Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αληθεια πηγε κανεις σιμον στην ιππωνακτος?εντυπωσεις?εν τω μεταξυ για οσους θελουν στεφανια απο θησεως 365(την μιλφειγ ρωσιδα εννοω) :2funny: :2funny: ειναι πεμπτες πρωινα και παρασκευη-κυριακη απογευματα-βραδυα!

Στεφάνια; :cool2:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

τί θες εντυπωσεις απο το μιλφειγ αυτο?κοιτα....για την ηλικια της ειναι μια χαρα,ερεθιστικη θα μπορουσα να πω...αλλα θελει αρκετα σταξιματα για να σου αποδοσει...εγω την εχω παρει 5,6 φορες και μου απεδωσε απο την 3η φορα και μετα!οποτε δεν θα στη συνιστουσα..εκτος αν εχεις αδυναμια στα ρωσικα μιλφειγ! :P :P :P :P :P :P :P :cheesy: :cheesy:
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
πολλες κοπελες δεν γουσταρουν να ακουγεται το ονομα τους σε διαδικτυα κλπ....οχι γιατι φοβουνται για μπατσους κλπ(με εξαιρεση καποιες μασαζοκοπελες) αλλα γιατι οταν το ακουνε αρχικα ξαφνιαζονται,αηδιαζουν επειτα διοτι παρολο που ειναι πουτανες, μεσα τους υπαρχει και αξιοπρεπεια....βεβαια δεν μπορει να αναρριχηθει αυτη η αξιοπρεπεια πανω απο το επαγγελμα τους οποτε οι περισσοτερες εξ αυτων μετα απο ενα διαστημα(π.χ. σονια,νταρια κλπ..) το βλεπουν με τελειως διαφορετικο ματι διοτι αντιλαμβανονται οτι ετσι κερδιζουν συνεχως νεους πελατες και πολυ περισσοτερα γκαφρα...για φανταστειτε να μην ειχε γινει ολος αυτος ο ντορος για την σονια απο το σαιτ!ο τζιρος θα ειχε πεσει τουλαχιστον 20-30% κατω αν δεν κανω λαθος!υπαρχουν ομως και λιγες ακομη που συνεχιζουν να μην γουσταρουν καθολου την αναφορα του ονοματος του σε κανενα σαιτ!θα μου πειτε...μηπως και τα ονοματα που ξερουμε ειναι τα πραγματικα τους?

Πολύ σωστή η προσέγγιση σου φίλε vaso.συμφωνώ και επαυξάνω. εμείς τιμάμε τα συγκεκριμένα κορίτσια, δεν τα υποτιμάμε.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
τί θες εντυπωσεις απο το μιλφειγ αυτο?κοιτα....για την ηλικια της ειναι μια χαρα,ερεθιστικη θα μπορουσα να πω...αλλα θελει αρκετα σταξιματα για να σου αποδοσει...εγω την εχω παρει 5,6 φορες και μου απεδωσε απο την 3η φορα και μετα!οποτε δεν θα στη συνιστουσα..εκτος αν εχεις αδυναμια στα ρωσικα μιλφειγ! :P :P :P :P :P :P :P :cheesy: :cheesy:

Μια φορά, στο εν λόγω, είχα πετύχει ένα Ελληνικό, αρκούντως έκφυλο...μου διαφεύγει το όνομα,  είπε πως δεν ήταν στο τακτικό ρόστερ του καταστήματος, απλά πετάγεται μερικές φορές και εξυπηρετεί...
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Σας βγάζω το καπέλο...!!!!!!

(Οντως παιδιά η Σαμπρήνα είναι δυναμήτης,και πολύ φιλότημη σε αυτό που κάνει....εχω λόγο που το λέω...!!)
 

Επισκέπτης
να διευκρινισω οτι ι βολτα ειναι ι μεταμεσονιχτια βαρδια !μετα τισ 12 το βραδυ διλαδη!!
 

fox40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Pitsilistis πολύ καλή η ενημέρωση σου αλλά είναι εκτός τόπου.Υπάρχει ανάλογο θρεντ ''ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα''
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Hi Guys!! που λέτε καβλιαριδες στη Δροσοπούλου 97 έχει τα πιο εκπαιδευμένα μωρα της πιάτσας!! όλα είναι μέχρι το πολύ 27 χρονών και όλα γλυφουν μπάλλες με περισσή τέχνη και αυταπάρνιση!  :cheesy:

έχω πηδήξει τη Σαντρα , Αλεξάντρα (πιο παλιες), Αντζελα, και Λάουρα και ομολογό πως απόλες μου έμεινε μια γλυκιά ανάμνηση!!
ήθελα να πηδήξω και την τσατσα η οποία δεν ειναι μεγάλη (40) αλλά και είναι γλυκίτατη! τώρα πρωι θα βρείτε τη Νίκη η οποια δεν έχει τεσταριστεί αλλά ακουω καλα λόγια και το βράδυ μετά τις 9 την ʼντζελα που είναιι γκάβλα! το θέμα είναι να σας αρέσει εμφανισιακά όποια κοπέλα πετύχετε... αν ναι μην σκεφτήτε λεπτό!!!
η Λάουρα είναι προτεινόμενη (το γουστάρει το καβλί) αλλά η Αλεξάντρα είναι η αγαπημένη (ψηλή κορμάρα αξιόλογο βυζι) αλλά τώρα λεει δουλευει αλλού ... αν καποιος ξέρει σφυράει!!!

καλό βόλι !!! :dancing:
H Αλεξάνδρα που ψάχνεις φίλε μου είναι πρωινή βάρδια στην Κεφαλληνίας 75 (τουλάχιστον μεχρι πριν 5 μέρες)
 

Επισκέπτης
καυλιαριδες οντος ι σαμπρινα ειναι πολι καλι στο αθλιμα!!!ειναι μαστορας και στα τσιμπουκια κατσορας!!!!!καυλιαρα !!!τις αρεσει το πιτσιλισμα!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
λοιπον για να ενημερωθουμε λιγο και για τα στουντιο......

1)Ιππωνακτος:Antrianna
2)Φραντζη 47:Αγαπη(μεχρι τις 00.00) και Βαλερια(00.00-06.00)
3)Λεμπεση :Sandra
4)Tριγγετα :Xριστινα
5)Ισμηνης:Ισαβελλα

Αν ξερει κανεις ποιες δουλευουν στην βουρβαχη,στην καρεα,στην αριστοτελους,στην θησεως 35,365 και θαρυππου ενημερωσαμε τα νοτια προαστεια αποψε!αν ξερει κανεις το νεο τηλεφωνο της βουρβαχη ας μου το περασει ενα πμ γιατι το παλιο λεει "δεν αντιστοιχει σε συνδρομητη του ΟΤΕ"...αυτο που εχω εγω ληγει σε 54.Επισης αν εχει καποιος τα τηλεφωνα της αριστοτελους και της θησεως 35 παρακαλω να μου τα στειλει και αυτα με πμ!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
-επισης Δροσοπουλου 95 μεχρι τις 23.00 ΛΑΟΥΡΑ και μετα μεχρι 05.00 ΑΛΙΝΑ
-Βουλιαγμενης 68:Νταρια μεχρι τις 00.00(προσωπικη εμπειρια απο το εν λογω στουντιο πολυ κακη)
-Σολωμου 32:Marina,antzela πανω,κατω γιουλη,ανατολη!(οχι σημερα,γενικα αυτες οι κοπελες δουλευουν)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
μολις γυρισα απο στεφανια στην θησεως 365!δυστυχως σημερα δεν μου αρεσε καθολου,ηθελε να με ξεπεταξει στα γρηγορα.Να φανταστειτε ουτε μαλακια δεν δεχοταν να μου τραβηξει!απιστευτο και ομως ελληνικο!ουστ και παλι ουστ!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
μολις γυρισα απο στεφανια στην θησεως 365!δυστυχως σημερα δεν μου αρεσε καθολου,ηθελε να με ξεπεταξει στα γρηγορα.Να φανταστειτε ουτε μαλακια δεν δεχοταν να μου τραβηξει!απιστευτο και ομως ελληνικο!ουστ και παλι ουστ!

λάθος να πηγαίνεις Στεφανία την Κυριακή!
Το στούντιο αυτό έχει πάρα πολυ κόσμο τις Κυριακές...με τα γνωστά αποτελέσματα!
Για αυτό λεω εγώ ξανά και ξανά Σόνια και πάλι Σόνια αν δεν θέλεις να κλαις το 50αρι
 

quattro

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2006
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
169
Πόντοι
0
Απογευματινή βόλτα από Κωνσταντινουπόλεως 61, ενδιαφέρον στούντιο με πάροχο υπηρεσιών την ξανθιά MILF Ρωσσίδα Χριστίνα. Ευπαρουσίαστη, ψηλή, αδύνατη, σιλικονάτα βυζιά με ρώγα-στιλέτο, εξαιρετικά ευγενική και φιλική. Συνιστάται για τους λάτρεις του είδους.

Τα δωμάτια διακοσμημένα με άποψη, ντούς και πεντακάθαρα (όπως μού είπε η κοπέλα και διαπίστωσα, αλλάζουν τα σεντόνια μετά από κάθε πελάτη). Υπηρεσίες GFE με άνεση χρόνου, πολύ καλή πίπα με γλύψιμο αρχιδιών. Συνολικά καλή εμπειρία για 50 ευρώ.

Cult πινελιά ο αυτοσχέδιος χώρος αναμονής με πλαστική καρέκλα και τασάκι έξω από την πόρτα του στούντιο, δεδομένου ότι σημερα τουλάχιστον η κοπέλα δούλευε άνευ τσατσάς  :grin:
 

Επισκέπτης
μολις γυρισα απο φρατζη οπου πηρα την βαλερια!τα λογια περιττα!!σας εχω το εβδομαδιαιο προγραμμα της φρατζη!!ΔΕΥΤΕΡΑ αγαπη-νταρια-αγαπη!ΤΡΙΤΗ ανετα-αγαπη-αγαπη!ΤΕΤΑΡΤΗ νταρια-βαλερια-ευα!ΠΕΜΠΤΗ ρενατα-ρενατα-αλεξανδρα!ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ευα-αγαπη-βαλερια!ΣΑΒΒΑΤΟ στελλα-ευα-ευα!ΚΥΡΙΑΚΗ ανετα-αγαπη-ρενατα!!αυτα απο μενα...
 

Επισκέπτης
η νταρια καινουργια!!οποιοι γουσταρουν γυναικες με γυαλακια ας πανε!!ειναι 22 χρονων!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom