Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες , λοιπόν , Βριλησού 60 μια άσχημη κοντή μαυρομάλλα , τιμή 50? δεν πέρασα , Βριλησού 36 ήταν η Κορίνα , Δροσοπούλου 95 η Λάουρα , Δροσοπούλου 97 μια Χριστίνα πολύ καλό αν ξέρει κανείς ας μου πεί επιδώσεις να δοκιμάσω ?? Λέλας στον πάνω ΄΄οροφο μια αδιάγορη Σιμόνα , δεν την έχω ξαναδεί , Πιπίνου 118 μια ψηλή ξανθία , Αριστομένους μια Σοφία και Παιωνίου ενά μπάζο ολικής , ααα και Αχαρνών 106 η Σάσα , αυτά , αν κάποιος ξέρει για Χριστίνα ας ενημερώσει , ευχαριστώ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Καλημέρα παίδες , λοιπόν , Βριλησού 60 μια άσχημη κοντή μαυρομάλλα , τιμή 50? δεν πέρασα , Βριλησού 36 ήταν η Κορίνα , Δροσοπούλου 95 η Λάουρα , Δροσοπούλου 97 μια Χριστίνα πολύ καλό αν ξέρει κανείς ας μου πεί επιδώσεις να δοκιμάσω ?? Λέλας στον πάνω ΄΄οροφο μια αδιάγορη Σιμόνα , δεν την έχω ξαναδεί , Πιπίνου 118 μια ψηλή ξανθία , Αριστομένους μια Σοφία και Παιωνίου ενά μπάζο ολικής , ααα και Αχαρνών 106 η Σάσα , αυτά , αν κάποιος ξέρει για Χριστίνα ας ενημερώσει , ευχαριστώ

ʼξιος, αυτό θα πει ενημέρωση, θα δοκιμάσω Χριστίνα το απογευματάκι και θα σου πω
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Απογευματινος περιπατος...εχουμε και λεμε.βουρβαχη η γνωστη αλινα-λεμπεση μια μικροκαμωμενη εντελως με ονομα αλεξανδρα-τριγετα ονοματι αναστασια-φρατζη η βαλερια(προσωπικα δεν μουεκανε κλικ)- στον αγνωστο στρατ μια ψηλη λες και ειχε βγει απο το μπειμπυ γκολντ,ρωσιδακι,αλλα το ονομα της δεν το ανεφερε η γνωστη τσατσα με τα γυαλια.ασε που ειχε και αναμονη στο σαλονακι δυο παλικαρια.Και τελος στον καρεα η γνωστη παλι λινα.ελεγα να τα ακουμπησω εδω τα 60 ευρω,αλλα τελικα σκεφτηκα οτι αυριο πρει να πληρωσω την ασφαλειατου αυτοκ.. :headbang:
παντως εντυπωση μου εκανε η τριγγετα(αναστασια),μπανικι γκομενα και απεναντι στην αγνωστου στρατ.το ρωσιδακι. :P :rolleyes:
Η Ρωσιδα της Αριστοτελους 6 ειναι η Σβετουλα, η οποια επισης παιζει στο Βριλησου 60.Υποθετω οτι μιλαμε για την ιδια, ψηλη, καπως γεματη, με μακρυα ξανθα μαλλια. Καλη-αλλα για μια φορα,μετα την Αριστοτελους, την πετυχα στην Βριλ. αλλα δεν ξαναπερασα.
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Τελικά δεν κρατήθηκα , μετά από τόση τσάρκα , πριν λίγο αποφάσισα να δοκιμάσω και εγώ τη Γιούλη στη Σολωμού που όλο διαβάζω και δεν είχα πάει ποτέ , χώρος για τα κλάματα πάλι καλά που είχε νιπτίρα , έχουμε και λέμε λοιπόν η Γιούλη τα άξιζε τα λεφτά της , μου έκανε πολύ καλό κρεβάτι , άρχισε με χαιδέματα και φιλία σ όλο το σώμα , με λίγη μαλακία , μετά για αρκετή ώρα τσιμπουκάκι στην αρχή ελαφρία και μετά φούλ στο deepthrooat και δυο τρέις αλλάγες στις στάσεις και πάρτα ... ομολογώ οτι ήταν καλή αν και ο χώρος απογοήτευση .. για ενημέρωσε μετά hellovber για Χριστινάκι γιατί εμφανισίακα ήταν πολύ πρόστυχο , τσοντογκόμενα ...  ;) ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Πήγα τελικώς στη Δροσοπούλου 97, όπου ήταν το Χριστινάκι. Ξανθιά ρωσίδα, έκφυλη φατσούλα χαμογελαστή, ασημένια ψηλοτάκουνα, μαύρο διάφανο κομπιναιζόν. Οι τιμές γνωστές, 60 με δονητή, 70 ακάποτο. Δεν πέρασα διότι την έχω ξαναπάρει κάπου, έσπασα το κεφάλι μου αλλά δεν θυμάμαι που ή πότε. Και αυτο σημαίνει ότι δεν μου έχει αφήσει καλές αναμνήσεις. Βέβαια οι κοπέλες προσαρμόζονται και στις απαιτήσεις του στούντιο οπότε δεν νομίζω να είναι και μούφα γιατί στη Δροσοσπούλου πάντα φεύγεις ικανοποιημένος. Αυτά
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μετα απο τριημερη απουσια λογω εκδρομης με ειχε πιασει μπουρδελοστερηση.
Ετσι λοιπον με το που γυρισα χθες το βραδυ και αφου ηπια ενα ποτακι με τα φιλαρακια ειπα να πεταχτω να ριξω ενα.
Αρχιζω και τελειωνω στο λιοσιων 278 οπου πετυχα την Αντριαννα.Πολυ εντυπωσιακη γυναικα και αφου ειχα πολυ καιρο να την τιμησω ειπα να την δοκιμασω.
Δυστυχως απογοητευτηκα...αν εξαιρεσεις οτι γαμας μια κρεβατογεμιστρα τοτε νομιζω οτι η συγκεκριμενη δεν εχει κατι αλλο να σου προσφερει.Τσιμπουκι χωρισ καθολου νευρο και μονοτονο,στο γαμησι τιποτα το ιδιαιτερο,απορω που δεν με πηρε ο υπνος, και  με παρατηρησεις να μην της πιανω τα βυζια.Τι τα εχεις τοτε κοριτσι μου?
Αν ηθελα να γαμησω επιπλο θα πηγαινα στην Αντελλα που ειναι και πολυ πιο ομορφη,τολμω να πω και πιο συμμετοχικη αν κρινω απο τα χθεσινα.
Καιρο ειχα να φαω τετοια φολα.


Παμε για αλλα
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
Ρε παιδια τοσο καιρο εδω μεσα λεω να βρω κατι καλο να παω.. βασικα δε ξερω τι επιπεδο παιζουν ολες αυτες για τις οποιες μιλατε... καταρχην για βραδυ (11 - 2, 3, 4 νυχτα) παιζει κατι? οχι κεντρο... αυτα που λετε Καρεα, Βουλιαγμενης ειναι μια χαρα (κυκλοφορώ εκει).. μπορει καποιος να πει μια γνωμη? ΠΡοσπαθησα πριν μερες να παω Ιππονακτως αλλα εφαγα πικρα να παρκαρω κ εφυγα... Παιδες ριξτε καμια βοηθεια μπας και δω καμια χαρα αποψε.. .αντιθετα με εσας εχω χτυπησει αγαμια απο 20/12/06 ... πικρα ....
εστω λεω να παρω κανα  call απο ΧΕ.. τι λετε?
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Μα καλά ρε συναγωνιστές, κλειστα στη Δροσοπούλου και το 97 και το 95 πριν τα μεσάνυχτα;Τι έγινε ρε παιδιά;To Ιπποκράτους αντιθέτως ήταν ανοικτό αλλά βαρέθηκα να τσεκάρω γιατί δεν έβρισκα να παρκάρω... 
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
ρε παιδια κανεις δε βοηθαει το νεοπα!!! λοιπον περασα απο ιππονακτος κατα τις 12:00  θεοκλειστο με μια λουκεταρα απεξω... κριμα.. μετα περασα απο καρεα 30 σκοταδια ειδα αλλα μετα καποιος χτυπησε κ μπηκε.. παω να μπω κ σταματαει εξω ενα σμαρτακι με 3-4 παλικαρια κατεβενουν οχ λεω ασε θα χει πολυ αναμονη... εν τω μεταξυ φοβηθηκα με αυτα που διαβαζω εδω μεσα μην ειναι κανενας pitsilistis και την κατσαμε :-) οποτε την εκανα... μαλακιες.. εκοψα καμια βολτα απο συγγρου για καμια χμ χμ στο αμαξι αλλα φρικτες οι τραβ... κ την εκανα για σπιτι.. ψαχνω κανα τηλεφωνακι για τωρα για cg αλλα οικονομικο, εχει κανεις τιποτα (max 70 ευρωπουλα)...

???
 

Επισκέπτης
η ιππωνακτος ειναι κλειστη!!!!αγνωστο το ποτε θα ξανανοιξει!!!!
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
κανα τηλ για cg παιζει να βρουμε τωρα η παλι θα τη βγαλω με το χερι κ οικονομικα??? :-) να μπω ΧΕ??? περιπου τι παιζει ρε παιδες εκει? θα βρω τετοια ώρα?
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά μπας και έχουν πολιούχο τα στούντιο και είναι σήμερα κλειστα???
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μοναχουλη με 70Ε που να βρεις πλεον cg? Αλλα μου κανει εντυπωση γιατι δεν περασες απο Αριστοτελους, Βουρβαχη κ Φραντζη... Ειδικα στο τελευταιο ειναι σουπερ... 
 

monaxoulis

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2006
Μηνύματα
234
Like
4
Πόντοι
1
περιμενε που ειναι ολα αυτα!?!?!? πρωτη φορα βγηκα ο ανθρωπος.. εγραψα 2 στο post-it απο το σπιτι... και.. εψαχνα :-) που ειναι αυτα?? εκει γυρω??? για πες pleassseeee
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αν δεις εδω : θα τα βρεις διευθυνσεις/τηλ. Και τα 3 ειναι κοντα σχετικα. Η Φραντζη ειναι απεναντι σχεδον απο Ιππωνακτος βρε μπουμπουνα! Καλη βολτα!
 

Επισκέπτης
φρατζη ειναι μεχρι τις 5!!βουρβαχη αναλογα το τι κινηση εχει!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Παίδες είδαμε την πέμπτη που πέρασε με τον pitsilisti στο Στούντιο Βριλλησού 46,μια ΜΟΥΝΑΡΑ πολωνέζα,ξανθό,λεπτό κορμάκι,γαμώ τα σώματα και φοβερό πρόσωπο.Δεν θυμάμαι όνομα όμως ρε γαμώτο γιατί ο pitsilistis κράταγε σημειώσεις αλλά δεν ξέρω αν το ανέφερε ο μπαγάσας!Την έχω βάλει στο μάτι,χεχε,εντωμεταξύ η τιμή στο συγκεκριμένο στούντιο μπορεί να πέσει και στα 40 ευρώ.
Panosmpos ΑΥΤΗ  θα σου αρέσει σίγουρα,είναι του γούστου σου σου λέω!Αλλά απο κρεββάτι δεν ξέρω τι λέει,δεν την έχω πάρει βλέπεις.Κανένας συναγωνιστής??
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Μετά απο ένα ταξίδι απο τη Πάτρα έχωντας πολύ όρεξη πέρασα απο Φρατζή πριν λίγο.Ηταν η Ευα.Είχα ακούσει πολλά γι'αυτή αλλά ήταν η πρώτη φορά που την πήρα.Ξανθιά mature αλλά ωραίο mature παρόλο που δεν είναι και τόσο του γούστου μου.Στο δωμάτιο τι να πω ;; Ξεκίνησε να με φιλάει σε όλο το κορμί μετά εγλυψε τις μπάλες για ωωωωωρα...ενώ είχε γυρισει σε στάση 69 για να της βάζω δάχτυλο μπροστά και πίσω...Ανεβηκε απο πάνω με την πλάτη σε εμένα...μετα πισοκωλλητό...μετα τη ξαπλωσα τελειως στο κρεβάτι και εγώ απο πάνω....μετα απο μπροστά κανονικά και μετα τελειωμα με προφυλακτικό στο στόμα....Απίστευτη.

 

Επισκέπτης
σημειωτεον και η ευα δουλευει και στην αχαρνων 85!!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Πότε ρε Warhol?? Ημέρες,τιμές? Δώστε οτι Info έχετε ρε συναγωνιστές ακούγεται καλή αυτή!...
:grin: :sunglasses: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom