Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

cris1113

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2018
Μηνύματα
34
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπέρα γνωρίζει κανείς αν η Κέιτυ από Deluxe θα ξαναγυρίσει;
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Καλησπέρα μάγκες. Είδα ότι άνοιξε στούντιο bdsm. Έχει προλάβει να πάει κανείς; βασικό ερώτημα. Εκεί πέρα ήμαστε σε ενεργητικό ρόλο εμείς η κοπέλα η και τα δύο; και αν ξέρει κάποιος από τιμές και γενικά τι παίζει
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Συναγωνιστές αυτή εδώ η τύπισσα έχει ψεύτικες φωτογραφίες https://www.athinon318.com/girls/adriana,οι φωτο είναι απο Σουηδή μοντέλα του Instagram και τις ειχαν ξανα-βαλει πέρυσι (καλοκαίρι του 2020) για μια κοπέλα ονοματι Σανελ. Γενικά αυτα τα στούντιο κάνουν μαλακίες τελευταία με τις φωτο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Συναγωνιστές αυτή εδώ η τύπισσα έχει ψεύτικες φωτογραφίες https://www.athinon318.com/girls/adriana,οι φωτο είναι απο Σουηδή μοντέλα του Instagram και τις ειχαν ξανα-βαλει πέρυσι (καλοκαίρι του 2020) για μια κοπέλα ονοματι Σανελ. Γενικά αυτα τα στούντιο κάνουν μαλακίες τελευταία με τις φωτο
Α καλά, πρώτα με την άλλη το μπάζο, τώρα κλέβουν φωτό από μοντέλο του ίνσταγκραμ... Το έχουν τερματίσει εκεί. :jerking2:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.062
Πόντοι
4.546
Εσείς νομίζατε ότι στα στούντιο έχουν ωραιότερα μουνιά από ό,τι στα μπουρδέλα; :2funny:
Σοβαρά τώρα, έχουν τα ίδια πιπινάκια που έχουν τα στούντιο, ακριβώς ίδιας ποιότητος; Αν ναι, τι στο καλό πληρώνουμε τέτοιο καπέλο στην τιμή, απλά για τον καθαρότερο χώρο(που ΝΑΙ, παίζει μεγάλο ρόλο για εμένα) και την απουσία πάκηδων/αφροασιατών;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nipper

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Σοβαρά τώρα, έχουν τα ίδια πιπινάκια που έχουν τα στούντιο, ακριβώς ίδιας ποιότητος; Αν ναι, τι στο καλό πληρώνουμε τέτοιο καπέλο στην τιμή, απλά για τον καθαρότερο χώρο(που ΝΑΙ, παίζει μεγάλο ρόλο για εμένα) και την απουσία πάκηδων/αφροασιατών;
Ακριβώς αυτό. Κατ' εμέ αυτά τα δύο δεν αξίζουν το καπέλο 30 ευρώ στην τιμή.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.062
Πόντοι
4.546
Ακριβώς αυτό. Κατ' εμέ αυτά τα δύο δεν αξίζουν το καπέλο 30 ευρώ στην τιμή.
Δέχομαι την μαρτυρία σου ότι, ΝΑΙ, οι κοπέλες είναι ίδιες και στα δύο, άρα η διαφορά τιμής είναι σε αυτά που αναφέρεις παραπάνω.

Εσένα όμως, ΔΕΝ σε πειράζει/ενοχλεί να περιμένεις με απλυτολαθραίους;(συγχώρεσέ με, το πολίτικαλι κορέκτ δεν το αντέχω).
Η κοπέλα, μπαίνει από το ένα σωμάτιο στο άλλο χωρίς μπάνιο/φρεσκάρισμα; Αντέχεται, βρωμάει, γλυφομούνια/γλυφοκώλια τα ξεχνάς;
Ο κάθε πελάτης, αμπανιάριστος, βρώμικος και ιδρωμένος, τι βρώμα να μαζεύει απάνω της η κάθε κοπέλα;
Ο χρόνος, που λένε ότι είναι μόλις...8 λεπτά, αληθεύει; Τι να πρωτοκάνει κανείς σε 8 λεπτά;(μην ξεχνάς ότι είμαι μόνος μου, και τα θέλω ΟΛΑ όταν πάω στα κορίτσια, και γαμήσι και χαδάκια και φιλάκια, αν και τα δύο τελευταί παίζουν περισσότερο στα μασάζ).
Ο χώρος; Διαβάζω απίστευτα περιστατικά βρωμιάς, μερικές φορές, από συναγωνιστές(κάτι που δεν μου έτυχε ΠΟΤΕ σε στούντιο ή μασάζ).

Χωρίς ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ προσβολής στο πρόσωπό σου, αλλά σου αναφέρω απλά τους δικούς μου προβληματιοσμούς και τις επιθυμίες.
Ερώτηση: αν είχες αρκετά/πολλά χρήματα και μπορούσες να διαλέξεις χωρίς καμία έγνοια, ανάμεσα σε μπουρδέλα, βίζιτες, σίτι τουρς, μασάζ και στούντιο, πάλι θα διάλεγες τα μπουρδέλα; Μπορεί βέβαια και να έχεις λεφτά να κάνεις ότι θες και πάλι να προτιμάς τα μπουρδέλα, για δικούς σου λόγους.

Υ.Γ.: ναι, πήγα και εγώ στα μπουρδέλα, όπως λειτουργούν με τους όρους που καταλαβαίνω, αλλά ήμουν πριν/μέσα στο στρατό, δεν είχα αρκετά χρήματα τότε, ούτε πατέρα να με βοηθήσει οικονομικά.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Το ξεδιάντροπο προμοτάρισμα των δίπλα, μεταμφιεσμένο αδέξια σε ενημέρωση με αντικείμενο τα ''insta girls'' της αλυσίδας Βρ46 κτλ φαίνεται πως αποδίδει. Διαβάζω για ουρές λιγούρηδων σε κάθε βάρδια των εν λόγω υπερπροβεβλημένων κορασίδων. Μα είμαστε τόσο μαλάκες τελικά; Και μετά μας φταίνε οι γυναίκες:confused::confused::confused:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Εσένα όμως, ΔΕΝ σε πειράζει/ενοχλεί να περιμένεις με απλυτολαθραίους;(συγχώρεσέ με, το πολίτικαλι κορέκτ δεν το αντέχω).
Φυσικά και με πειράζει. Γι' αυτό το λόγο ακριβώς πάω μόνο Φυλής (το Μετάξι το έχω κόψει) όπου οι λαθραίοι μπαίνουν στους οίκους και γίνονται δεκτοί πολύ πιο σπάνια.
Η κοπέλα, μπαίνει από το ένα σωμάτιο στο άλλο χωρίς μπάνιο/φρεσκάρισμα; Αντέχεται, βρωμάει, γλυφομούνια/γλυφοκώλια τα ξεχνάς;
Ο κάθε πελάτης, αμπανιάριστος, βρώμικος και ιδρωμένος, τι βρώμα να μαζεύει απάνω της η κάθε κοπέλα;
Ανάλογα με την κοπέλα και το σπιτάκι. Εντάξει δε θα κάνει μπάνιο μετά από κάθε πελάτη, αλλά στα στούντιο κάνουν μετά από όλους μπάνιο δηλαδή; Αλλάζουν μετά από κάθε χρήση τα σεντόνια; Δεν το ξέρω αυτό.
Ο χρόνος, που λένε ότι είναι μόλις...8 λεπτά, αληθεύει; Τι να πρωτοκάνει κανείς σε 8 λεπτά;
Και πάλι ανάλογα με την τσατσά και την πολιτική του οίκου. Έχει τύχει και να καθίσω 15-20 λεπτά μέσα.
(μην ξεχνάς ότι είμαι μόνος μου, και τα θέλω ΟΛΑ όταν πάω στα κορίτσια, και γαμήσι και χαδάκια και φιλάκια, αν και τα δύο τελευταί παίζουν περισσότερο στα μασάζ).
Άλλος ένας λόγος που αποφεύγω τα στούντιο είναι αυτός. Στα στούντιο είναι πολύ πιο τυπικές, μηχανικές και ντίβες οι κοπέλες και συνήθως δεν αφήνουν ούτε φιλιά ούτε αγκαλιές. Και γλειψίματα αν θέλεις να τους κάνεις πληρώνεις +20. Αντίθετα Φυλής μου τα κάνουν όλα αυτά συνήθως στο 20ρικο.
Ο χώρος; Διαβάζω απίστευτα περιστατικά βρωμιάς, μερικές φορές, από συναγωνιστές(κάτι που δεν μου έτυχε ΠΟΤΕ σε στούντιο ή μασάζ).
Πάλι ανάλογα με το σπιτάκι. Το Λιοσίων 73 και τα ψηλά νούμερα της Φωκαίας πχ είναι πεντακάθαρα.
Χωρίς ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ προσβολής στο πρόσωπό σου, αλλά σου αναφέρω απλά τους δικούς μου προβληματιοσμούς και τις επιθυμίες.
Ναι, κανένα πρόβλημα, συζήτηση κάνουμε.
Ερώτηση: αν είχες αρκετά/πολλά χρήματα και μπορούσες να διαλέξεις χωρίς καμία έγνοια, ανάμεσα σε μπουρδέλα, βίζιτες, σίτι τουρς, μασάζ και στούντιο, πάλι θα διάλεγες τα μπουρδέλα; Μπορεί βέβαια και να έχεις λεφτά να κάνεις ότι θες και πάλι να προτιμάς τα μπουρδέλα, για δικούς σου λόγους.
Θα προτιμούσα τα μασάζ γιατί είναι ό,τι πιο VFM υπάρχει. Πληρώνεις 50-60 το μισάωρο όπου μπορείς να γαμάς όλο το χρόνο αυτό και οι κοπέλες συνήθως τα κάνουν όλα (φιλιά, ελεύθερο στοματικό, 69 κλπ). Κι αν σου βγει φόλα, πράγμα σπάνιο, τουλάχιστον κάνεις μασάζ. Αντιθέτως, σε στούντιο και βίζιτα τις περισσότερες φορές έμεινα με την αίσθηση ότι τα λεφτά μου δεν έπιασαν όλα τόπο.

Για να μην παρεξηγηθω, σε καμία περίπτωση δεν υποβαθμίζω την καθαριότητα των στούντιο. Απλά θεωρώ ότι τα +30 (ή +50 συνολικά) που την κοστολογούν είναι too much.
 
Τελευταία τροποποίηση:

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Το ξεδιάντροπο προμοτάρισμα των δίπλα, μεταμφιεσμένο αδέξια σε ενημέρωση με αντικείμενο τα ''insta girls'' της αλυσίδας Βρ46 κτλ φαίνεται πως αποδίδει. Διαβάζω για ουρές λιγούρηδων σε κάθε βάρδια των εν λόγω υπερπροβεβλημένων κορασίδων. Μα είμαστε τόσο μαλάκες τελικά; Και μετά μας φταίνε οι γυναίκες:confused::confused::confused:
Έτσι είναι...Πόσες φορες όμως την έχουμε πατήσει με τις ηλιθιότητες τους
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.062
Πόντοι
4.546
Φυσικά και με πειράζει. Γι' αυτό το λόγο ακριβώς πάω μόνο Φυλής (το Μετάξι το έχω κόψει) όπου οι λαθραίοι μπαίνουν στους οίκους και γίνονται δεκτοί πολύ πιο σπάνια.

Ανάλογα με την κοπέλα και το σπιτάκι. Εντάξει δε θα κάνει μπάνιο μετά από κάθε πελάτη, αλλά στα στούντιο κάνουν μετά από όλους μπάνιο δηλαδή; Αλλάζουν μετά από κάθε χρήση τα σεντόνια; Δεν το ξέρω αυτό.

Και πάλι ανάλογα με την τσατσά και την πολιτική του οίκου. Έχει τύχει και να καθίσω 15-20 λεπτά μέσα.

Άλλος ένας λόγος που αποφεύγω τα στούντιο είναι αυτός. Στα στούντιο είναι πολύ πιο τυπικές, μηχανικές και ντίβες οι κοπέλες και συνήθως δεν αφήνουν ούτε φιλιά ούτε αγκαλιές. Και γλειψίματα αν θέλεις να τους κάνεις πληρώνεις +20. Αντίθετα Φυλής μου τα κάνουν όλα αυτά συνήθως στο 20ρικο.

Πάλι ανάλογα με το σπιτάκι. Το Λιοσίων 73 και τα ψηλά νούμερα της Φωκαίας πχ είναι πεντακάθαρα.

Ναι, κανένα πρόβλημα, συζήτηση κάνουμε.

Θα προτιμούσα τα μασάζ γιατί είναι ό,τι πιο VFM υπάρχει. Πληρώνεις 50-60 το μισάωρο όπου μπορείς να γαμάς όλο το χρόνο αυτό και οι κοπέλες συνήθως τα κάνουν όλα (φιλιά, ελεύθερο στοματικό, 69 κλπ). Κι αν σου βγει φόλα, πράγμα σπάνιο, τουλάχιστον κάνεις μασάζ. Αντιθέτως, σε στούντιο και βίζιτα τις περισσότερες φορές έμεινα με την αίσθηση ότι τα λεφτά μου δεν έπιασαν όλα τόπο.

Για να μην παρεξηγηθω, σε καμία περίπτωση δεν υποβαθμίζω την καθαριότητα των στούντιο. Απλά θεωρώ ότι τα +30 (ή +50 συνολικά) που την κοστολογούν είναι too much.
Μην με παρεξηγείς, δεν έχω εμπειρία από φυλής και πέριξ, οπότε θέλω να μάθω περισσότερα...

Δηλαδή, στην Φυλής και γύρω δρόμους (που ακριβώς, έχει και άλλα μπουρδέλα η περιοχή φαντάζομαι), δεν επιτρέπονται οι λαθραίοι, έχεις να προτείνεις συγκεκριμένους οίκους; Οδούς με συγκεκριμένα;

Τι τιμές παίζουν εκεί; 20€, όπως αναφέρεις; Και συμπεριλαμβάνονται χάδια, φιλάκια και γλυψιματα (αν θέλεις φυσικά);

Όχι, ούτε στα στούντιο νομίζω ότι κάνει κανονικό μπάνιο η κοπέλα, νομίζω ότι απλά πλένουν λίγο την περιοχή με νερό και σαπούνι η αντισηπτικό.
Ούτε τα σεντόνια αλλάζουν κάθε φορά, όπως στα μασατζιδικα.
Ο πελάτης όμως ΠΑΝΤΑ κάνει μπανάκι στα στούντιο και μασάζ, πριν και μετά, οπότε η κάθε κοπέλα είναι σχετικά καθαρότερη.

Υ.γ.: να πω ακόμα ένα πλεονέκτημα των στούντιο, έναντι των μπορδελων αλλά και αρκετών μασάζ: έχουν ιστοσελίδα με φωτογραφίες, και κάποια αναφέρουν ακριβή στοιχεία ηλικιών, βάρους ( για τις χώρες καταγωγής, καλύτερα να μην σχολιάσω).
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.651
Πόντοι
7.636
Μην με παρεξηγείς, δεν έχω εμπειρία από φυλής και πέριξ, οπότε θέλω να μάθω περισσότερα...

Δηλαδή, στην Φυλής και γύρω δρόμους (που ακριβώς, έχει και άλλα μπουρδέλα η περιοχή φαντάζομαι), δεν επιτρέπονται οι λαθραίοι, έχεις να προτείνεις συγκεκριμένους οίκους; Οδούς με συγκεκριμένα;

Τι τιμές παίζουν εκεί; 20€, όπως αναφέρεις; Και συμπεριλαμβάνονται χάδια, φιλάκια και γλυψιματα (αν θέλεις φυσικά);

Όχι, ούτε στα στούντιο νομίζω ότι κάνει κανονικό μπάνιο η κοπέλα, νομίζω ότι απλά πλένουν λίγο την περιοχή με νερό και σαπούνι η αντισηπτικό.
Ούτε τα σεντόνια αλλάζουν κάθε φορά, όπως στα μασατζιδικα.
Ο πελάτης όμως ΠΑΝΤΑ κάνει μπανάκι στα στούντιο και μασάζ, πριν και μετά, οπότε η κάθε κοπέλα είναι σχετικά καθαρότερη.

Υ.γ.: να πω ακόμα ένα πλεονέκτημα των στούντιο, έναντι των μπορδελων αλλά και αρκετών μασάζ: έχουν ιστοσελίδα με φωτογραφίες, και κάποια αναφέρουν ακριβή στοιχεία ηλικιών, βάρους ( για τις χώρες καταγωγής, καλύτερα να μην σχολιάσω).
Για τις χώρες καταγωγής άστο καλύτερα...Τέλος πάντων μεγάλη συζήτηση.Υπαρχουν και στούντιο με καλές υπηρεσίες και χώρους κλπ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Μην με παρεξηγείς, δεν έχω εμπειρία από φυλής και πέριξ, οπότε θέλω να μάθω περισσότερα...

Δηλαδή, στην Φυλής και γύρω δρόμους (που ακριβώς, έχει και άλλα μπουρδέλα η περιοχή φαντάζομαι), δεν επιτρέπονται οι λαθραίοι, έχεις να προτείνεις συγκεκριμένους οίκους; Οδούς με συγκεκριμένα;
Σχεδόν σε όλα άμα μπει κάποιος σκουρόχρωμος, του λένε "only greek". Και Φυλής και στους γύρω δρόμους, όπως Φωκαίας, Διδύμου, Λιοσίων κλπ. Τώρα ακούγονται κατά καιρούς διάφορες φήμες ότι τους λένε "only greek" μπροστά σε Έλληνες για το θεαθήναι και όταν είναι μόνοι τους τους βάζουν μέσα. Προσωπικά δεν έχει τύχει ποτέ να δω από σπόντα κάποιο λαθρό να βγαίνει από δωμάτιο εκεί. Και πηγαίνω αρκετά συχνά. Πιστεύω πολύ σπάνια να δεχτούν κάποιο λαθρό λόγω αναδουλειάς κι αυτό σε τίποτα παρακμιακά, όπως το Φυλής 74, ή απομακρυσμένα όπως το Φυλής 109 κάτω.
Τι τιμές παίζουν εκεί; 20€, όπως αναφέρεις; Και συμπεριλαμβάνονται χάδια, φιλάκια και γλυψιματα (αν θέλεις φυσικά);
Ναι, 20 ευρώ είναι. Ανάλογα με το πρόγραμμα, το οποίο και ανακοινώνουν στο σαλόνι. Σου λένε αν η κοπέλα κάνει ελεύθερο στοματικό, τελειωτικό, πρωκτικό, 69, ελεύθερα πιασίματα κλπ. Μόνο για φιλιά στο στόμα δε σου λένε συνήθως, γιατί οι κοπέλες αν κάνουν, θα κάνουν ανάλογα με τον πελάτη.
Όχι, ούτε στα στούντιο νομίζω ότι κάνει κανονικό μπάνιο η κοπέλα, νομίζω ότι απλά πλένουν λίγο την περιοχή με νερό και σαπούνι η αντισηπτικό.
Ούτε τα σεντόνια αλλάζουν κάθε φορά, όπως στα μασατζιδικα.
Στα λόγια μου έρχεσαι.
Ο πελάτης όμως ΠΑΝΤΑ κάνει μπανάκι στα στούντιο και μασάζ, πριν και μετά, οπότε η κάθε κοπέλα είναι σχετικά καθαρότερη.
Τον πελάτη όμως δεν τον υποχρεώνει κανένας να κάνει μπανάκι. Κάνει άμα θέλει. Επίσης έχε υπόψι σου ότι υπάρχουν κάποια μπουρδέλα με ντουζιέρες, όπως το Λιοσίων 73, το Φυλής 109 πάνω και το Φιλιππίδου 11 πάνω.

Υ.γ.: να πω ακόμα ένα πλεονέκτημα των στούντιο, έναντι των μπορδελων αλλά και αρκετών μασάζ: έχουν ιστοσελίδα με φωτογραφίες, και κάποια αναφέρουν ακριβή στοιχεία ηλικιών, βάρους ( για τις χώρες καταγωγής, καλύτερα να μην σχολιάσω).
Για το πόσο ακριβή είναι μη βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά. Εδώ ανεβάζουν φωτό παραπλανητικές που φαίνεται μόνο κώλος, φωτοσοπαρισμένες ή και ψεύτικες καλή ώρα.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Το ξεδιάντροπο προμοτάρισμα των δίπλα, μεταμφιεσμένο αδέξια σε ενημέρωση με αντικείμενο τα ''insta girls'' της αλυσίδας Βρ46 κτλ φαίνεται πως αποδίδει. Διαβάζω για ουρές λιγούρηδων σε κάθε βάρδια των εν λόγω υπερπροβεβλημένων κορασίδων. Μα είμαστε τόσο μαλάκες τελικά; Και μετά μας φταίνε οι γυναίκες:confused::confused::confused:
Κάποιοι ναί είναι πολύ μαλάκες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.730
Like
14.276
Πόντοι
3.506
Το ξεδιάντροπο προμοτάρισμα των δίπλα, μεταμφιεσμένο αδέξια σε ενημέρωση με αντικείμενο τα ''insta girls'' της αλυσίδας Βρ46 κτλ φαίνεται πως αποδίδει. Διαβάζω για ουρές λιγούρηδων σε κάθε βάρδια των εν λόγω υπερπροβεβλημένων κορασίδων. Μα είμαστε τόσο μαλάκες τελικά; Και μετά μας φταίνε οι γυναίκες:confused::confused::confused:
Πήγε σε άλλο επίπεδο η φάση, πρώτα παρακαλάν την γκόμενα, τώρα της δίνουν και χρήματα :confused: :confused: :confused:
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Επίσης,η αλυσίδα Κηφισού το έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο με το φωτοσοπ πηγα κανα δυο φορες να κοψω κινηση και οι τυπισσες δεν ειχαν πραγματικα καμια σχεση με τις φωτογραφιες για αυτο φιανεται οτι δεν παταει ανθρωπος εκει περα
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Επίσης,η αλυσίδα Κηφισού το έχει φτάσει σε άλλο επίπεδο με το φωτοσοπ πηγα κανα δυο φορες να κοψω κινηση και οι τυπισσες δεν ειχαν πραγματικα καμια σχεση με τις φωτογραφιες για αυτο φιανεται οτι δεν παταει ανθρωπος εκει περα
Μια λατίνα που έχει την έχεις δει;Εγώ σε αυτήν είχα πάει.Δεν ήταν και μεγάλη η διαφορά στο θέμα των φωτό.
Άλλα συμφωνώ μαζί σου οι περισσότερες έτσι είναι.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Μια λατίνα που έχει την έχεις δει;Εγώ σε αυτήν είχα πάει.Δεν ήταν και μεγάλη η διαφορά στο θέμα των φωτό.
Άλλα συμφωνώ μαζί σου οι περισσότερες έτσι είναι.
Την λατίνα δεν την έχω δει από κοντα όχι , αλλα γενικα με τοσο φωτοσοπ που χουν ριξει εγω δεν παω ουτε για βολτα πια εκει δεν εχει νοημα
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Μάγκες τι παίζει με το bdsm ξέρει κανένας στο καινούριο στούντιο;; μη πάμε και μας δέσουνε πουθενά το θέμα είναι εμείς να τα κάνουμε σαυτες?. (χωρίς καμία διάθεση να θίξω παθητικούς εννοείτε ότι αρέσει στο κάθε ένα)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom