Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (3 μέλη και 36 επισκέπτες)

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
Ρε παιδιά,αυτή η Σάντυ σήμερα πού είναι;Να πάω να δω αν είναι αυτή από το "71" και "134" της Φυλής.
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Ρε παιδιά,αυτή η Σάντυ σήμερα πού είναι;Να πάω να δω αν είναι αυτή από το "71" και "134" της Φυλής.
παίδες καλησπέρα καινούριος στο σάιτ να ενημερώσω ότι παίζει τρελό πιπίνι Δευκαλίωνος 63 με 50ε και φουλ προγραμματάκι με 69 και γλυφοκώλι για όσους γουστάρουν! :2funnyΣτείλτε πμ για να δώσω κουδούνι μη γίνει καμιά στραβή 
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
η νέα Jennifer στη Δευκαλίωνος;
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Έχει πάρει ποτέ κανείς τη Ρίτα στην Καρέα? Λεπτή, ξανθούλα, αλλά έπαιζε εκείνη η απαράδεκτη τσατσά κι έτσι δεν πέρασα. Εντυπώσεις κανείς? Δουλεύει ακόμα ή έφυγε?
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
γενικά πολύ ακριβά στο καρέα 30 και όχι πολλά πραγματα το αγαπημένο μου στουντιάκι ήταν Ισαύρων 29β στα εξάρχεια αλλα νομίζω έκλεισε ξέρει κανείς τίποτα:
 

Επισκέπτης
πριν λιγο γυρισα απο φρατζη!!πηρα την βαλερια ,πρωην κατερινα που δουλευε παλιοτερα στην πιπινου 118!!στα 4 η γκομενα δεν παιζεται!!ειναι απολαυση να βλεπεις την κωλαρα της!!καλο τσιμπουκι,γλυψιμο στα αρχιδια και ανεση χρονου!!
 

Metz

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
171
Like
0
Πόντοι
1
πηρα την βαλερια ,πρωην κατερινα

Αυτές τις μαλακίες κάνουν με τα ονόματα και άντε να βρεις άκρη.Μια μέρα στη Φυλής ρώτησα την τσατσά ποια κοπέλα έχει,μου είπε ένα όνομα,δεν την ήξερα κι έφυγα.Μετά περνώντας από εκεί,βλέπω ένα φίλο και μου είπε ότι η κοπέλα ήταν αυτή που ήθελα αλλά της αλλαξαν όνομα!!!Πριν κάποια χρόνια βέβαια αυτό,αλλά τα ίδια νομίζω κάνουν και τώρα.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Χθες βράδυ κατά τις 10 στη Φρατζή 47.
Όνομα : Αγάπη
Περιγραφή : γύρω στο 1,65-1,70
Λεπτή με στήθος 2-3
Πολύ όμορφο δέρμα, babyface, από Καζακστάν. Πολύ καλά ελληνικά και φιλική για το περιβάλλον. Ξανθιά σε μήκος περίπου καρέ αλλά κατσαρό.
Υπηρεσίες: Χωρίς βιασύνες, ηρεμία, συμπαθητικό τσιμπουκάκι και τρίψιμο πάνω σου μέχρι να ανέβεις. Αφήνει το χεράκι σου να πάει κάτω, κωλαράκι όμως απαγορευμένο, ακόμα κι όταν πρόδφερα παραπάνω.
Δεν αφήνει ούτε να τη φιλήσεις στο λαιμό, αλλά έπαιζα εύκολα με την κλειτο ρίδα της όση ώρα την είχα στα 4 μπροστά μου και έδειχνε να της αρέσει πολύ.
Συμπεριφορά: 10 (ευγενική, φιλική πρόσχαρη, σου μιλάει μετά)
Υπηρεσίες: 6-7 (καλές αλλά με 50? περιμένεις παραπάνω)
Highlight: την ώρα του καπνίσματος τουρλοκωλιάζεται μπροστά σου...και από κώλαράκι σκίζει...δυστυχώς όμως δεν το δίνει.

Χαιρετώ την ομύγυρη.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
πριν λιγο γυρισα απο φρατζη!!πηρα την βαλερια ,πρωην κατερινα που δουλευε παλιοτερα στην πιπινου 118!!στα 4 η γκομενα δεν παιζεται!!ειναι απολαυση να βλεπεις την κωλαρα της!!καλο τσιμπουκι,γλυψιμο στα αρχιδια και ανεση χρονου!!
Για ποιά Κατερίνα μιλάς? Την ψηλή , ξανθιά που είναι από την Αγ.Πετρούπολη? Αυτή δούλευε  Πιπίνου πριν κάνα χρόνο...
 

coibra

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
23
Like
44
Πόντοι
0
Χθες βράδυ κατά τις 10 στη Φρατζή 47.
Όνομα : Αγάπη
Υπηρεσίες: 6-7 (καλές αλλά με 50? περιμένεις παραπάνω)
Την ιδια ακριβως ωρα πηρα και εγω την Αγαπη και συμφωνω απολυτα σε ολα και κυριως με τις υπηρεσιες-τιμη, για αυτο και δινεις 40? και ολα καλα.
 

ipcress

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεισ ποτε δουλευει η lucy στο καρεα 30???
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Lucy Καρέα 30.

Κυρίως πρωινές ώρες έως 17:00 καθημερινά.
Εκτός κι αν έχει υδραυλικά.

 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Χθες βράδυ κατά τις 10 στη Φρατζή 47.
Όνομα : Αγάπη
Περιγραφή : γύρω στο 1,65-1,70
Λεπτή με στήθος 2-3
Πολύ όμορφο δέρμα, babyface, από Καζακστάν. Πολύ καλά ελληνικά και φιλική για το περιβάλλον.
.

Όταν λες  φιλική για το περιβάλλον τί εννοείς, ότι καίει αμόλυβδη; :dancing:
 

ipcress

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω nefilm για να μην κανω λαθως η lucy ειναι η κοντουλα η ξανθια ετσι δεν ειναι???
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Αυτές τις μαλακίες κάνουν με τα ονόματα και άντε να βρεις άκρη.Μια μέρα στη Φυλής ρώτησα την τσατσά ποια κοπέλα έχει,μου είπε ένα όνομα,δεν την ήξερα κι έφυγα.Μετά περνώντας από εκεί,βλέπω ένα φίλο και μου είπε ότι η κοπέλα ήταν αυτή που ήθελα αλλά της αλλαξαν όνομα!!!Πριν κάποια χρόνια βέβαια αυτό,αλλά τα ίδια νομίζω κάνουν και τώρα.
Καλά λες φίλε Μετζ της μαλακίες που κάνουν με τα ονοματά η τσατσάδες αντε μετά να βρεις την γκόμενα είναι για πολλές φάπες . :tickedoff:
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
ευχαριστω nefilm για να μην κανω λαθως η lucy ειναι η κοντουλα η ξανθια ετσι δεν ειναι???

καμμία σχέση, η Λούσυ είναι μελαχρινή 1.65-68 με απίστευτα γλυκό πρόσωπο, ωραίο βυζάκι και σωματάκι πετίτ.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom