Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ποιά είναι αυτή βρε συνάδελφε???
Εννοώ, ότι έχω την εντύπωση ότι δεν έχω ξαναακούσει για αυτήν...
Αν κάνω λάθος, συγχωρέστε με καλοί μου άνθρωποι.... :)

Ελπιζωνα μην πουν στο τελος οτι τα παιρνω.

ειναι αυτη λοιπον 
σαβαλα να με συγχωρειτε που εχω αραιωσει τελευταια,εχω προβλημα με την προσβαση στο δικτυο,και ευχαριστω για τους επαινους παλιο-μπουρδελιαρη
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ο ραδιοφωνικος σταθμος του σαιτ σας ενημερωνει οτι για τις επομενες ωρες στο στουντιο της τριγγετα θα ειναι η ΣΕΝΤΥ η ρωσιδα και στην ιππωνακτος η ΡΩΞΑΝΗ!μηπως γνωριζετε τις εν λογω κορασιδες για να πληροφορησετε τον ομιλων? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
H αλόγα φίλε είναι η ʼννα. Τίμησέ την Α-ΦΟ-ΒΑ! Είναι δυναμίτης. Και μου είπε ότι όποιος πάει έχοντας κάνει μπάνιο πριν έχει και τα τυχερά του. Ρούφηγμα στα αρχίδια για 10 λεπτά περίπου μου έκανε. Είπε ότι μου το έκανε επειδη είχα κάνει μπάνιο
Thanks! θα την τιμήσω συντόμως και θα ενημερώσω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
+1000
αυτο θα πει ενημέρωση, μαζι με το επερχόμενο προγραμμα της
αλλωστε απο σενα ειδικα δε περιμενα τιποτα λιγότερο :grin:
αντε γιατι ολο διαβάζω γιαυτην, εχω δει και τη τσόντα της
και παρολαυτα δεν εχω αξιωθει ακομα να την πάρω :'(
το μεταμεσονυχτιο ΠΣΚ ομως τωρα ξερω τι θα κάνω :grin:

για ποια λες φιλε Mod?στην λιοσιων 278?
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Επιστροφή πριν από λίγο από πιπίνου 118 μετά την προτροπή του φίλου germaon. Όντως η ʼννα τιμάει το πενηντάρικο!! Ξανθιά, ψηλή και με καλούτσικο σωματάκι αν και όταν γδύθηκε δεν μου πολυάρεσε. Από υπηρεσίες όμως πολύ καλή! Τσιμπουκάκι με τρέλα και ατελείωτο γλείψιμο στις μπάλες.  Κάνει και ακάποτο χωρίς εξτρά, το οποίο όμως δεν το τίμησα, αλλά μόνο σε καθαρούς όπως μου είπε η ίδια. Μετά εγώ από πάνω και τελείωμα στα τέσσερα με καλό στήσιμο και τρελή κόντρα ώστε να την καρφώνω με δύναμη.

Την προτείνω ανεπιφύλακτα!
   
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Χτες το βράδυ πήρα την Σέντη στη Τριγγέτα.  Δεν είναι κακή από εμφάνιση αλλά στο κρεβάτι τελείως ξενέρωμα.

Σήμερα:
Τριγγέτα: Στέλλα (μούφα)
Ισμήνης: Λίνα (εμφάνιση και σώμα πολύ καλή και έχει και σούπερ κωλοτρυπίδα αλλά υπηρεσίες μέτριες)
Βριλησσού 46: ʼντζελα (δεν είναι η γνωστή από το 36 αλλά ένα άλλο μπάζο)
Βριλησσού 36: Φαίη (την ξέρει κανείς?)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Χτες το βράδυ πήρα την Σέντη στη Τριγγέτα.  Δεν είναι κακή από εμφάνιση αλλά στο κρεβάτι τελείως ξενέρωμα.

Σήμερα:
Τριγγέτα: Στέλλα (μούφα)
Ισμήνης: Λίνα (εμφάνιση και σώμα πολύ καλή και έχει και σούπερ κωλοτρυπίδα αλλά υπηρεσίες μέτριες)
Βριλησσού 46: ʼντζελα (δεν είναι η γνωστή από το 36 αλλά ένα άλλο μπάζο)
Βριλησσού 36: Φαίη (την ξέρει κανείς?)

συμπληρωνω φιλτατοι

-Τριγγετα βραδυ:Aναστασια( Η ΜΟΥΦΑ)!
-Ιπποκρατους 144 τωρα:Xριστινα(δεν την ξερω εκτος αν ειναι η γνωστη χριστινα απο τριγγετα,ισμηνης,κηφισου)
-Φραντζη 47:Στελλα(τωρα)-Βαλερια(απογευμα)-Ευα(βραδυ-ξημερωματα)
-Βριλησσου 57:Ρενατα(τωρα μεχρι αλλαγη βαρδυας)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Η ίδια πρέπει να είναι η Χριστίνα (Γερμανίδα μπάζο)
Την Ρενάτα την ξέρεις?
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Απο Αριστομένους κατά στις 11 το βράδυ 'Αλίνα'. Μαύρο μακρύ μαλλί,λεπτό σώμα και μαύρες μπότες. Μου είπε ότι είναι Ρουμάνα. Μέσα μπουκιτσί με κοίταγμα στα μάτια αλλά δυστυχώς όχι γλύψιμο στις μπάλες. Στο πισοκωλλητό δεκτική στις φάπες μου και βογγητά ρεαλιστικά σεξουαλικής συμετοχής με αποτέλεσμα να ακούγεται μέχρι δίπλα στο 118 της Πιπίνου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:. Τιμή 50 ?
Καλά πότε άνοιξε αυτό; Εγώ κατά τις 21:30 που πέρασα μου φάνηκε κλειστό.
Πάντως από βογγητά φίλος που πήγε κατά τις 22:30-23:00 στην Πιπίνου δεν άκουσε τίποτα....
:P
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Η ίδια πρέπει να είναι η Χριστίνα (Γερμανίδα μπάζο)
Την Ρενάτα την ξέρεις?

μπορει και να την εχω δει......αλλα μπορει και να την ξερω με αλλο ονομα!ξερω γω?εγω παντως περασα χθες απο ιππωνακτος και της εκανα στην αρχη οτι θα περασω και μετα της ελεγα οτι "οχι ευχαριστω πολυ" "θα περασω αργοτερα κλπ........" αντε ρε με 50 ευρω παω σε μασατζιδικο....χιλιες φορες.............και καθεσαι και 45 λεπτα τουλαχιστον με 70 ευρω......σε λιγα ακομη με 50......
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές , μόλις επέστρεψα από Αχαρνών 106 , ήταν η Μάγδα , μελαχρινό με πιασιματάκια , πρόγραμμα με 30? , δεν ήταν και άσχημα μπορώ να πώ αλλά ούτε και super , η κοπέλα χώρις να είναι ιδιαίτερα όμορφη , σε κέρδιζε γιατί ήταν πολύ φιλική , προσπαθούσε να σε φτιάξει .. αυτά .
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Επισκεψη στο Αθανασιας 3-Παγκρατι, χθες, περι 20.00'.Η Σαντρα, Γερμανιδα, ξανθια με κοντα μαλλια, γνωστη απο Βριλησσου 46/Αριστοτελους 6.Με Ε 50 τα κλασσικα και + 10 69. Αξιοπρεπης ΑΛΛΑ οχι σουπερ. Ελειπε γιατι ειχε σπασει το ποδι της.Τριτη βραδυ εκει, Τεταρτη βραδυ στην Βριλ.
 

Επισκέπτης
η ρωξανη ειναι ξανθια αν θυμαμαι καλα ,σιλικονι βυζι ,σχετικα ψηλη!!δεν την εχω παρει....οποτε απο γαμησι δεν ξερω τι παιζει!!
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
H αλόγα φίλε είναι η ʼννα. Τίμησέ την Α-ΦΟ-ΒΑ! Είναι δυναμίτης. Και μου είπε ότι όποιος πάει έχοντας κάνει μπάνιο πριν έχει και τα τυχερά του. Ρούφηγμα στα αρχίδια για 10 λεπτά περίπου μου έκανε. Είπε ότι μου το έκανε επειδη είχα κάνει μπάνιο

Η ʼννα η αλόγα... με την προστυχο-εκφυλο-φατσα... παλιότερα (πριν από 2 χρονάκια περίπου) δούλευε στο «σπίτι» Αλκαμένους και Περγάμου...!!!

Είναι όντως αρκετά καλή...  :thumbsup:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
ΑΝΑΦΟΡΑ ΗΜΕΡΑΣ ΠΡΟΣ ΠΑΣΑΝ ΧΡΗΣΙΝ

χτες
-δροσοπούλου 97, μέχρι τις 9 ήταν η Νίκη ξανθό πιπινάκι, αλλά εμένα δε μου άρεσε το πρόσωπό της. Μετά τις 9 η ʼντζελα, φίλη της Σάντρας, μινιόν πιπινάκι πολλά υποσχόμενο.
-αχαρνών 85 τρεις βάρδιες, ʼντζελα (καλό ξανθό μωρό), Αλεξάνδρα (η γυναίκα σαμιαμίδι από Βούρβαχη, Δροσοπούλου 95) και Ρενάτα μετα τις 11 (δυναμίτης, δοκιμασμένη, δεν παίζεται!!!)
-Πιπίνου 118, ʼννα ξανθιά, δεν μου άρεσε
-Δροσοπούλου 95 η Λάουρα, ξανθιά
-Κεφαληνιας 75 ένα μελαχρινό ψηλό, αλλά μου έδωσε την εντύπωση ξεπέτας.
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Kυριε μοθ,ειστε καταπληκτικος,φοβερη ενημερωση
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Βριλησσού 36: Τώρα Μελίνα και μετά τις 6 Κορίνα
Βριλησσού 46: Τώρα Μαργαρίτα και μετά τις 6 ʼντζελα (μπάζα και τα 2)
Ιπποκράτους: Τώρα Ντιάνα
Τριγγέτα: Τώρα Μάντυ, μετά τις 6 Ισαβέλα και αύριο το πρωί Λίνα
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Κωνσταντινουπόλεως 130 δουλεύει η Βραζιλιάνα Τζένιφερ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom