Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Επισκέπτης
σιμερα εχοντας μια δουλιτσα απο λεοφορο αλεξανδρασ ειπα να περασο απο το στουντιο τισ κοσταντινου σχοινια!!!μιασ και ειχα ακουσει οτι φερνει μονο ελινιδες πραγμα το οποιο ισχιει !!!!λοιπον ιταν εκι ενα καλουλι απο εμφανισι πουτανακι ι λινα ι λιζα!μαλλον λιζα !!!σιγχορεστε με αλλα ι καυλα δε με αφινει να θιμιθο!25 χρονον μου ειπε!μιλαγε απτεστα ελινικα!μου ειπε ιταν ελινιδα!30 ευρα !!!value for money!ο τσατσος οπος και το πουτανακι ιταν πολι ευγενις!!ειδικα το πουτανακι ιταν πολι χαμογελαστο και καλοπροαιρετο!πολα ιποσχομενο!!ισοσ να εκανε καλι περιποιησι!!!θα εχουμε σιντομα σιμπερασματα......(πιτσιλισμα) ;) ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
μαλιστα μου λεει...τι ορεο παλικαρι εισαι εσι και πολι χομογελαστος... σιμπλιρονι(εκινι)χαμογελοντας και παντα ευγενικι...περνα μεσα  !ατιμα ευροοοοοοοοοοο!!αχχχχχχχχχ
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Η Πολωνεζούλα στο 46 Βριλ τι ώρα έπαιζε πιτσιλιστή;
 

Επισκέπτης
αχ που να θιμαμαι με τοσα πουτανιδια ρε σιναγονιστι!!!χεχε!!! εχο χασει το μπουσουλα!!!
 

Επισκέπτης
ρε παιδια αν εχει καποιος το τηλεφωνο του αριστοτελους 6 ας το στειλει με pm,, please!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
ρε παιδια αν εχει καποιος το τηλεφωνο του αριστοτελους 6 ας το στειλει με pm,, please!!


δυστυχως το συγκεκριμενο στουντιο το τηλεφωνο το εχουν καταργησει.....το θεωρουν αντικειμενο ενοχλησης και οχι κερδους οποτε για πιο λογο να εχουμε?και τα ντιλιβερυ για τα φαγητα απο κιντο τα παιρνουν..... :jerking: :jerking: :jerking:
για αυτο θα "σταυρωνουν" πελατη καθε μ.παρασκευη!
 

Επισκέπτης
δυστυχως το συγκεκριμενο στουντιο το τηλεφωνο το εχουν καταργησει.....το θεωρουν αντικειμενο ενοχλησης και οχι κερδους οποτε για πιο λογο να εχουμε?και τα ντιλιβερυ για τα φαγητα απο κιντο τα παιρνουν..... :jerking: :jerking: :jerking:
για αυτο θα "σταυρωνουν" πελατη καθε μ.παρασκευη!
για αυτο ειναι εντελως μαλακες... οταν εγω πηγαινω στα στουντιο της κυψελης και πλατεια αττικης και αχαρνων... και στα μπουρδελα φυλης και λιοσιων.. αν εχω το τηλ μπορει να παρω και να παω ραντεβου να παρω την μιλανα οποτε δουλευει ενω ετσι σιγα μην τρεχω εκει κατω..... γενικα για να μην σας τα πριζω απο που μπορω να τα βρω? (πχ χρηση ευκαιρια?)
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Πιτσιλιστή αρχηγέ της καύλας που ακριβώς είναι το στούντιο αυτό επι της Αλεξάνδρας?

Ειναι στην καθοδο προς πατησιων το στενο ακριβως πριν την μουστοξηδη, εχει ενα προπο απεναντι απο το στουντιο. Κλεινει νωρις ομως κατα τις 9.
 

Επισκέπτης
το στουντιο στιν κοσταντινου σχινια εινια καθος στριβισ απο πατισιον για αλεκσαδρασ ειναι περιπου μετα το προτο φαναρι που λεει για δικαστιρια....θα το δεισ ...ειναι στι γονια αλεξανδρας και κοσταντινου σχοινα!!!απεναντι ειναι μια παιδικι χαρα!!!ειναι αποσ ανεβαινισ τιν αλεξανδρασ απο πατισιον αριστερα!
 

rofolos

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Χτες κατά τις 19:00 πέρασα Φραντζή.
Ήταν η Ντάρια, είχα πολλές κάβλες και μπήκα.
Φόραγε και κάτι γυαλάκια και με κάβλωσε.
Μέσα μέτρια προς καλή πίπα αν και έγλυφε τις μπάλες αλλά ακάπωτο δεν έπαιξε αν και η τσατσα είχε πει πως έπαιζε. Από γαμήσι παίδες δεν θα είμαι αντικειμενικός καθως ήμουνα τόσο καυλομενος που εχυσα στο διλεπτο. Πιτσίλισμα στα βυζακια όμως και πολύ... όπως μου είπε μετά "Πολλά παιδιά..."
 

Επισκέπτης
Χτες κατά τις 19:00 πέρασα Φραντζή.
Ήταν η Ντάρια, είχα πολλές κάβλες και μπήκα.
Φόραγε και κάτι γυαλάκια και με κάβλωσε.
Μέσα μέτρια προς καλή πίπα αν και έγλυφε τις μπάλες αλλά ακάπωτο δεν έπαιξε αν και η τσατσα είχε πει πως έπαιζε. Από γαμήσι παίδες δεν θα είμαι αντικειμενικός καθως ήμουνα τόσο καυλομενος που εχυσα στο διλεπτο. Πιτσίλισμα στα βυζακια όμως και πολύ... όπως μου είπε μετά "Πολλά παιδιά..."
ποσο καιρο ειχα να ακουσω κριτηκη για νταρια..... μου θυμισε αλλες εποχες ιουνιος-ιουλιος 2006.... λοιπον ξερει καποιος τι ωρες μπορουμε να την πετυχουμε στο φραντζη???
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα , χτές το απογέυμα πέρασα μια βολτίτσα απο Βριλησού 60 και πέτυχα τη Μιλάνα , καλά ρε παιδια παντού είναι αυτή η κοπέλα , δεν πέρασα γιατί αλλό 25 και αλλό ντούπλε ντοτ εκεί με 50?, πολύ δουλεία η κοπέλα είναι παντού ...
 

Επισκέπτης
Καλημέρα , χτές το απογέυμα πέρασα μια βολτίτσα απο Βριλησού 60 και πέτυχα τη Μιλάνα , καλά ρε παιδια παντού είναι αυτή η κοπέλα , δεν πέρασα γιατί αλλό 25 και αλλό ντούπλε ντοτ εκεί με 50?, πολύ δουλεία η κοπέλα είναι παντού ...
η μιλανα απο φυλης ηταν???? απαντα...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Εδω Μιλανα εκει Μιλανα...που ειναι η Μιλανα? οεο ?  :2funny: :2funny:
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
την έχω δεί στο Αχαρνών 106 με 30? και από οτι λένε οι συναγωνιστές είναι αυτή που παίζει και Φυλής , ξανθία γύρω στο 1,68 με τακούνι , τατουάζ στη μέση και καλά ζουπηγμένα βυζιά , ελληνικά πολύ λίγα συνενόηση αγγλικά , τώρα τι να πώ αν δεν είναι αυτή γράψε λάθος
 

Επισκέπτης
καλα την δευτερα που επιστρεφω θα λυσω την διαφωνια... παντως ευχαριστω για την ενημερωση!
 

Surfboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
231
Like
0
Πόντοι
1
δεν κάνει τίποτα .. γι αυτό συμμετέχουμε εδώ ..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom