Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.491
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Aν έχει κάποιος το τηλ ας μου το στείλει με Pm
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Σημερα απογευμα στην Παιωνιου πηρα μια Ισπανιδα λογω προτερου εντιμου βιου με ομοεθνεις της .Με εξιταρε βεβαια το ισπανικο ταμπεραμεντο που επεδειξε στον προθαλαμο και οι μαυρες μποτες της. Η κοπελα ομορφη , χαρουμενη σπανιολα με μακρια μαυρα μαλλια και ωραιο σωμα αλλα μεσα στο δωματιο ηταν αποτυχια.Βιαζοταν παρα πολυ ενω δεν περιμεναν αλλοι πελατες . Μαλιστα με ρωταγε καθε τρεις και λιγο "μπαγκε?".Αυτο προφανως σημαινει "εχυσες". Αποφυγετε την παση θυσια.Εντυπωση μου κανει οτι σε αυτο το μαγαζι γινεται συχνα ανανεωση του εμψυχου υλικου.Καλο αυτο....
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Hi Guys!! που λέτε καβλιαριδες στη Δροσοπούλου 97 έχει τα πιο εκπαιδευμένα μωρα της πιάτσας!! όλα είναι μέχρι το πολύ 27 χρονών και όλα γλυφουν μπάλλες με περισσή τέχνη και αυταπάρνιση!  :cheesy:

έχω πηδήξει τη Σαντρα , Αλεξάντρα (πιο παλιες), Αντζελα, και Λάουρα και ομολογό πως απόλες μου έμεινε μια γλυκιά ανάμνηση!!
ήθελα να πηδήξω και την τσατσα η οποία δεν ειναι μεγάλη (40) αλλά και είναι γλυκίτατη! τώρα πρωι θα βρείτε τη Νίκη η οποια δεν έχει τεσταριστεί αλλά ακουω καλα λόγια και το βράδυ μετά τις 9 την ʼντζελα που είναιι γκάβλα! το θέμα είναι να σας αρέσει εμφανισιακά όποια κοπέλα πετύχετε... αν ναι μην σκεφτήτε λεπτό!!!
η Λάουρα είναι προτεινόμενη (το γουστάρει το καβλί) αλλά η Αλεξάντρα είναι η αγαπημένη (ψηλή κορμάρα αξιόλογο βυζι) αλλά τώρα λεει δουλευει αλλού ... αν καποιος ξέρει σφυράει!!!

καλό βόλι !!! :dancing:
 

Επισκέπτης
η  μελινα σταματησε απο ιππωνακτος και βριλλησου!!!
 

Επισκέπτης
θα κανονισουμε γιωργη!!!!!αλλα σε περιμενω και για στουντιοτσαρκα!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πρεπει να ορισουμε πρωτα απ ο,τι φαινεται το πρωτοκωλο..!!
 

Επισκέπτης
χτες το απογευμα με τα αλανια πανο και σαβαλα ,αφου προηγηθηκε καφεδακι ,κατηφορησαμε στην φρατζη 47 !!κοπελλα η αγαπη!!μικροκαμωμενη .ξανθια!!ηταν που ηταν πολυ καλη ,βελτιωθηκε και αλλο!!γλυψιματακι σε ολο το σωμα ,γλυψιμο στα αρχιδια και καλη πιπα!!πολλες στασεις  χωρις να διαμαρτυρηθει καθολου!!!οταν μου τον επαιξε εριχνε σαλιο για να γλιστραει!!οπως σε τσοντα!!ξημερωματα  μετα απο μπαροτσαρκα ,ξανακατηφορησαμε φρατζη με τον πανο!κοπελλα η αννα!!την ειχα ξαναπαρει στην βουρβαχη ,οποτε μπηκε μονο ο πανος!!πανος συνεχισε εσυ.....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
σημερα ποια ειναι στην φραντζη?
 

Επισκέπτης
αννα τωρα μεχρις τις 11.30 και βραδυ η ρενατα μεχρι τις 5 τα ξημερωματα!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αννα τωρα μεχρις τις 11.30 και βραδυ η ρενατα μεχρι τις 5 τα ξημερωματα!!

καλα ρε πουστη μου δεν ξερουν οτι εχει μπαλλα σημερα!και βαζουν την μουναρα την αννα πανω στην μπαλλα!ποσο μ......ειναι?ποσο?
 

Επισκέπτης
κοιτα ,μουναρα δεν ειναι!!κανει ομως πολυ καλο γαμησι!!
 

Επισκέπτης
και αυριο βραδυ μετα την αγαπη η βαλερια ,την οποια θα τιμησω για πολλοστη φορα!!!
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα απογευμα στην Παιωνιου πηρα μια Ισπανιδα λογω προτερου εντιμου βιου με ομοεθνεις της .Με εξιταρε βεβαια το ισπανικο ταμπεραμεντο που επεδειξε στον προθαλαμο και οι μαυρες μποτες της. Η κοπελα ομορφη , χαρουμενη σπανιολα με μακρια μαυρα μαλλια και ωραιο σωμα αλλα μεσα στο δωματιο ηταν αποτυχια.Βιαζοταν παρα πολυ ενω δεν περιμεναν αλλοι πελατες . Μαλιστα με ρωταγε καθε τρεις και λιγο "μπαγκε?".Αυτο προφανως σημαινει "εχυσες". Αποφυγετε την παση θυσια.Εντυπωση μου κανει οτι σε αυτο το μαγαζι γινεται συχνα ανανεωση του εμψυχου υλικου.Καλο αυτο....

Μήπως σου έλεγε Vale (μπάλε)-=Εντάξει;Το χύνω είναι eyacular!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
η  μελινα σταματησε απο ιππωνακτος και βριλλησου!!!

What? What?...Τι είπες σύντροφε? Τι μαχαιριά ήταν αυτή? Φέρτε μοιρολογίστρες....Δεν πιστεύω να βγάλει στη σύνταξη το μουνί της...χάνει το νόημά της η ζωή μου...
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Συναγωνιστές καλησπέρα. Τίμησα σήμερα Μιλάνα. Καλό ήταν το μωρό, λίγο υπερτιμημένο, αλλά καλό. Από τριψίματα κορυφαία αλλά το ρούφηγμα πονούσε...Ηταν βεβαια λίγο τσαντισμένη και απο τη κουβέντα καταλαβα ότι έχει ακούσει απο κάποιον στη φυλής ότι κυκλοφορεί το ονομά της στο ιντερνετ και μου είπε ότι δεν θέλει ρεκλάμα (ετσι ακριβώς το είπε) και στο τέλος μάλιστα είχε θυμώσει. ποια είναι η άποψη σας για το θέμα ιντερνετ? Vaso τι λες?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συναγωνιστές καλησπέρα. Τίμησα σήμερα Μιλάνα. Καλό ήταν το μωρό, λίγο υπερτιμημένο, αλλά καλό. Από τριψίματα κορυφαία αλλά το ρούφηγμα πονούσε...Ηταν βεβαια λίγο τσαντισμένη και απο τη κουβέντα καταλαβα ότι έχει ακούσει απο κάποιον στη φυλής ότι κυκλοφορεί το ονομά της στο ιντερνετ και μου είπε ότι δεν θέλει ρεκλάμα (ετσι ακριβώς το είπε) και στο τέλος μάλιστα είχε θυμώσει. ποια είναι η άποψη σας για το θέμα ιντερνετ? Vaso τι λες?

πολλες κοπελες δεν γουσταρουν να ακουγεται το ονομα τους σε διαδικτυα κλπ....οχι γιατι φοβουνται για μπατσους κλπ(με εξαιρεση καποιες μασαζοκοπελες) αλλα γιατι οταν το ακουνε αρχικα ξαφνιαζονται,αηδιαζουν επειτα διοτι παρολο που ειναι πουτανες, μεσα τους υπαρχει και αξιοπρεπεια....βεβαια δεν μπορει να αναρριχηθει αυτη η αξιοπρεπεια πανω απο το επαγγελμα τους οποτε οι περισσοτερες εξ αυτων μετα απο ενα διαστημα(π.χ. σονια,νταρια κλπ..) το βλεπουν με τελειως διαφορετικο ματι διοτι αντιλαμβανονται οτι ετσι κερδιζουν συνεχως νεους πελατες και πολυ περισσοτερα γκαφρα...για φανταστειτε να μην ειχε γινει ολος αυτος ο ντορος για την σονια απο το σαιτ!ο τζιρος θα ειχε πεσει τουλαχιστον 20-30% κατω αν δεν κανω λαθος!υπαρχουν ομως και λιγες ακομη που συνεχιζουν να μην γουσταρουν καθολου την αναφορα του ονοματος του σε κανενα σαιτ!θα μου πειτε...μηπως και τα ονοματα που ξερουμε ειναι τα πραγματικα τους?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
αληθεια πηγε κανεις σιμον στην ιππωνακτος?εντυπωσεις?εν τω μεταξυ για οσους θελουν στεφανια απο θησεως 365(την μιλφειγ ρωσιδα εννοω) :2funny: :2funny: ειναι πεμπτες πρωινα και παρασκευη-κυριακη απογευματα-βραδυα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom