Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Κανονικά πρέπει να έχει ρολόι τοίχου στο δώματιο αλλά δεν τους συμφέρει. Και αυτές τις άθλιες τσατσογριες ,πριν μπεις σου γλύφουν τον κωλο κανονικά ,όταν βγεις γίνονται ξαφνικά ξινές ακόμα και επιθετικές κάποιες φορές.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Για στούντιο: νομίζω, πιο αξιόπιστα οι κοπέλες που έχουν καθαρή φωτογραφία προσώπου και σώματος, φυσικά, ώστε να περιορίζονται οι δυσάρεστες εκπλήξεις.
Την φόλα δεν μπορείς να γνωρίζεις όμως, εκτός και υπάρχει εμπειρία συναγωνιστή.

Και οι ανεξάρτητες σε δικό τους χώρο, ίσως να αξίζει, στα 50-60€ , για αντίστοιχο πρόγραμμα με στούντιο εννοώ. Θα αρχίσω να ψάχνομαι περισσότερο στον χώρο αυτό (συνήθως, έπαιρνα στο σπίτι, cg , μασάζ και ανεξάρτητες). Αλλιώς, για καλύτερο συνολικά, μασατζιδικα.

Τα χρήματα που ζητάνε τα cg, δεν νομίζω ότι πλέον δικαιολογούνται επ ουδενί. Πολλές φολες, και με μέσου όρου σωματότυπους. Τα χρήματα για outcall, θα έπρεπε να είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΜΙΣΆ της χρέωσης ανά ώρα, 70 ή 80€, τα 100€ είναι κοροϊδία.
Την τιμή την καθόριζει η ζήτηση ,όσο υπάρχουν άτομα που καίνε ποσά για τις μπουρουχες μόνο στις βίζιτες ,επειδή δεν έχουν μέτρο σύγκρισης με μπουρδέλα και στούντιο, η τιμή θα παραμένει αυξημένη .

Πρόκειται περί κοροϊδίας. Πολλές φορές οι ίδιες που παίρνουν 150 δουλεύουν και στούντιο στο 50άρι.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Μην πηγαίνετε σε στούντιο, είναι πολύ απλό. Με τα ίδια λεφτά στα μασατζίδικα κάνεις τα πάντα + μασάζ. Δεν καταλαβαίνω γιατί να δίνει κανείς 50 ευρώ για ένα αποστειρωμένο πρόγραμμα 10λέπτου με μέτριας εμφάνισης πολλές φορές.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Για στούντιο: νομίζω, πιο αξιόπιστα οι κοπέλες που έχουν καθαρή φωτογραφία προσώπου και σώματος, φυσικά, ώστε να περιορίζονται οι δυσάρεστες εκπλήξεις.
Την φόλα δεν μπορείς να γνωρίζεις όμως, εκτός και υπάρχει εμπειρία συναγωνιστή.

Και οι ανεξάρτητες σε δικό τους χώρο, ίσως να αξίζει, στα 50-60€ , για αντίστοιχο πρόγραμμα με στούντιο εννοώ. Θα αρχίσω να ψάχνομαι περισσότερο στον χώρο αυτό (συνήθως, έπαιρνα στο σπίτι, cg , μασάζ και ανεξάρτητες). Αλλιώς, για καλύτερο συνολικά, μασατζιδικα.

Τα χρήματα που ζητάνε τα cg, δεν νομίζω ότι πλέον δικαιολογούνται επ ουδενί. Πολλές φολες, και με μέσου όρου σωματότυπους. Τα χρήματα για outcall, θα έπρεπε να είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΜΙΣΆ της χρέωσης ανά ώρα, 70 ή 80€, τα 100€ είναι κοροϊδία.
Την τιμή την καθόριζει η προσφορά και η ζήτηση ,όσο υπάρχουν άτομα που καίνε ποσά για τις μπουρουχες μόνο στις βίζιτες ,επειδή δεν έχουν μέτρο σύγκρισης με μπουρδέλα και στούντιο, η τιμή θα παραμένει αυξημένη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μην πηγαίνετε σε στούντιο, είναι πολύ απλό. Με τα ίδια λεφτά στα μασατζίδικα κάνεις τα πάντα + μασάζ. Δεν καταλαβαίνω γιατί να δίνει κανείς 50 ευρώ για ένα αποστειρωμένο πρόγραμμα 10λέπτου με μέτριας εμφάνισης πολλές φορές.
Το μασατζίδικο δεν είναι στα 80;
 

Καντηλανάφτης

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.165
Κριτικές
38
Like
4.710
Πόντοι
5.646
Τη φόλα τη φάγαμε ,με την Καταλεγια στο 7λεπτο. Καμία δεν νομίζω πλέον ν σ αφήνει 20. Κοιτάνε όλες να χύσεις στο 2 λεπτό αφού τον βάλεις μέσα. 1 λεπτό η πίπα,2 για μπει στο δωμάτιο και να ξάπλωσει. Ψεκαστε σκουπίστε, τελειώσατε. Για ένα ολόκληρο κίτρινο. Πολλά λεφτά πλέον για ξεπετες.

Καλά ποτέ πρόλαβε να σε ξεπεράσει; 7 λεπτά; Ρε τις μπαγασιτσες. Τεσπά μακριά από ξεπετες
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
50-60 το μισάωρο είναι. Ενώ στα στούντιο 50 το υπεραπλό για 15 λεπτά, 70 αν θέλεις και 69.
Για να μην επαναλαμβάνω τα ίδια μπες στην ενημέρωση για στούντιο να δεις τί φόλα έφαγα.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Άκυρο. Μπέρδεψα τα νηματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και τα μπούτια μου
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Καταλεγια ξαναπήγα ,αυτή τη φορά είχε όρεξη. Την πατησα όμως πάλι γιατί είχα πολλές κάβλες και 5νθημερο αγαμίας και έχυσα γρήγορα. Μες την τρελή χαρά ήταν απ' το γρήγορο τελείωμα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.262
Κριτικές
18
Like
20.055
Πόντοι
4.546
Καταλεγια ξαναπήγα ,αυτή τη φορά είχε όρεξη. Την πατησα όμως πάλι γιατί είχα πολλές κάβλες και 5νθημερο αγαμίας και έχυσα γρήγορα. Μες την τρελή χαρά ήταν απ' το γρήγορο τελείωμα.
Από περιέργεια: γιατί ξαναπήγες, ενώ δεν έμεινες ευχαριστημένος την πρώτη φορά; Εκτός και αν σου αρέσει τόσο πολύ το κορίτσι, πάω πάσο, δικαίωμά σου.

Και σε εμένα προσπάθησε για ξεπέτα, αλλά δεν της πέρασε, κάναμε 3 στάσεις από μερικά λεπτά την κάθε μία, εκτός από το αρχικό 69: την έβαλα πρώτα για ιππασία, μετά για ιεραποστολικό(ενώ ήθελε κατευθείαν στα 4), και στο τέλος στα 4 (ευτυχώς αφήνει χάιδεμα, αλλιώς αργώ περισσότερο γενικά). Είναι όμορφο κορίτσι και νέα ακόμη.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Από περιέργεια: γιατί ξαναπήγες, ενώ δεν έμεινες ευχαριστημένος την πρώτη φορά; Εκτός και αν σου αρέσει τόσο πολύ το κορίτσι, πάω πάσο, δικαίωμά σου.

Και σε εμένα προσπάθησε για ξεπέτα, αλλά δεν της πέρασε, κάναμε 3 στάσεις από μερικά λεπτά την κάθε μία, εκτός από το αρχικό 69: την έβαλα πρώτα για ιππασία, μετά για ιεραποστολικό(ενώ ήθελε κατευθείαν στα 4), και στο τέλος στα 4 (ευτυχώς αφήνει χάιδεμα, αλλιώς αργώ περισσότερο γενικά). Είναι όμορφο κορίτσι και νέα ακόμη.
Γιατί τις άλλες φορές που είχα πάει την είχα καταγαμήσει
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
238
Like
112
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις πως μπαίνουμε στο Κασσάνδρας 8 ??
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Βασικά έχει τίποτα αξιολογο;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Μήπως είναι το bdsm studio αυτό;Που άνοιξε τώρα πριν κάτι μέρες;

Το δεξι ειναι bdsm για ξυλο, μαστιγωματα, λαγνειες, και φετιχ! Το αριστερο παραμενει στουντιο!
Αναφερομαι στα στουντιο των κασσανδρας 8γ φιλε , οχι 8 σκετο
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Το δεξι ειναι bdsm για ξυλο, μαστιγωματα, λαγνειες, και φετιχ! Το αριστερο παραμενει στουντιο!
Αναφερομαι στα στουντιο των κασσανδρας 8γ φιλε , οχι 8 σκετο
Οκ δεν τα έχω επισκεφτεί τα συγκεκριμένα
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Το δεξι ειναι bdsm για ξυλο, μαστιγωματα, λαγνειες, και φετιχ! Το αριστερο παραμενει στουντιο!
Αναφερομαι στα στουντιο των κασσανδρας 8γ φιλε , οχι 8 σκετο
Εννοείς να το ρίχνουμε εμείς το ξύλο η να το τρώμε;; Μη πάω καί μας φορέσουν καμία ? (χωρίς καμία διάθεση επιθετική η ειρωνική προς τους παθητικούς φίλους μας)
Και αν ξέρεις από τιμές.
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Εννοείς να το ρίχνουμε εμείς το ξύλο η να το τρώμε;; Μη πάω καί μας φορέσουν καμία ? (χωρίς καμία διάθεση επιθετική η ειρωνική προς τους παθητικούς φίλους μας)
Και αν ξέρεις από τιμές.
Απο αυτα που ξερω τα λιγα ειναι οτι τρως ξυλο κανονικα, :2funny: :2funny: δεν εχει σεξ το μενου, ουτε ειναι γυμνη η αφεντρα,:2funny::2funny:, εγω δεν τα γουσταρω αυτα παντως, να σου πω την αληθεια! Ο καθενας οτι προτιμαει! Τιμες ειναι ιδιες με τα στουντιο που ρωτησα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom