Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η βριλλησου 60 ειναι προς το παρον κλειστο γιατι αυτη που το ειχε πεθανε!!ισως ξανανοιξει ,ισως οχι!!
 

Επισκέπτης
σημερα μεχρι 5 τα ξημερωματα στην φρατζη η βαλερια!!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.479
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Σήμερα γύρω στις 12:15 έκανα μια βολτούλα στα στούντιο της Βριλλησσού για πρώτη φορά να δω πως είναι.
Επισκέφτηκα κατά σειρά τα 57, 36, 46.
Στο 57 η κα Ναταλι, Ρωσίδα ψηλή ξανθιά. Θα την έλεγα "περί ορέξεως κολοκυθόπιτα" από πλευράς εμφάνισης, μπήκε με πολύ αέρα και είπε πως κάνει πολλές στάσεις. Δεν έμαθα τις στάσεις της, γιατί η φωνή της μου θύμισε τον πεθερό μου τον νταλικέρη οπότε προχώρησα στο επόμενο ευαγές ίδρυμα. Δεν ήταν άσχημη, αλλά προσωπικά δεν μου έκανε το κλικ.

Στο 36 κοσμοσυροή, ήμουνα ο 4ος στην ουρά, παράσταση η κα Πάολα, συμπαθέστατη δεσποινίς μακρυμάλλα μελαχροινή με κορμί θανατηφόρο. Στο γρήγορο πέρασμά της (παραήταν γρήγορο από εμένα) νομίζω πως διέκρινα στήθος 2κιλο, αλλά μην το δέσετε.
Δεν την έκανα τεστ drive καθότι οι δύο προηγούμενοι μπήκαν μέσα φουριόζοι και σκέφτηκα πως ή θα περίμενα κανα 40λεπτο (που θα σήμαινε πως δεν βιαζόταν και είναι καλή) ή θα περίμενα κανα 10λεπτο (που θα σήμαινε χάλια υπηρεσίες - κάτι που θα ήτανε χειρότερο).

Οπότε...επόμενη στάση 46. Εκεί πάλι είχε συλαλλητήριο. Εκεί η τσατσά δεν μπήκε καν στον κόπο να με ρωτήσει τίποτα, χάθηκε πίσω από μια κουρτίνα και με άφησε να περιμένω μαζί με άλλους 2 νοματαίους. Στο 5λεπτο την έκανα την ώρα που έμπαιναν άλλοι 4 (!!!!) μαζί!
Προσωπικό πρόβλημα αυτό, άλλο να ξέρω πως πάει με πολλούς και άλλο να του βλέπω να μπαίνουν κι όλας πριν από εμένα (και να είναι και αντιαισ8ητικοί κάποιοι) - μου κόπηκε η όρεξη. Η τσατσά δεν νομίζω να κατάλαβε αν έφυγα..κι εγώ δεν έμαθα ποια ήταν μέσα...

:headbang: :headbang:....τζίφος εχθές .. και είχα περάσει και από μαρνη για μασαζάκι από Θοδώρα, αλλά ήταν κλειστό. Καλά αυτό μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό;; :rolleyes: :huh:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007


Όλα κι όλα ...εγώ δεν ξαναπηγαίνω Λέλας αν δεν επιστρέψει η κυρα-Σούλα. Ποιά Σόνια και Ντάρια.... Εγω χωρίς την κυρα-Σούλα για τσατσά δεν μπορώ να γαμάω... Μου λείπουν οι κορυφαίες ατάκες της, όταν μου ανοίγει την πόρτα:
«Γεια σου αγορίνα μου, έχω το πιπινάκι την Ντάρια. Και μη δυσανασχετείς που καθυστερεί να βγει από το δωμάτιο . Δε θες να σε περιποιηθεί και εσένα για πολύ ώρα?»  :grin:
«Καλώς το παιδί. Τη Γιούλη τη μελαχρινούλα έχω, Ρωσίδα, Ουκρανίδα ξέρω γω από πού είναι...»  :grin:
«Καλώς τη λεβεντιά.... Έχω την ʼννα την Τσεχοσλοβάκα. Κάνει και κώλο», Τη λέξη «κώλο» δεν την είπε , απλά τη σχημάτισε με το στόμα της. Για να της απαντήσω με το αποστομοτικό,
«Έχει διαλυθεί η Τσεχοσλοβακία...»  ;)
"Έχω μια κοπέλα καινούρια...Νάταλι ...ξέρω γω κάπως έτσι τη λένε"
Και το απόλυτο, μια φορά που πήγα μεσημέρι κατά τις 15:30 μου λέει πριν μπω στο δωμάτιο...
«Μισό λεπτό... Μην μπεις...», και τί πάει και κάνει... Έφερε ένα λιβανιστήρι και λιβάνισε το δωμάτιο...    :2funny: :2funny: :2funny:
Είμαι το μόνο μέλος του σάιτ που αντί να ανοίξει θρεντ και να αναζητήσει τάνα, θα ανοίξω κάποτε θρεντ για αναζήτηση τσατσάς
Πού είναι η κυρα-Σούλα ? Οέο?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ξερει κανεις ποιες παιζουν τωρα στη βρηλισσου για να παω?
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Καλημέρα συνάδελφοι, ξέρει κανείς τι παίζει το μεσημέρι στην Ιππώνακτος και στη Φταντζή 47, μήπως και καταθέσω;
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Μάγκες χθες πέρασα από πιπίνου 118 το απόγευμα και πέτυχα μια ξανθιά αλόγα. Την έχει πάρει κανείς γιατί σήμερα σκέφτομαι να την περάσω ένα χεράκι; By the way το Αριστομένους 72 ήταν για άλλη μια φορά κλειστό.
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Σήμερα μέχρι το απόγευμα:
Τριγγέτα: Μάντυ
Ιπποκράτους: Σούζη
Ισμήνης: Χριστίνα
Βριλησσού 36: Κορίνα
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τελικα παιζει η δεν παιζει αυριο η κορινα?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μάγκες χθες πέρασα από πιπίνου 118 το απόγευμα και πέτυχα μια ξανθιά αλόγα. Την έχει πάρει κανείς γιατί σήμερα σκέφτομαι να την περάσω ένα χεράκι; By the way το Αριστομένους 72 ήταν για άλλη μια φορά κλειστό.
H αλόγα φίλε είναι η ʼννα. Τίμησέ την Α-ΦΟ-ΒΑ! Είναι δυναμίτης. Και μου είπε ότι όποιος πάει έχοντας κάνει μπάνιο πριν έχει και τα τυχερά του. Ρούφηγμα στα αρχίδια για 10 λεπτά περίπου μου έκανε. Είπε ότι μου το έκανε επειδη είχα κάνει μπάνιο
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Μάλιστα μου το δικαιολόγησε λέγοντας ότι:
"Εκτιμώ το ότι με σέβεται και έρχεται μπανιαρισμένος, και άρα ΠΡΕΠΕΙ να του κάνω πολλά..."
Στρέιτ και ντόμπρα εξήγηση....
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Χθες το απογευμα κατα τις 8 περασα μια απο το λιοσιων  278.Περιμενω λοιπον στο σαλονακι και ακουω μια γνωστη φωνη,οποτε και ετοιμαζω τα λεφτα.Εμφανιζεται η σαμπρινα,πληρωνω την τσατσα και περναω...
Στο δωματιο λοιπον τα γνωστα υψηλα στανταρ στα οποια με εχει συνηθισει,πιπα για ασκαρ μεχρι να την σταματησω εγω με μονο μειον οτι δεν γλειφει αρχιδια αλλα δεν γινεται να τα εχουμε παντα ολα οπως θελουμε...Επειτα γαμησι με τα ποδια στους ωμους και μετα γυρισμα στα 4 οπου τα ειδα ολα.Υπεροχη ανοιχτοχρωμη κωλοτρυπιδα αγριο  τραβηγμα στα πλουσια βυζια της και πολυ σκληρο γαμησι με εκεινη  να δινει κοντρα με δυναμη και ταχυτητα σε καθε καρφωμα και με χορευτικο στραγγιγμα και της τελευταιας σταγονας μετα το χυσιμο.
στα αρνητικα οτι δεν ανεβαινει ποτε απο πανω,την γαμαω 7 περιπου χρονια και δεν εχει δεχτει ποτε

Συνολο 9/10
αυτη την εβδομαδα θα ειναι εκει την τεταρτη  5-11 και ΠΣΚ  μετα τις 11 το βραδυ.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
..παράλληλα με την ατελείωτη βολτα χθές με το κολλητ΄΄ο στη Φυλής και τα περίχορα στα ρδελα, επισκεφτήκαμε και τα σουντιο Παιωνίου 10 και πΙπίνου 118....

στη παιωνίου 10, ήηταν η ξανθια Αλεξάνδρα και μια καυλιάρα με πολύ πολύ καλό κορμί Μικαέλα, καστανόξανθη, που μπήκε με πολύ αέρα στο σαλόνι...
προγράμματα, 50 το απλό, 60 sex show, 70 το 69 και με 100....μας είπε η τσατσα΄ότι μπαίνουν και οι 2 στο δωμάτιο!!!!!!!!!

στη πιπίνου 118..... συναγωνιστές φάγαμε πόρτα!!!! μήπως, μοιάζω για τρομοκράτη??  :headbang:
Ήρεμα,ήρεμα...δεν είμαι τρομοκράτης....ήρεμα,ήρεμα είμαι το θύμα μιάς....(αγάπης...πουτάνας...βάλτε ότι θέλετε...)
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Χθες το απογευμα κατα τις 8 περασα μια απο το λιοσιων  278.Περιμενω λοιπον στο σαλονακι και ακουω μια γνωστη φωνη,οποτε και ετοιμαζω τα λεφτα.Εμφανιζεται η σαμπρινα,πληρωνω την τσατσα και περναω...
Στο δωματιο λοιπον τα γνωστα υψηλα στανταρ στα οποια με εχει συνηθισει,πιπα για ασκαρ μεχρι να την σταματησω εγω με μονο μειον οτι δεν γλειφει αρχιδια αλλα δεν γινεται να τα εχουμε παντα ολα οπως θελουμε...Επειτα γαμησι με τα ποδια στους ωμους και μετα γυρισμα στα 4 οπου τα ειδα ολα.Υπεροχη ανοιχτοχρωμη κωλοτρυπιδα αγριο  τραβηγμα στα πλουσια βυζια της και πολυ σκληρο γαμησι με εκεινη  να δινει κοντρα με δυναμη και ταχυτητα σε καθε καρφωμα και με χορευτικο στραγγιγμα και της τελευταιας σταγονας μετα το χυσιμο.
στα αρνητικα οτι δεν ανεβαινει ποτε απο πανω,την γαμαω 7 περιπου χρονια και δεν εχει δεχτει ποτε

Συνολο 9/10
αυτη την εβδομαδα θα ειναι εκει την τεταρτη  5-11 και ΠΣΚ  μετα τις 11 το βραδυ.
Ποιά είναι αυτή βρε συνάδελφε???
Εννοώ, ότι έχω την εντύπωση ότι δεν έχω ξαναακούσει για αυτήν...
Αν κάνω λάθος, συγχωρέστε με καλοί μου άνθρωποι.... :)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
να πας νωρις κατα τις 11 που αρχιζει γιατι μετα παιζει να φας πολυ αναμονη.
Συνεχιζω λοιπον με αλλη ενημερωση απο το ιδιο μαγαζι την προηγουμενη τριτη κατα τις 12 το βραδυ απου ηταν η παολα,, οχι η παλια γνωστη μαλακω.καστανοξανθο μωρο με μερικα πιασιματακια  μεγαλες βυζαρες γεματη κωλαρα   και γλυκο προσωπο.
κανει πολυ καλο γαμησι με ανεση χρονου,χρησιμοποιει τις βυζαρες τις κανοντας ισπανικη,κανει πολυ καλο τσιμπουκι και παρα πολυ καλο γλειψιμο και ρουφηγμα στις μπαλες τραβωντας ταυτοχρονα μαλακια.
αρνητικα δεν βρηκα....

αυτη ειναι συνηθως δευτερες και τριτη βραδυ...στο συγκεκριμενο μαγαζι παντως βγαινει εβδομαδιαιο προγραμμα  που εινα αναρτημενο στο δωματιο της τσατσας οποτε αν πατε μπορειτε να μαθετε ποτε δουλευει καποια κοπελα.δεν ξερω αν δινουν και αντιγραφο :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom