Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
ακομη ραστα τα εχει και νομιζω δεν της πανε καθολου. αυτο το προσωπο δεν ειναι για ραστα..
Τα είχε κάνει ράστα παραμονές 25ης Μαρτίου επειδή είχε ακούσει το παλιό κλασικό των Ημίζ: "Έχω το μαλλί μου την τρομερή τη ράστα , με θέλουν αρχηγό ούλοι στην Επανάστα"
Καλό ε?
 

Επισκέπτης
Καλη Ανασταση σε ολους τους γαμικουλες και πιτσιλιστες.
Τα λεμε απο βδομαδα.
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Καλή σας ημέρα συναγωνιστές και καλό Πάσχα! Μήπως ξέρει κάνας συνάδελφος να ενημερώσει για το πρόγραμμα-ωράριο στη Φρατζή κατά τη διάρκεια των εορτών;
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
ενα στουντιο στιν κοσταντινου σχοινια τι λεει εκι ρε παιδια???τι παιζει??ειναι καπου στιν λεοφορο αλεξανδρασ αυτι ι οδοσ!!!

Ειναι κάθετη στην Αλεξάνδρας.
Δεν είναι στούντιο αλλά μπουρδέλο απο τα πιο παλία.
Χρεώνουν 30 ευρώ, αλλά σαν μπουρδέλο έχει παρακμάσει πολύ τελευταία. Εχω να δώ αξιόλογο κομμάτι έκει πάνω απο μια 5ετία τουλάχιστον.
Ασε που έχει και ένα τσάτσο τελειωμένη αδερφή που στην πέφτει στεγνά....
 

Επισκέπτης
Τα είχε κάνει ράστα παραμονές 25ης Μαρτίου επειδή είχε ακούσει το παλιό κλασικό των Ημίζ: "Έχω το μαλλί μου την τρομερή τη ράστα , με θέλουν αρχηγό ούλοι στην Επανάστα"
Καλό ε?
σωστος.... τωρα ακουω old time classic  TXC "η γευση του μενους" λοιπον οταν την ειδα με ραστα μαλλι στο λιωσιων δεν την γνωρισα!!!!! ασχετο αυτο....
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ειναι κάθετη στην Αλεξάνδρας.
Δεν είναι στούντιο αλλά μπουρδέλο απο τα πιο παλία.
Χρεώνουν 30 ευρώ, αλλά σαν μπουρδέλο έχει παρακμάσει πολύ τελευταία. Εχω να δώ αξιόλογο κομμάτι έκει πάνω απο μια 5ετία τουλάχιστον.
Ασε που έχει και ένα τσάτσο τελειωμένη αδερφή που στην πέφτει στεγνά....
Συμφωνω και εγω, μια αθλιοτητα ειναι το μερος, Σχοινα ειναι ο δρομος, πριν την στροφη για Ευελπιδων/ Δικαστηρια και απο κει στην τιμημενη Βριλησου !!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Ειναι κάθετη στην Αλεξάνδρας.
Δεν είναι στούντιο αλλά μπουρδέλο απο τα πιο παλία.
Χρεώνουν 30 ευρώ, αλλά σαν μπουρδέλο έχει παρακμάσει πολύ τελευταία. Εχω να δώ αξιόλογο κομμάτι έκει πάνω απο μια 5ετία τουλάχιστον.
Ασε που έχει και ένα τσάτσο τελειωμένη αδερφή που στην πέφτει στεγνά....

''..παληκαρι μου η κοπελα δεν εχει ερθει, μαλλον θα αργησει λιγο ακομη.... θελεις να σε επυπηρετησω με μια πιπα ??''
ταδε εφη κατα λεξη ο εν λογω τσατσος σε μενα πριν λιγες μερες..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σωστός και πολύ ψύχραιμος , εγώ θα τα είχα πάρει ..

οχι βρε παληκαρι, δεν υπαρχει λογος.. ελα και λιγο στη θεση του..
ειναι γερος, αδελφη, δεν τον πηδαει κανεις, και κανει και μια δουλεια στην οποια σκαει ολη η αντριλα.. δράμαααα..
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Σημερα γνωριζετε αν ειναι ανοιχτα μπουρδελα-στουντιο?
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
απογευματινό περίπολο με χάπυ εντ

-Βριλησού 46, Νατάσα, η γνωστή ρωσίδα της φυλής με το τατού στη μέση, που έχει γνωρίσει όλους τους έλληνες φαντάρους της τελευταίας δεκαετίας, κάνει και ποδολογία (σύμφωνα με την τσατσά) με 60 γιούρια. Τώρα τι είναι αυτό...

Είναι attraction που έχουν επινοηθεί για να μαθαίνουμε -στη χάση και στη φέξη...- τι κάνει και τι γίνεται αυτή η ψυχή!... Το "στη χάση και στη φέξη" βέβαια είναι που -έτσι κι αλλιώς- δεν καταλαβαίνω αλλά μήπως είναι καλύτερα να τα καταλάβουμε όλα και να μείνουμε χωρίς την τόση δα απορία;!;

Συνεπώς καλό είναι να ενημερώνουμε και το σχετικό (το ... φερώνυμο...) thread του σχετικού (για τις εκδιδόμενες κοπέλλες) topic για να μην κάνουμε μισοτελειωμένες δουλειές, πόσο μάλιστα που η ευκαιρία (αυτόν τον καιρό) δίνεται στη ... χάση και στη φέξη.

Μιλάω σωστά;
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Φιλε η Βερόνικα είναι μια κοκκινομάλλα με καλο βυζι?Αν ειναι αυτη δουλευει και Φραντζη 47 και είχα γραψει κριτικήγια αυτο το πορνίδιο,επιβεβαίωσε μου αν πρόκειται για αυτη
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
ʼντε ρε παλληκάρια να ζεστάνουμε το κρεββατάκι μας, ούτε από "Γερμανικό" να είμασταν!

Ες αύριον τα σπουδαία, ενημερώνουμε και αύριο τον κοσμάκη ... και πιο οργανωμένα, λέω.

Όνειρα ... ήμερα και καθαρά και ξάστερα και καλά ξυπνητούρια.
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Ρε 78, αυτή είναι η μόνη ώρα της ημέρας που δεν θυμάμαι να έχω ποτέ ... τέλος πάντων. Ούτε για μαλακία δεν είναι αυτή η ώρα...

Χαράς το κουράγιο σου αλλά τράβα κοιμήσου, θα σέρνεσαι αύριο για να μην πούμε και τίποτα χειρότερο...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
ο μπάτσος του forum εισαι και μου λες να κοιμηθώ?οτι γουσταρω κανω όπως και εσυ άλλωστε τετοια ώρα στο forum man
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Σωστό κι αυτό, σωστό και τ' άλλο μα σωστό και το παράλλο!!!

Δεν έδωσα εντολή μα μια φιλική συμβουλή με βάση τις δικές μου εμπειρίες!... Διότι οι μέρες είναι ... διότι νηστεία και κατάνυξη γαρ και μπορεί να σου κάτσει καμιά τύπισσα (από τον Επιτάφιο) αύριο και να είσαι άυπνος και να μην αποδώσεις τα δέοντα... Των φρονίμων τα παιδιά που λένε...

Εγώ το 'ρίξα στη νηστεία αυτή τη βδομάδα και δεν το διακινδυνεύω, κάθομαι στ' αυγά μου οπότε δεν κινδυνεύω αλλά εσύ είσαι ... ps78!...
 

in_between

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
Και να οργανωθεί καλύτερα η ροή της hot ειδησεογραφίας!!!....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
επειδη μαλλον δεν καταλαβες αναφερθηκα στο ξεκωλο αυτο απο εμπειρια του παρελθοντος-οχι χθες.κατι που σημαινει οτι ΔΕΝ γαμησα ΧΘΕΣ.πιστευω να εγιναν κατανοητα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom