Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα συμπολεμιστές, χθες το βράδυ κατά τις 12 στην Ιππώνακτος η Αντριάννα. Αλόγατο σε στιλ πορνοστάρ. Τελικά κατέθεσε στη Φρατζή όπου ήταν η Βαλέρια. Από φάτσα δεν έλεγε και πολλά, αλλά ωραίο σώμα με πιασίματα. Πίπα, τρεις στάσεις και κοιμήθηκα ευχαριστημένος!


Φίλε συμφουρίτη... εσένα πέτυχα και στα 2 στούντιο και τα λέγαμε στην Φραντζή? :)
 

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
και κάτι άλλο βρε παιδιά..

Χθες το βράδυ η κυριούλα στην Ιππώνακτος είπε ότι η Μελίνα σταμάτησε... είναι εξακριβωμένο αυτή ή ήθελε να μας σπρώξει να σπρώξουμε την Αντριάννα?
 

Επισκέπτης
που πιγε παλι ι ιμερισια ενιμεροσι για μπουρδελα ρε παιδες?αφου ξερετε ...ειναι το αγαπιμενο του tread!!!!!αντε καυλιαριδες οπερειτορ!!!!!φερτε μου το tread mou!!!να πιτσιλισο παλι!!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
ΕΚΤΑΚΤΟΝ ΔΕΛΤΙΟΝ (αφού κρυώνετε και δε βγαίνετε, βγήκα εγώ)

- Δευκαλίωνος, Σίσσυ - Κατερίνα (ώριμος Κυρία), μπάζα
- Αχαρνών 85, Μαρίνα, αν δεν κάνω λάθος πρώην Κατερίνα που δούλευε στο Αριστομένους, ξανθιά, ωραίο σώμα αλλά πολύ αγελαδέ πρόσωπο.
- Αριστομένους & Πιπίνου, αυτή που δούλευε στο Λέλας και δε δείχνει το πρόσωπό της.
- Βριλησσού 46, η Μαρίνα η Τσέχα από το Λεμπέση 8, ωραίο μπέιμπι ντολ και ψηλοτάκουνα, ξανθιά πλέον, άνευ πρωκτικού και ελεύθερου στοματικού.
- Βριλησσού 60, νέο στούντιο, ξαναμασημένη τροφή, η ʼννα από την Παιωνίου, πάμελα στυλ. ωραία γκόμενα αλλά απ' οτι θυμάμαι μέτρια στις υπηρεσίες. Εκτός αν άλλαξε λόγω αλλαγής περιβάλλοντος.
- Βριλησσού 57 η Εύα πρώην Βούρβαχη.

Αυτά για την ώρα, αν ξέρει κανείς τι παίζει σήμερα στο Δροσοπούλου 97, μου λέει να μην τρεχω άδικα. Επίσης αν δουλεύει σήμερα Σαμπρίνα και Ισαβέλλα γιατι έχω διάθεση για μεγάλη βόλτα

Αυτά
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Βριλησου 60, την Κυριακη, γυρω στις 14.00', Γκλορια,βαμμενη ξανθια, Ρωσιδα (συμφωνα με την ευγενικη, επισης Ρωσιδα, τσατσα, απο Σιβηρια !!!), με καλο σωμα και αξιοπρεπεις φυσικους βυζους (3?), tribal tattoo στην μεση, με Ε 50 τα κλασσικα και με +20, 69 και μασαζ. Περασα με Ε 50, καλη, ΑΛΛΑ,δεν με συγκλονισε για να ξαναπαω.Το εν λογω μαγαζι, "Ρωσοκρατειται".


Αυτη την πετυχα στην Παιωνιου.Φοβερη κωλαρα και οπως ακριβως τα λεει ο  φιλος.Καλη αλλα οχι συγκλονιστικη.....
 

Mariosthmk

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
81
Like
1
Πόντοι
0
Μιλφάκι στην Λιωσίων 303 εν ονόματι Αλεξάντρα! Αξιογάμητο πουτανάκι με το δωράκι της στα 30ε. Απέναντι ακριβώς καυλιάρης κωστακης(Τσάτσος) με τα κορίτσια του. Τις περισσότερες φορές φέρνει μοντέλα! Την έχει τιμήσει ο γνωστός συνεμπουρδελιάρης φίλος μου πιτσιλιστής! Το δωράκι είναι επίσης 30ε.
 

Επισκέπτης
λοιπον παιδια εχουμε πιτσιλισει με φιλο μαριο τιν αλεξανδρα.....γιρο στα 35 τιν κανο (ετον)...ειναι στο λιοσιον 303 ωραδινες ορες!μεταμεσονιχτια βαρδια!λοιπον το πουτανακι εινια παρα πολι καλο και αξιζει να το ζισετε και εσεις!!!!μας αφισε αφονους εμασ με τον μαριο!!!ωγαινει εξο στο σαλονο με ζαρτιερες....και μεσα στο κρεβατι καννι καλι περιποιησι και χαιδεματα!!!επισισ τισ ζιτισα να τοθ τον παιξει με τα πατουσακια τισ και το εκανε με ευχαριστισι!εχει επισισ πολι ωραιο δερματακι μπεμπας για χισιμο!!!!τελος θα ιθελα να πο οτι εχο πιτσιλισει και σαμπρινα στο λιοσιον 278!!!!τα λογια ειναι περιτα για αυτο το πουτανακι!!!!!οι πιο περπατιμενοι ξερουν!!!!!για εσας τουσ νεους τι σινιστο ανεπιφιλακτα!!
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
για  την  αντριαννα  ξερουμε ωραρια και που ειναι ?
το Σαβ/κο σε ποια στουντιο ειναι ?
 

Επισκέπτης
ελα ντε!ας απαντησει καπιος στο καυλομενο νεο!!!!!iou77 μιν ανισιχεισ καυλιαρη μου!θα τι βρουμε τι λισι!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Συνέχεια:

Αφού πέρασα από Δροσοπούλου 97 όπου ήταν η Νίκη, ξανθό πιπινάκι
κατέληξα Κεφαληνίας 75 όπου μετά από μισάωρη αναμονή κατέβηκε το μωρό. Νταλιάνα; Ντιλάιλα; Θα σας γελάσω. Πάντως πρόκειται για ένα κοκκινομάλλικο ρωσιδάκι με πήρσινγκ στη μύτη και στη γλώσσα, ωραίο πρόσωπο, έκφυλο, μεγάλα βυζιά με ρώγες σα σουβερ για μπύρα. Στο κρεββάτι πάρα πολύ καλή, ωραία πίπα μετά από πάνω και μετά ιεαραποστολικώς γιατί είχα κατα νου μια ποδομαλακία την οποία και έκανε αδιαμαρτύρητα. Εύγε!!!
Σπέυσατε κύριοι. 50 ευρώ, 60 το 69, 70 αυταρχικό ή σεξ σόου.
 

Επισκέπτης
αψογος ο καυλιαρης heellover!δε μας ειπεσ τι βαρδια ειναι ομος το πουτανιδιο???
 

jantar

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
- Αχαρνών 85, Μαρίνα, αν δεν κάνω λάθος πρώην Κατερίνα που δούλευε στο Αριστομένους, ξανθιά, ωραίο σώμα αλλά πολύ αγελαδέ πρόσωπο.

Αυτή την Κατερίνα την ψάχνω καιρό. Το 85 όμως δεν μου λέει κάτι. Είναι καινούργιο studio ?
 

Επισκέπτης
το 85 πρεπει να ειναι αυτο διπλα στο βενζιναδικο στιν αχαρνον!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Βάρδια βραδινή για σήμερα πιτσιλιστή
Το 85 είναι όντως καινούργιο και όπως λέει ο συνπιτσιλιστής δίπλα στο βενζινάδικο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Ναι, η Ρενάτα μετά τις 11:30 σήμερα. Απίστευτη! Πάρτε το πρόγραμμα των 60 με το σεξ σόου, θα δείτε το χριστό φαντάρο
 

Επισκέπτης
ειναι σταθερι ι ρενατα εκει μετα τισ 11 και 30????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom