Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ήρθα σε έκσταση όταν το φώναξε ο παπάς, κατακεραυνώνοντάς με με το βλέμμα, κι όλον τον κόσμο στραμμένο προς το μέρος μου :dancing:

Πήγες με καμιά Ρωσσίδα στην Εκκλησία αντί με Ελληνίδα(φτου-φτου σκόρδα) από σπίτι, καταραμένε;
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Πήγες με καμιά Ρωσσίδα στην Εκκλησία αντί με Ελληνίδα(φτου-φτου σκόρδα) από σπίτι, καταραμένε;

Είμαι γνωστός αμαρτωλός στην ενορία...Κάτι Ουκρανές που ήταν μέσα, ο παπάς τις φόρτωσε σε μένα...Τί να κάνω ο έρμος; Μετά τον ... εξάψαλμο, έφυγα μαζί τους :boobies:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Είμαι γνωστός αμαρτωλός στην ενορία...Κάτι Ουκρανές που ήταν μέσα, ο παπάς τις φόρτωσε σε μένα...Τί να κάνω ο έρμος; Μετά τον ... εξάψαλμο, έφυγα μαζί τους :boobies:

Νομίζω οτί το χτύπησες το νηστίσιμο, δεν πήγες στη Εκκλησία και είμαστε μάρτυρες των παρενεργειών :o
 

Επισκέπτης
το πιτσιλισατε το thread καυλιαριδες!!!!αχαχχχαχα μπουαχχαχαχαχα!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ηταν επισης η ντιανα(μελαχροινο τσεχακι κουκλι φιλη της νικολ) και η ξανθια λινα(ψηλη ωραια γκομενα) αλλα δεν περασα μεσα...περιμενα τον φιλτατο mod να εκσπερματωσει και να την κανουμε....μετα την περιγραφη του αυτη ομως μου σηκωθηκε! :rolleyes:αυριο πρωι ανοικτα με λουση!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
παρεπιπτοντως και η αριστοτελους με την βουρβαχη κλειστα ηταν.....
 

Επισκέπτης
ηταν η ντιανα που παλιοτερα δουλευε παιωνιου?μελαχροινη με τατουαζ .....
 

Επισκέπτης
γεια σου ρε πανο ανταποκριτι τις καυλασ!!!!ι διναμι τισ ενιμεροσισ εισαι ρε man!!!!σιγχαριτιρια για τισ πλιροφοριες!!!
 

Επισκέπτης
εχθες λιοσιον 278 ιταν ανοικτο!!!!επισισ τιν πεμπτι μια βολτιτσα απο βριλισου ιταν παλι ανοιχτα!τορα δεν ξερο κατα ποσο θα ειναι ανοιχτα βριλισου!!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Καλημέρα συνάδελφοι, δεν έχω κάτι νέο, κρίση θα κάνω μόνο, πήρα την Αγάπη τη Μεγάλη Παρασκευή (αμάρτησα) αλλά μου φάνηκε κατώτερη των περιστάσεων. Ή, σωστότερα, των προσδοκιών που μου είχαν δημιουργηθεί διαβάζοντας τις κριτικές των συναγωνιστών. Παρεμπιπτόντως η Φρατζή 47 σήμερα είναι ανοιχτή με κανονικό ωράριο. Σάμπως ξέρει κανείς ποια θα είναι το μεσημεράκι; 
 

Επισκέπτης
δεν ιπαρχει αμαρτια μπροστα στιν καυλα!!!!
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Γεια σου ρε μεγάλε πιτσιλιστή, πού θα χύσεις σήμερα; Δώσε καμιά πληροφορία στο λαό!
 

Επισκέπτης
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:οποσ ειπε και ενασ σιναγονιστισ απο δο μεσα...καλιτερα να πασ στι κολασι χορτασμενοσ παρα στο παραδεισο πιναλας!!!αχχαχαχχαχα!!!μπουαχαχαχαα!!!
 

Επισκέπτης
γεια σου ρε παικτι!!!απο βδομαδα θα πεσει πολι πιτσιλισμα σιναγονιστι!!!
 

Επισκέπτης
σημετα το απογευμα στη φρατζη θα ειναι η βαλερια!!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
περισσοτερες πληροφοριεσ για βαλερια???
 

Επισκέπτης
με πιασιματακια η βαλερια αλλα εχει ενα κωλαρακι μουρλια!!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
289
Κριτικές
47
Like
3.683
Πόντοι
11.020
ευχαριστω τουσ συναθλητες για την αμεση ενημερωση
 

Επισκέπτης
τωρα φραντζη ποια ειναι?? και γενικα ξερεται ποτε θα ξαναδουλεψει εκει η νταρια??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom