Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Τι να κάνουμε φίλε, έτσι είναι οι χωρισμοί συμβαίνουν τις πιο ακατάλληλες ώρες και συνήθως λίγο πριν ή λίγο μετά τις γιορτές. Ο Θεός θα σ΄ανταμείψει για την καλή σου πράξη. Να ΄σαι καλά.
Α και αλλη μια επιλογη ειναι δροσοπουλου 97  πηρα εγω προσφατα τη νικη δεν ειναι και πολυ καλη αλλα για ξεχαρμανιασμα ειναι μια χαρα!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Θαλαμοφύλακας 12 - 3 αναφέρω:
Βριλισσού 36 μια ξανθιά που πέρασε σαν σίφουνας και μια αγενέστατη τσατσά που δεν έλεγε το όνομα της κοπέλας.
Βριλισσού 46 ξανθιά με γεμάτο βυζί, Μαργαρίτα το όνομά της, μετρίου αναστήματος, γύρω στα 35. Ευγενέστατη τσατσά που επέμενε να κεράσει ουίσκι.
Βριλισσού 60 το τοπ μόντελ Σβέτα, δίμετρη ξανθιά λαμπάδα με μέτριο βυζί. Κανένας που να την έχει πάρει?
Βριλισσού 57 η Εύα. Καλοστημένη μιλφ με μεγάλα βυζιά. Σε καλή κατάσταση για τα 40+ χρόνια της.
Λιοσίων 278 μια ξανθιά με καρέ. Μεγάλο βυζί πεσμένο και τατουάζ πάνω από τον κώλο. Αυτή είναι η Σαμπρίνα? Στην ταινία θυμάμαι ότι είχε μερικά πιασίματα. Δεν ήμουν σίγουρος και δεν μπήκα.
Λιοσίων 303. Μία ξανθιά νοικοκυρά. Θα της πάω κάτι κάλτσες που έχω για μαντάρισμα την άλλη φορά.
Βούρβαχη η Μαρίνα (νομίζω ότι έτσι είπε). Καλοσυνάτη μιλφ με σούπερ βυζιά. Ξέρει κανείς κάτι?
Φρατζή 47 η Βαλέρια. Ξανθιά, γεματούλα με μεγάλα βυζιά. Συναγωνιστές έχουν γράψει πολλά καλά για την εν λόγο κορασίδα αλλά εμένα δεν μου άρεσε εμφανισιακά. Θα την δοκιμάσω υπό την επήρεια αλκοόλ.
Δεν μπήκα σε κανένα από τα παραπάνω και καλά έκανα. Το ένστικτο του μπουρδελιάρη δούλεψε πάλι.
Καρέα 30 συναγωνιστές η Λούση. Απίστευτο χαμογελαστό πιπίνι από την Πράγα. Μελαχρινή με 3αρι βυζί φυσικό και στρογγυλό, Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο κωλαράκι, πολύ καλή συμμετοχή, γλύφει και γαργαλάει μπάλες. Την προτείνω με ένα χρόνο εγγύηση. Μου είπε ότι δουλεύει κανονικά 11πμ-5μμ και εκτάκτως ήταν βράδυ σήμερα.
Ξέχασα τίποτα? Δεν νομίζω....
Υ.Γ. Warhol κανένα νέο από Μελίνα???Είδα τόσα μουνιά σήμερα και πάλι μόνο αυτή έχω στο μυαλό μου......In the distance thunder in the sky...See the sorrow, hear the...BATTLECRY....Μελίνααααααααααα. 
 

Επισκέπτης
φοβερι ενιμεροσι καυλιαρι μου!!!!!σιγχαριτιρια!!!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ευχαριστώ πρόεδρε του πιτσιλίσματος....
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Θαλαμοφύλακας 12 - 3 αναφέρω:
Βριλισσού 36 μια ξανθιά που πέρασε σαν σίφουνας και μια αγενέστατη τσατσά που δεν έλεγε το όνομα της κοπέλας.
Βριλισσού 46 ξανθιά με γεμάτο βυζί, Μαργαρίτα το όνομά της, μετρίου αναστήματος, γύρω στα 35. Ευγενέστατη τσατσά που επέμενε να κεράσει ουίσκι.
Βριλισσού 60 το τοπ μόντελ Σβέτα, δίμετρη ξανθιά λαμπάδα με μέτριο βυζί. Κανένας που να την έχει πάρει?
Βριλισσού 57 η Εύα. Καλοστημένη μιλφ με μεγάλα βυζιά. Σε καλή κατάσταση για τα 40+ χρόνια της.
Λιοσίων 278 μια ξανθιά με καρέ. Μεγάλο βυζί πεσμένο και τατουάζ πάνω από τον κώλο. Αυτή είναι η Σαμπρίνα? Στην ταινία θυμάμαι ότι είχε μερικά πιασίματα. Δεν ήμουν σίγουρος και δεν μπήκα.
Λιοσίων 303. Μία ξανθιά νοικοκυρά. Θα της πάω κάτι κάλτσες που έχω για μαντάρισμα την άλλη φορά.
Βούρβαχη η Μαρίνα (νομίζω ότι έτσι είπε). Καλοσυνάτη μιλφ με σούπερ βυζιά. Ξέρει κανείς κάτι?
Φρατζή 47 η Βαλέρια. Ξανθιά, γεματούλα με μεγάλα βυζιά. Συναγωνιστές έχουν γράψει πολλά καλά για την εν λόγο κορασίδα αλλά εμένα δεν μου άρεσε εμφανισιακά. Θα την δοκιμάσω υπό την επήρεια αλκοόλ.
Δεν μπήκα σε κανένα από τα παραπάνω και καλά έκανα. Το ένστικτο του μπουρδελιάρη δούλεψε πάλι.
Καρέα 30 συναγωνιστές η Λούση. Απίστευτο χαμογελαστό πιπίνι από την Πράγα. Μελαχρινή με 3αρι βυζί φυσικό και στρογγυλό, Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο κωλαράκι, πολύ καλή συμμετοχή, γλύφει και γαργαλάει μπάλες. Την προτείνω με ένα χρόνο εγγύηση. Μου είπε ότι δουλεύει κανονικά 11πμ-5μμ και εκτάκτως ήταν βράδυ σήμερα.
Ξέχασα τίποτα? Δεν νομίζω....
Υ.Γ. Warhol κανένα νέο από Μελίνα???Είδα τόσα μουνιά σήμερα και πάλι μόνο αυτή έχω στο μυαλό μου......In the distance thunder in the sky...See the sorrow, hear the...BATTLECRY....Μελίνααααααααααα.  

για sveta αμα διαβασεις τον καταλογο των στουντιο τις κριτικες θα δεις οτι δε λεει μια μεσα...πολυ αχαρη,αγαρμπη!


θαλαμοφυλακα?με τοση τσαρκα αφησες κανεναν "αρμοδιο" νεουπα να ανακατευει την ξυλοσομπα...γιατι αλλιως μπορει τα φανταρακια να ψοφησαν απο αναθυμιασεις!!!!!!
 

panagis

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
219
Like
0
Πόντοι
1
πηρα σβετλανα (ουκρανια) χτες βραδυ στο βριλλησου 60..
αστερι κορμι και προσωπακι....μοντελακι γενικως...
μεσα αρκετα καλη ....θα ελεγα συστηνεται...
πιτα μετρια ,περιποιηση καλη...
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
μαγκες στην Θαρυπου εχω πετυχει γκομενες με 30 ευρω , αλλα μετρια εμφανιση.
Ξερει κανεις αν παιζουν και ωραια μουνια εκει με τα ιδια λεφτα;
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
μαγκες στην Θαρυπου εχω πετυχει γκομενες με 30 ευρω , αλλα μετρια εμφανιση.
Ξερει κανεις αν παιζουν και ωραια μουνια εκει με τα ιδια λεφτα;
Μηπως ομως ανεξαρτητως εμφανισης,η περιποιηση ειναι καλη?Συνηθως ετσι συμβαινει!!!
 

Επισκέπτης
τσαρκα χθεs βραδυ. Θησεωs 365 η Στεφανια φοραγε ενα ολοσομο διχτυωτο σκετη καβλα τιμεs 50 απλο 60 (69)και 70 sex show.Απο την ερχομενη εβδομαδα θα δουλευει Σερβιων 26 ,Δευτερα-τεταρτη απογευμα.
Βουρβαχη 19 η Μαρινα με ωραιουs βυζουs ξανθια και milf πολυ ευγενικη τιμεs 50(απλο)60(69)και 70(sexshow) ωραριο εωs 4 τα ξημερωματα.εγω κατεθεσα γυρω στιs 3 και ημουν σχεδον μονοs με πολυ ησυχια χωρισ βιασυνεs.
Δροσοπουλου 97 ηταν ενα ωραιο πιπινι η Νικη φοβερο μουνι αλλα δεν μπηκα γιατι την ωρα που περιμενα θα ηταν 10μ.μ μπηκε εναs τυποs ρε μαγκεs ελεοs μυριζε ολοκληροs και χαλια στην μαστουρα κακωs τον αφησε η τσατσα να μπει μεσα κριμα την κοπελα.
Δροσοπουλου 95 μια ξανθια ψηλοξενερωτη και μου φανηκε και λιγο ειρωνικη.
Δοξατου 2α μια Κατερινα χωριs βυζι καθολου και ματια γυλου.
Κηφισου 30 ενα ψηλο μαυρομαλλικο μωρο το ονομα τηs χριστινα.
 

Επισκέπτης
σιγχαριτιρια στο καυλεα και σινεμπουρδελιαρι ΄'απου' για τιν ενιμεροσι του!!!μεγαλο το χισιμο σου καυλεα!!!για τιν νικι δροσοπουλου 97σιμφονο και εγο με οσα ειπε ο φιλος παραπανο!!!τιν ειδα τορα προσφατα!!!!δροσοπουλου 95 παιζει μια που δε θιμαμαι το ονοαμ τισ....μου φανικε μετρια προσ χειροτερι...!!!
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Θαλαμοφύλακας 12 - 3 αναφέρω:
Βριλισσού 46 ξανθιά με γεμάτο βυζί, Μαργαρίτα το όνομά της, μετρίου αναστήματος, γύρω στα 35. Ευγενέστατη τσατσά που επέμενε να κεράσει ουίσκι.

Μαργαρίτα δεν...!

Βριλισσού 60 το τοπ μόντελ Σβέτα, δίμετρη ξανθιά λαμπάδα με μέτριο βυζί. Κανένας που να την έχει πάρει?

Αν είναι η ίδια στην Αριστοτέλους κάθετη Συγγρού Μακριά είναι ξύλινη.

Βριλισσού 57 η Εύα. Καλοστημένη μιλφ με μεγάλα βυζιά. Σε καλή κατάσταση για τα 40+ χρόνια της.

?

Λιοσίων 278 μια ξανθιά με καρέ. Μεγάλο βυζί πεσμένο και τατουάζ πάνω από τον κώλο. Αυτή είναι η Σαμπρίνα? Στην ταινία θυμάμαι ότι είχε μερικά πιασίματα. Δεν ήμουν σίγουρος και δεν μπήκα.

Αν έχει κέφια είναι ΟΚ

Λιοσίων 303. Μία ξανθιά νοικοκυρά. Θα της πάω κάτι κάλτσες που έχω για μαντάρισμα την άλλη φορά.

Βούρβαχη η Μαρίνα (νομίζω ότι έτσι είπε). Καλοσυνάτη μιλφ με σούπερ βυζιά. Ξέρει κανείς κάτι?

Την έχω πάρει δε μου γούσταρε γιατί είναι σιλικόνη και δε στηνότανε καλά.

Φρατζή 47 η Βαλέρια. Ξανθιά, γεματούλα με μεγάλα βυζιά. Συναγωνιστές έχουν γράψει πολλά καλά για την εν λόγο κορασίδα αλλά εμένα δεν μου άρεσε εμφανισιακά. Θα την δοκιμάσω υπό την επήρεια αλκοόλ.
Δεν μπήκα σε κανένα από τα παραπάνω και καλά έκανα. Το ένστικτο του μπουρδελιάρη δούλεψε πάλι.
Καρέα 30 συναγωνιστές η Λούση. Απίστευτο χαμογελαστό πιπίνι από την Πράγα. Μελαχρινή με 3αρι βυζί φυσικό και στρογγυλό, Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο κωλαράκι, πολύ καλή συμμετοχή, γλύφει και γαργαλάει μπάλες. Την προτείνω με ένα χρόνο εγγύηση. Μου είπε ότι δουλεύει κανονικά 11πμ-5μμ και εκτάκτως ήταν βράδυ σήμερα.

All time classic LUCY. Το αγαπημένο GFE μας.


Ξέχασα τίποτα? Δεν νομίζω....
Υ.Γ. Warhol κανένα νέο από Μελίνα???Είδα τόσα μουνιά σήμερα και πάλι μόνο αυτή έχω στο μυαλό μου......In the distance thunder in the sky...See the sorrow, hear the...BATTLECRY....Μελίνααααααααααα.  
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495

Συμπολεμιστές, καμιά που να δίνει κόλο σε στούντιο έχετε στα υπόψη; Η Αγάπη μήπως;

 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Για να δούμε την αναγνωρίζει κανείς;;;

Εγώ πάντως ούτε που παρακάλεσα, παίζει έρωτας βλέπετε, τρελός αλήτης!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
nefilim μηπως ειναι η σιμον?

και κατι αλλο......μολις περασα απο ιππωνακτος και το ιδρυμα ανιατων στουντιοθελητων νεου κοσμου εκλεισε για διακοπες πασχα απο σημερα και μεχρι δευτερα του πασχα μαλλον!
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Η Σαμπρίνα είναι κάθε βράδυ Λιοσίων 278?παίζει καθόλου Φυλής?έχετε πετύχει Σίντυ ή Τζενη από Δροσοπούλου 95 κάπου?ευχαριστώ για όποιον μπεί στον κόπο να απαντήσει
 

admiralxxx

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2007
Μηνύματα
131
Like
0
Πόντοι
1
Η Σόνια στη Λέλας Καραγιάννη παίζει στο κάτω ή στο πάνω. Σήμερα Σάββατο πρωι κατά τις μία το κάτω κλειστό και στο πάνω ένα ξανθό ψιλο μιλφέιγ Σιμόνα (τσέχα είπε η τσατσά).
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Συναγωνιστές, αν εξαιρέσει κανείς τη super ενημέρωση του Woodstockr, έχει πέσει κάπως η ενημέρωση για τα στούντιο. Εγώ πάντως μετά την τρομερή εμπειρία με Ισαβέλλα στην Τριγγέτα, έχω κλείσει τουλάχιστον για Πάσχα!Ασε που φοβάμαι ότι μετά από το μαμίσι, όλα τα άλλα θα μου φάινονται πεταμένα λεφτά!
 

triferos

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Κριτικές
15
Like
281
Πόντοι
5.102
σημερα στο αχαρνων 106 επαιζε η βερονικα!!!πολυ μετρια εμφανισιακα και ετσι δεν κατεθεσα!!!στο διπλα ενα τραβελι χοντρο και στο αχαρνων 85 επαιζε η ρενατα!!πολυ καλη εμφανισιακα,πολυ ευγενικη (χειραψια) αλλα δεν μπηκα γιατι ειχε προηγηθει αλλη!!
 

Επισκέπτης
καυλιαριδεσ χαιρετο!σιμερα μετα απο μια τσαρκουλα στο μεταξι ειπαμε να περασουμε και απο λιοσιον 278!!!ιταν εκει ο τσατσοσ κοστακισ!!!!!με τιν μαριζα.....μετρια...ειχε και λιγο κοιλιτσα μου φανικε...απο μπουτακια ετσι κι ετσι!για τα λεφτα που ζιτανε παντοσ δεν αξιζει!!!
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Παιδιά των ρδέλων+στούντιο, καλύτερα για σας που δε συχνάζω στα μέρη σας γιατί ακόμα και εκεί μαζεύω κόσμο. Σήμερα μετά από έκτακτη κλήση φίλου, στο Δροσοπούλου 97, 3.15, ενώ ήταν άδειο, σε λιγότερο από 10 λεπτά είχαν θρονιαστεί στο κόκκινο σαλονάκι 4 ακόμα άτομα. Και μιας και πέρασα να σας ενημερώσω ότι εκεί ήταν η Νίκη, μια μέτρια ξανθιά, που όπως μου είπαν, όταν πέφτει στα ζόρια, δουλεύει πιό πολύ φούχτα (καζαντζακικό) στόμα, αντί για το επιθυμητό. Τιμές τις ξέρετε φαντάζομαι αφού μια τσάρκα από Δροσοπούλου-Λ.Καραγιάννη όλοι θα έχετε περάσει. 50 απλό, 60 με τα "εργαλεία" και 70 ελεύθερο στοματικό. Συγχωρέστε το μέτριό μου ποστ αλλά ειδικότητα μου είναι τα στριπ και η ανάλυση της ανατολικοευρωπαϊκής ψυχοσύνθεσης.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom