Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
2 μέτρα κάβλας δε πρέπει να πάνε χαμένα! Θα εισπράξουν την ποσότητα υγρού πυρός που τους αναλογεί!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Καρέα 30. Η Νικόλ την οποία δεν είδα (νομίζω είναι η ξανθιά) .
   

η νικολ η τσεχα ειναι μελαχροινη και παρα πολυ καλη,υπομονετικη και χωρις βογγητα προσποιητα και τετοιες παπαριες........εκτος αν τα εβαψε προσφατα!τηλεφωνο για αριστοτελους κανεις και θησεως 35?οποιος εχει ας κανει τον κοπο να μου τα στειλει πμ γιατι εμενα δεν μου τα δινουν!
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Βραδινη στουντιοτσαρκα με τα εξεις αποτελεσματα. Βριλησσου 60 μια μοντελα ρωσιδα την ειχα παρει παλιοτερα στην αριστοτελους 6, πολυ νιμου αλλα ψιλοαδιαφορη στο κρεβατι. Βριλησσου 36 η Παολα, δεν μπηκα καν στον κοπο να την δω, το μονο θετικο οτι γλειφει μπαλακια. Θαρυπου 10 μια ελληνοβραζιλιανα κατα τα λεγομενα της ευγενικης τσατσας αλλα ρε παιδια τετοιο μπαζο δεν εχω ξαναδει. Αριστοτελου 6 μια καινουρια ρωσιδα ξανθια με καυτο κορμι αλλα μικρο βυζο και 4 νοματεοι να περιμενουν με ολα τα δωματια πιασμενα..... τρελλες δουλειες κυριοι. Τελος Βουρβαχη 19 οπου και κατεθεσα η γνωστη σε ολους πωσιδα milf Μαρινα, σταθερη αξια!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.594
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Salieri γαμώ τα nick! Έχεις τερματίσει το Mafia??
 

woodstockr

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
932
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
η νικολ η τσεχα ειναι μελαχροινη και παρα πολυ καλη,υπομονετικη και χωρις βογγητα προσποιητα και τετοιες παπαριες........εκτος αν τα εβαψε προσφατα!τηλεφωνο για αριστοτελους κανεις και θησεως 35?οποιος εχει ας κανει τον κοπο να μου τα στειλει πμ γιατι εμενα δεν μου τα δινουν!

Μάλλον έχεις δίκιο...δεν περίμενα να την δω γιατί αργούσε να βγει.
Ξέχασα να αναφέρω, Λεμπέση 8 μια αδύνατη μελαχρινή Σάντρα με μέτριο βυζί, καλοσυνάτο κορίτσι. Μπαίνει στα υπόψιν.
 

pimpsutd

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2006
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λιγο: Δροσοπουλου 97 κ 95 - Νικη κ Αλεξανδρα: πολυ μετριες σε
εμφανιση!!!
(καταθεση)Φρατζη 47 - Αγαπη:ωραιο νακι-μου και αψογη συμπεριφορα...
 

Επισκέπτης
τι νικι στο 97 τιν ειδα προσφαται....καλουλα ειναι!!!!50ευρα το κανονικο και ανεβενε ι τιμι αναλογος το τι θες!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Μάλλον έχεις δίκιο...δεν περίμενα να την δω γιατί αργούσε να βγει.
Ξέχασα να αναφέρω, Λεμπέση 8 μια αδύνατη μελαχρινή Σάντρα με μέτριο βυζί, καλοσυνάτο κορίτσι. Μπαίνει στα υπόψιν.

Σάντρα=εγγύηση ποιότητας
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες βραδυ στο μπουρδελοστουντιο της λιοσιων 303? πηρα την ελληνογερμανιδα αλεξανδρα για την οποια ακουσα καλα σχολια και εκλαψα 50 γιουρακια..
μην παρεξηγηθω, ωραια (ελαφρως) μεγαλοκοπελα, ευγενικη κτλ, αλλα μολις ανεβηκε στο κρεβατι ητο σαν ενα κομματι κρεας....
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Περασμα απο Κεφαλληνιας 75, χθες Κυριακη, γυρω στις 12.30'.Αναμονη με ευγενεστατη, μικροκαμωμενη τσατσα, που νομιζω, ανετα, θα μπορουσε να δουλευε και στα δωματια !!!
Εμφανιση της Ειρηνης, ηλικια γυρω στα 25, μετριο υψος,αρκετα γεματη, λευκο δερμα, μαυρα μαλλια, με στηθος 2-3. Τιμες οι γνωστες, Ε 50 το κλασσικο, με +10 69 και Ε 70 "εργαλεια". Στην αρχη της περιπολιας, δεν περασα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
-στη θησεως 35 χθες το βραδυ ενα ψηλο αλογο με μαυρο μαλλι, πολυ καλο σωμα, στο οποιο θα καθομουν αν δεν ειχε λαικο προσκυνημα.. ξερει κανεις κατι γι αυτην ??

-στην αγνωστου ενας ξανθος αγγελος με σγουρο μαλλι (μαλλον τσεχα) και σωμα σμιλεμενο.

-στη βουρβαχη ξανθο μιλφ που δεν μου πολυαρεσε

-στην καρεα, ενα τεμαχιο στη βαρδια (κατα τις 23:20), οχι απ τα καλλιτερα.

-στη φρατζη η αγαπη (ειδατε που θυμαμαι και ονοματα ????)  :grin: :grin:
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
-στη θησεως 35 χθες το βραδυ ενα ψηλο αλογο με μαυρο μαλλι, πολυ καλο σωμα, στο οποιο θα καθομουν αν δεν ειχε λαικο προσκυνημα.. ξερει κανεις κατι γι αυτην ??

-στην αγνωστου ενας ξανθος αγγελος με σγουρο μαλλι (μαλλον τσεχα) και σωμα σμιλεμενο.

-στη βουρβαχη ξανθο μιλφ που δεν μου πολυαρεσε

-στην καρεα, ενα τεμαχιο στη βαρδια (κατα τις 23:20), οχι απ τα καλλιτερα.

-στη φρατζη η αγαπη (ειδατε που θυμαμαι και ονοματα ????)  :grin: :grin:
Αγνωστου ??? Ανοιξε παλι ???
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Αγνωστου ??? Ανοιξε παλι ???

κατσε, για να μην εχω κανει καμια μαλακια παλι με τη διευθυνση, ειναι αυτο που κατεβαινοντας τη συγγρου ειναι το πρωτο ή δευτερο στενο δεξια μετα το baby gold..
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
-στην αγνωστου ενας ξανθος αγγελος με σγουρο μαλλι (μαλλον τσεχα) και σωμα σμιλεμενο.

σίγουρα;
Για επιβεβαίωσε φίλε σε παρακαλώ γιατί αυτό το μέρος είναι αγαπημένο και βολεύει και εμάς τους νότιους.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κατσε, για να μην εχω κανει καμια μαλακια παλι με τη διευθυνση, ειναι αυτο που κατεβαινοντας τη συγγρου ειναι το πρωτο ή δευτερο στενο δεξια μετα το baby gold..

παλι μαλακια ειπες....αριστοτελους(οχι αγνωστου στρατιωτου) και ισμηνης(οχι ιφιγενειας)!ποτε επιτελους θα συνελθεις μνημονικως?πρεπει να σε εκπαιδευσω λιγο......αυριο να δεις που εχει κανονιστει μεγιστη τσαρκα απογευματινη με φιλτατο σαιτοπαιδι και μετα ποσταρισμα........
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παλι μαλακια ειπες....αριστοτελους(οχι αγνωστου στρατιωτου) και ισμηνης(οχι ιφιγενειας)!ποτε επιτελους θα συνελθεις μνημονικως?πρεπει να σε εκπαιδευσω λιγο......αυριο να δεις που εχει κανονιστει μεγιστη τσαρκα απογευματινη με φιλτατο σαιτοπαιδι και μετα ποσταρισμα........

ε δεν φταιω εγω....... ειχα στο τηλεφωνο το σαρδαναπαλο τον kinky και οταν του περιεγραψα που ειμαι μου ειπε ''στην αγνωστου εισαι..''
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
αφου ειμαι μασερ βρε παληκαρια...... μη βαρατε......!!!!!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
παίδες ην βαράτε το φίλτατο συναγωνιστή ,, ότι μπορεί κάνει , άντε να σε δούμε και σ άλλες κατηγορίες πιο ενεργό... ;) ;), γιατί οι ενημερώσεις σου χρειάζονται ... να σαι καλά
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom