Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

donsanto

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Μολις γυρισα απο ιππωνακτος 14 ..και ηταν η αντριαννα εκει... εγραψα γι αυτην πιο πριν σε αλλο ποστ αλα τωρα ειδα και αυτο... Warhol νομιζω οτι την ξερεις... πολυ καλη ..παρα πολυ καλη!!!!!! και ανακαινισμενο το μαγαζι!!!!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ε, ενταξει... δεν την ξερει και τοοοοοοόσο καλα..
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
surfboy άσχετο αλλά το avatar σου πραγματικά γαμεί!
πολύ καλό!
σερφμπου αυτο το avatar σου ειναι απο καποια ταινια μια σκηνη και δεν μπορω να θυμηθω σε ποια ταινια ηταν.η στο σινεμα η στο ντι βι ντι πρεπει να το χω δει.
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Περασα πριν λιγο απο φρατζη....................και πηρα τη Βαλερια................................
Δεν την ειχα ξαναπαρει και ειπα να τη δοκιμασω....................................................
Αν σας αρεσουν οι μπουζουκοβιες-σκυλια-βλαχοκαριολες...........τοτε εμφανισιακα σας κανει.........
Καλο μπουκιτσι και αργο βασανιστικο γλυψιμο στα ουμπαλα σαν μια υποσχεση οτι θα ακολουθησει εξαιρετικο
γαμισι.........................................................αλλα δεν...............................
Τιποτα το ιδιαιτερο .........αν και στηνει με εκπληκτικο σπασιμο μεσης την κωλαρα της.................
Μαλλον ειναι λιγο πρωταρα........
Αμα ξεψαρωσει λιγο θα την ξανα κουμπωσω...............................................................
Α.... περασα απο Ιπποκρατους πριν και ηταν μια καινουργια ονοματι Λαουρα απο Γερμανια.................
Μου φανηκε λιγο ψηλη και την πουλεψα..................................................................
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
g69 μηπως ηθελες να γραψεις ιππωνακτος και κατα λαθος εγραψες ιπποκρατους??πως βρεθηκες απο ιπποκρατους στην φραντζη ρε θηριο!!! :idiot:
 

g.69

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
g69 μηπως ηθελες να γραψεις ιππωνακτος και κατα λαθος εγραψες ιπποκρατους??πως βρεθηκες απο ιπποκρατους στην φραντζη ρε θηριο!!! :idiot:

Πρωτα πηγα παικτη μου Ιπποκρατους 144 και αφου δεν περασα ειπα να κατηφορισω απο Φρατζη μπας και πετυχω
τη Σονια....................τι δεν καταλαβες????????????
Σου ειπα οτι πηγα με τα ποδια??????????????????????????? :idiot:
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
συνέχεια Δοξάτου κάτι στην πλατεία



Φιλε surfboy εκει που λεσ Δοξατου τι ειναι studio? Δεν εχω ξανακουσει γι'αυτο. Αν μπρεις δωσε καμια πληροφορια.... Thanks.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Μολις γυρισα απο ιππωνακτος 14 ..και ηταν η αντριαννα εκει... εγραψα γι αυτην πιο πριν σε αλλο ποστ αλα τωρα ειδα και αυτο... Warhol νομιζω οτι την ξερεις... πολυ καλη ..παρα πολυ καλη!!!!!! και ανακαινισμενο το μαγαζι!!!!

Όπως τα λέει είναι...και με πολύ κόσμο :boobies:
 

Επισκέπτης
μια μικρι τσαρκα σιμερα ...(ιπαρχει σχετικο ποστ στιν ιμερισια ενιμεροσι για μπουρδελα).... ενα περασμα και απο σο στουντιο στιν αχαρνον 85.! εκει ιταν ι βερονικα μετριου αναστιματος πουτανιδιο με ξανθο μπουκλε μαλι!για κατιγορια στουντιο δεν ιταν και τοσο καλι ι γκομενα απο θεμα εμφανισισ...τορα απο ποεροιποιησι δε ξερο...
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Πήρα κι εγώ Αντριάννα χτες στην Ιππώνακτος 14. Εγώ την ώρα που πήγα πάντως γύρω στις 9 δεν βρήκα κόσμο! Σύμφωνα με τα λεγόμενά της θα είναι στο εν λόγω στούντιο κάθε Τετάρτη και Κυριακή από τις 6 τ απόγευμα.
Το πρόβλημά μου με την Αντριάννα είναι ότι την θέλω για ένα τρίωρο σπίτι μου ή σε ξενοδοχείο!!! Δεν γίνεται να ξεχαρμανιάσω σε ένα εικοσάλεπτο!
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
φιλοι μου , στην Θαρυππου στον Νεο κοσμο οι γκομενες απο συμμετοχη αξιζουνε ; ξερει κανεις;
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
φιλοι μου , στην Θαρυππου στον Νεο κοσμο οι γκομενες απο συμμετοχη αξιζουνε ; ξερει κανεις;

Πριν ανοιξουν τα γυρω σπιτια, το επισκεπτομουν τακτικα χωρις ποτε να πετυχω κατι το εξαιρετικο, ουτε απο συμμετοχη ουτε απο εμφανιση. Σε γενικες γραμμες το στουντιο αυτο ανεκαθεν κυμαινονταν σε πολυ μετρια πλαισια.
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια χτεσ το βραδυ περασα απο λιοσιον 273δεν θυμαμε ακριβως αλλα στο τελος της που εχει δυο το ενα απεναντι απο το αλλο ειχε μια μαλλον ελληνιδα ψιλο λεπτο και πολυ καβλιαρικο ειχε αλλους δυο στο σαλονο και περιμενανε και για να περασω μου αρχισε στο χωλακι που καθομουνα μονος μου τα στησηματα και τα χαιδεματα για να περασω αλλα μολις ειδα οτι ειχε και αλλουσ δυο να παει σε δωματιο συν δυο σαλονι λεω εδω το φαγαμε το μισαωρο καιε επειδη ειχε παει 22,00 το αφησα αλλα εφυγα καβλωμενος τι παιζει εκει καλο η μαπα το καρπουζι°°°°°°
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Παίδες είδαμε την πέμπτη που πέρασε με τον pitsilisti στο Στούντιο Βριλλησού 46,μια ΜΟΥΝΑΡΑ πολωνέζα,ξανθό,λεπτό κορμάκι,γαμώ τα σώματα και φοβερό πρόσωπο.Δεν θυμάμαι όνομα όμως ρε γαμώτο γιατί ο pitsilistis κράταγε σημειώσεις αλλά δεν ξέρω αν το ανέφερε ο μπαγάσας!Την έχω βάλει στο μάτι,χεχε,εντωμεταξύ η τιμή στο συγκεκριμένο στούντιο μπορεί να πέσει και στα 40 ευρώ.
Panosmpos ΑΥΤΗ  θα σου αρέσει σίγουρα,είναι του γούστου σου σου λέω!Αλλά απο κρεββάτι δεν ξέρω τι λέει,δεν την έχω πάρει βλέπεις.Κανένας συναγωνιστής??
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Τι ώρα περάσατε mr ?
 

alexis82

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
325
Κριτικές
8
Like
96
Πόντοι
1
περασα χτες αποσολομου και ηταν η γιουλη. τι το τοσο καλο εχει ρε παιδια γιατι εμενα με το που βγηκε εξω δεν μου γεμισε το ματι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom