Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
+++Αντζελίνα(+69), Αντέλ: Πολυ γλυκές κοπελίτσες, όμορφα κορμάκια (ειδικά η πρώτη, πετιτ λουκουμακι), τρυφερές και λαχταριστες. Απόλαυση, μου αφέθηκαν.
++Νάντια(+69, αναλ): επίσης πέρασα καλά, ωραίο νεανικό σωματακι.
+Ζιζελ: μελαχρινή, καλό σώμα, δεν διαμαρτυρήθηκε στο σφυροκόπημα, ωραίο τελείωμα με πίπα.
- Έμιλυ: μουναρος να τον χαζεύεις, διάλεξα +69, την απόλαυσα αρκετά και η ίδια το ευχαριστήθηκε, με ιππευσε, ιεραποστολικό, και ενώ έμπαινα στην τελική ευθεία για τελείωμα και την είχα στα 4, σήμανε η λήξη του αγώνα από τα αφεντικά και σηκώθηκε κατευθείαν, διέκοψε. Αυτές είναι οι εντολές, αυστηρή η τήρηση της ώρας μου είπε, δεν μου φταίει σε κάτι το κορίτσι, αλλά το θέμα είναι ότι έφυγα αχυστος.
-Μαριλυν Μονρόε: ωραίο σώμα να το χαρείς, ωραίο κωλαρακι, αλλά υπερβολική προσποίηση με βογγητα βρε αδελφέ, λες και έπαιζε κασσετα. Δυνατό τελείωμα στα 4.
-- -Σισσυ: δυστυχώς, δεν είχε συμμετοχή καλή, λίγο άγαλμα, την σφυροκόπησα αλλά δεν το ευχαριστήθηκα όσο ήλπιζα. Ίσως δεν ταίριαξε η χημεία, ήταν κουρασμένη;
Οκ ωραίος
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
+++Αντζελίνα(+69), Αντέλ: Πολυ γλυκές κοπελίτσες, όμορφα κορμάκια (ειδικά η πρώτη, πετιτ λουκουμακι), τρυφερές και λαχταριστες. Απόλαυση, μου αφέθηκαν.
++Νάντια(+69, αναλ): επίσης πέρασα καλά, ωραίο νεανικό σωματακι.
+Ζιζελ: μελαχρινή, καλό σώμα, δεν διαμαρτυρήθηκε στο σφυροκόπημα, ωραίο τελείωμα με πίπα.
- Έμιλυ: μουναρος να τον χαζεύεις, διάλεξα +69, την απόλαυσα αρκετά και η ίδια το ευχαριστήθηκε, με ιππευσε, ιεραποστολικό, και ενώ έμπαινα στην τελική ευθεία για τελείωμα και την είχα στα 4, σήμανε η λήξη του αγώνα από τα αφεντικά και σηκώθηκε κατευθείαν, διέκοψε. Αυτές είναι οι εντολές, αυστηρή η τήρηση της ώρας μου είπε, δεν μου φταίει σε κάτι το κορίτσι, αλλά το θέμα είναι ότι έφυγα αχυστος.
-Μαριλυν Μονρόε: ωραίο σώμα να το χαρείς, ωραίο κωλαρακι, αλλά υπερβολική προσποίηση με βογγητα βρε αδελφέ, λες και έπαιζε κασσετα. Δυνατό τελείωμα στα 4.
-- -Σισσυ: δυστυχώς, δεν είχε συμμετοχή καλή, λίγο άγαλμα, την σφυροκόπησα αλλά δεν το ευχαριστήθηκα όσο ήλπιζα. Ίσως δεν ταίριαξε η χημεία, ήταν κουρασμένη;
Μια αντιστοιχιση κοπελας/στουντιο θα ηταν τελεια! Οπως κ ναχει η ενημερωση ηταν πολυ καλη :hi:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.055
Πόντοι
4.546
Μια αντιστοιχιση κοπελας/στουντιο θα ηταν τελεια! Οπως κ ναχει η ενημερωση ηταν πολυ καλη :hi:
Μπορώ να αναφέρω που τις συνάντησα ακριβώς(σε ποιο στούντιο), αλλά νομίζω ότι τα στούντιο αυτά ανήκουν όλα στην ίδια αλυσίδα, οπότε οι κοπέλες αλλάζουν συνεχώς και βάρδιες και κατάστημα.

Μπορείς να δεις τις βάρδιες σε εροτικ πόρταλ η και αλλού, αλλά επειδή γίνονται αλλαγές συνεχώς στο πρόγραμμα και για να μην βρεθείς προ εκπληξεως, συνιστώ να δεις τις βάρδιες πριν αποφασίσεις να πας ( η το προηγούμενο βράδυ, αλλά και πάλι κάνα δυο φορές είχαν αλλάξει και μια φορά δεν ήρθε καν η κοπέλα, μου έχει τύχει).

Τα στούντιο που εγώ πήγα από την αλυσίδα είναι: Λεωφόρος Βουλιαγμένης 228(Αμούρ), Ισμήνης 2(Δάφνη, ντελουξ), Κατεχάκη 5(Καρολάιν), Θησέως 35(Καλλιθέα, δεν θυμάμαι όνομα τώρα).
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
Μπορώ να αναφέρω που τις συνάντησα ακριβώς(σε ποιο στούντιο), αλλά νομίζω ότι τα στούντιο αυτά ανήκουν όλα στην ίδια αλυσίδα, οπότε οι κοπέλες αλλάζουν συνεχώς και βάρδιες και κατάστημα.

Μπορείς να δεις τις βάρδιες σε εροτικ πόρταλ η και αλλού, αλλά επειδή γίνονται αλλαγές συνεχώς στο πρόγραμμα και για να μην βρεθείς προ εκπληξεως, συνιστώ να δεις τις βάρδιες πριν αποφασίσεις να πας ( η το προηγούμενο βράδυ, αλλά και πάλι κάνα δυο φορές είχαν αλλάξει και μια φορά δεν ήρθε καν η κοπέλα, μου έχει τύχει).

Τα στούντιο που εγώ πήγα από την αλυσίδα είναι: Λεωφόρος Βουλιαγμένης 228(Αμούρ), Ισμήνης 2(Δάφνη, ντελουξ), Κατεχάκη 5(Καρολάιν), Θησέως 35(Καλλιθέα, δεν θυμάμαι όνομα τώρα).
 

konstantin2015

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2015
Μηνύματα
158
Like
192
Πόντοι
1
η Σοφία από το Κηφισού 60 Πως είναι εμφανισιακα την έχει δει κάποιος?
 

tonisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
21
Like
9
Πόντοι
0
ξερουμε τιποτα??
 

Συνημμένα

  • 111.jpg
    111.jpg
    61 KB · Εμφανίσεις: 73
  • 1112.jpg
    1112.jpg
    80 KB · Εμφανίσεις: 61

tonisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2021
Μηνύματα
21
Like
9
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
+++Αντζελίνα(+69), Αντέλ: Πολυ γλυκές κοπελίτσες, όμορφα κορμάκια (ειδικά η πρώτη, πετιτ λουκουμακι), τρυφερές και λαχταριστες. Απόλαυση, μου αφέθηκαν.
++Νάντια(+69, αναλ): επίσης πέρασα καλά, ωραίο νεανικό σωματακι.
+Ζιζελ: μελαχρινή, καλό σώμα, δεν διαμαρτυρήθηκε στο σφυροκόπημα, ωραίο τελείωμα με πίπα.
- Έμιλυ: μουναρος να τον χαζεύεις, διάλεξα +69, την απόλαυσα αρκετά και η ίδια το ευχαριστήθηκε, με ιππευσε, ιεραποστολικό, και ενώ έμπαινα στην τελική ευθεία για τελείωμα και την είχα στα 4, σήμανε η λήξη του αγώνα από τα αφεντικά και σηκώθηκε κατευθείαν, διέκοψε. Αυτές είναι οι εντολές, αυστηρή η τήρηση της ώρας μου είπε, δεν μου φταίει σε κάτι το κορίτσι, αλλά το θέμα είναι ότι έφυγα αχυστος.
-Μαριλυν Μονρόε: ωραίο σώμα να το χαρείς, ωραίο κωλαρακι, αλλά υπερβολική προσποίηση με βογγητα βρε αδελφέ, λες και έπαιζε κασσετα. Δυνατό τελείωμα στα 4.
-- -Σισσυ: δυστυχώς, δεν είχε συμμετοχή καλή, λίγο άγαλμα, την σφυροκόπησα αλλά δεν το ευχαριστήθηκα όσο ήλπιζα. Ίσως δεν ταίριαξε η χημεία, ήταν κουρασμένη;
Μια χάρα η ενημέρωση σου τύπε, εκτός του ότι όσο έψαξα, δεν βρήκα καμμία με το όνομα Αντέλ η Έμιλυ στο ρόστερ της συγκεκριμένης αλυσίδας, μήπως έγραψες λάθος ονόματα; Τελικά με ποιες πήγες;:think:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Μια χάρα η ενημέρωση σου τύπε, εκτός του ότι όσο έψαξα, δεν βρήκα καμμία με το όνομα Αντέλ η Έμιλυ στο ρόστερ της συγκεκριμένης αλυσίδας, μήπως έγραψες λάθος ονόματα; Τελικά με ποιες πήγες;:think:
Εκ των υστέρων παρατηρώ πως στο προηγούμενο ποστ γράφεις πως πήγες και στο deluxe, οκ νομίζω λύθηκε η απορία μου!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.055
Πόντοι
4.546
Μελαντίας 50
Αλέξια: ωραίο μωρό, πολύ όμορφο και καλό σε αίσθηση σώμα, θετική κοπέλα, ευχάριστη. Ωραία πίπα, καυλωτικό πήδημα ιεραποστολικό, κωλάρα για τρελά γούστα και σφυροκόπημα, με τρέλαναν και τα μακριά ξανθά μαλιά της όπως έπεφταν στα πλαίνά όταν την είχα στα 4(θα ήθελα λιγάκι περισσότερο χάιδεμα στο κωλαρίδι της, σεβόμενος πάντα ότι δεν αφήνει δάχτυλα, αλλά...απολύτως σεβαστή η επιθυμία της κάθε κοπέλας). Πέρασα πολύ όμορφα.

Deluxe
Agatha: όμορφη νεαρή, χαμογελαστή και ευχάριστη. Σώμα υπέροχο να το χαϊδεύεις και να το φιλάς, και ανταποδίδει το μωράκι. Ευχάριστη πίπα, ωραίο καβάλημα το απολαμβάνει, ιεαροποστολικό ποίημα που κόντεψα να χύσω(αλλά ήθελα να την σφυροκοπήσω και λίγο στα 4, κρατήθηκα), τελείωμα στα 4 με αρκετή υπομονή από μέρους της, κοιτώντας το φανταστικό κωλαράκι της, την όμορφη λεπτή μεσούλα της και τα καστανόξανθα μαλάκια της, απίστευτη καύλα(την ευχαρίστησα με χαδάκια και φιλάκια).
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
Καρινα επεστρεψε στουντιο.Δε της βγηκε μαλλον το εσκορτλικι στην επαρχια :jade:
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
3.044
Κριτικές
14
Like
15.817
Πόντοι
3.246
Καρινα.Εσυ μπηκες με Αλεξα? Κ αυτη θελω να δω
Την καρινα την ειχα παρει και γω πιο παλια ευχαριστη κοπελα ειναι πολυ καλη στο σοσιαλ μιλαει καλα αγγλικα απο σεξ μετρια πραγματα, δεν ξερω αν εχει βελτιωθει τωρα, πες μας λιγα λογια για την εμπειρια σου με τη καρινα
Δεν εχω μπει στην αλεξα, αλλα δεν ειδα καλες κριτικες για αυτο μαλλον πηγε στο στουντιο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom