Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Επισκέπτης
παιδια μια ερωτηση...
εχω ακουσει πως το λιοσιων 303 ειναι για τα μπαζα...
εχω περασει 4 φορες απο εκει...
τις 2 ,βρηκα μια αλεξανδρα-γερμανιδα νομιζω- οπου και μαρεσε και την πηρα...ηταν πολυ καλη...
την 3η φορα ηταν η γιαννα,γνωστη milf και την 4η μια που δε μαρεσε καθολου...
την αλεξανδρα εσεις τη ξερετε?περαν αυτης καμια κλαη αλλη παιζει ή παγωτο???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....Συγχωρέστε το μέτριό μου ποστ αλλά ειδικότητα μου είναι τα στριπ και η ανάλυση της ανατολικοευρωπαϊκής ψυχοσύνθεσης.

εισαι δηλαδη φραπεδοκαβλεουμπας, που θα ελεγε κι ενα αλλο παληκαρι..  :grin:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Οχι φίλε post-φραπεδοanalyst
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Αυτά είναι του master εφαρμοσμένων τεχνών  :cheesy:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Μέρος της οπτικής του BlueVertigo είναι σημειολογική και περί του αυτού παρά της ουσίας, metadata δηλ. και όχι με τα :jerking: data
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Την επόμενη κριτική σε στρίπ Λεό θα την γράψει  'ο κυρίαρχος των μασάζ' Γιώργος Παπά  ;)

Τώρα αυτό μου θύμισε το "Στο ρόλο του λουστράκου ο Μικρός Βασιλάκης Καΐλας" αλλά μάλλον είναι επειδή μόλις ξύπνησα  :cheesy:
Θα ξέρει πολλά περισσότερα από όσα υπαινίσεται
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Παιδιά των ρδέλων+στούντιο, καλύτερα για σας που δε συχνάζω στα μέρη σας γιατί ακόμα και εκεί μαζεύω κόσμο. Σήμερα μετά από έκτακτη κλήση φίλου, στο Δροσοπούλου 97, 3.15, ενώ ήταν άδειο, σε λιγότερο από 10 λεπτά είχαν θρονιαστεί στο κόκκινο σαλονάκι 4 ακόμα άτομα. Και μιας και πέρασα να σας ενημερώσω ότι εκεί ήταν η Νίκη, μια μέτρια ξανθιά, που όπως μου είπαν, όταν πέφτει στα ζόρια, δουλεύει πιό πολύ φούχτα (καζαντζακικό) στόμα, αντί για το επιθυμητό. Τιμές τις ξέρετε φαντάζομαι αφού μια τσάρκα από Δροσοπούλου-Λ.Καραγιάννη όλοι θα έχετε περάσει. 50 απλό, 60 με τα "εργαλεία" και 70 ελεύθερο στοματικό. Συγχωρέστε το μέτριό μου ποστ αλλά ειδικότητα μου είναι τα στριπ και η ανάλυση της ανατολικοευρωπαϊκής ψυχοσύνθεσης.
Καλό Μήνα!!!
Πέρασα και γώ λίγο νωρίτερα από το 97 ψάχνοντας για κατάθεση αλλά είδα Νίκη και δεν μου πολυγέμισε το μάτι... Μια πόρτα δίπλα έπαιζε Αλίνα η οποία είχε πολύ κέφι και έκανε και πρωταπριλιάτικα αστειάκια!!! Έννοείται πως η Νίκη δεν είχε τύχη καμία!!!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Για την εκφορά αναφέρθηκα και όχι για την ουσία φυσικά :2funny:. Μου θύμισε τίτλους ταινείας
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Θαλαμοφύλακας 12 - 3 αναφέρω:
Βριλισσού 36 μια ξανθιά που πέρασε σαν σίφουνας και μια αγενέστατη τσατσά που δεν έλεγε το όνομα της κοπέλας.
Βριλισσού 46 ξανθιά με γεμάτο βυζί, Μαργαρίτα το όνομά της, μετρίου αναστήματος, γύρω στα 35. Ευγενέστατη τσατσά που επέμενε να κεράσει ουίσκι.
Βριλισσού 60 το τοπ μόντελ Σβέτα, δίμετρη ξανθιά λαμπάδα με μέτριο βυζί. Κανένας που να την έχει πάρει?
Βριλισσού 57 η Εύα. Καλοστημένη μιλφ με μεγάλα βυζιά. Σε καλή κατάσταση για τα 40+ χρόνια της.
Λιοσίων 278 μια ξανθιά με καρέ. Μεγάλο βυζί πεσμένο και τατουάζ πάνω από τον κώλο. Αυτή είναι η Σαμπρίνα? Στην ταινία θυμάμαι ότι είχε μερικά πιασίματα. Δεν ήμουν σίγουρος και δεν μπήκα.
Λιοσίων 303. Μία ξανθιά νοικοκυρά. Θα της πάω κάτι κάλτσες που έχω για μαντάρισμα την άλλη φορά.
Βούρβαχη η Μαρίνα (νομίζω ότι έτσι είπε). Καλοσυνάτη μιλφ με σούπερ βυζιά. Ξέρει κανείς κάτι?
Φρατζή 47 η Βαλέρια. Ξανθιά, γεματούλα με μεγάλα βυζιά. Συναγωνιστές έχουν γράψει πολλά καλά για την εν λόγο κορασίδα αλλά εμένα δεν μου άρεσε εμφανισιακά. Θα την δοκιμάσω υπό την επήρεια αλκοόλ.
Δεν μπήκα σε κανένα από τα παραπάνω και καλά έκανα. Το ένστικτο του μπουρδελιάρη δούλεψε πάλι.
Καρέα 30 συναγωνιστές η Λούση. Απίστευτο χαμογελαστό πιπίνι από την Πράγα. Μελαχρινή με 3αρι βυζί φυσικό και στρογγυλό, Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο κωλαράκι, πολύ καλή συμμετοχή, γλύφει και γαργαλάει μπάλες. Την προτείνω με ένα χρόνο εγγύηση. Μου είπε ότι δουλεύει κανονικά 11πμ-5μμ και εκτάκτως ήταν βράδυ σήμερα.
Ξέχασα τίποτα? Δεν νομίζω....
Υ.Γ. Warhol κανένα νέο από Μελίνα???Είδα τόσα μουνιά σήμερα και πάλι μόνο αυτή έχω στο μυαλό μου......In the distance thunder in the sky...See the sorrow, hear the...BATTLECRY....Μελίνααααααααααα.  


ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ Η ΒΑΛΕΡΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΦΡΑΤΖΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΣΤΟ ΑΧΑΡΝΩΝ 85 ? ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΥΣ ΣΑΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ? ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ P.C ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ  ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συναγωνιστές επειδή από αύριο ξεκινάει αυστηρή νηστεία και προσευχή έχετε καμιά δυνατή πρόταση για σήμερα το βράδυ ?
 

Επισκέπτης
steeve ναι αυτη ειναι η βαλερια που δουλευει και αχαρνων 85 αλλα δουλευει και στην βουλιαγμενης 68!!
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ο επιλοχίας με έχει γαμήσει...πάλι εγώ υπηρεσία...λοιπόν έχουμε και λέμε...βραδινό περίπολο:
Αριστοτέλους 6. Μόνικα, θεόμουνο από τα λίγα. Δεν μπήκα γιατί ήταν στην αρχή της βόλτας. Όποιος ξέρει να μας πεί.
Θησέως 35. Μια ψηλή μελαχρινή αλόγα, δεν συγκράτησα όνομα, ωραίο κορμί μέτριο πρόσωπο.
Καρέα 30. Η Νικόλ την οποία δεν είδα (νομίζω είναι η ξανθιά) και μια Ντιάρα μετρίου αναστήματος μελαχρινή με βυζί σαν καρπούζι μάλλον φυσικό.
Φρατζή 47 η Αγάπη στην οποία και κατέθεσα. Παρόλο τα καλά λόγια που διάβασα δεν μπορώ να πώ οτι ενθουσιάστηκα. Πολύ τυπικά και επαγγελματικά.

Κανένα νέο από Μελίνα κανείς??? Wanted Dead or Alive, Reaward: ένα αρνί.
 
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Πήγα σήμερα Βριλησού 60 η Σβετλάνα, πανύψηλη και ξανθιά, αλλά πολύ κρύα και δε φαινόταν πολλά υποσχόμενη. Επειδή δε τη δοκίμασα όμως μη σας παρασέρνω, θα την πιτσιλίσω προσεχώς για πιο τεκμηριωμένη άποψη!

Και στο 36 μια μελαχρινή μουνάρα! Αυτα!
 

Επισκέπτης
τι ορεσ παιζει ι καυλιαρα σβετλανα???μεταμεσονιχτια βαρδια να ιποθεσο???ι απογευματινι?πες μασ μεγαλε πιτσλιστι skido!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
κατά τις 9 πήγα μεγάλε χύστη! Βραδινή πρέπει να παίζει! Δε ρώτησα κιόλας την κυρία τσατσά ο λακαμάς!!!
 

Επισκέπτης
αφου πιγες κατα τισ 9 παιζει στισ απογευματινες βαρδιες το πουτανιδιο και οχι στισ μεταμεσονιχτιεσ...οι μεταμεσονιχτιεσ ειναι μετα τισ 11!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom