Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Χθες κατα της 1.30 το βράδυ στην Ιππωνακτος ήταν η Αντριαννα...Αλλά τα δωμάτια ήδη γεμάτα και 4 άτομα απ'εξω σε αναμονή...Εφυγα και πήγα Φρατζή που ήταν κάποια Βαλέρια αλλά δεν μου γέμισε το μάτι ...Αν την έπαιρνα με 20ε θα καθόμουν αλλά τέτοιες γκόμενες δεν αξίζουν παραπάνω και φυσικά έφυγα
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
φιλοι μου , στην Θαρυππου στον Νεο κοσμο οι γκομενες απο συμμετοχη αξιζουνε ; ξερει κανεις;

Έχω να περάσω κάποιο καιρό, απότι θυμάμαι ήταν μία θείτσα-φάλαινα ξανθό μαλλί κυριολεκτικά για τα μπάζα η οποία έπαιζε μόνιμα. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει αν έχει κανείς άλλος άποψη ας συμπληρώσει το παζλ.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Έχω να περάσω κάποιο καιρό, απότι θυμάμαι ήταν μία θείτσα-φάλαινα ξανθό μαλλί κυριολεκτικά για τα μπάζα η οποία έπαιζε μόνιμα. Τώρα δεν ξέρω τι παίζει αν έχει κανείς άλλος άποψη ας συμπληρώσει το παζλ.

Αυτη που λες πρεπει να την ελεγαν Μαρια. Μιλαμε για τουλαχιστον 2-3 χρονια πριν. Αυτη την ειχα πετυχει και σε ρολο τσατσας καποια φορα! 
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Φιλε surfboy εκει που λεσ Δοξατου τι ειναι studio? Δεν εχω ξανακουσει γι'αυτο. Αν μπρεις δωσε καμια πληροφορια.... Thanks.
[/quote]

Στούντιο είναι σε μια πλατεία αρχή Λ.Καβάλας κατώ απο τη γέφυρα όπως είμαστε στην Κωνσταντινουπόλεως , δεν λέει τίποτα όμως για 50? και 2 φορές που έχω περάσει έχει την ίδια τανα που είναι ψιλοχοντρούλα και χάλια .. νομίζω είναι Δοξατου 2α δίπλα σ ενά ταχυφαγείο έχει μια πράσινη πόρτα .
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Φιλε surfboy εκει που λεσ Δοξατου τι ειναι studio? Δεν εχω ξανακουσει γι'αυτο. Αν μπρεις δωσε καμια πληροφορια.... Thanks.


Στούντιο είναι σε μια πλατεία αρχή Λ.Καβάλας κατώ απο τη γέφυρα όπως είμαστε στην Κωνσταντινουπόλεως , δεν λέει τίποτα όμως για 50? και 2 φορές που έχω περάσει έχει την ίδια τανα που είναι ψιλοχοντρούλα και χάλια .. νομίζω είναι Δοξατου 2α δίπλα σ ενά ταχυφαγείο έχει μια πράσινη πόρτα .

και παραδιπλα σε ενα γραφειο τελετων (εξαποδω)
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
χθες βραδυ κατα τις δυο παρα, στην κηφισου 30 ειχε ενα ψηλο αλογο (μαλλον προελευσης γερμανιας), το οποιο ειχε χοντρα ποδια σαν κολωνες, οπερ και την εκανα με ελαφρα. δεν στενοχωρηθηκε, συνεχισε να στελνει τα χε(S)ε(M)ε(S) της..  :grin:
 

Επισκέπτης
σιμερα εχοντας μια δουλιτσα απο λεοφορο αλεξανδρασ ειπα να περασο απο το στουντιο τισ κοσταντινου σχοινια!!!μιασ και ειχα ακουσει οτι φερνει μονο ελινιδες πραγμα το οποιο ισχιει !!!!λοιπον ιταν εκι ενα καλουλι απο εμφανισι πουτανακι ι λινα ι λιζα!μαλλον λιζα !!!σιγχορεστε με αλλα ι καυλα δε με αφινει να θιμιθο!25 χρονον μου ειπε!μιλαγε απτεστα ελινικα!μου ειπε ιταν ελινιδα!30 ευρα !!!value for money!ο τσατσος οπος και το πουτανακι ιταν πολι ευγενις!!ειδικα το πουτανακι ιταν πολι χαμογελαστο και καλοπροαιρετο!ισοσ να εκανε καλι περιποιησι!!!θα εχουμε σιντομα σιμπερασματα......(πιτσιλισμα) ;) ;) ;) ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πριν ανοιξουν τα γυρω σπιτια, το επισκεπτομουν τακτικα χωρις ποτε να πετυχω κατι το εξαιρετικο, ουτε απο συμμετοχη ουτε απο εμφανιση. Σε γενικες γραμμες το στουντιο αυτο ανεκαθεν κυμαινονταν σε πολυ μετρια πλαισια.

εγω πριν 2 χρονια ειχα πετυχει ενα κοκκινομαλλικο μιλφακι ρωσιδα με τρομερο γαμησι και καταπληκτικη συμμετοχη...κορμακι πολυ καλο και φατσα καυλα!!!!!!!που πηγε ομως δεν ξερω......απο τοτε δεν την εχω πετυχει πουθενα.......μηπως την θυμαστε?υψος γυρω στο 1.68...επισης ειχε μια πανυψηλη γερμανιδα αρκετα εμφανισιμη τοτε που ομως απο συμμετοχη ηταν ξενερα....ηταν σε στυλ αντριαννας κατα καποιον τροπο εμφανισιακα!
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Πιτσιλιστή αρχηγέ της καύλας που ακριβώς είναι το στούντιο αυτό επι της Αλεξάνδρας?
 

Επισκέπτης
εινια χαμιλα προσ το πεδιο του αερος!!!ειναι ακριβοσ στι γονια κοσταντινου σχοινια και λεοφορο αλεξανδρας!μια χαρα παντοσ το λιζακι που ειχε σιμερα!μελαχρινι ελινιδα με το χαμογελο στα χιλι και πολλα ιποσχομενο!!!!και ειχε και στιθοσ μεγαλουτσικο σχετικα...θα το πιτσιλισο λιαν σιντομος!!! ;) ;) ;) ;)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
εγω πριν 2 χρονια ειχα πετυχει ενα κοκκινομαλλικο μιλφακι ρωσιδα με τρομερο γαμησι και καταπληκτικη συμμετοχη...κορμακι πολυ καλο και φατσα καυλα!!!!!!!που πηγε ομως δεν ξερω......απο τοτε δεν την εχω πετυχει πουθενα.......μηπως την θυμαστε?υψος γυρω στο 1.68...επισης ειχε μια πανυψηλη γερμανιδα αρκετα εμφανισιμη τοτε που ομως απο συμμετοχη ηταν ξενερα....ηταν σε στυλ αντριαννας κατα καποιον τροπο εμφανισιακα!

Την γερμανιδα την ειχα πιτσιλισει, πανω στο παταρι!  
 

donsanto

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Πήρα κι εγώ Αντριάννα χτες στην Ιππώνακτος 14. Εγώ την ώρα που πήγα πάντως γύρω στις 9 δεν βρήκα κόσμο! Σύμφωνα με τα λεγόμενά της θα είναι στο εν λόγω στούντιο κάθε Τετάρτη και Κυριακή από τις 6 τ απόγευμα.
Το πρόβλημά μου με την Αντριάννα είναι ότι την θέλω για ένα τρίωρο σπίτι μου ή σε ξενοδοχείο!!! Δεν γίνεται να ξεχαρμανιάσω σε ένα εικοσάλεπτο!

εκεινη την ωρα πηγα κ εγω ..πωσ δεν σε ειδα?? εχεισ δικιο παντος θελει πολυ ωρα για την φχαριστηθεις την κοπελια..
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
εκεινη την ωρα πηγα κ εγω ..πωσ δεν σε ειδα?? εχεισ δικιο παντος θελει πολυ ωρα για την φχαριστηθεις την κοπελια..

Εγώ ήμουν με έναν κολλητό και στο άλλο σαλόνι περίμενε ένας ακόμα. Όταν βγήκα δεν υπήρχε κανείς. Σπάνια τέτοια άνεση!
 

inkubus

Ανώτατος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2006
Μηνύματα
425
Κριτικές
85
Like
2.472
Πόντοι
12.930
Το στούντιο στη Βούρβαχη λέει τίποτα αυτήν την περίοδο?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Τα χαλια τους τα μαυρα. Απο εκει που ηταν απο τα τοπ, τωρα δεν αξιζει μια.
Μ. Πεμπτη ή Μ. Παρασκευη που περασα ηταν μια σιτεμενη, τιγκα στην κυτταριτιδα ελληνιδα με την τσιμπλα στο ματι. Ας μην σχολιασω το γεγονος οτι λιγο πριν παω πηρα τηλ να ρωτησω ποια δουλευει και η τσατσα μου ειπε ψεματα οτι δουλευει μια Γιαννα. 
 

Επισκέπτης
Κ.Σχοινά,
Κατεβαίνοντας την Αλεξάνδρας και αμέσως δεξιά = Κ.Σχοινά, σχεδόν στην γωνία εκεί.
είναι στο παρκάκι στην στάση Σόνια (δηλ. μην κατεβήτε χαμηλά και μπλέξετε με το πεδίο ʼρεως και γυρνάτε την ανηφόρα  πάλι πίσω ...)
αν πάτε ...Ενημερώστε !!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom