Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Νομίζω το έχουν γράψει πολλοί συναγωνιστές ότι ναι μεν μουναρα αλλά μεγαλο παλτό.
Γι αυτό θέλει μαύρο για κάμποσο καιρό για να συνέλθει και να κατεβάσει τον αμανέ.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.062
Πόντοι
4.546
Πέρασμα πάλι απ' τη μουναρα μοντέλα, την Καταλεγια στο Λαπάς και Αμόρε.

Από εμφάνιση σκίζει αλλά εξελίσσεται σε μέγα ρουμανικό παλτό. Στα 7-8 λεπτά της λέω πισωκολλητο και μου λέει πρέπει να φύγει και έμεινα προς στιγμήν κόκκαλο. Της λέω 10 δευτερόλεπτα και τελειώνω και μου κάνε τη χάρη να μην φύγω αχυστος. Πόση ώρα είναι το σεξ λέω; 15λεπτα μου λέει .:jerking:

Φεύγει, βγαίνω απ' το δωμάτιο η τσα2 μίλαγε με έναν ντελιβερά, να ρωτήσω λέω κάτι ,φεύγει ο Ντελ εξαφανίζεται η τσα 2,για να με αποφύγει γιατί κατάλαβε ότι κάτι έπαιξε, και ακούω να λέει στην ίδια ότι κάτι θέλω να ρωτήσω. Δεν κουνήθηκε η πρίγκηπισσα Άφαντες κι οι δυο σηκώνομαι και φεύγω.

Το κλαψα το πενηντάρι.

Τυπικά πράγματα στον αγώνα ,δεν κατέχει και πολλά. Φοβερή μοντελιακή εμφάνιση που όμως έχει αδυνατίσει επικίνδυνα.

Στους διπλά μόνο διθυραμβικά σχόλια περνάνε τον έλεγχο και επίσης στις φωτό ακόμα και το βίντεο που έχουν τα βυζιά της φαίνονται αρκετά μεγαλύτερα απ' ότι είναι στην πραγματικότητα.

Ανεχόρμενο ρουμανικό παλτό με εμφάνιση. Βλέπε και βυζοβικτώρια ανάλογη περίπτωση.
Εγώ πέρασα καλά μαζί της πάντως, και την άγγιζα όπου ήθελα.
Μία φορά την είδα όμως, την χάρηκα, δεν ξέρω αν είναι το ίδιο καλή στις επαναλήψεις.

Ευτυχώς δεν μου έτυχε να φύγω αχυστος με την συγκεκριμένη, μια χαρά την πιτσιλισα..., είναι μεγάλο ξενερωμα κάτι τέτοιο και δυστυχώς ή ευτυχώς, πάντα θυμάσαι εκείνες που σε παράτησαν έτσι αχυστο, είτε σε στούντιο είτε σε μασάζ... που δεν προσπάθησαν καν να στον παίξουν και πίπα για να χύσεις.

Με την Λουίζα που την ευχαριστήθηκα και την άγγιζα/χαιδευα κατά βούληση μπρος/πίσω, άργησα να τελειώσω, αλλά η κοπέλα, σαν σωστή επαγγελματίας, ΔΕΝ σηκώθηκε να φύγει (μου το έκανε η Έμιλυ), αλλά με πίπα, παίξιμο και μπόλικο χούφτωμα από μέρους μου, τελείωσα... και αρκετά κιόλας.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Εγώ πέρασα καλά μαζί της πάντως, και την άγγιζα όπου ήθελα.
Μία φορά την είδα όμως, την χάρηκα, δεν ξέρω αν είναι το ίδιο καλή στις επαναλήψεις.

Ευτυχώς δεν μου έτυχε να φύγω αχυστος με την συγκεκριμένη, μια χαρά την πιτσιλισα..., είναι μεγάλο ξενερωμα κάτι τέτοιο και δυστυχώς ή ευτυχώς, πάντα θυμάσαι εκείνες που σε παράτησαν έτσι αχυστο, είτε σε στούντιο είτε σε μασάζ... που δεν προσπάθησαν καν να στον παίξουν και πίπα για να χύσεις.

Με την Λουίζα που την ευχαριστήθηκα και την άγγιζα/χαιδευα κατά βούληση μπρος/πίσω, άργησα να τελειώσω, αλλά η κοπέλα, σαν σωστή επαγγελματίας, ΔΕΝ σηκώθηκε να φύγει (μου το έκανε η Έμιλυ), αλλά με πίπα, παίξιμο και μπόλικο χούφτωμα από μέρους μου, τελείωσα... και αρκετά κιόλας.
Και με την Πατρινή τη Λίζα πέρναγα καλά στην αρχή, μετά άρχισε να τσινάει, να μου τραβάει το χέρι απ' τα βυζιά ,να βιάζεται...

Άσε που το πρόγραμμα που έλεγε ότι δουλεύει ,τις περισσότερες δεν ίσχυε. Οπότε γούσταρε πήγαινε ,οπότε γούσταρε ερχόταν και... έφευγε στο καπάκι. Ότι να ναι. Γι αυτό έπαιρνα πάντα τηλέφωνο.

Έκοψα για κάμποσο καιρό. Άλλαξα πουτανες. Μετά χάθηκε στη βίζιτα,τώρα στη Θεσσαλονίκη.

Η Καταλεγια η μούνω στην αρχή που ήταν πιο άπειρη ήταν πιο δεκτική . Τώρα που άρχισε να παλιωνει κάπως την είδε και έβαλε παλτό.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Το Κροκεών 6Α , τί κόλπο είναι αυτό; Με ραντεβού είναι;

Επίσης,το ξεχασα,η Καταλεγια βάζει 500 γραμμάρια κρεμα
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.062
Πόντοι
4.546
Και με την Πατρινή τη Λίζα πέρναγα καλά στην αρχή, μετά άρχισε να τσινάει, να μου τραβάει το χέρι απ' τα βυζιά ,να βιάζεται...

Άσε που το πρόγραμμα που έλεγε ότι δουλεύει ,τις περισσότερες δεν ίσχυε. Οπότε γούσταρε πήγαινε ,οπότε γούσταρε ερχόταν και... έφευγε στο καπάκι. Ότι να ναι. Γι αυτό έπαιρνα πάντα τηλέφωνο.

Έκοψα για κάμποσο καιρό. Άλλαξα πουτανες. Μετά χάθηκε στη βίζιτα,τώρα στη Θεσσαλονίκη.

Η Καταλεγια η μούνω στην αρχή που ήταν πιο άπειρη ήταν πιο δεκτική . Τώρα που άρχισε να παλιωνει κάπως την είδε και έβαλε παλτό.
Αυτό με το πρόγραμμα που αναφέρεις, το παρατήρησα και εγώ τελευταία, ότι συμβαίνει όλο και συχνότερα.

Και πριν 2-3 ημέρες και σήμερα, στην ιστοσελίδα έδειχνε ότι δουλεύουν 2 κοπέλες και βρήκα μόνο μια την κάθε φορά (άσε που επειδή μου άρεσαν και οι δύο από την ιστοσελίδα τις προάλλες, σχεδίαζα να πάρω την μια, ένα μικρό διάλειμμα για καφέ απέναντι και μετά την άλλη, χαχα ).

Μάλλον πρέπει να αρχίσω και εγώ να τηλεφωνώ πριν πάω στα μαγαζιά της αλυσίδας.
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Πάλι ψευτίες ανέβασαν οι κεραταδες
Παντως δε θυμαμαι αμα η φαση που θα περιγράψω ειναι απο αυτη την αλυσιδα η καποιο αλλο μαγαζι αλλα φανταζομαι ο λογος ιδιος θα ειναι. Εκτος απο τις περιπτώσεις που μοιαζει η κοπελα με τις φωτος απλά έχει βαλει χρονια πριν φωτός και τη βλεπεις αλλαγμένη τελειως οταν πας.. Τεσπα που λετε σε ενα μαγαζι ετσι φαση φωτός τυπου ληφισου 30 κ 60 που οι ειναι τα στανταρ που βαζουν ακυρες φωτο αλλα ειχα παει τσαρκα περασα με μια που ειχε άκυρες φωτο και της την ειπα με την καλη εννοια διοτι ηταν ομορφη κοπελα γιατι σεν βαζει δικες της φωτο.. Αυτη ισχυρίστηκε πως μενει μονιμα εδω και δε θελει να εκτεθει κλπ.. Νομιζω είναι πειστική απαντηση η τελοςπαντων μια εξηγηση για τις ακυρες φωτος.. Βεβαια ειναι ταλαιπωρία αν δεν την εχεις κοψει καλα τη φωτο να καταλαβεις οτι ειναι μουφα και να πας και να ειναι τελείως παλτο η γκομενα.. Αλλα δε γαμιεται παλια λιώναμε ενα ζευγαρι παππουτσια στις τσαρκες τώρα κοιταμε σα μαλακες τις φώτο.. Προτιμώ την παλια φαση προσωπικα
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στις φωτό διπλανών δείχνουν μια καινούργια την Αλινα στο Κασσάνδρας 3 πάνω που φαίνεται μοντελόμουνο. Την έχει δει κανείς.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Το Κροκεών 6Α , τί κόλπο είναι αυτό; Με ραντεβού είναι;

Επίσης,το ξεχασα,η Καταλεγια βάζει 500 γραμμάρια κρεμα
Με ραντεβού;Δεν παίζει.Περασες από εκεί και σου είπαν μόνο με ραντεβού;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.062
Πόντοι
4.546
Είπα να πάω και σήμερα κάπου. Πάλι το μαγαζί είχε άλλες στην ιστοσελίδα και άλλη στο μαγαζί(όπως και σε άλλο της ίδιας εταιρείας που έλεγα να πάω αρχικά, αλλά την έβγαλαν τελευταία στιγμή - 8 και κάτι. Συμβαίνει πολύ τελευταία και πολύ αργοπορημένη ενημέρωση ή και καθόλου, γιατί;;; Και έλεγα να παίρνω τηλέφωνο πρώτα, παράγινε το κακό τελευταία)

Τέλος πάντων, την Σίσσυ την είδα πριν λίγο καιρό, είπα να περάσω με Μαντώ(έχει τα κιλάκια της, αλλά είπα ότι ποτέ δεν ξέρεις αν δεν δοκιμάσεις, μπορεί να σε εκπλήξει με τις υπηρεσίες, και η έταιρη συναδέλφισσα μου ήταν λίγο κομοδίνο όταν την είχα δει οπότε...).
Κατευθείαν πάει να βάλει προφυλακτικό σε πεσμένο πουλί, ούτε να με αγγίξει να χαμουρευτούμε λίγο γυμνοί... Καλή μου έτσι ΔΕΝ μπορώ, της λέω, πρέπει ΠΡΩΤΑ να σηκωθεί, πριν βάλεις προφυλακτικό! Μην ανησυχείς, ξέρω τι κάνω, το έχω.
Στήθηκε με φάτσα το πουλί και έτοιμη για πίπα σε πεσμένο πουλί ,με φορεμένη καπότα, ο κώλος και το σώμα της από την άλλη πλευρά, δεν μπορούσα ΚΑΝ να την αγγίξω για να καυλώσω.
Μισοσηκώθηκε το πουλί, αλλά δεν με καύλωνε και δεν έκανε το ποαραμικρό να με ανάψει, χωρίς άγγιγμα δεν λειτουργώ, ΑΠΛΑ, οπότε της λέω, ΔΕΝ γίνεται έτσι, στο είπα να ΜΗΝ βάλεις προφυλακτικό χωρίς σηκωμένο πουλί(μέρα παρά μέρα με μουνάρες, δεν μου αρκεί να κοιτάξω και να είναι δίπλα μου η άλλη, έλεος, δεν είμαι στην εφηβεία να μου σηκώνεται με τη ματιά!).
Είσαι δύσκολος, μου λέει..., είμαι δίπλα σου(δίπλα ενοούμε να υπάρχει απόσταση, όχι κολλητά ή απάνω μου, επαφή μηδέν), τι άλλο να κάνω...
Μάλιστα... Ας το λήξουμε, θα ντυθώ της λέω, καληνύχτα. Καληνύχτα.

-50€ και πάμε για άλλα.

Υ..Γ.: δεν γράφω συχνά τόσο αρνητικά, είμαι καλοπροαίρετος, αλλά το σημερινό, δεν μου ξανάτυχε τόσο άσχημα, έστω έχυνα και προσπαθούσε το κορίτσι άλλες φορές.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.266
Κριτικές
18
Like
20.062
Πόντοι
4.546
Ας γράψω κάτι θετικότερο...
Κατεχάκη 5: με την Άννυ πέρασα εκπληκτικά, λίγο καιρό πριν που την συνάντησα, εις διπλούν. Λίγες συναντήσεις ήταν τόσο ωραίες από τα κορίτσια που πλήρωσα που να τις θυμάμαι έντονα(CG, μασάζ, στούντιο), σαν να ήταν η απίστευτη γκόμενά μου που φτιαχτήκαμε ο ένας για τον άλλον. Πάθος απίστευτο από αμφότερους, το σώμα της πολύ "ζεστό" και ωραίο. Χημεία απόλυτη...
Τι να πρωτογράψω... σε αυτή την συνάντηση έζησα πράγματα πρωτοφανή για χώρο στούντιο(θα μου επιτρέψετε να τα κρατήσω για τον εαυτό μου), ίσως να συνέβησαν και σε άλλους παρόμοιες καταστάσεις κάποιες φορές, δεν το αποκλείω... Μπορεί να είναι έτσι ο χαρακτήρας της κοπέλας, πάντως, η συνολική εμπειρία που έζησα μαζί της την πρώτη φορά θα την θυμάμαι(αλλά και την δεύτερη φορά συνέβη, τηρουμένων των αναλογιών... εκεί με περίμενε άλλη έκπληξη).

Υ.Γ.: επεξεργασία
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Είπα να πάω και σήμερα κάπου. Πάλι το μαγαζί είχε άλλες στην ιστοσελίδα και άλλη στο μαγαζί(όπως και σε άλλο της ίδιας εταιρείας που έλεγα να πάω αρχικά, αλλά την έβγαλαν τελευταία στιγμή - 8 και κάτι. Συμβαίνει πολύ τελευταία και πολύ αργοπορημένη ενημέρωση ή και καθόλου, γιατί;;; Και έλεγα να παίρνω τηλέφωνο πρώτα, παράγινε το κακό τελευταία)

Τέλος πάντων, την Σίσσυ την είδα πριν λίγο καιρό, είπα να περάσω με Μαντώ(έχει τα κιλάκια της, αλλά είπα ότι ποτέ δεν ξέρεις αν δεν δοκιμάσεις, μπορεί να σε εκπλήξει με τις υπηρεσίες, και η έταιρη συναδέλφισσα μου ήταν λίγο κομοδίνο όταν την είχα δει οπότε...).
Κατευθείαν πάει να βάλει προφυλακτικό σε πεσμένο πουλί, ούτε να με αγγίξει να χαμουρευτούμε λίγο γυμνοί... Καλή μου έτσι ΔΕΝ μπορώ, της λέω, πρέπει ΠΡΩΤΑ να σηκωθεί, πριν βάλεις προφυλακτικό! Μην ανησυχείς, ξέρω τι κάνω, το έχω.
Στήθηκε με φάτσα το πουλί και έτοιμη για πίπα σε πεσμένο πουλί ,με φορεμένη καπότα, ο κώλος και το σώμα της από την άλλη πλευρά, δεν μπορούσα ΚΑΝ να την αγγίξω για να καυλώσω.
Μισοσηκώθηκε το πουλί, αλλά δεν με καύλωνε και δεν έκανε το ποαραμικρό να με ανάψει, χωρίς άγγιγμα δεν λειτουργώ, ΑΠΛΑ, οπότε της λέω, ΔΕΝ γίνεται έτσι, στο είπα να ΜΗΝ βάλεις προφυλακτικό χωρίς σηκωμένο πουλί(μέρα παρά μέρα με μουνάρες, δεν μου αρκεί να κοιτάξω και να είναι δίπλα μου η άλλη, έλεος, δεν είμαι στην εφηβεία να μου σηκώνεται με τη ματιά!).
Είσαι δύσκολος, μου λέει..., είμαι δίπλα σου(δίπλα ενοούμε να υπάρχει απόσταση, όχι κολλητά ή απάνω μου, επαφή μηδέν), τι άλλο να κάνω...
Μάλιστα... Ας το λήξουμε, θα ντυθώ της λέω, καληνύχτα. Καληνύχτα.

-50€ και πάμε για άλλα.

Υ..Γ.: δεν γράφω συχνά τόσο αρνητικά, είμαι καλοπροαίρετος, αλλά το σημερινό, δεν μου ξανάτυχε τόσο άσχημα, έστω έχυνα και προσπαθούσε το κορίτσι άλλες φορές.

Εδώ τα νεύρα σου τα σπάνε και οι μουναρες όπως η Καταλεγια. Νομίζουν ότι σου κάνουν χάρη και ότι τα 50 φυτρώνουν στα δέντρα. Στους παραδίπλα γράφουν διθυραμβικα σχόλια μόνο για αυτή κι ας είναι παλτό ολκής.

Ενας λιγουρης γράφει ότι αξίζει για ακριβή βίζιτα. Τέτοιες μαλακίες γράφουν οι καληνυχτακηδες για τα παλτά και χαλάνε την πιάτσα,παίρνουν τα μυαλά τους αέρα .

Πόσο μάλλον η μπουρουχα που πέρασες εσύ.

Δεν είμαστε για κασκαντεριλικια τη σήμερον εποχή. Πρέπει να λαμβάνουμε υπ όψιν τι γράφουν και οι άλλοι πριν δώσουμε ένα κίτρινο
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Εδώ τα νεύρα σου τα σπάνε και οι μουναρες όπως η Καταλεγια. Νομίζουν ότι σου κάνουν χάρη και ότι τα 50 φυτρώνουν στα δέντρα. Στους παραδίπλα γράφουν διθυραμβικα σχόλια μόνο για αυτή κι ας είναι παλτό ολκής.

Ενας λιγουρης γράφει ότι αξίζει για ακριβή βίζιτα. Τέτοιες μαλακίες γράφουν οι καληνυχτακηδες για τα παλτά και χαλάνε την πιάτσα,παίρνουν τα μυαλά τους αέρα .

Πόσο μάλλον η μπουρουχα που πέρασες εσύ.

Δεν είμαστε για κασκαντεριλικια τη σήμερον εποχή. Πρέπει να λαμβάνουμε υπ όψιν τι γράφουν και οι άλλοι πριν δώσουμε ένα κίτρινο
Αν ως παραδίπλα αναφέρεσαι στις "κιουρίες" έκει στις σελίδες των κοριτσιών της αλυσίδας που έχει την Κάταλεγια γράφονται συστηματικά ψεύτικα θετικά σχόλια από τον ίδιο προμότορα με διαφορετικά νικνειμ. Βρε ουστ!
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Αν ως παραδίπλα αναφέρεσαι στις "κιουρίες" έκει στις σελίδες των κοριτσιών της αλυσίδας που έχει την Κάταλεγια γράφονται συστηματικά ψεύτικα θετικά σχόλια από τον ίδιο προμότορα με διαφορετικά νικνειμ. Βρε ουστ!
Ακριβώς. Αν γράψεις αρνητικό σχόλιο δεν στο περνάει με τίποτα. Μόνος του τα γράφει ο βοσκός και το σάιτ του τα ίδια χάλια με το σοβιετικό. Ένα τεμπλειτ της προκοπής δεν αξιώθηκαν τόσα χρόνια να βάλουν.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
Αν ως παραδίπλα αναφέρεσαι στις "κιουρίες" έκει στις σελίδες των κοριτσιών της αλυσίδας που έχει την Κάταλεγια γράφονται συστηματικά ψεύτικα θετικά σχόλια από τον ίδιο προμότορα με διαφορετικά νικνειμ. Βρε ουστ!
Με το μπαρδον..... υπαρχει εμπειρος παικτης που κοιταζει τα σχολια στις "Κυριες" ; (ερωτικ πορταλ εχει γινει τωρα)
Ημαρτον....... Μονο για να βλεπεις προγραμματα σε μαγαζια που δεν διαφημιζονται αλλου ειναι το site. Οχι για ενημερωση.
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Με το μπαρδον..... υπαρχει εμπειρος παικτης που κοιταζει τα σχολια στις "Κυριες" ; (ερωτικ πορταλ εχει γινει τωρα)
Ημαρτον....... Μονο για να βλεπεις προγραμματα σε μαγαζια που δεν διαφημιζονται αλλου ειναι το site. Οχι για ενημερωση.
Ναι το ξέρω, απλά τόνισα ότι στα προφίλ της αλυσίδας Κασ6 κτλ αυτό γίνετε πιο συστηματικά σε μορφή μάλιστα σύντομων κριτικών που εκ πρώτης όψεως δεν φαίνονται μούφες.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Η Αλίνα πρώην βίζιτα που δουλεύει τώρα δήθεν στο Κασσάνδρας 3 πάνω μυρίζει μουφα. Στους παραδίπλα το στούντιο δεν έχει τηλέφωνο. Ύποπτο. Μαλλον το πρόγραμμα είναι ψεύτικο. Έχεις πάει κανεις από κει να δει από κοντά;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom