Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
Η Καρινα μαγκες μου ειναι ενα πραμα γεια σας! Προσωπο baby face με λευκα δοντια που ετσι κ σου χαμογελασει ελιωσες με τη μια :glasses: Την εβλεπα να τουραρει επαρχια κ απλα περιμενα την ωρα της επιστροφης.Παμε στο κορμι.Το κορμι αυτο ειναι ιδεωδες για μενα! Ψηλη,καμπυλωτη,νταρντανα,κρεβατογεμιστρα ρε παιδι μου! Να μη ξερεις που να πρωτοχουφτωσεις!Και αυτη η κωλαρα στα 4 ωωωωωρε πουστη! Τσιμπουκι με προφυλακτικο ικανοποητικοτατο,γλωσσοφιλα δε παιζουν ουτε καν φιλια! Μια σταση doggy με κοιταγμα στο καθρεφτη αλλα τι να κοιταζω?Αυτη τη προσωπαρα να με κοιταει κ να μου χαμογελαει ή τη κολαρα της με τα tanlines απο το στριγκο? :smiling-face-with-heart-eyes: Στο ζουμι: Η κοπελα ειναι ομορφη για ολα τα γουστα!Το κορμι ισως δεν ειναι για ολους.Το απλο προγραμμα το τιμησε με δωματια γεματα κ αναμονες.Φωτος της μπορειτε να δειτε στο πορταλ
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Η Καρινα μαγκες μου ειναι ενα πραμα γεια σας! Προσωπο baby face με λευκα δοντια που ετσι κ σου χαμογελασει ελιωσες με τη μια :glasses: Την εβλεπα να τουραρει επαρχια κ απλα περιμενα την ωρα της επιστροφης.Παμε στο κορμι.Το κορμι αυτο ειναι ιδεωδες για μενα! Ψηλη,καμπυλωτη,νταρντανα,κρεβατογεμιστρα ρε παιδι μου! Να μη ξερεις που να πρωτοχουφτωσεις!Και αυτη η κωλαρα στα 4 ωωωωωρε πουστη! Τσιμπουκι με προφυλακτικο ικανοποητικοτατο,γλωσσοφιλα δε παιζουν ουτε καν φιλια! Μια σταση doggy με κοιταγμα στο καθρεφτη αλλα τι να κοιταζω?Αυτη τη προσωπαρα να με κοιταει κ να μου χαμογελαει ή τη κολαρα της με τα tanlines απο το στριγκο? :smiling-face-with-heart-eyes: Στο ζουμι: Η κοπελα ειναι ομορφη για ολα τα γουστα!Το κορμι ισως δεν ειναι για ολους.Το απλο προγραμμα το τιμησε με δωματια γεματα κ αναμονες.Φωτος της μπορειτε να δειτε στο πορταλ
Καλή περίπτωση πρέπει να είναι όπως βλέπω από τη περιγραφή.Και τώρα σε αυτή τη τιμή μια χαρά.Θα κοιτάξω μήπως περάσω...
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Σε ποιό studio παίζει η κοπέλα;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Η Καρινα μαγκες μου ειναι ενα πραμα γεια σας! Προσωπο baby face με λευκα δοντια που ετσι κ σου χαμογελασει ελιωσες με τη μια :glasses: Την εβλεπα να τουραρει επαρχια κ απλα περιμενα την ωρα της επιστροφης.Παμε στο κορμι.Το κορμι αυτο ειναι ιδεωδες για μενα! Ψηλη,καμπυλωτη,νταρντανα,κρεβατογεμιστρα ρε παιδι μου! Να μη ξερεις που να πρωτοχουφτωσεις!Και αυτη η κωλαρα στα 4 ωωωωωρε πουστη! Τσιμπουκι με προφυλακτικο ικανοποητικοτατο,γλωσσοφιλα δε παιζουν ουτε καν φιλια! Μια σταση doggy με κοιταγμα στο καθρεφτη αλλα τι να κοιταζω?Αυτη τη προσωπαρα να με κοιταει κ να μου χαμογελαει ή τη κολαρα της με τα tanlines απο το στριγκο? :smiling-face-with-heart-eyes: Στο ζουμι: Η κοπελα ειναι ομορφη για ολα τα γουστα!Το κορμι ισως δεν ειναι για ολους.Το απλο προγραμμα το τιμησε με δωματια γεματα κ αναμονες.Φωτος της μπορειτε να δειτε στο πορταλ
Μου φαινεται θα εχω επαναληπτικη με τη καρινα με εψησες :fuck1:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.062
Πόντοι
4.546
Μελαντίας 50
Αρίνα ή Αριάνα: νεαρό κορίτσι, ψηλό, με ελαφρώς περισσότερες -αλλά ωραίες- καμπύλες από τις φωτογραφίες(όχι πολύ όμως, απλά δεν είναι πετίτ). Χαϊδέματα, ωραία πιπούλα που με έκανε τούρμπο. Έβαλε λίγο τζελ, και με καβάλησε για λιγότερο από λεπτό, αλλά γρήγορα μου ζήτησε dogie...και για να μην λήξει η συνεδρία γρήγορα, της είπα ιεραποστολικό πρώτα. Την απόλαυσα για μερικά λεπτά έτσι, ωραίο το μουνάκι της. Την γύρισα στα 4, που έχω και λίγο κόλλημα με μακριά ξανθά/καστανόξανθα μαλιά, και άρχισα το σφυροκόπημα. Κάπου κάπου μου έλεγε ότι "πρέπει να τελειώνω"..., αλλά φυσικά είχαμε χρόνο, οπότε συνέχιζα την απόλαυση στα κωλομέρια της. Δυστυχώς δεν αφήνει καν χάιδεμα στο κωλοτρυπίδι της(κάτι που σπάνια μου αρνούνται/λένε), δεν μιλάω για δάκτυλα, απλό χάιδεμα για μεγαλύτερη καύλα/χύσιμο. Την έχυσα δυνατά πάντως, ωραίος κώλος για σπρώξιμο, για μια φορά καλά είναι.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Αυτή η Τζένη που βλέπω μια φωτό μόνο στο Πειραιώς 193 ξέρουμε αν ήταν κάπου πριν;
Κάποια πληροφορία;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Τι εγινε ρε παιδια ηρθε η αναπτυξη? Κατι πιπινακια ειδα στο βριλησου-τριγγετα :erection: δοκιμασε κανεις?
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
VIP ωραίος καινούργιος χώρος. Η Αντζελίνα που είναι σήμερα στο πρόγραμμα ξέρει κανείς που αλλού δούλευε είχε άλλο όνομα;
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
λοιπον μαγκες να ενημερωσω για την Ελλη (νεα κοπελα) στην αλυσιδα Πειραιως, Λ. Αθηνων κλπ.
ειχα δει τις φωτογραφιες της και ειχα μπριζωθει φουλ να την παρω.
παω λοιπον στο Πειραιως που δουλευε, βγαινει, την βλεπω και πηγα να πηδηχτω απ το παραθυρο λεμε!
ΤΟ ΜΠΑΖΟ!
μουφα καραμουφα φωτος
φυσικα εφυγα...
το μονο κοινο με τις φωτο ειναι οτι εχει μαυρα μαλλια...
οι μαλακες μας δουλευουν με τις φωτο και χανουμε χρονο και χρημα...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411
VIP ωραίος καινούργιος χώρος. Η Αντζελίνα που είναι σήμερα στο πρόγραμμα ξέρει κανείς που αλλού δούλευε είχε άλλο όνομα;
'Ελενα/Χρύσα που έχει περάσει από Μελαντίας,Κατεχάκη
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
λοιπον μαγκες να ενημερωσω για την Ελλη (νεα κοπελα) στην αλυσιδα Πειραιως, Λ. Αθηνων κλπ.
ειχα δει τις φωτογραφιες της και ειχα μπριζωθει φουλ να την παρω.
παω λοιπον στο Πειραιως που δουλευε, βγαινει, την βλεπω και πηγα να πηδηχτω απ το παραθυρο λεμε!
ΤΟ ΜΠΑΖΟ!
μουφα καραμουφα φωτος
φυσικα εφυγα...
το μονο κοινο με τις φωτο ειναι οτι εχει μαυρα μαλλια...
οι μαλακες μας δουλευουν με τις φωτο και χανουμε χρονο και χρημα...
Εσείς νομίζατε ότι στα στούντιο έχουν ωραιότερα μουνιά από ό,τι στα μπουρδέλα; :2funny:
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
λοιπον μαγκες να ενημερωσω για την Ελλη (νεα κοπελα) στην αλυσιδα Πειραιως, Λ. Αθηνων κλπ.
ειχα δει τις φωτογραφιες της και ειχα μπριζωθει φουλ να την παρω.
παω λοιπον στο Πειραιως που δουλευε, βγαινει, την βλεπω και πηγα να πηδηχτω απ το παραθυρο λεμε!
ΤΟ ΜΠΑΖΟ!
μουφα καραμουφα φωτος
φυσικα εφυγα...
το μονο κοινο με τις φωτο ειναι οτι εχει μαυρα μαλλια...
οι μαλακες μας δουλευουν με τις φωτο και χανουμε χρονο και χρημα...
Και βλέπουμε δύο φωτογραφίες με μια κωλαρα και κοίτα να δεις πως μπορείς να την πατήσεις.
Σωστή ενημέρωση φίλε. :hi:
 

questas13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
167
Κριτικές
5
Like
334
Πόντοι
281

Mgeorge1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
562
Κριτικές
26
Like
1.897
Πόντοι
2.476
Γι αυτη την Leyla απο Caroline, kasandras 3.6, VIP ξέρουμε τίποτα; Δεν βλέπω ούτε κριτηκές ούτε κάποιο σχόλιο...
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.118
Πόντοι
10.411

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Εσείς νομίζατε ότι στα στούντιο έχουν ωραιότερα μουνιά από ό,τι στα μπουρδέλα; :2funny:
Κορωνα-γραμματα το παιζεις να σου βγει καλο μουνι ειτε ειναι μπουρδελο, ειτε στουντιο,call girl περνανε κατα καιρους καλα κομματια αλλα δε καθονται για πολυ..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom