Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ο μόνος νονός που ξέρω πρέπει να είναι 65-70 χρονων... :2funny: :2funny: :2funny:
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά την Αντριαννα που την βρισκεις ?
 

Επισκέπτης
σημερα διπλη βαρδυα η αγαπη στην φρατζη!!η βερονικα λογω περιοδου δεν δουλευει αυτη τη βδομαδα!!στην βριλλησου 57 η ναταλι,πρωην μαργαριτα παει για Πασχα στην ρωσια οποτε δεν θα δουλευει!!να ενημερωσω οτι η ρενατα,η βαλερια ,η ευα και η αννα απο φρατζη δουλευουν και στην λιοσιων 85!!
 

Επισκέπτης
η αντριαννα που ειναι ΘΕΑ δουλευει στα εξης στουντιο!!ιππωνακτος 14,αριστοτελους 6 και λιοσιων 278!!
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανεις το Σαβ/κο που δουλευει η Αντριαννα ?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Να προσθέσω ότι η Ρενάτα που δουλεύει στην Φραντζή 47 και Λιοσίων έκανε μεταγραφή απο το Δροσοπούλου 97. Ουκρανέζα,λεπτοκαμωμένη, γλυκό όμορφο πρόσωπο με μαύρα μαλλιά.

Ξέρεις τι ώρες παίζει Φ ή αν παίζει και Βούρβαχχχ
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057

φοβερη ενημερωση,σαν τηλεγραφημα απο τον πολεμο ειναι ΣΤΟΠ

ρε συ kokolonge σε παρακολουθω τοσο καιρο και ποτε δεν σου εχω ποσταρει respect αλλα δεν μπορω να υποκρινομαι αλλο! RESPECT!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Hello Guys!!! που λέτε το στου της δροσοπούλου 97 πιστεύω ότι έχει το πιο αριστα εκπαιδευμένο προσωπικό !! όλες γλύφουν αρχ .. δακια και όλες είναι μικρες μέχρι 27 !!
η Αντζελα είναι η τελευταία που πήδηξα και είναι πολύ προθυμη. έχω 2 βδομάδες να πατήσω και μάλλον έχουν αλλάξει οι βάρδιες ... αλλά αν βρείτε Λάουρα μην το σκεφτείτε λεπτο .. η καλύτερη φοβερή κολάρα καβλιαρα και τσιπουκάκι απιστευτο μετα αρχιδολειχίας .. !! κανει και με εξτρα 20 ακαποτο... !!!  επίσης αξίζουν η Σαντρα και η Αλεξαντρα. η τελευταία μου είπε η τσατσα πως αλλαξε στουντιάκι αλλα δεν ξέρει μηπως εθεάθει κάπου;;; είχα περάσει από Παιωνίου και βγήκε μια Αλεξαντρα η οποία όμως είχε μαυρα ισια μαλλια αντι ξανθα και σπαστα και έχασα τη μπάλα .....

το Αχαρνών 85 έχει μια μιλφ η οποία είναι μαστερ σε όλα ... να την δοκιμασετε ... αλλα μάλλον βάζει κι άλλες τώρα που αποτι καταλαβα τις γνωρίζουμε ήδη!!!

καλα γαμίσια―!!!! :knockinb: :knockinb: :sperm: :sperm:



 

Επισκέπτης
Hello Guys!!! που λέτε το στου της δροσοπούλου 97 πιστεύω ότι έχει το πιο αριστα εκπαιδευμένο προσωπικό !! όλες γλύφουν αρχ .. δακια και όλες είναι μικρες μέχρι 27 !!
η Αντζελα είναι η τελευταία που πήδηξα και είναι πολύ προθυμη. έχω 2 βδομάδες να πατήσω και μάλλον έχουν αλλάξει οι βάρδιες ... αλλά αν βρείτε Λάουρα μην το σκεφτείτε λεπτο .. η καλύτερη φοβερή κολάρα καβλιαρα και τσιπουκάκι απιστευτο μετα αρχιδολειχίας .. !! κανει και με εξτρα 20 ακαποτο... !!!  επίσης αξίζουν η Σαντρα και η Αλεξαντρα. η τελευταία μου είπε η τσατσα πως αλλαξε στουντιάκι αλλα δεν ξέρει μηπως εθεάθει κάπου;;; είχα περάσει από Παιωνίου και βγήκε μια Αλεξαντρα η οποία όμως είχε μαυρα ισια μαλλια αντι ξανθα και σπαστα και έχασα τη μπάλα .....

το Αχαρνών 85 έχει μια μιλφ η οποία είναι μαστερ σε όλα ... να την δοκιμασετε ... αλλα μάλλον βάζει κι άλλες τώρα που αποτι καταλαβα τις γνωρίζουμε ήδη!!!

καλα γαμίσια―!!!! :knockinb: :knockinb: :sperm: :sperm:


Η MILF που ειναι αχαρνων 85 πωs ειναι?
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Δροσοπουλου 97 ...Αντζελα συμφωνώ  πολυ καλό μωρό αλλά η συνενόηση στα Αγγλικά...σήμερα ηταν στις 6μμ.
Δροσοπούλου 95 ..η Στεφανία για τους λάτρεις των γεμάτων γυναικών...ειναι φοβερή...σήμερα βράδυ αύριο πρωί....Πέμπτη στη βάση της Θησέως 365 πρωί....
 

nikes

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
113
Like
2
Πόντοι
1
Συνάδελφοι ,  στην Αριστομένους 72 η Λίντα που κρύβει το πρόσωπό της αλλά τα δίνει όλα στο δωμάτιο ...με πολύ δυνατά κωλομέρια , που σε προκαλεί να τα μπατσίσεις μοιάζει (σίγουρα δεν είναι )με την Πέπη ...η εμένα μου φαίνεται ??
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
φιλε apou η μιλφ αχαρνων 85 είναι 40 αρα αλλά σε καλη κατάσταση μικρό βυζι αλλα μεγάλη ρόγα την οποία γλύφεις άνετα φοβερο κολο δε θα φύγεις παραπονεμένος και ειναι μονο 40 ευρουλάκια !!! ξανθούλα καβλιαρα... δεν ξερω τι άλλο θες να μάθεις ...!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
παιδια εχετε υποψιν σας τιποτα καλο που να διανυκτερευει? εχω ορεξη για εξορμηση βραδυατικα?
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Χτες κατα τις 2 τα ξημερωματα πηγα φρατζη 47 και πηρα αγαπη παρα πολυ καλη κανει και γαμω της πιπες και αψογη σε συμμετοχη!Εγγυηση η κοπελα!
Μετα πηγα δροσοπουλου 97 για δευτερο γυρο και πετυχα μια νικη ρωσιδα ξανθια με ωραιο στηθος  που μου ειπε οτι δουλευε σε "γραφειο" αλλα σταματησε!Το μονο καλο με τη νικη ηταν οτι με καβαλησε και χτυπιωταν σαν τρελη κατα τα αλλα τιποτα το ιδιαιτερο και απο πιπα πολυ μετρια!Δεν αξιζει να ασχολειστε μαζι της!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
ναι εε !!! ευχαριστω σαβαλας !!! ξερεις τι μου θυμησες τα λυσαρια που ειχαμε στο λυκειο !!! σαβαλας και αυτα!!!
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
λοιπον παω φρατζη αυτη δεν ειναι τελος συγγρου δεξια και παλι δεξια στα φαναρια?
 

louc

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
36
Πόντοι
0
Φίλε SAVALA, το avatar σου μου θυμίζει τους THE CLASH. Ποιος είναι ? Ρισπέκτ στο έργο σου και στην προσφορά σου στο σαιτ.

- Μια 30 φεύγα τύπισσα μπάζο - Μαργαρίτα νομίζω, στο Λιοσιων 278, την ξέρει κανείς ?

 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
2.052
Like
1.855
Πόντοι
216
λοιπον, πολυ καλη η Αγαπη χωρις μη και τετοια !!! απο της καλυτερες συμετοχες και συμπεριφορες  που εχω πετυχει, πολυ εντυπωση ομως μου εκανε η τσατσα που ηταν αρκετα φιλικη μαζι μου.  Αυριο το προγραμμα ειναι Βαγια ορ Βαλια, Βαλερια και Ευα!!!
ευχαριστω και παλι!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom