Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
με μαλλιά μέχρι τον όμω λες γυρως στα 19 ?

Ρίτα από το Μαργαρίτα με βυζί σιλικόνη; Όχι.
Ξέρω ότι παίζει το βράδυ μία 19χρονη ξανθιά η Τζίνα, αλλά δεν έχει τύχει να βρυκολακιάσω και να το επισκεφτώ.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μάγκες....Δροσοπούλου 97....Νίκη,ρωσσίδα,24 χρονών,ξανθιά,απίστευτο σώμα....με 50 ? κλασσικό+69 και με 70 ? και ελεύθερο στοματικό....πήρα το 2ο πρόγραμμα.....απίστευτη...και σε ομορφιά και σε υπηρεσίες....πολύ φιλική στο δωμάτιο και γλείφει και τις μπάλλες....πηγαίνετε και περιμένω τα σχόλιά σας......
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Είστε πίσω.
Φιλική για το περιβάλλον σημαίνει πως δουλεύει με φυσικό αέριο....χαχαχαχα
ʼσχετο πάντως, αλλά εκείνη την ώρα εύγαινε ένα παλικάρι με ελαφρό γενάκι μελαχροινός...δεν πιστεύω να ήταν κανείς από τους υπόλοιπους πατριώτες που βλέπω εδώ μέσα;;

χεχε.....
 

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Είστε πίσω.
Φιλική για το περιβάλλον σημαίνει πως δουλεύει με φυσικό αέριο....χαχαχαχα
ʼσχετο πάντως, αλλά εκείνη την ώρα εύγαινε ένα παλικάρι με ελαφρό γενάκι μελαχροινός...δεν πιστεύω να ήταν κανείς από τους υπόλοιπους πατριώτες που βλέπω εδώ μέσα;;

χεχε.....

αν τον ειδες στο διαδρομο για τα δωματια τοτε πιστευε και μη ερευνα (οχι μελαχροινος ομως)
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα,παιζει κανα καλο στουντιο,με γκομενα με βυζαρες(οχι σιλικονη)..για ενα γερο-λυκο,που εχει παρατησει εδω κ ετη..το σπορ.

ευχαριστω : :helpplea:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παιδια καλησπερα,παιζει κανα καλο στουντιο,με γκομενα με βυζαρες(οχι σιλικονη)..για ενα γερο-λυκο,που εχει παρατησει εδω κ ετη..το σπορ.

ευχαριστω : :helpplea:

..πηγαινε στη σελιδα 88, στο ποστ #1305 του warhol....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μάγκες....Δροσοπούλου 97....Νίκη,ρωσσίδα,24 χρονών,ξανθιά,απίστευτο σώμα....με 50 ? κλασσικό+69 και με 70 ? και ελεύθερο στοματικό....πήρα το 2ο πρόγραμμα.....απίστευτη...και σε ομορφιά και σε υπηρεσίες....πολύ φιλική στο δωμάτιο και γλείφει και τις μπάλλες....πηγαίνετε και περιμένω τα σχόλιά σας......

Από επίσκεψη χθες το βράδυ, κατά τις 9, ωραία γκόμενα η Νίκη, ίσως πάνω από 24, αλλά πολύ γρήγορη μωρ' αδερφάκι μου...Στον κάπακο, επίσκεψη στην Αχαρνών 106, όπου δούλευε η Βερόνικα, μελαχρινή 35άρα (τόσο την έκοψα), 30 το απλό, 50 με sex show, που περιλαμβάνει παιχνίδι με δονητή, ψιλοκαλή πιπούλα και υπομονετική στο κρεβάτι, η φάση κράτησε 20-25 λεπτά...Γενικά και από τα 2  studios, όχι κάτι ιδιαίτερο, τουλάχιστον από τις συγκεκριμένες εργαζόμενες...
 

Επισκέπτης
Λοιπόν χτές με το θηρίο respect Zerotollerance πήγαμε Δροσοπούλου 97. Εκεί έπαιζε η ʼντζελα απο Ουκρανία. Μετρίου αναστήματος λεπτοκαμωμένη ωραίο γλυκό πρόσωπο με μπλέ μάτια. Μέσα τρομερό μπουκιτσί και γλύψιμο στα μπαλάκια και πισοκωλητό με φαπίτσες στα κωλομέρια. Τιμή 50 ? όπου και κατέθεσα. Στο 95 έπαιζε μια μίλφ Ρωσίδα, Στην Λέλας Καραγιάννη το ισόγειο (που δουλεύει Πέτρα-Σόνια) κλειστό και στον πάνω όροφο έπαιζε η 'γοτθο-γκόμενα' η Γιούλη ( Germaon ακούς ? ). Μετά πήγαμε Μεταξουργίο στο ρδέλο της Κατερίνας και τα επόμενα τα γράφω στο ημερήσια ενημέρωση για ρδέλα.
φιλε τι ωρα περασες?? γιατι εγω πετυχα την αντζελα και την ναταλι,, αλλα το λελας ηταν κλειστο εντελως!!!!1 τι ωρα κλεινουν να ξερω.... α!!!! πηγα κατα της 1.00
 

Επισκέπτης
το στουντιο στιν λελασ τι ορες κλεινει ρε μαγκες?σινεχεια κλιστο ειναι οποτε περνας βραδυ!!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Από επίσκεψη χθες το βράδυ, κατά τις 9, ωραία γκόμενα η Νίκη, ίσως πάνω από 24, αλλά πολύ γρήγορη μωρ' αδερφάκι μου...Στον κάπακο, επίσκεψη στην Αχαρνών 106, όπου δούλευε η Βερόνικα, μελαχρινή 35άρα (τόσο την έκοψα), 30 το απλό, 50 με sex show, που περιλαμβάνει παιχνίδι με δονητή, ψιλοκαλή πιπούλα και υπομονετική στο κρεβάτι, η φάση κράτησε 20-25 λεπτά...Γενικά και από τα 2  studios, όχι κάτι ιδιαίτερο, τουλάχιστον από τις συγκεκριμένες εργαζόμενες...
Μήπως είσουν εσύ γρήγορος?Γιατί σε εμένα έκατσε κανένα 20λεπτο.
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
πηγαινε στη σελιδα 88, στο ποστ #1305 του warhol....



ευχαριστω φιλε...αν γνωριζει καποιος κ ωρες..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Παρασκευη 16/3 1830 στην Φρατζη ξαναπετυχα μετα απο καιρο την Αγαπη (*).
εμφανιση 8/10
σεξ 8,5/10
attitute 10/10
χωρος 7,5/10
Βιασυνη: 0/10.....!
Τιμες 50-60-70
Η τσατσα, μια με μαυρα μαλλια σαν μαγισσα, μου την εσπασε ελαφρως.
*(δες στο θεμα: ιεροδουλες/ Αγαπη Βουρβαχη 19- Φρατζη 47)
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
..παράλληλα με την ατελείωτη βολτα χθές με το κολλητ΄΄ο στη Φυλής και τα περίχορα στα ρδελα, επισκεφτήκαμε και τα σουντιο Παιωνίου 10 και πΙπίνου 118....

στη παιωνίου 10, ήηταν η ξανθια Αλεξάνδρα και μια καυλιάρα με πολύ πολύ καλό κορμί Μικαέλα, καστανόξανθη, που μπήκε με πολύ αέρα στο σαλόνι...
προγράμματα, 50 το απλό, 60 sex show, 70 το 69 και με 100....μας είπε η τσατσα΄ότι μπαίνουν και οι 2 στο δωμάτιο!!!!!!!!!

στη πιπίνου 118..... συναγωνιστές φάγαμε πόρτα!!!! μήπως, μοιάζω για τρομοκράτη??  :headbang:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Προς ενημερωση των συναθλητων, το Βριλησσου 60 μοιαζει να εχει κλεισει παλι, διοτι τρεις/τεσσερεις φορες που εχω περασει, υπαρχει πλεον και αλυσιδα στην εξωπορτα.
 

Επισκέπτης
φιλε η αντριαννα μου ειπε πως πεθανε αυτη που το ειχε... μια που μου ειπε οτι ηταν πολυ φιλες... και το κλεισανε παλι....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom