Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Επισκέπτης
δεν ξερω για αχαρνων!!σαν προσωπο δεν λεει πολλα αλλα απο γαμησι φυσαει!!
 

Επισκέπτης
οχι δεν ηταν ιππωνακτος!!τωρα αν εκανε εκει καμια σκατζα δεν ξερω!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ρε παιδια τοσο καιρο εδω μεσα λεω να βρω κατι καλο να παω.. βασικα δε ξερω τι επιπεδο παιζουν ολες αυτες για τις οποιες μιλατε... καταρχην για βραδυ (11 - 2, 3, 4 νυχτα) παιζει κατι? οχι κεντρο... αυτα που λετε Καρεα, Βουλιαγμενης ειναι μια χαρα (κυκλοφορώ εκει).. μπορει καποιος να πει μια γνωμη? ΠΡοσπαθησα πριν μερες να παω Ιππονακτως αλλα εφαγα πικρα να παρκαρω κ εφυγα... Παιδες ριξτε καμια βοηθεια μπας και δω καμια χαρα αποψε.. .αντιθετα με εσας εχω χτυπησει αγαμια απο 20/12/06 ... πικρα ....
εστω λεω να παρω κανα  call απο ΧΕ.. τι λετε?

καρεα εχει συνηθως πολυ ομορφα κομματια και ειδικα μετα τις 00.00 ή το πρωι που παιζει συνηθως η λουση......ειναι βεβαια 60 ευρω αυτα αλλα οι κοπελες και ο χωρος οτι καλυτερο....
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά πριν από λίγο πέρασα από Λιοσίων 278 και ήταν μια Μαρίζα αλλά ήταν ότι να ναι...Πολύ ξεβιδωμένη μου φάνηκε...Δεν πήρα...Πήγα και στο απέναντι ήταν ένα Μιλφ...Δεν πήρα...Καληνύχτα σας
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Παιδιά πριν από λίγο πέρασα από Λιοσίων 278 και ήταν μια Μαρίζα αλλά ήταν ότι να ναι...Πολύ ξεβιδωμένη μου φάνηκε...Δεν πήρα...Πήγα και στο απέναντι ήταν ένα Μιλφ...Δεν πήρα...Καληνύχτα σας
Στο 303 ποιο milf εννοεις?
 

moynitsokinigos

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
188
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
1
Ένα ρε φίλε...Πολύ γριά...Τι να σου πω.Εμένα προσωπικά δεν μου άρεσε...Την έκανα γρήγορα
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
καλημέρα παίδες , επείδη και γώ λόγω διακοπών έπαθα στέρηση και έτυχε και κατέβηκα νότια ενημερώνω , θησέως 365 μια πατσούρα μεγάλη καμία σχέση με Στεφανία που μου την είπε κιόλας οταν δεν πέρασα ουστ.. συνεχίζω Θησέως 365 ενα ξανθούλη μικρό σχετικά καλούρσικο ήταν Κατερίνα την λέγανε δεν μου έκανε όμως κλίκ και δεν πέρασα , συνέχεια Δοξάτου κάτι στην πλατεία μια μεγάλη με πιασίματα Έλενα , πάλι δεν πέρασα αα εκεί πέτυχα μια τσατσά που πρίν τρια χρόνια ήταν στην Ιπποκράτους 144 πολύ πλάκα .. πάω και ένα Κωνσταντινουπόλεως 130 που είχα ακούσει από δώ , μάπα κ εκεί .. δεν έπεσε κατάθεση ακόμα ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.149
Κριτικές
491
Like
37.554
Πόντοι
41.447
καλημέρα παίδες , επείδη και γώ λόγω διακοπών έπαθα στέρηση και έτυχε και κατέβηκα νότια ενημερώνω , θησέως 365 μια πατσούρα μεγάλη καμία σχέση με Στεφανία που μου την είπε κιόλας οταν δεν πέρασα ουστ.. συνεχίζω Θησέως 365 ενα ξανθούλη μικρό σχετικά καλούρσικο ήταν Κατερίνα την λέγανε δεν μου έκανε όμως κλίκ και δεν πέρασα , συνέχεια Δοξάτου κάτι στην πλατεία μια μεγάλη με πιασίματα Έλενα , πάλι δεν πέρασα αα εκεί πέτυχα μια τσατσά που πρίν τρια χρόνια ήταν στην Ιπποκράτους 144 πολύ πλάκα .. πάω και ένα Κωνσταντινουπόλεως 130 που είχα ακούσει από δώ , μάπα κ εκεί .. δεν έπεσε κατάθεση ακόμα ...

surfboy άσχετο αλλά το avatar σου πραγματικά γαμεί!
πολύ καλό!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Δροσοσπούλου 97, απογευματάκι, ήταν η Χριστίνα, όπως έχω πει εμένα δεν μου πολυαρέσει. Μετά τις 9 θα είναι μια Κάτια, κοντοπούτανο κατά την ευγενέστατη τσατσά. Λάτρεις των κοντοπούτανων  σπέυσατε και ενημερώστε καθότι εγω σήμερα αδυνατώ να πάω.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
..απο σημερα το πρωι γυρω στις 10:00
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom