Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φιλε apou η μιλφ αχαρνων 85 είναι 40 αρα αλλά σε καλη κατάσταση μικρό βυζι αλλα μεγάλη ρόγα την οποία γλύφεις άνετα φοβερο κολο δε θα φύγεις παραπονεμένος και ειναι μονο 40 ευρουλάκια !!! ξανθούλα καβλιαρα... δεν ξερω τι άλλο θες να μάθεις ...!!
  ευχαριστω πολυ φιλαρακο.
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Kαλησπέρα Συνάδελφοι!
Έχει δοκιμάσει κανείς την ρενάτα που δουλεύει στην φραντζή 47  να μας πει εντυπώσεις καθώς και πως είναι εμφανισιακά?
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Συναγωνιστές καλησπέρα. Τελευταία ενημέρωση. Οπως ξέρετε ψάχνω να τιμήσω Ισαμπέλλα. Πριν απο λίγο επικοινώνησα με Ιπποκράτους, ήταν εκεί  αλλα θα έκλειναν σε ένα τέταρτο γιατι προέκυψε λεέι ένα πρόβλημα. Αδικοοοοοοοοοο. Αντε πάλι να ψάχνουμε αύριο... :headbang: :'( :headbang: :'(
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Συναγωνιστές καλησπέρα. Τελευταία ενημέρωση. Οπως ξέρετε ψάχνω να τιμήσω Ισαμπέλλα. Πριν απο λίγο επικοινώνησα με Ιπποκράτους, ήταν εκεί  αλλα θα έκλειναν σε ένα τέταρτο γιατι προέκυψε λεέι ένα πρόβλημα. Αδικοοοοοοοοοο. Αντε πάλι να ψάχνουμε αύριο... :headbang: :'( :headbang: :'(

χαλασε ο θερμοσιφωνας?
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
φιλε marky σου είπαν ποια θα δουλεύει αύριο στην ιπποκράτους 144?
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
φιλε marky σου είπαν ποια θα δουλεύει αύριο στην ιπποκράτους 144?

οχι φιλε Kavlila, δεν πρόλαβα να ρωτήσω βιαζόταν. Οσο για σενα Vaso, πάντα ωραίος με το πνευματώδες χιούμορ σου! Λες να παίζει Τριγγέττα αύριο το μωρό από την Πολωνία;
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
φιλε marky σου είπαν ποια θα δουλεύει αύριο στην ιπποκράτους 144?

οχι φιλε Kavlila, δεν πρόλαβα να ρωτήσω βιαζόταν. Οσο για σενα Vaso, πάντα ωραίος με το πνευματώδες χιούμορ σου! Λες να παίζει Τριγγέττα αύριο;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
οχι φιλε Kavlila, δεν πρόλαβα να ρωτήσω βιαζόταν. Οσο για σενα Vaso, πάντα ωραίος με το πνευματώδες χιούμορ σου! Λες να παίζει Τριγγέττα αύριο το μωρό από την Πολωνία;

σιγα το πνευματωδες χιουμορ....το χιουμορ μου εμενα σταματαει απο την παραγγελια του φραπε μεχρι την υλοποιηση του...οτι πω σε αυτο το διαστημα...μετα ειμαι για κλωτσιες...τεσπα..παρε κανα τηλεφωνακι....μπορει αυριο να ειναι ειτε ισμηνης,ειτε τριγγετα,ειτε κηφισσου!
 

jebac

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους τους καυλιαριδες συναγωνιστες,παρακολουθω πολυ καιρο το σαιτ,και σαν παλιος στο χωρο, αποφασισα να ενημερωσω και εγω.απογευματινη τσαρκα απο φυλης και μεταξουργειο.κατερινα κλειστη,τροφονιου με το που στριβω απο την bp,στο πανω ενα milf μπαζακι,διπλα milf που ψιλοτραβελιζει.στο διπλα ελειπε η ταναπου και η τσατσα μες στη βαρεμαρα.σφαιρα για φυλης στιη διδυμου στο κατω η νατασα με νεα κομμωση,διδυμου κατω απο την αχαρνων στο υπογειο milf που εχω δοκιμασει και γλυφει τρελα τις μπαλες.απογοητευμενος βαδιζω στη φωκαιας οπου και κατεθεσα στο 25.μαγκες πολυ ωραιο νιμου πανεμορφο,καλο τσιμπουκι και παιξιμο με τις μπαλες,στο γαμησι καλη αν και ημουν λιγο κουρασμενος.sorry που δεν συγκρατω νουμερα τοσα χρονια αλλα θα βελτιωθω.ρεμουνδου 21 στο πανω μια μαυρουλα με πολυ ζουμερο κωλι,στο κατω η ντενιζα.αυτα για αποψε.savalas kai panos bos respect+10000000000000000000000 :dancing:
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
καλησπερα σε ολους τους καυλιαριδες συναγωνιστες,παρακολουθω πολυ καιρο το σαιτ,και σαν παλιος στο χωρο, αποφασισα να ενημερωσω και εγω.απογευματινη τσαρκα απο φυλης και μεταξουργειο.κατερινα κλειστη,τροφονιου με το που στριβω απο την bp,στο πανω ενα milf μπαζακι,διπλα milf που ψιλοτραβελιζει.στο διπλα ελειπε η ταναπου και η τσατσα μες στη βαρεμαρα.σφαιρα για φυλης στιη διδυμου στο κατω η νατασα με νεα κομμωση,διδυμου κατω απο την αχαρνων στο υπογειο milf που εχω δοκιμασει και γλυφει τρελα τις μπαλες.απογοητευμενος βαδιζω στη φωκαιας οπου και κατεθεσα στο 25.μαγκες πολυ ωραιο νιμου πανεμορφο,καλο τσιμπουκι και παιξιμο με τις μπαλες,στο γαμησι καλη αν και ημουν λιγο κουρασμενος.sorry που δεν συγκρατω νουμερα τοσα χρονια αλλα θα βελτιωθω.ρεμουνδου 21 στο πανω μια μαυρουλα με πολυ ζουμερο κωλι,στο κατω η ντενιζα.αυτα για αποψε.savalas kai panos bos respect+10000000000000000000000 :dancing:

και εσυ καυλιαρις συναγωνιστης?ρε πιτσιλιστι τους κολλησες ολους αγορι μου.....ευγε ευγε......α!και εδω να ποσταρεις για στουντιο αδερφε...για ρδελα εχει αντιστοιχο θρεντακι,οκ?
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Στην Τριγγέτα δουλεύει απόψε μια Αναστασία. Ξέρει κανείς τίποτα γι αυτή;
 

louc

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
79
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Έχει κανενας φίλος όλο το σετ φωτο της Σαμπρίνας (Λιοσιων 278) απο το PENTHOUSE ?
 

jebac

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
μηπως ξερει κανεις εαν γυρισε η μελαχρινη η νατασα απο βριλλησου?κατι ελεγε η τσατσα οτι εχει παει ρωσια ,ξεπει καποιος κατι? :grin:
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Καλησπέρα σε όλους.

Έχει κανενας φίλος όλο το σετ φωτο της Σαμπρίνας (Λιοσιων 278) απο το PENTHOUSE ?

δυστυχώς φίλε Louc έχω μόνο το περιοδικό και προσπαθώ τόση ώρα να σου ποστάρω μια φωτογραφια που τράβηξα με το κινητο. θα το πετύχω όμως αν όχι σήμερα αύριο...
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ο φωτεινός μπουρδελογνώστης σας ενημερώνει........

πριν 4 ωρες περνάω από αχαρνών 85 .. έχει μία αξιαγάπητη μιλφ .. όχι την γνωστή που μου πε πως είναι και δικό της !! μπούκλα ξανθό μαλλί!
αχαρνών 106 ... μαυρότριχη αρσηβαρίστας ... τρέχαμε να σωθούμε μενα κολλητάρι που πήγαμε ... ωραίος χωρος αλλά ....
θυμίζω ότι ψάχνω την Αλεξάνδρα από δροσοπούλου 97 ξανθια ψηλή μπούκλα! δίνεται αμοιβή!!! :grin:
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
ρε καργιολιδες έπρεπε να βάλω αμοιβη για να τσιμπήσετε;;; :birdman:
κοιτα σε είδος δεν μπορώ (μία τρύπα έχω) αλλα για κανα κέρασμα το συζητάμε .....  :boobies:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom