Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

louc

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
36
Πόντοι
0
δυστυχώς φίλε Louc έχω μόνο το περιοδικό και προσπαθώ τόση ώρα να σου ποστάρω μια φωτογραφια που τράβηξα με το κινητο. θα το πετύχω όμως αν όχι σήμερα αύριο...

Φιλαράκο αν γίνεται στειλε μια με την πλάτη της.
 

azaas

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2006
Μηνύματα
671
Κριτικές
11
Like
8
Πόντοι
5.765
Και μετά από υπομονή, επιμονή και συνέπεια, επήδηξα τη Σαμπρίνα πριν από κανα 2ωρο. Δεν είχε και πολύ κόσμο. Στο μαγαζί της Λιοσίων 278 αυτά (δεν κάνει κακό η επανάληψη). Το κορίτσι είχε το γνωστό νάζι, αλλά είχε πάθει τράβηγμα λέει στο γυμναστήριο και δεν περπατούσε και πολύ καλά. Έδειχνε και λίγο κουρασμένη, με χαιρέτησε μελαγχολικά λέγοντας μου ότι πρέπει να της εύχομαι "καλημέρα" αφού θα φύγει το πρωϊ και όχι "καλό βράδυ", όπως έκανα.
Τι λε ρε πούστη, πόσο ψαγμένα άτομα κυκλοφορούν στην πιάτσα τελικά.
 

Επισκέπτης
πραγματικα πολι καυλιαρα ι σαμπρινα και πολι καλι μεσα με ορεα περιποιηση!ξερει να το δουλευι ι κοπελα!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Κατα πως φαίνεται το team της Δροσοπούλου 97 μετακόμισε Λεμπέση 8 (Σάντρα, Λάουρα κλπ.) Παρακαλώ επιβεβαιώστε πληροφορία.
Ίσως να ναι εκεί και η Αλεξάνδρα (ξανθιά μπούκλα που ψάχνει ο συνάδελφος)
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Χτες το βράδυ:
Δροσοπούλου 95: Βίκη (Ρωσίδα γύρω στα 40 που έμοιαζε με τη θεία μου)
Δροσοπούλου 97: Νίκη (Ρωσίδα κάτω από 30 ωραίο βυζάκι αλλά κατά τα άλλα έβγαζε μιζέρια και κακομοιριά)
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
μου χει κατσει αυτο να το επισκεφτω....
πελατης στα 36,46,57  ολο περναγα και το βλεπα κλειστο και μου χει μεινει απωθημενο
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Έτσι για ενημέρωση του φιλοθεάμωνος κοινού

Τοπ 5 του τελευταίου 3μήνου

1) Ρενάτα-Αχαρνών 85
2) Ρενάτα-Δροσοπούλου 97 (τώρα μάλλον στο Λεμπέση 8)
3) Σάντρα-Δροσοπούλου 97 (>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>)
4) Νταλιάνα (ή κάπως έτσι) - Κεφαληνίας 75
5) Μαρία - Δευκαλίωνος 63 (αν και έχει χαθεί τελευταίως)  

Δεν έχω δοκιμάσει Ισαμπέλα-Αγάπη-Σαμπρίνα που κατά γενική ομολογία φυσάνε, γι' αυτό και δεν βρίσκονται στη λίστα μου.

Black List: Σβετλούλα - Κεφαληνίας 75 και μάλλον και Αριστοτέλους 6, πανέμορφη αλλά άχρηστη στο κρεββάτι.

 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Τί μουνάρα είναι αυτή η Σάντρα, Δροσοπούλου 97.Τί προσωπάκι! Φοβερά χαρακτηριστικά .
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
πες τα ρε germaon, απ' τα πιο γλυκά κορίτσια της πιάτσας και άσσος στην ποδομαλακία
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Λέλας Καραγιάννη είναι κοντά στην Πλ. Αμερικής αν δεν κάνω λάθος???
Κάθε μέρα πρωινά είναι η Σόνια???
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Από προγράμματα ξέρεις???
Δίνει και κολούρι ??
thanks
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
ειπα και εγω να παω μια φορα σε στουντιο.παντα φυλης και cg ειπα ν αδοκιμασω και αυτον τον τροπο να δουμε πως ειναι.πηγα παιωνιου 10 ειχε 2 ωραια μωρα εγω πηρα μια ρουμανα μελαχροινη την τζακι.γλυψιμο μου εκανε περιποιημενο την ρουφηξα και εγω τα βυζομπαλα μετα φικι και κανα 10λεπτο και ωραια.ρε παιδια δεν ξερω αν κανω λαθος αλλα η μονη διαφορα που ειδα ηταν οτι ο χωρος ειναι καθαρος....ειδαλλιως τετοια μουνια βρισκεις και στην φυλης.τεσπα μαλλον θα ξαναμπω στο καβουκι μου και θα συνεχισω τα αθλημα των cg.ευχαριστω
 

anachron

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
358
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
1
Δευτέρα ή Τρίτη βράδυ, επίσκεψη στο Αχαρνών 106. Βερόνικα, δεν πολυλέει αλλά λίγο οι βραδινές καύλες λίγο το ο,τι μου αρέσει το μαγαζί και θέλω να το στηρίξω (και όταν λέω πως μου αρέσει δεν εννοώ μόνο την τομή αλλά και το ότι είναι πεντακάθαρο, είναι ευγενική η τσατσά κλπ) μπήκα. Πήρα το πρόγραμμα των 50 ? (sex show) να εδώ και εγώ τι πράμα είναι!. Μπήκε η γκόμενα με μια εργαλειοθήκη, την  ανοίγει, βλέπω διάφορα μέσα (μαστίγια, δονητές κλπ) , σκιάχτηκα λίγο το ομολογώ, αλλά κρατήσαμε το μηδέν στην άμυνα, αυτή το χρησιμοποίησε. Να σας πω την αλήθεια δεν με ενθουσίασε το show, λίγο το έχωσε μέσα της, μου τον έδωσε να της τον βάλω ενώ μου έκανε πίπα , αυτό λίγο πολύ. (Θα μου πείτε, τι περιμένεις ρε μεγάλε, να κατέβει καμμιά μπάρα και να αρχίσει τους χορούς;;;) εντάξει λίγο μηχανικά όλα αυτά μου φάνηκαν. Δεν θα το ξανάπαιρνα , τουλάχιστον με αυτήν. Το γαμήσι μέτριο, όχι κακό, αν και δεν έγλυφε μπάλες, αν έπαιρνα το 30άρι πιστεύω δεν θα το έκλαιγα.
 

Επισκέπτης
Μπήκε η γκόμενα με μια εργαλειοθήκη, την  ανοίγει, βλέπω διάφορα μέσα (μαστίγια, δονητές κλπ) , σκιάχτηκα λίγο το ομολογώ, αλλά κρατήσαμε το μηδέν στην άμυνα, αυτή το χρησιμοποίησε.
και εμενα η σαντρα (δροσοπουλου) ειχε μπει με βαλιτσακι με δονητες και φοβηθηκα μην νομιζε η τσατσα οτι εδωσα τα λεφτα για αυταρχικο....... ενω ειχα παρει σεξ σοου (τρομαρα τους οι αχαρες!!!!!!)
 

Επισκέπτης
Μόλις επέστρεψα από το studio Καεφαληνίας όπου ήταν το Κατερινάκι, πολύ ωραίο, περιποιητικό, νομίζω ότι είναι value for money guys.....
 

bumsen1453

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
332
Like
1
Πόντοι
1
Πριν κανα μήνα ακουγότανε για ένα στουντιάκι χαμηλά στη Συγγρού. Υπάρχει ακόμα? Έχει πάει κανείς?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom