Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
καλα γαμα το παω απο εκει.... θα παω σε ολα τα νοτια στουντιο να κανω και ανταποκριση σε κανα μισαωρο....
 

mimis69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
404
Κριτικές
121
Like
5.747
Πόντοι
29.900
Τη Μεγ. Πέμπτη το βράδυ επισκέφθηκα το στούντιο Ισμήνης και Βουλιαγμένης στη Δάφνη. Ήταν η Μάντυ, Γερμανίδα, με τατουάζ πάνω από τον κώλο. Απαράδεκτο το service στο πρόγραμμα των 50 ευρώ...και καλά μου είπε ότι με τα 50 μόνο αυτά προσφέρει. Καλύτερα Φυλής με 20-25 ευρώ!
 

marky

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
402
Κριτικές
15
Like
0
Πόντοι
5.760
Συναγωνιστές Χρόνια Πολλα σε όλους. Πολλη άπνοια έχει πέσει στην ενημέρωση των στούντιο. Ξέρει κανείς ποια είναι ανοικτά σήμερα σε Δροσοπούλου και Βριλλησσού. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
χθες βριλησου ηταν ανοικτα ολα εκτος απο το 60.μονο το 36 ειχε καλο πραγμα την παολα που παροτι ειναι κρυα ειναι τρελο μουνι..τα αλλα 2 ειχαν χοντρες.καλη βολτα φιλαρακι
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Ενημέρωση για Λέλας Καραγιάννη από φίλο μου.  Η κατάσταση είναι απλή: Τζόρτζεβιτς, Ανατολάκης, Πάντος. Δηλαδή  in other words: Σόνια , Γιούλη, Λίντα. Όπως στον Ολυμπιακό κάθε χρόνο φέρνουν καραβάνια παίκτες και στο τέλος παίζουν με Τζόλε, Πάντο και Ανατόλ , έτσι και στη Λέλας. Φέρνουν Ούγγρες, Τσέχες, Σλοβάκες, Ρωσίδες κλπ. κλπ.  αλλά στο τέλος τα γνωστά. Σόνια , Γιούλη , Λίντα. Στον πάνω όροφο τα απογεύματα , Γιούλη και Λίντα  βδομάδα ? βδομάδα εναλλάξ. Τις πάει μία ? μία. Η Σόνια είναι που έχει φάει τρελή εμπλοκή στον κάτω όροφο. 25 μέσα 7 έξω (της περιόδου). Αυτά. Πάντως μακράν το καλύτερο στούντιο είναι το Δροσοπούλου 97. Επίσης η Λάουρα είναι σούπερ , που δούλευε στο 97 , αλλά τώρα χάθηκε.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
Απογευματινος περιπατος...εχουμε και λεμε.βουρβαχη η γνωστη αλινα-λεμπεση μια μικροκαμωμενη εντελως με ονομα αλεξανδρα-τριγετα ονοματι αναστασια-φρατζη η βαλερια(προσωπικα δεν μουεκανε κλικ)- στον αγνωστο στρατ μια ψηλη λες και ειχε βγει απο το μπειμπυ γκολντ,ρωσιδακι,αλλα το ονομα της δεν το ανεφερε η γνωστη τσατσα με τα γυαλια.ασε που ειχε και αναμονη στο σαλονακι δυο παλικαρια.Και τελος στον καρεα η γνωστη παλι λινα.ελεγα να τα ακουμπησω εδω τα 60 ευρω,αλλα τελικα σκεφτηκα οτι αυριο πρει να πληρωσω την ασφαλειατου αυτοκ.. :headbang:
παντως εντυπωση μου εκανε η τριγγετα(αναστασια),μπανικι γκομενα και απεναντι στην αγνωστου στρατ.το ρωσιδακι. :P :rolleyes:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μακαρι να ηταν ανοιχτο της Αγν. Στρατιωτου. Αριστοτελους θελεις να πεις.  ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ενημέρωση για Λέλας Καραγιάννη από φίλο μου.  Η κατάσταση είναι απλή: Τζόρτζεβιτς, Ανατολάκης, Πάντος. Δηλαδή  in other words: Σόνια , Γιούλη, Λίντα. Όπως στον Ολυμπιακό κάθε χρόνο φέρνουν καραβάνια παίκτες και στο τέλος παίζουν με Τζόλε, Πάντο και Ανατόλ , έτσι και στη Λέλας. Φέρνουν Ούγγρες, Τσέχες, Σλοβάκες, Ρωσίδες κλπ. κλπ.  αλλά στο τέλος τα γνωστά. Σόνια , Γιούλη , Λίντα. Στον πάνω όροφο τα απογεύματα , Γιούλη και Λίντα  βδομάδα ? βδομάδα εναλλάξ. Τις πάει μία ? μία. Η Σόνια είναι που έχει φάει τρελή εμπλοκή στον κάτω όροφο. 25 μέσα 7 έξω (της περιόδου). Αυτά. Πάντως μακράν το καλύτερο στούντιο είναι το Δροσοπούλου 97. Επίσης η Λάουρα είναι σούπερ , που δούλευε στο 97 , αλλά τώρα χάθηκε.

η λαουρα δεν χαθηκε.....πηγε λεμπεση!
 

Επισκέπτης
Ενημέρωση για Λέλας Καραγιάννη από φίλο μου.  Η κατάσταση είναι απλή: Τζόρτζεβιτς, Ανατολάκης, Πάντος. Δηλαδή  in other words: Σόνια , Γιούλη, Λίντα. Όπως στον Ολυμπιακό κάθε χρόνο φέρνουν καραβάνια παίκτες και στο τέλος παίζουν με Τζόλε, Πάντο και Ανατόλ , έτσι και στη Λέλας. Φέρνουν Ούγγρες, Τσέχες, Σλοβάκες, Ρωσίδες κλπ. κλπ.  αλλά στο τέλος τα γνωστά. Σόνια , Γιούλη , Λίντα. Στον πάνω όροφο τα απογεύματα , Γιούλη και Λίντα  βδομάδα ? βδομάδα εναλλάξ. Τις πάει μία ? μία. Η Σόνια είναι που έχει φάει τρελή εμπλοκή στον κάτω όροφο. 25 μέσα 7 έξω (της περιόδου). Αυτά. Πάντως μακράν το καλύτερο στούντιο είναι το Δροσοπούλου 97. Επίσης η Λάουρα είναι σούπερ , που δούλευε στο 97 , αλλά τώρα χάθηκε.
η σαντρα απο δροσοπουλου 97 που πηγε γιατι η τσατσα μου ειπε οτι εφυγε...
σημερα μεταμεσονυχτια τσαρκα δροσοπουλου στο 95 μια που λεει ο τσατσος οτι ειναι η ρωσσιδα παπαριζου και διπλα μια κατερινα(καινουρια) δεν μου ειπε καμια τιποτα!!!!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
η σαντρα απο δροσοπουλου 97 που πηγε γιατι η τσατσα μου ειπε οτι εφυγε...
σημερα μεταμεσονυχτια τσαρκα δροσοπουλου στο 95 μια που λεει ο τσατσος οτι ειναι η ρωσσιδα παπαριζου και διπλα μια κατερινα(καινουρια) δεν μου ειπε καμια τιποτα!!!!

Απ'οσο ξέρω η Σάντρα πήγε Λεμπέσση 8
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Λεμπέση 8 έχει πάει και η Λάουρα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
μήπως έχει κανείς το τηλέφωνο του Δροσοσπούλου 97 ή ξέρει ποιες παίζουν σήμερα. Θενκς
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
..κουζουλάθηκες μωρεεεεέ ????????

με κουζουλανε το συνεχες διαβασμα των ποστ του μεγιστου χιστι καυλεα,βαρωνου του πιτσιλισματος και του πιτσιλαδι μεγιστου τρισμεγιστου,αναμορφωτη και μεγα καρφωτη των τανων του μεταξουργειου και της φυλης.....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
giorgospapa:το απολυτο respect!μιλαμε ο ανθρωπος ειναι Η μηχανη του σεξ...... ΤΟ πολυβολο της ηδονης......Ο τελειος πορνοσταρ για την caballero!προσκυνω με ευλαβεια και απολυτη ρισπεκτοσυνη τον μεντωρα του σεξ πασης ελλαδος και βαλκανιων GIORGOSPAPA!ΑΞΙΟΣ συνεχιστης των Ron jeremy,rocco siffredi,μαρκου λεζε,αλεκου τζανετακου και πανου μιχαλοπουλου!!!!!!!!!!!!!

Vaso, ξέχασες το ... Σουπιάδη :dancing:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
παει, πας κι εσυ, λυπαμαι..  :2funny:
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
15
Πόντοι
2.007
Στο ΒRAZIL HOUSE Κωνσταντινουπόλεως 130 τα πρωινά δουλεύει η Ισαβέλλα. Σήμερα γύρισε από το εξωτερικό. Σε ebony πιστεύω είναι ό,τι καλύτερο υπάρχει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom