Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
εισαι και ο πρωτος thanks!!!!!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Αχαρνών 106  τώρα Μάγδα

Αχαρνών 85 μια Αντζέλα ξανθία ,.,, κατέθεσα 40? , ξανθό , ψηλό , φιλικό , με μπότες ασπρές μέχρι το γόνατο , αυτές με φτιάξανε και μπήκα πολύ καλή deep πίπα , αλλαγές στάσεων ,,, not bad at all ,,

αααα και προχτές Ρενάτα , δυναμήτης όπως λέει και ο φίλτατος hellover

Εμένα με γράψανε η τσατσάδες και δεν ενημέρωσαν για απογευματινή βάρδια ,,, μου είπαν οτι αλλάζουν συνεχώς οι κοπέλες (κάτι μας είπαν)

ρε παιδιά έχω πετυχει στο 106 που από τότε που το έβαλε 30? το τιμάω  και έχω πάρει ,, Σάσα (2) , Σάρα , Μάγδα και απεγνώσμένα ψάχνω Μιλένα που ακούω από όλους σας  και δεν την πετυχαίνω ποτέ , ξερεί κανείς τα ωράρια της ,,  βοηθήστε με ....
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους. Ενημέρωση.Σήμερα απόγευμα σε Φρατζή 47 μετά τις 18.00 δουλεύει η γνωστή σε όλους Αγάπη.Καλό βόλι σε όποιους πάνε. 
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αυριο βραδυ στην ιππωνακτος η σιμον η μελαψη!γνωστη απο τριγγετα,ιπποκρατους!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Το Βριλησου 60 ανοιξε-σημερα-με Αλεξανδρα.Περι ωρα 19.30' η επισκεψη, προκειται για Ρωσιδα, με πολυ καλα Ελληνικα, ψηλη, μακρια μαυρα ισια μαλλια, καλο βυζο (2-3) και κωλο, με Ε 50 τα κλασσικα,με Ε 70 69 και μασαζ, ΔΕΝ δινει κουλουρι.Καλη για μια φορα.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το Βριλησου 60 ανοιξε-σημερα-με Αλεξανδρα.Περι ωρα 19.30' η επισκεψη, προκειται για Ρωσιδα, με πολυ καλα Ελληνικα, ψηλη, μακρια μαυρα ισια μαλλια, καλο βυζο (2-3) και κωλο, με Ε 50 τα κλασσικα,με Ε 70 69 και μασαζ, ΔΕΝ δινει κουλουρι.Καλη για μια φορα.

τί ειναι το κουλουρι? αυτο που πουλανε στην φιλελληνων μαζι με καστανα?που κανει 0,50 λεπτα?αν ειναι αυτο καλο ειναι δηλ. αν μας εχει κοψει η πεινα να μπαινουμε μεσα και να περνουμε κανενα!ε?αυτο ειναι? ή κατι αλλο?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
τί ειναι το κουλουρι? αυτο που πουλανε στην φιλελληνων μαζι με καστανα?που κανει 0,50 λεπτα?αν ειναι αυτο καλο ειναι δηλ. αν μας εχει κοψει η πεινα να μπαινουμε μεσα και να περνουμε κανενα!ε?αυτο ειναι? ή κατι αλλο?
τσ τσ τσ !!!! κ(ο)λουρι μαλλον θα επρεπε να γραψω
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Χαιρετώ τους φίλους συμμετέχοντες στο φόρουμ και θα καταθέσω μερικά σχόλια ως καινούριος στην παρέα.

Βριλησσού 36¨
Μόνο Κορίνα, πολύ καλή έχουμε γίνει και φίλοι, εγγύηση όταν είσαι στα πολύ κάτω σου
Βριλησσού 57
Γενικά χαμηλό επίπεδο και πεταμένα λεφτά...
Δροσοπούλου 97
Πολύ φιλόξενο στούντιο. Εχω δεί Γιαννα ξεψάρωτη, αλλά τρομερή στο ρούφηγμα, πολύ καλή συμμετοχή στο κρεβάτι η ρωσίδα η Αντζελα, αλλά αδύνατη για τα δικά μου γούστα
Λ.Καραγιάννη 35
Μεγάλη απογοήτευση η Σόνια, παρά τα όσα είχα διαβάσει στο φόρουμ, σιλικονάτο στήθος και μέτρια συμμετοχή.
Τριγγέτα 3
Καλό κορμί αλλά πολύ φορτσάτη η γερμανίδα Χριστίνα, σχετικά καλή η Στέλλα, αλλά θέλω να δοκιμάσω Ισαβέλα. Ξέρει κανείς ημέρες που παίζει εκεί η σε άλλο στούντιο;

Και τέλος επιβεβαιώνονται τα ωράρια της πέρίφημης πλέον Μιλάνας στην Αριστοτέλους 6 (Συγγρού); Παίζει αύριο πρωι; Είναι εμπειρία που δεν πρέπει να χαθεί;
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου, το περασμένο Σάββατο μου είχε πει πως θα είναι κάθε Σάββατο πρωί. Τώρα τι να σου πω, τα αλλάζουνε συνέχεια. Πάντως θα την επισκεφτώ πουρνό-πουρνό.
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Ευχαριστώ πολύ φίλε admiralxxx για την άμεση απάντηση. Αν έχεις χρόνο και μπορείς ρίξε αύριο ενημέρωση. :)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χαιρετώ τους φίλους συμμετέχοντες στο φόρουμ και θα καταθέσω μερικά σχόλια ως καινούριος στην παρέα.

Βριλησσού 36¨
Μόνο Κορίνα, πολύ καλή έχουμε γίνει και φίλοι, εγγύηση όταν είσαι στα πολύ κάτω σου
Βριλησσού 57
Γενικά χαμηλό επίπεδο και πεταμένα λεφτά...
Δροσοπούλου 97
Πολύ φιλόξενο στούντιο. Εχω δεί Γιαννα ξεψάρωτη, αλλά τρομερή στο ρούφηγμα, πολύ καλή συμμετοχή στο κρεβάτι η ρωσίδα η Αντζελα, αλλά αδύνατη για τα δικά μου γούστα
Λ.Καραγιάννη 35
Μεγάλη απογοήτευση η Σόνια, παρά τα όσα είχα διαβάσει στο φόρουμ, σιλικονάτο στήθος και μέτρια συμμετοχή.
Τριγγέτα 3
Καλό κορμί αλλά πολύ φορτσάτη η γερμανίδα Χριστίνα, σχετικά καλή η Στέλλα, αλλά θέλω να δοκιμάσω Ισαβέλα. Ξέρει κανείς ημέρες που παίζει εκεί η σε άλλο στούντιο;

Και τέλος επιβεβαιώνονται τα ωράρια της πέρίφημης πλέον Μιλάνας στην Αριστοτέλους 6 (Συγγρού); Παίζει αύριο πρωι; Είναι εμπειρία που δεν πρέπει να χαθεί;

ευγε νεε μου!να παιδια προς μιμηση.......ακολουθηστε τον και οι αλλοι μπας και παρει την ανηφορα η ενημερωση!
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
:) :) :) thank u φιλε vaso. H ενημέρωση ειναι πολυ σημαντικό θέμα και πρέπει ολοι να συμβάλλουμε με ποσταρίσματα
 

Επισκέπτης
φτιαξε με καυλιαρετζο skido!!!!πρεπει οποςδιποτε να πιτσιλισουμε!!!!
 

Επισκέπτης
Είπα σήμερα μιας και βρέθηκα Καλλιθέα να πάω σε ένα στούντιο που είχα ξαναπάει ( ΘΗΣΕΩΣ 365).
Έχασα το χρόνο μου αφού είδα ότι παρόλο που είχε ανακαινιστεί , είχαν ξεχάσει να ανακαινίσουν και το προσωπικό αφού η 45+ πουτάνα δεν νομίζω ότι άξιζε τα 50 ευρώ για το πλήρες πρόγραμμα.
Απογοητεύτηκα γιατί κάποτε είχα πετύχει ένα κουκλάκι μελαχροινό , χυμώδες με πράσινα μάτια .
Ξέρει κανείς αν υπάρχει ακόμα εκεί; Όνομα δεν θυμάμαι .
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Περασα σημερα απο Ιπποκρατους 144. Δουλευε η Ισαμπελα(σταθερη αξια κατα τη γνωμη μου) και φυσικα την τιμησα..........................................................................
Πηρα το προγραμμα των 100 (κωλαρακι) και το απολαυσα ιδιεταιρα λογω του οτι
ηταν νωρις και δεν βιαζοταν καθολου.....................................................................
Τη συνιστω για οσους γουσταρουν να τα κανουν ολα ..............................................
και με συμπεριφορα σαν να ειναι η παλια σου γκομενα που επαθε στερηση του πουτσου σου...
Τη ρωτησα αν θα ειναι πιο συχνα στο εν λογω στουντιο και μου ειπε οτι θα παιζει
μεταξυ των Ιπποκρατους-Τριγετα-Ισμηνης απο τωρα και στο εξης...........................
Αυριο θα τη βρητε στην Ισμηνης................................................................................
Ελπιζω να βοηθησα τους φαν αυτης της υπερκαυλης γκομενας.............................. ;)
 

Επισκέπτης
η Σαντυ που δουλευει στον ομιλο τριγγετα συγγρου κτλ λεει τιποτα?
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς ποια θα είναι απόψε στην Αχαρνών 106?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom