Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ενημερωση για καρεα 30.
η σαρα μας αποχαιρετησε  :'( :'( :'( :'( ή τουλαχιστον ετσι λεει ο τσατσος της βραδυνης βαρδιας. (την προηγουμενη φορα που την ειχε νοικιασει καποιος για ενα διμηνο παλι τα ιδια ειχε πει)
η λουσυ σταθερα στην πρωινη βαρδια, εκτος απο σημερα που εχει ρεπο..

επισης χθες βραδυ στην ιφιγενειας, στη δαφνη, μια ψηλη μαυρομαλλα, ονοματι λινα (αν θυμαμαι καλα), ψιλοαδιαφορη. στα συν η παντα ευγενικη τσατσα με την ιδιαιτερη φατσα που σου λεει φευγοντας ''καληνυχτα σας'' ακομη κι αν δεν εχεις καταθεσει..

υ.γ. ποιος ηταν αυτος με τον ασημι σκαραβαιο που εψαχνε (και δεν εβρισκε ευκολα) να παρκαρει στην ιφιγενειας για να δει το κοριτσι ??  :grin:
 

Kardasis

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2006
Μηνύματα
17
Like
2
Πόντοι
0
Γνωρίζεται ρε μάγκες κανένα καλό στούντιο στο κέντρο (περιοχή ομώνιας) να επισκεφτούμε;
 

fotis32

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά πήγα και εγώ να πετύχω την Αγάπη.. τι στο καλό.. την είχα απωθημένο . Φτάνω το λοιπόν κατά τις 18:30 στο στούντιο. και ήμουν μόνος.. καλά ρε.. κανένας συνάδερφος δεν ήταν εκεί?

Με υποδέχεται η τσατσά η οποία και ήταν ευγενέστατη. Έρχεται η αγάπη.. την βλέπω και λέω βουρ για δωμάτιο...

Πήρα το πρόγραμμα των 70 ευρώ και μπορώ να πώ ότι ήταν άψογη.. πολύ καλή πίτα... και συμμετοχή..

Την προτείνω ανεπιφύλαχτα για όποιον θέλει...
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Για το φίλο που θέλει στουντιάκι κοντά στην Ομόνοια : Αχαρνών 106 και Αχαρνών 85 (δες ποιό πάνω κριτικές), έχουν βελτιωθεί αρκετά τον τελευταίο καιρο...

Λοίπον χτές το απόγευμα επίσκεψη Βριλησού 60 , ήταν ένα μελαχρινό ρωσιδάκι από Σιβηρία μου είπε ονόματι Γκλόρια , πολύ καλό στήθος , τατού στην μέση και γενικά καλή εμφάνιση , στο διαταύτα τώρα , πολύ καλή πίπα deepthroat , γλύψιμο σε ρώγες , ισπανική , και καλή στο γαμήσι , αλλαγή στάσεων και τέτοια χωρίς να δυσανασχετεί , γενικά καλές εντυπώσεις από την κοπέλα και το μαγαζί ,, θα γίνω πελάτης , 50 το απλό που πήρα και παίζει με 60 μασαζάκι και με 70 -69 και περισσοτερη ώρα , μαλακία αυτές οι τιμές , έπρεπε να το έχει μαξιμούν 50 και με τα λοιπά .
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ενημερωση για καρεα 30.
η σαρα μας αποχαιρετησε  :'( :'( :'( :'( ή τουλαχιστον ετσι λεει ο τσατσος της βραδυνης βαρδιας. (την προηγουμενη φορα που την ειχε νοικιασει καποιος για ενα διμηνο παλι τα ιδια ειχε πει)
η λουσυ σταθερα στην πρωινη βαρδια, εκτος απο σημερα που εχει ρεπο..

επισης χθες βραδυ στην ιφιγενειας, στη δαφνη, μια ψηλη μαυρομαλλα, ονοματι λινα (αν θυμαμαι καλα), ψιλοαδιαφορη. στα συν η παντα ευγενικη τσατσα με την ιδιαιτερη φατσα που σου λεει φευγοντας ''καληνυχτα σας'' ακομη κι αν δεν εχεις καταθεσει..

υ.γ. ποιος ηταν αυτος με τον ασημι σκαραβαιο που εψαχνε (και δεν εβρισκε ευκολα) να παρκαρει στην ιφιγενειας για να δει το κοριτσι ??  :grin:

ισμηνης βρε...θα σε μαλωσω βρε!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Χτες αργα(2.30),επισκεψη στον Κωστα στο Λιοσιων 278.Γινοταν της πουτανας και εφυγα.7 ατομα αναμονη!!!!Ο Κωστας μου ειπε οτι δουλευε μια καινουργια ονοματι Μαριζα.Την εχει δοκιμασει κανεις?
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
ενημέρωση για βραδινή βάρδια Καρέα 30 (00:00 βαμπίρια)

Θα παίζει από εδώ και πέρα καινούρια άφιξη (καστανή) όπως με ενημέρωσε η τσατσά. Όνομα κλπ., λυπάμαι αλλά δεν ήξερε και καλά να μου πει.
Όποιος είναι νυκτερινός ας δοκιμάσει.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ενημέρωση για βραδινή βάρδια Καρέα 30 (00:00 βαμπίρια)

Θα παίζει από εδώ και πέρα καινούρια άφιξη (καστανή) όπως με ενημέρωσε η τσατσά. Όνομα κλπ., λυπάμαι αλλά δεν ήξερε και καλά να μου πει.
Όποιος είναι νυκτερινός ας δοκιμάσει.

μην ανησυχεις κολληταρι θα σε ενημερωσουμε!
 

Επισκέπτης
Χτες αργα(2.30),επισκεψη στον Κωστα στο Λιοσιων 278.Γινοταν της πουτανας και εφυγα.7 ατομα αναμονη!!!!Ο Κωστας μου ειπε οτι δουλευε μια καινουργια ονοματι Μαριζα.Την εχει δοκιμασει κανεις?
την εχω γαμησει στην φωκαιας και στην φυλης.... πολυ καλο μουνι αλλα δυστυχως οχι μονο κρυα αλλα σου την λεει κιολας μακρια
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μηπως ξερουμε ποτε δουλευει η Σαμπρινα στο Λιοσιων 278??
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ρε συ kokolonge σε παρακολουθω τοσο καιρο και ποτε δεν σου εχω ποσταρει respect αλλα δεν μπορω να υποκρινομαι αλλο! RESPECT!

Ανταποδιδω τις τιμες μαλαματενιε βασο    :grin: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
σημερα απογευματινη βαρδυα στην φρατζη ,η βαλερια!!την συστηνω ανεπιφυλακτα!!!!
 

Επισκέπτης
ξανθια,φυσικο βυζι μεγαλο,εχει πιασιματακια και μια κωλαρα σκετη φωτια!!στο δωματιο δεν βιαζεται καθολου,καλη πιπα,κανει οτι σταση της ζητησεις και δεν παραπονιεται καθολου!!αξιζει και με το παραπανω!!
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
Ευχαριστω kokolongos!!!!Να περιμενω δηλαδη και με την Σαμπρινα λαικο προσκυνημα?Με το 30αρι καθαριζουμε???
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Ευχαριστω kokolongos!!!!Να περιμενω δηλαδη και με την Σαμπρινα λαικο προσκυνημα?Με το 30αρι καθαριζουμε???

Συνηθως γινεται της μουρλης οταν ειναι εκει η σαμπρινα...αν πας κατα τις 11 που αρχιζει την βαρδια πιθανον να μην εχει τοσο κοσμο ειδικα σημερα που παιζει και η εθνικη τετοια ωρα,αν θυμαμαι καλα.
Επισης επειδη συνηθως εχει πολυ κοσμο δυσκολα πρεπει να πεφτει στα 30,νομιζω οτι μαλλον 40 πρεπει να ζητουν.
Σου υπενθυμιζω οτι δεν ειμαι 100% σιγουρος αν θα ειναι εκει...
Αντε και καλα γαμησααααα
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
ξανθια,φυσικο βυζι μεγαλο,εχει πιασιματακια και μια κωλαρα σκετη φωτια!!στο δωματιο δεν βιαζεται καθολου,καλη πιπα,κανει οτι σταση της ζητησεις και δεν παραπονιεται καθολου!!αξιζει και με το παραπανω!!

Υπάκουη δηλαδή...ενδιαφέρον.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom