν διαμαρτυρήθηκε στο σφυροκόπημα, ωραίο τελείωμα με πίπα.
- Έμιλυ: μουναρος να τον χαζεύεις, διάλεξα +69, την απόλαυσα αρκετά και η ίδια το ευχαριστήθηκε, με ιππευσε, ιεραποστολικό, και ενώ έμπαινα στην τελική ευθεία για τελείωμα και την είχα στα 4, σήμανε η λήξη του αγώνα από τα αφεντικά και σηκώθηκε κατευθείαν, διέκοψε. Αυτές είναι οι εντολές, αυστηρή η τήρηση της ώρας μου είπε, δεν μου φταίει σε κάτι το κορίτσι, αλλά το θέμα είναι ότι έφυγα αχυστος.
-Μαριλυν Μονρόε: ωραίο σώμα να το χαρείς, ωραίο κωλαρακι, αλλά υπερβολική προσποίηση με βογγητα βρε αδελφέ, λες και έπαιζε κασσετα. Δυνατό τελείωμα στα 4.
-- -Σισσυ: δυστυχώς, δεν είχε συμμετοχή καλή, λίγο άγαλμα, την σφυροκόπησα αλλά δεν το ευχαριστήθηκα όσο ήλπιζα. Ίσως δεν ταίριαξε η χημεία, ήταν κουρασμένη;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom